Esileht Erivajadustega laps Kaua võtab aega puude korduvekspertiisi otsus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaua võtab aega puude korduvekspertiisi otsus?

Postitas:

Meie jäime napilt välja puude automaatsest pikendamisest märtsis, ning esitasime nüüd taotluse korduvekspertiisiks. Teab keegi kaua hetkel otsuse saamine aega võtab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.06 10:56; 02.07 12:02; 02.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks üle kuu. Aga nagu teada siis paljudel enam ei pikendatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 21:05; 02.07 13:28; 02.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. juhul kui kedagi huvitab, siis meie esitasime puude taotluse 26 juuni, ning vastus tuli täna hommikul. imelikult sai minu raske puudega lapsest järsku keskmise puudega laps aga vähemalt asjad liiguvad sotsametis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.06 10:56; 02.07 12:02; 02.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil siis vedas et vähemalt keskmise saite.Minu raske puudega lapsel enam ei pikendatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 21:05; 02.07 13:28; 02.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahju tõesti kui lastele nii tehakse. kas vaide esitamisest polnud ka abi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.06 10:56; 02.07 12:02; 02.07 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil võttis 3 nädalat ja minu raske puudega, ratastoolis ja karkudega vaheldumisi liikuval, puuduvate puusapõhikute, deformeerunud selgrooga, lisaks mitmete siseelundite probleemidega laps, kes vajab iga kuu abivahendeid ja tema puue muutus kergeks. 13 aastat oli raske puue, nüüd kõige kergem.
Kui uurisin põhjalikult, et kust tuli idee puudega laste haigusi pisendada ja seetõttu puuet vähendada, sain teada, et suund läheb ikka otse meie valitsusse ja Ekre poliitikuteni.
Järgmine kord tasub mitu korda mõelda, keda valida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see vaide esitamine midagi ei muuda.olen kuulnud et osad on asju kohtu andnud. Kaotuse korral maksad kõik kulud ise. Ka seal tuleb üli väike protsent võiduga tagasi. Kui just ise mõjukas inimene ei ole. Raha paneb rattad käima…. Nagu öeldakse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.07 21:05; 02.07 13:28; 02.07 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suund lastel puuet mitte pikendada tuli ikka palju varem, kui Ekrelased rohkem pildile tulid. See sai alguse sellest, et paljud taotlesid puude lapsele, kes seda tegelikilt ei vajanud. Peamine näide olid nn astmaatikud, kes seda väga enam?polnud. Lapsed, kes ei tarvitsnud ravimeid, tegid sporti jne. Pigem tuleb “tänada” nende laste vanemaid. Ka autismi, ath-d on inimestel raske mõista. Ka mul endal on autistist poeg ja no ikka olen saanud seda tunda küll, et tema olemus on vähese vitsa viga…
Ilmselgelt, kui lapsel on vajadus abivahenditeld või suuremat abi, kui teistel tema ealistel, on vaja puuet ja sel juhul tuleb asi vaidlustada. Ise nad on sellise süsteemi loonud, et kõrvaliste abivahendite või hoole tagamiseks puuet taotleda tuleb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Erivajadustega laps Kaua võtab aega puude korduvekspertiisi otsus?