Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaua vôttis rasestumine aega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kaua vôttis rasestumine aega

Postitas:

Kui kaua siis vöttis rasestumine aega.. pange juurde ka kas loomulikul teel vôi mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7.tsüklil jäin. Kõik see aeg kasutasin Clearblue Advanced Digital ov teste ja alati sättisime ka nii, et oleksime viljakal ajal vahekorras.

Mida tegin rasestumise tsüklil teisiti, kui varasemad 6kuud? :

Al CD1 2 pakki Inofolicut päevas
Al 2DPO 1 Duphaston päevas
Mehele Sermatrop Alfa vitamiinid 1x päevas

Ma ei tea, mis neist kolmest aitas, aga tol tsüklil jäin rasedaks. Ise arvan, et Duph.

Seda unustasin mainida, et esimest last jäin ootama ühest kaitsmata vahekorrast 😀 Lastel suur vanusevahe. Vanus mõlema lapse ajal nii endal kui mehel alla 30.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 09:22; 31.10 15:03; 31.10 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps – rasestusin esimesel kuul (vanus 36).
Teine laps – rasestusin kolmandal kuul (vanus 38).
Mõlemad rasedused ilma mingi kõrvalise abita. Teise planeerimise ajal võtsin vist mingeid vitamiine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps – teisel stimuleeritud tsüklil
Teine laps – esimese proovimisega
Kolmas laps – rasestusin kõige ebatõenäolisemal tsükli päeval, nii et suur üllatus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps -2 aastat ootamist. Loomulikul teel proovimist 1,5 aastat, 3 tsüklit stimuleerimisega ja lõpuks õnnestus esimese IVF ringiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 lapsega 3 aastat. 2 lapsega 1,5 aastat ja 3 laps 2 kuud. Loomulikul teel kôik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. lapsega 1 kuu peale pillide lõpetamist. Vanus 22.
2. lapsega 2 kuud peale pillide lõpetanist. Vanus 25.
3. lapsega olid 1 päevad jõudnud olla, imetasin. Vanus 26.
4. lapsega 5 kuud peale 12-aastast Mirena spiraali kasutamist. Vanus 41.

Kõik rasestumised toimusid loomulikul teel.

Vapper (32+6)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks loomulikul teel saadud last, esimest jäin ootama 12. proovimiskuul, teist 2. kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et seda tehakse vaid erakliinikus mitte riiklikus? (Ureaplasma ravi)
Kas teie puhul avastas selle arst või soovisite ise, et see nö välistataks?
Või olid teil endal mingid sümptomid? Kaua läks peale väljaravimist aega rasestumisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 14:58; 31.10 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et seda tehakse vaid erakliinikus mitte riiklikus? (Ureaplasma ravi)

Kas teie puhul avastas selle arst või soovisite ise, et see nö välistataks?

Või olid teil endal mingid sümptomid? Kaua läks peale väljaravimist aega rasestumisega?

Minul ravis nt. Medicumi arst ureaplasmat. Täitsa tasuta arst. Õigemini, ta ütles nii, et kui ma ei sooviks rasestuda, siis ei raviks. Kuna aga soovime, siis ravime. Selleks ajaks olime 5k proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 09:22; 31.10 15:03; 31.10 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et seda tehakse vaid erakliinikus mitte riiklikus? (Ureaplasma ravi)

Kas teie puhul avastas selle arst või soovisite ise, et see nö välistataks?

Või olid teil endal mingid sümptomid? Kaua läks peale väljaravimist aega rasestumisega?

Minul ravis nt. Medicumi arst ureaplasmat. Täitsa tasuta arst. Õigemini, ta ütles nii, et kui ma ei sooviks rasestuda, siis ei raviks. Kuna aga soovime, siis ravime. Selleks ajaks olime 5k proovinud.

Nii, et peale ureaplasma välja ravimist läks veel 2 aastat aega enne, kui beebiootele jâite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 14:58; 31.10 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et seda tehakse vaid erakliinikus mitte riiklikus? (Ureaplasma ravi)

Kas teie puhul avastas selle arst või soovisite ise, et see nö välistataks?

Või olid teil endal mingid sümptomid? Kaua läks peale väljaravimist aega rasestumisega?

Minul ravis nt. Medicumi arst ureaplasmat. Täitsa tasuta arst. Õigemini, ta ütles nii, et kui ma ei sooviks rasestuda, siis ei raviks. Kuna aga soovime, siis ravime. Selleks ajaks olime 5k proovinud.

Nii, et peale ureaplasma välja ravimist läks veel 2 aastat aega enne, kui beebiootele jâite?

Ei, 2 kuud 🙂 Kokku proovisime 7 kuud. Kuid ma millegipärast ei usu, et mul see rasestumist takistas- mul oli progesteroon selline piiripealne, et ilmselt Duphaston hoopis aitas. Minu õnn lihtsalt, et leidsin arsti, kes ei hakanud seda “proovi aasta” juttu ajama, vaid pakkus varem lahendusi.

Ülalpool kirjutanud tuu-tiki oli see, kes oli mitu aastat proovinud ja siis ravis selle välja ja kohe jäi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 09:22; 31.10 15:03; 31.10 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestusin koheselt loomulikul teel. Ehk siis esimesel korral kui abikaasaga ilma kaitsevahenditeta vahekorras olime.

Oleks teadnud, poleks teinud. Mul olid nimelt arstid pikalt rääkinud, et loomulikul teel rasedaks ma jääda ei saa. Mingisuguste emaka eripärade tõttu. Vot siis tuli üllatus 🙂 Oleks ma seda teadnud, oleks paar aastat oodanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. laps – sellest hetkest, kui otsustasime, et oleme lapseks valmis (olin siis 31 a), kuni lapse sünnini 3 aastat. Alguses ei jäänud rasedaks, kui olime aasta proovinud, pöördusime viljatuskliinikusse. Uuringud jm võttis aega, selgus, et mul oli üks munajuha umbes, ureaplasma mõlemal meil positiivne. Pärast ureaplasmoosi ravi ja LAP-i jäin rasedaks, kuid see rasedus katkes, tuli uuesti üritama hakata. Nii et emaks sain lõpuks 34-aastaselt.

2. laps – rasestusin esimesel triibupüüdmiskuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. laps – olin siis 19, kui rasedaks jään. Regulaarset suguelu (ilma kaitsevahenditeta) olin selleks ajaks kaaslasega harrastanud ligi 1.5 aastat. Olin tollel ajal noor ning ei teadnud nn rasestumisraskustest mitte midagi.

2. laps – nühime abikaasaga juba 7 kuud “tühja”. Kuidagi ei taha see laps tulla, kuigi väga sooviksime. Vanus on kohe 30. Võta siis nüüd kinni, kas mitterasestumine on kõrgemast vanusest tingitud või lihtsalt ongi selline eripära, et ei rasestu kergelt. Uuringutele plaanin minna, kui kevadeks pole rasedaks jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6a ja 1k, jäin lisaabita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et seda tehakse vaid erakliinikus mitte riiklikus? (Ureaplasma ravi)

Kas teie puhul avastas selle arst või soovisite ise, et see nö välistataks?

Või olid teil endal mingid sümptomid? Kaua läks peale väljaravimist aega rasestumisega?

Meil oli nii, et riikliku arst isegi ei maininud seda, et abikaasal näit positiivne. Kuna olin ise Digiloost selle järgi vaadanud, küsisin selle kohta ja öeldi, et seda pole vaja ravida, mikrofloora normaalne osa jne.
Siis läksime erakliinikusse ja seal pandi ravi peale. Rase olin järgmisel kuul pärast ravi.
Sümptomeid ei olnud mingisuguseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord rasestusin esimesest kaitsmata vahekorrast. Enne seda sain Duphastoni ravi,et tsükkel korrapäraseks muuta ja sõin ka Inofolic toidulisandit. Vanus 26.
Teisel korral rasestusin teisel proovimiskuul. Tsükkel oli siis iseenesest korrapärane, aga igaks juhuks võtsin juurde Inofolicut. Vanus 32.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega 6a7k,mingit viga ei leitud kummalgi, lihtsalt ei jäänud. Lõpuks jäin loomulikul teel ja sekkumiseta. Teisega läks aega 1a 9k. Kolmandaga 9 kuud, aga kahjuks teda sain kanda 11 nädalat ainult. Nüüd viimasega ei teagi, otseselt ei püüdnud, ära ka ei hoidnud. Kuna mees oli 4 aastat Rootsis ja kodus käis 1,5-2 kuu tagant, siis väga palju võimalusi ei olnud, aga lõpuks ta tuli ja kolmas poeg nüüd 10 päeva vana. Kõik loomulikult tulnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega rasestusin 3. kuul, olin 25-aastane
Teise lapsega 2. kuul, olin 27

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapaega ütlesin et tahan last ja oligi olemas. Juba esimesel kuul. Teine oli üllatusbeebi ja kolmandat ootasin 2 aastat. Vahepeale jäi kaks katkemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 08:29; 08.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapaega ütlesin et tahan last ja oligi olemas. Juba esimesel kuul. Teine oli üllatusbeebi ja kolmandat ootasin 2 aastat. Vahepeale jäi kaks katkemist. Loomulikul teel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 08:29; 08.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest last ootama jäädes olin mehega kaugsuhtes ja rasedaks jäin selle ühe nädala jooksul, mille koos veetsime pärast pikka-pikka eemalolekut.

Teist ootama jäädes oli pärast pillide võtmise lõpetamist üks väga sassis tsükkel ja teised päevad jäid juba ära.

Olen väga tänulik, eriti kuna 2012.a ütles üks meestearst mu mehele, et ta ei pruugi üldse loomulikul teel lapsi saada (spermatosoidide arv väike ja väheliikuvad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esimest last väga tahtsin ja käin nagu kohe ootele

Teisega oli mul planeeritud ja nii ka läks

Kolmas oli üllatusbeebi 🙂

Ja nüüd üritame taas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, vanus 37, proovimist üle 2.5 aasta, mille sisse jäi niisama üritamist, 6 tsüklit stimuleerimist, 1 IVF ja siis lõpuks jäime ise pärast ureaplasma väljaravimist.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et seda tehakse vaid erakliinikus mitte riiklikus? (Ureaplasma ravi)

Kas teie puhul avastas selle arst või soovisite ise, et see nö välistataks?

Või olid teil endal mingid sümptomid? Kaua läks peale väljaravimist aega rasestumisega?

Meil oli nii, et riikliku arst isegi ei maininud seda, et abikaasal näit positiivne. Kuna olin ise Digiloost selle järgi vaadanud, küsisin selle kohta ja öeldi, et seda pole vaja ravida, mikrofloora normaalne osa jne.

Siis läksime erakliinikusse ja seal pandi ravi peale. Rase olin järgmisel kuul pärast ravi.

Sümptomeid ei olnud mingisuguseid.

Pole otse teemasse, aga kui ureaplasma parvum (või see õige nimetus…) googeldada ja kliinik.ee’st arstide vastuseid lugeda, siis ükski seal ei ütle, et selle diagnoosiga võib tekkida probleeme rasestumisega…!

Paljud seal küsivad selle diagnoosi kohta günekoloogidelt nõu. Ja vastused on sellised, et ärge muretsege, seda ei pea ravima, normaalne asi jne. jne. Sõnagi ei mainita, et rasestumise soovi korral tuleb ravida. Googeldage ise ka, lugesin suu ammuli. Tunnustatud günekoloogid vastavad…

Äkki saan millestki väga valesti aru…??

Mann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rääkisin ureaplasmast ainult oma kogemuse põhjal. Riikliku arst ütles, et ei mõjuta midagi ja pole vaja ravida, erakliiniku arst (androloog) soovitas kindlasti ravida. Pärast ravi jäin kohe rasedaks pärast 2.5 aastat proovimist ja samuti olen lugenud paljusid sarnaseid kogemusi.
Jah, olen lugenud ka neid kõiki günekoloogide vastuseid, kuidas see midagi ei mõjuta, aga mul läks jälle nii nagu läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rääkisin ureaplasmast ainult oma kogemuse põhjal. Riikliku arst ütles, et ei mõjuta midagi ja pole vaja ravida, erakliiniku arst (androloog) soovitas kindlasti ravida. Pärast ravi jäin kohe rasedaks pärast 2.5 aastat proovimist ja samuti olen lugenud paljusid sarnaseid kogemusi.

Jah, olen lugenud ka neid kõiki günekoloogide vastuseid, kuidas see midagi ei mõjuta, aga mul läks jälle nii nagu läks.

Minu naistearst kusjuures soovitas selle kindlasti välja ravida kui ma ta juures suvel muu murega käisin ja ta sellele pihta sai. Meil oli küll ureaplasma teine tüvi. Kas see, et meil pärast seda IVF ring õnnestus (vähemalt siiamaani, praegu on endiselt väga vara) on kokkusattumus või on seal seos, seda ei oska ma ei öelda. Võrreldes varasemate ringidega võtsin ma endokrinoloogi soovitusel ka kilpnäärme rohtu – mul olid küll näidud rangelt võttes normis, aga kuna geneetiku juures oli välja tulnud, et kilpnäärme alatalitlus on, siis peeti seda põhjendatuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese sain kohe, günekoloog veel ütles, et ega kohe ei jää, kui võttis vaskspiraali välja. Tutkit, jäin – pidasin veel 30se sünnipäeva ära.
Teisega läks 4 kuud – 39

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse sain 21. a ja õnnestus teisel kuul ootele jääda. Teine laps 33. a ja õnnestus esimesel kuul, kusjuures samuti nagu ühel eelneval kommenteerijal ütles meestearst mehele, et spermapoisse vähe ja ilmselt saame ainult IVFi abil lapsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaua vôttis rasestumine aega