Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua tsükkel peale pille taastus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kaua tsükkel peale pille taastus?

Postitas:

Kuidas olid teie menstruaaltsüklid pillide lõpetades? Kaua läks aega, et regulaarseks muutusid?

Mul 3 kuu jooksul peale pille on olnud ühed nn päris päevad (kestsid 3p) ja 1 korra on olnud õrn määrimine koos tavapärase alaseljavaluga.
Pille tarbisin vahelduva eduga ca 10 aastat. Kaua on mõistlik oodata ja millal võiks arsti poole pöörduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei taastunudki. Tegin pillidega lõpparve ja poole aasta jooksul oli ainult 3 tsüklit. Neljandal tsüklil rasestusin. Lühim tsükkel oli 46 ja pikim 56. Räägitakse, et tsükkel taastub vastavalt organismile ja oleneb ka sellest kui kaua on pille tarvitatud. Mina kasutasin 3 aastat. Üldiselt peaks taastuma 0,5-2 aasta jooksul. Mina soovitaksin sul ikkagi arstiga konsulteerida, sest üle 40 päevased tsüklid on juba sellised, mida tuleks reguleerima hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe kui ära jätsin hakkasid päevad ka.. ja kohe oli tsükkel ka regulaarne. Ma muidugi võtsin ainult 2-2,5aastat ka pille aga arvan et peaksid ikka arstiga rääkima..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on peale pille esimene tsükkel ja hetkel CD65, võtan esimest päeva Duphastoni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin pille peaaegu 7 aastat. 17 juuli võtsin viimase pilli. Päevad hakkasid peale pille nagu pillide ajal ikka 6 päeva peale viimast pilli. Järgmistel oli 29 päeva, siis 31 ja viimased 33 päeva. Nüüd olen triibune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kaua tsükkel peale pille taastus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.