Esileht Erivajadustega laps Kaua võtab aega protsess autistlikuks muutumises?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kaua võtab aega protsess autistlikuks muutumises?

Postitas:

Video kuidas kolmikud muutusid kohe peale vaktsiini autistlikuks
https://www.youtube.com/watch?v=Ouao1DDRDfw&feature=youtu.be

Kas kellelgi on Eestis ka nii olnud? Või kui kaua teie lapsel protsess aega võttis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 19:47; 24.02 19:55; 25.02 00:19; 15.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan autistlike lastega. Ei tea ühtegi vaktsiinikahjustusega last. Aga tean mõnda last, kellel ilmnesid autistlikud jooned peale tõsist viirushaigust. Ühel lapsel ilmnesid autistlikud jooned siis kui perre sündis teine laps. Mida vanemaks saab laps, seda rohkem autistlikud jooned välja paistavad. Tean ühte autistliku last, kes vaatas beebina inimestele silma ja naeratas, hetkel on ta 5 aastane ja talle meeldivad kõik silmadega esemed, pildid, ta naeratab alati kui näeb silmi. Enneaegsus ja mitmikrasedus on väga väga suured riskitegurid autismiks. Autismidiagnoosiga leppimine on vanematele üks raskemaid ja eitamine kestab pikalt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 22:51; 24.02 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on juba suuremad normintellektiga tugevalt autistlikud lapsed. ja üks kes pole. need diagnoosiga on kogu aeg teistsugused olnud. kusjuures mõlemad väga erinevalt aga midagi on ühist.
kuna mul nad esimesed lapsed, siis ei saanud ma kaua aru kas minus on viga,et ma toime ei tule oma lapsega.ja internetti ka polnud kust oleks saanud teadmisi.
autistlikkus muutus nende jaoks probleemiks kollektiivi minnes, kodus me saime kuidagigi hakkama.
seega ma väidaks siis , et lasteaed muutis minu lapsed autistlikuks. ja eriti hullusti mõjus kooli minek.ja kõige hullem aeg on mõlema puhul olnud põhikooli lõpetamise aeg ja peale seda toimetulek.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 10:39; 25.02 16:44; 04.03 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin filmi lõpuni ja selgus, et oli midagi viga vaktsiinipartiiga, selle koostisega. Seega – ei ole ohtlik vaktsineerida pneumokokkvaktsiiniga, kuid see konkreetne partii vedas alt. Vanemad olid liiga šokis, et palgata järgmisel päeval advokaat, kes oleks vähemalt kahjutasu välja nõudnud – missiis, et nad olid allkirja nõustmiseks andnud. Advokaat oleks neile kohe öelnud, et olemas on vaktsiinikohus ja selgitanud kiiremini välja, et partii oli saastatud. Kohutavalt kahju muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistlikud lapsed ongi ju esialgu nagu tavalapsed. Alles teatud vanuses hakkavad jooned avalduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, see vastab siis tõele, et eesti emad on oma vaktsiinikahjustuse saanud laste lugudega Facebooki gruppidesse ära kolinud – seal on tõesti neid lugusid mõnes grupis lademetes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 19:47; 24.02 19:55; 25.02 00:19; 15.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loen ka, et endised kõvad vaktsineerijad on koondunud FB gruppi Vestlused vaktsineerimata laste vanemate vahel ja üllatus üllatus- pärast kui oma lapsel on üleöö peale vaktsiinisüsti tekkinud autism või epilepsia või dermatiit või midagi hullemat, siis nüüd järgmisi lapsi enam keegi ei julge vaktsineerida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistlikud lapsed enamasti siiski sünnivad autistlike lastega, väga paljud vanemad räägivad, et juba beebist saadik oli lapsega muresid või vastupidi liiga vähe muresid. Nt osad autistlikud lapsed ei tunne nälga ega valu ja seetõttu nad ei nuta kunagi. Teised autistlikud lapsed jälle on ülitundlikud ja nutavad hommikust õhtuni. Epilepsiat esineb väga paljudel autistlikel lastel ja mida rohkem epilepsiahooge, seda suurema ajukahjustuse laps saab. Elu jooksul tekib autism enamasti mingi raske ajukahjustuse tagajärjel, nt ajukasvaja, autoõnnetus, epilepsia, eriti raske viirushaigus vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 22:51; 24.02 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on vaktsineerimata. Pervasiivse arenguhäire diagnoosiga. Väiksemana oli periood, kus ta pikalt käitus väga tüüpiliselt autistlikult (sel ajal ta diagnoosi saigi), kuid nüüd on olukord sedavõrd muutunud, et ma ise pigem pakuks Aspergerit ja sedagi ebatüüpiliselt Autistlikke jooni hakkasin märkama ca 1,5 a ja tugevalt väljendusid need 3,5a seoses elukohavahetuse ja lasteaeda minekuga. 5,5a on ta nagu normlaps väikeste möönduste ja kiiksudega. Minu teooria on see, et ikka kaasa saab laps selle, kuid keskkonnast oleneb, kas ja kuidas avaladub või mitte. Muidugi kui otseselt närvikahjustus tekitada nagu seal videos juhtus, siis loomulikult võib autistlikuks muutuda ka geneetilise eelsoodumuseta laps. Väga õudne lugu iseenesest, sedasi äkki 3 last nö kaotada on ikka väga karm. Kui sümptomid ilmnevad nö hiilivalt, siis vast sellega kergem harjuda ja leppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 21:12; 25.02 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on vaktsineerimata. Pervasiivse arenguhäire diagnoosiga. Väiksemana oli periood, kus ta pikalt käitus väga tüüpiliselt autistlikult (sel ajal ta diagnoosi saigi), kuid nüüd on olukord sedavõrd muutunud, et ma ise pigem pakuks Aspergerit ja sedagi ebatüüpiliselt Autistlikke jooni hakkasin märkama ca 1,5 a ja tugevalt väljendusid need 3,5a seoses elukohavahetuse ja lasteaeda minekuga. 5,5a on ta nagu normlaps väikeste möönduste ja kiiksudega. Minu teooria on see, et ikka kaasa saab laps selle, kuid keskkonnast oleneb, kas ja kuidas avaladub või mitte. Muidugi kui otseselt närvikahjustus tekitada nagu seal videos juhtus, siis loomulikult võib autistlikuks muutuda ka geneetilise eelsoodumuseta laps. Väga õudne lugu iseenesest, sedasi äkki 3 last nö kaotada on ikka väga karm. Kui sümptomid ilmnevad nö hiilivalt, siis vast sellega kergem harjuda ja leppida.

Aga sa nagu enda tausta oled ka jälginud või mõelnud? Elavhõbedaplommid suus? Või lasid neid tavameetodil eemaldada? Miks sul laps üleüldse vaktsineerimata on? Mingi põhjus oli selleks või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 19:47; 24.02 19:55; 25.02 00:19; 15.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on vaktsineerimata. Pervasiivse arenguhäire diagnoosiga. Väiksemana oli periood, kus ta pikalt käitus väga tüüpiliselt autistlikult (sel ajal ta diagnoosi saigi), kuid nüüd on olukord sedavõrd muutunud, et ma ise pigem pakuks Aspergerit ja sedagi ebatüüpiliselt Autistlikke jooni hakkasin märkama ca 1,5 a ja tugevalt väljendusid need 3,5a seoses elukohavahetuse ja lasteaeda minekuga. 5,5a on ta nagu normlaps väikeste möönduste ja kiiksudega. Minu teooria on see, et ikka kaasa saab laps selle, kuid keskkonnast oleneb, kas ja kuidas avaladub või mitte. Muidugi kui otseselt närvikahjustus tekitada nagu seal videos juhtus, siis loomulikult võib autistlikuks muutuda ka geneetilise eelsoodumuseta laps. Väga õudne lugu iseenesest, sedasi äkki 3 last nö kaotada on ikka väga karm. Kui sümptomid ilmnevad nö hiilivalt, siis vast sellega kergem harjuda ja leppida.

Aga sa nagu enda tausta oled ka jälginud või mõelnud? Elavhõbedaplommid suus? Või lasid neid tavameetodil eemaldada? Miks sul laps üleüldse vaktsineerimata on? Mingi põhjus oli selleks või?

Jah, mul on palju plomme + lapse isa poolt geneetiline eelsoodumus, seetõttu ongi vaktsineerimata. Tunnen, et see on õigustanud ennast. Vanematel lastel on samuti neuroloogilised häired, kuid siis ma veel ei teadnud, said beebidena ka vaktsiine. Laps, keda ootasin plommide paneku ajal, suri hiljem raskesse kaasasündinud haigusesse. Ma ei arva, et kõigil põhjustaks amalgaamplommid neuroloogilisi häireid, kuid minu puhul on see kindlasti üks põhjus. Alles 15 a hiljem leidsin tunnustatud hambaarsti, kes tunnistas, et jah, minu laste terviseprobleemides võivad süüdi olla plommid, siiani naersid kõik selle teooria välja, samas ühtegi paremat teooriat neil ka välja pakkuda polnud, sest muidu olin raseduste ajal terve.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 21:12; 25.02 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 2 autistlikku last on erinevad: üks on ülitundlik ja teine liigagi vähe tundlik. mäletan, et ta võis ennast täiesti katki kukkuda ja ei nutnud.samas kui vanem vend kisas iga riidesildi karedusegi peale.
beebieast saati. mingit järsku autismi väljendumist pole kunagi olnud.ja plomme mul ka polnud, olid terved hambad. on siiani.olen pea-aegu 50 ja kõik hambad on alles.suurem osa neist ka parandamata.
pigem geneetikat süüdistaks. laste isa nö “kiiksud” on võimendunud minu lastes.selle tulemusena, ei tule nad toime oma eluga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 10:39; 25.02 16:44; 04.03 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistlikuks ei muututa, see on pärilik häire ehk siis geenidega kaasa antud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin ka videot. Miski seal ei klapi… Ma ei kujuta ette, et käin oma 3 lapsega vaktsineerimas, siis järjest ühekaupa nad “lülituvad välja” ja mida ma teen on see, et helistan JÄRGMISEL PÄEVAL perearstikeskusesse ja räägin oma murest???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistlikuks ei muututa, see on pärilik häire ehk siis geenidega kaasa antud.

See ei ole mingit kinnitust leidnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapel on autistlikud jooned ja ADHD.
Ta on saanud selle geenidega päranduseks oma isalt, halb emotsionaalne kasvukeskkond süvendas häiret.
Isa ei tunnista lapse diagnoosi siiani. Organiseerib jälle autistlikule lapsele rahvusvahelist laagrit. Ma näen siiani õudusunenägusid sellest, mis seisus laps elmisest laagrist tuli.
Autism ja ADHD avaldusid lapsel juba beebieas, ainult et siis ei saanud ma sellest aru, sest autistideks peeti siis väga sügava autismiga lapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole mingit kinnitust leidnud.

Pärilikkus moodustab 50% https://tervis.postimees.ee/2784524/teadusuuring-paljastas-autismi-tegelikud-pohjused

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistlikud lapsed enamasti siiski sünnivad autistlike lastega, väga paljud vanemad räägivad, et juba beebist saadik oli lapsega muresid või vastupidi liiga vähe muresid. Nt osad autistlikud lapsed ei tunne nälga ega valu ja seetõttu nad ei nuta kunagi. Teised autistlikud lapsed jälle on ülitundlikud ja nutavad hommikust õhtuni. Epilepsiat esineb väga paljudel autistlikel lastel ja mida rohkem epilepsiahooge, seda suurema ajukahjustuse laps saab. Elu jooksul tekib autism enamasti mingi raske ajukahjustuse tagajärjel, nt ajukasvaja, autoõnnetus, epilepsia, eriti raske viirushaigus vms.

Nii lolli juttu ei ole ammu kuulnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 07:17; 02.03 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan autistlike lastega. Ei tea ühtegi vaktsiinikahjustusega last. Aga tean mõnda last, kellel ilmnesid autistlikud jooned peale tõsist viirushaigust. Ühel lapsel ilmnesid autistlikud jooned siis kui perre sündis teine laps. Mida vanemaks saab laps, seda rohkem autistlikud jooned välja paistavad. Tean ühte autistliku last, kes vaatas beebina inimestele silma ja naeratas, hetkel on ta 5 aastane ja talle meeldivad kõik silmadega esemed, pildid, ta naeratab alati kui näeb silmi. Enneaegsus ja mitmikrasedus on väga väga suured riskitegurid autismiks. Autismidiagnoosiga leppimine on vanematele üks raskemaid ja eitamine kestab pikalt.

Ma soovitaks sulle teist ameti õppida.
Kindlasti oled olnud mingi kehv tugiisik ja nüüd pritsid haledat jama suust välja.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 07:17; 02.03 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistiks sünnitakse, see ikka väga ei teki elujooksul, jah mõni suurem trauma või ajukahjustus võib tekitada autismi, kuid mitte vaktsineerimine
Autism on pärilik ja seda mõjutab ka keskkond. Kuid mitte keskkond pärast sündi. Keskkonna all on mõeldud raseduse aegsele keskkonnale ja ka enne rasedust vanemate tervist, vanust jne. Üldjuhul, kui laps sünnib ja hiljem diagnoositakse autism, siis oli ta seda juba sünnihetkel.
Sünnihetkel ei ole lihtsalt autism tuvastatav nii kergesti. Samas kui ma nüüd oma lapsele tagasi mõtlen, siis oli juba beebina märke autismist, kuid paljudel lastel võib olla sarnaseid probleeme beebidena, väikelastena.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autistlikud lapsed enamasti siiski sünnivad autistlike lastega, väga paljud vanemad räägivad, et juba beebist saadik oli lapsega muresid või vastupidi liiga vähe muresid. Nt osad autistlikud lapsed ei tunne nälga ega valu ja seetõttu nad ei nuta kunagi. Teised autistlikud lapsed jälle on ülitundlikud ja nutavad hommikust õhtuni. Epilepsiat esineb väga paljudel autistlikel lastel ja mida rohkem epilepsiahooge, seda suurema ajukahjustuse laps saab. Elu jooksul tekib autism enamasti mingi raske ajukahjustuse tagajärjel, nt ajukasvaja, autoõnnetus, epilepsia, eriti raske viirushaigus vms.

Nii lolli juttu ei ole ammu kuulnud.

Ootan huviga su tarka juttu, väike armas troll 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan autistlike lastega. Ei tea ühtegi vaktsiinikahjustusega last. Aga tean mõnda last, kellel ilmnesid autistlikud jooned peale tõsist viirushaigust. Ühel lapsel ilmnesid autistlikud jooned siis kui perre sündis teine laps. Mida vanemaks saab laps, seda rohkem autistlikud jooned välja paistavad. Tean ühte autistliku last, kes vaatas beebina inimestele silma ja naeratas, hetkel on ta 5 aastane ja talle meeldivad kõik silmadega esemed, pildid, ta naeratab alati kui näeb silmi. Enneaegsus ja mitmikrasedus on väga väga suured riskitegurid autismiks. Autismidiagnoosiga leppimine on vanematele üks raskemaid ja eitamine kestab pikalt.

Ma soovitaks sulle teist ameti õppida.
Kindlasti oled olnud mingi kehv tugiisik ja nüüd pritsid haledat jama suust välja.

Mis siin jama on?

Mul on kodus 17-aastane laps, kel hetkel sügav puue. Ta ei taha mitte kellegagi suhelda peale minu ja ei vaata peale minu kellelegi silma. Imikuna ja väikelapseeas oli ta nö päikeselaps, naeratas koguaeg, oli alati heas tujus.Oli võimeline ka võõrastega suhtlema, mul polnud probleemi teda hoidjate juurde jätta. Mammid mänguväljaku ääres vaatasid teda vaimustusega.tema nö autistlikkus väljendus kollektiivi minnes ja läks iga aastaga hullemaks.Koolis viimastel aastatel oli võimeline vaid ühe õpetajaga koos ühes ruumis olema. Hetkeseisuga pole teda kuhugi panna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 10:39; 25.02 16:44; 04.03 13:13;
To report this post you need to login first.

Mitte kuskil ei näidata neid lapsi vanemana. On see üldse tõene lugu?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Video kuidas kolmikud muutusid kohe peale vaktsiini autistlikuks
https://www.youtube.com/watch?v=Ouao1DDRDfw&feature=youtu.be

Kas nende vanemate nimesid leiab kusagilt? Tahaks rohkem infot otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks on tegu küll vaktsiini kahjustusega aga põhjuseks siiski saastunud partii.

Autistlikuks vist ikka sünnitakse lihtsalt jooned tulevad välja tasapisi.

Pole küll arst aga ainuke asi mis tekitada võis midagi sellist on see, et süstiti elusviirust mis võib meningiidi põhustada( vaktsiin peakski eelkõige kaitsema meningiidid ja sepsise vastu) ning selle tagajärjel tekkib teadvuse hajumine jms… sain aru, et neil puudus tervisekindlustus lastele st, et võibolla neil polnud võimalik pöörduda arstile koheselt? Meningiit võib aga küll põhjustada kesknärvisüsteemi kahjustusi, närvikahjustusi jne. Sest ta ütles ka, et nad helistasid järgmisel päeval tervisekeskusesse – mina oleks ammu emo uksetaga olnud ja keeldunud sealt lahkumast enne kui ei tehta kindlaks mis mu lastel viga on sest silmsideme kadumine ja kuulmiskadu viitavad sellelel, et ajuga juhtus midagi aga USA terviseklindlustus ja haigekassa toimib teisiti seega vb nad poleksi kuskile saanud kohe ….

Ma usun, et inimestel on vaja põhjust miks midagi juhtub ja vaktsiin on neuroloogiliste häriete puhul alati parim asi mida süüdistada sest enamus häireid lööb lastel välja 6 kuust kuni 3 eluaastal sest sellel ajal toimub aju areng kõige intensiivsemalt.
Aga endast – ma pöördun artsile kui mu laps on haige, kui ma ise olen haige seega ma usun ka teda kui ta soovitab last vaktsineerida. Ja ma arvestan sellega, et igal ravimil on kõrvaltoimed. Ja isegi pähkli söömise tagajärjel võib mõni inimene surra.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nende vanemate nimesid leiab kusagilt? Tahaks rohkem infot otsida.

Korra googelda: “Vaxxed triplets” ja voilaa
Vanemate nimed on Dave ja Brenda McDowell
https://steemit.com/vaccines/@canadian-coconut/triplets-regress-into-autism-all-on-the-same-day-genetics-could-not-do-this-vaxxed-story
Richie, Robbie and Clair McDowell on laste nimed (video tegemise ajal olid lapsed 10-aastased juba).
Laste nimed on nüüd ka “Vaxxed” bussi peal koos veel 4000 vaktsiinikahjustuse saanud või vaktsiini tõttu surnud inimese nimega.
Bussi foto leiad ka sellelt lingilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 19:47; 24.02 19:55; 25.02 00:19; 15.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nende vanemate nimesid leiab kusagilt? Tahaks rohkem infot otsida.

Korra googelda: “Vaxxed triplets” ja voilaa

Vanemate nimed on Dave ja Brenda McDowell

https://steemit.com/vaccines/@canadian-coconut/triplets-regress-into-autism-all-on-the-same-day-genetics-could-not-do-this-vaxxed-story

Richie, Robbie and Clair McDowell on laste nimed (video tegemise ajal olid lapsed 10-aastased juba).

Laste nimed on nüüd ka “Vaxxed” bussi peal koos veel 4000 vaktsiinikahjustuse saanud või vaktsiini tõttu surnud inimese nimega.

Bussi foto leiad ka sellelt lingilt.

ISEGI, kui oletame, et enamik keisse spekulatiivsed ei ole, on see USA rahvaarvust 0.0012. Tasub kõrvutada vaktsiinvälditavate haiguste suremusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Erivajadustega laps Kaua võtab aega protsess autistlikuks muutumises?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.