Esileht Ilu Kauakestvat jumestuskreemi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kauakestvat jumestuskreemi?

Postitas:

Kas oskate soovitada sellist jumestuskreemi mis püsiks näol ühtlaselt kogu päeva?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.03 19:35; 09.04 18:29; 08.05 18:11; 09.05 17:39; 23.05 11:28; 10.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Revlon Colorstay.
Estee Lauder DoubleWear.
Lancome Teint Idole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 19:54; 09.05 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik need on olnud, pluss posu veel igasuguseid uuemaid 24h jumestuskreeme. (maybelline 24 superstay kuni Clinique 24h Beyond Perfecting™ Super Concealer Camouflage + 24-Hour Wear. Jutt oli sellel viimasel eriti uhke. Mitte ükski neist ei püsi ühtlaselt ja ilusalt kogu päeva. Vähemalt ilma kinnituspuudrita, ilma meigi kinnitusspreita jne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 20:48; 14.05 11:33; 14.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik need on olnud, pluss posu veel igasuguseid uuemaid 24h jumestuskreeme. (maybelline 24 superstay kuni Clinique 24h Beyond Perfecting™ Super Concealer Camouflage + 24-Hour Wear. Jutt oli sellel viimasel eriti uhke. Mitte ükski neist ei püsi ühtlaselt ja ilusalt kogu päeva. Vähemalt ilma kinnituspuudrita, ilma meigi kinnitusspreita jne.

Teen stressirikkas keskonnas 12-tunniseid vahetusi ja nii DoubleWear kui ka Teint Idole püsivad vahetuse lõpuni ilusti, nii et võiks lausa edasi kuskile pildistama minna. Revlon kestab ilus natukene vähem. Alla loomulikult korralik primer (Smashbox). Mul on kuiv nahk, nii et muude jumestuskreemidega tekkisid päeva lõpuks ikka ketendavad laigud. Kui sul on soov, et meik kaua kestaks, primer/kinnitussprei peaks ikka ka meigiarsenalis olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 19:54; 09.05 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuiva nahaga püsibki kõik peal. Ja rasvasemal õieti miski, paari tunniga hakkab voolama meik, kinnita või ära kinnita.
Kui veel pole proovinud, võib ehk veel soovitada MACi asju (Studio Fix oli äkki? või Pro Longwear?), mille toodetega on tõesti mingitki püsivust olnud märgata. Peale veel äkki see Urban Decay All Nighter kinnitusvedelik. Mõlemad u 30 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul rasune tundlik nahk ja kasutan Revlon Colorstay rasusele nahale. Kuna selle koostis on väga paks, lahjendan päevakreemiga. Kinnitan tolmupuudriga. Püsib peal hilisõhtuni ja näeb välja väga loomulik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma pole kunagi kasutanud setting sprayd, olen seda mingiks niisama tiluliliks pidanud. Kasutasin paar päeva ja vahe on täiesti märgatav! Mul on alati olnud jumestuskreem nagu kiht peal, nägu katsudes määrib, nina on varsti punane ja jumestuskreem poorides jne. Selle sprayga on jumestuskreem rohkem ühtlane, naha moodi, näpuga katsudes maha ei kulu, isegi nina pealt ei kulu õhtul maha. Primetit kasutan ammu, aga see spray parandas jumestukreemi omadusi ikka märgatavalt. Isegi tavaline bb kreem annab jumestukreemi mõõdu välja.
Seda spreid ei pea kalli raha eest ostma, saab lihtsalt ise teha mineraalveest ja pihustupudelist, sisse nahale häid asju, mida käepärast on (mul oli esimese katsetusega aloe vera geel ja roosi vesi, võib veel panna ca 1/5 glütseriini, apteegist paari € eest jms). Väike pudel on ka autos, eriti suvel kulub vahel värskenduseks ära.
Teed meigi valmis ja pihustad näkku, siis lased kuivada, nägu vahepeal ei katsu ja ongi kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 20:48; 14.05 11:33; 14.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuiva nahaga püsibki kõik peal. Ja rasvasemal õieti miski, paari tunniga hakkab voolama meik, kinnita või ära kinnita.

Kui veel pole proovinud, võib ehk veel soovitada MACi asju (Studio Fix oli äkki? või Pro Longwear?), mille toodetega on tõesti mingitki püsivust olnud märgata. Peale veel äkki see Urban Decay All Nighter kinnitusvedelik. Mõlemad u 30 eurot.

Olen ka proovinud palju kiidetud Urban decayd aga kasu sellest kahjuks ei olnud. Tegi ebamugava kihi näole ja kortsud tulid esile, meik läks hoopis koledamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle All nighteri koostis küll ostma ei kutsunud, nahka hooldavad ained on lõhnaainestki tagapool, põhiline vesi ja alkohol (mida mina oma tundliku kuiva põsenahaga väldin elu eest!), mis seal on väärt 250.- liitrihinda 🙂 kui põhilise töö meigi kinnitamisel teeb lihtsalt ära vesi, liitrihinnaga 1,5.- (kui võtta hea mineraalvesi)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 20:48; 14.05 11:33; 14.05 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Chanel Les Beiges
Minul rasune nahk ja see püsib ja katab hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kauakestvat jumestuskreemi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.