Esileht Kodunurk Kaua teil pannid vastu peavad?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kaua teil pannid vastu peavad?

Postitas:

Ma olen siiamaani soetanud endale neid ca 10-15¤ panne, ja üle poole aasta nad mul vastu ei pea. Jube kergelt tulevad kõiksugused kraapsud peale, kuigi kasutan puidust pannilabidat, ja lõpuks hakkab toit põhja kinni, et suurt midagi sellega enam praadida ei kannata. Nii, et minu käes peavad need pannid 6-7 kuud vastu, siis ostan tavaliselt uue. Teen ma midagi valesti, või ongi nendel odavpannidel lühike eluiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna kasutan tegelikult häid panne (Tefal, Hackman), aga ikka peab vastu paar aastat. Kasutame plastmassist ja puidust labidaid, aga ikka kulub teflon sealt maha. Muidugi kasutavad mul kodus neid lapsed ka, seetõttu pole ma kindel, et kas kõiki panni kasutuse reegleid täidetakse (nt ei valata kuumale pannile külma vett jne). Aga noh, need on siiski ainult pannid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teflon ju ei kannatagi kuuma ja pealegi on mürgine, minul keraamiline pann, ja ei kulu kuskilt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on peres malmpann, mis on üle elanud vabadussõja ja teise maailmasõja ning kestab siiani.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumale pannile külm vesi peale on vist suurim pannitapja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli teflonitega sama häda. nüüd kasutan ca 1000-kroonist ökopanni ja aastaga pole tema kvaliteet oluliselt halvenenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 15:31; 09.06 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostan neid kallimaid (raskeid) tefaleid, ikka umbes aastaga tuksis, nüüd on vist 1,5a kestnud, aga toit hakkab juba külge, igapäeaselt ei kasuta. Selle panniga olen eriti rangelt reegleid järginud.
Varem kasutasin ka hackmani panne, aga needki pikemalt ei kestnud. Tefali peale läksin pannivahetuskampaania tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on komplekt tefali pannidest. 2tk maksid 300krooni.
Ostsin 2008a. Kasutan igapäevaselt, külma vett saab pidevalt.
Ja pannide olukord super.

Enne oli üks suvaline pann, sellel koorus juba paari kuuga põhi ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kiidan ka malmpanni, nad on praktiliselt igavesed. Ostsin ka iga kolme-nelja aasta tagant uue Tefali või Hackmanni aga aasta tagasi vihastasin ja viskasin teflonid minema ja ostsin malmpanni. Siiamaani pole kahetsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pann maksis 9.90, ei kasuta puulabidat ega ka plastiut, kasutan silikonlabidat ja mitte ühtegi kriimu pole. Pann kasutusel 1,6a. Vana pann ka alles maksis 160krooni ja oli ka ilma kriimudeta, antsin õele. Uue panni ostsin seepärast, et ei sobinud minu pliidile enam (induktion pliit)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka usin pannikasutaja, ostsin varasemalt ka 300-400 krooniseid nn teflonkattega panne. Enam mitte, siiber sai. Ostsin endale terasest panni, kestab juba 3 aastat ja edasi ka. Selle panni võib ahju panna, kahvliga torkida jne. Maksis 600 krooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada teflon ei kannata suurt kuumust. Maksimumvõimsusel praadides teflon kahjustub ja hakkabki maha kooruma. Kui nõrgal kuumusel praadida, siis peaks kauem vastu pidama.
Ise kasutan terasest panni, ja see on 15a vastu pidanud – pole kulumisjälgigi. Ja traatnuustikuga võib julgelt nühkida. Üks väiksem teflonpann on mul üle 2a vastu pidanud – aga kasutan seda madalatel temperatuuridel lühiajaliselt (pikalt ei prae, pigem soojendan toitu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas malmpannile peab ohtralt rasvainet või õli lisama praadimisel? Poes vaatasin, et see pind selline krobeline ja kuidagi tundus, et sinna kõrbeb kõik kinni? Või ma eksin? Tahaks ka uut panni, kuna ei viitsi enam iga poole aasta tagant uut osta. teflonit enam kindlasti ei osta. Millised need teraspannid on? Kunagi mul oli teraswok, aga sinna jäi küll kõik põhja kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 14:31; 05.06 19:24; 07.06 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul oli teflonitega sama häda. nüüd kasutan ca 1000-kroonist ökopanni ja aastaga pole tema kvaliteet oluliselt halvenenud.[/tsitaat]
Mis pann see sul täpsemalt on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mind huvitaksid ka konkreetsed firma (tootja, kaubamärgi) nimed, kelle pannid teil on kaua aega vastu pidanud. no selle vabadussõjaaegse taset ilmselt ei saavuta :), aga nagu siin mainitud zepter, mis kellegi lapsepõlvest peale kasutusel. kas selliseid vastupidavaid on veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hackmani roostevabast terasest pann, kestab juba 7 aastat.
Teflonilt ei saagi oodata, et aastaid vastu peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ballarinid peavad meil ka kahjuks vähe vastu… Olen kuulnud, et teflonit ei tohi nõudepesuvahendiga (fairy jm) pesta. Kas see vastab tõele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Le Creuset pannidel on eluaegne garantii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi olid head pannid malmist, seest valge keraamilise kattega. Enam ei ole müügil näinud – kust saaks?

Need ilma katteta malmpannid- ma ei saanud sellega hakkama. Mingi rooste moodi kiht tekib peale ja see jätab toidule halva maitse. Viskasin ära.

Praegu on mingi 1000 EEK maksev pann. Ei teagi mis kate, peal oli vaid suur kiri, et ei ole teflon 🙂 aga mõned aastad juba kestnud, aga väikeseks jääb meie perele.

Tefloniga panne aga vahetasin ka iga poole aasta tagant, olenemata hinnast.

Kas on mõnes webipoes äki korralike suures möödus panne. Hind ei ole oluline, kui asi on hea ja kestab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi õelda mõne firma, kust restoranid panne tellivad?
Need peaksid küll kvaliteetsed ja vastupidavad olema… Oleks vaja ühte suurt ja korraliku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dieta Heres müüb suurköökide seadmeid ja mingis valikus ka nõusid.

Ma täna just lugesin, et malmpann tuleb peale pesemist alati õliga üle määrida, siis ei lähe rooste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 14:31; 05.06 19:24; 07.06 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh sulle 🙂

Siin on küll väga palju head kaupa. Peab vaid veidi harima, et mis on mis ja kuidas midagi hooldada.

Eriti meeldib, et pannid ja kaaned on ilma plastmassist lisadaeta – saab ahju ka panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malmpann on õige hoolduse korral eluaegne ja igavene. Malmpann tuleb nö sisse põletada enne kasutama hakkamist, et ta poorid rasvainet täis võtaks, siis ei jää toit panni külge kinni. Pesta nii harva, kui võimalik ja mitte mingil juhul nõudepesuvahendiga (imendub samuti pooridesse ja pärast pistad keemiat koos toiduga). Pärast pesu kohe kuivatada ja rasvainega sisse määrida, siis ei roosteta!
Ja kõige paremaid kotlette küpsetab mu ema siiani nõukaaegse õhukese \”plekkpanni\” peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki nüüd valgustaksite veel keraamiliste pannide poole pealt. Kus on parim valik ja mis firma oma kiidate? Ja mõni siin kirjutab ökopannidest. Misasjad need veel on? Vabandan oma lolluse pärast ette 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 14:31; 05.06 19:24; 07.06 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina olen ostnud ikka hacmani ja tefali panne ja no need ikka peavad, aga ikkagi, kuidagi kiiresti nagu põlevad läbi. No mul on induktsioon pliit selle pärat vist ka et liiga kiiresti liigak uumaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ökopann on chief eco logic, Home and Gourmet`st ostsin. loodan, et kestab veel mitu aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 15:31; 09.06 17:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Kodunurk Kaua teil pannid vastu peavad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.