Esileht Kodunurk *

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: *

Postitas:

*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jätnud. Tavaliselt kui kaheks päevaks maale läheme, siis ei hakka küülikut kaasa vedama. Sõit tekitaks talle veel rohkem stressi kui üks öö üksinda kodus. Meil muidugi küülik ka enamus aega puuris, igal õhtul saab vähemalt paariks tunniks jalutama. Mõned üksikud korrad oleme ka kaheks ööks jätnud. Heina paneme sõime täis ja puuri põrandale ka paraja hunniku. Kui kaheks ööks, siis oleme ka kindlasti lisa veetopsi pannud.
Vesi on olulisemgi kui toit, nälga selle ajaga ei sure, aga kui küülik peaks kuidagi veenõu maha või ümber ajama, siis nii pikk aeg joomata oleks küll väga halb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 01:22; 12.12 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küülikule oleks parem panna spets joogipudel, sealt otsast imeb vett ja ei saa seda kuidagi ümber ajada. Mul on oma küülikule ka automaatsöötja ostetud, et iga päev laseb portsu krõbinaid välja. Krõbinad on põhimõtteliselt rohugraanulid, ma neid värvilisi poekrõbinaid ei osta. Hein on ka sõimes, saab panna väga suure portsu korraga, seda sealt ise võtab vastavalt vajadusele. Nii ei pea teda ka kodus olles kogu aeg poputama, sest küülik sööb päris palju ja ka tööpäeva jooksul võib söök otsa saada. Minu oma näiteks seda toitu enam ei söö, mis on maha kukkunud ja millel ta on peal tammunud. Küülikud ei kannata väga näljas olemist, võivad küll ka päeva jooksul surra, kui süüa ei saa. Päriselt see asi muidugi nii hull ei ole, mul on näiteks põhugraanulid allapanuks pandud, kui ta peaks päris nälga jääma, võib ka seda süüa. On täitsa vabalt paar päeva üksi olnud, kõik on siiani korras olnud. Kui pikemat aega ära olen, siis mõni sugulane või sõber käib korra päevas läbi teda vaatamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krõbinad on põhimõtteliselt rohugraanulid, ma neid värvilisi poekrõbinaid ei osta.

kuskohast sa neid rohubraanuleid ostad? ma ei ole kuskilt leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohugraanulid meil näiteks praegu Burgess Excel, varem ostsime Bunny graanuleid, aga neid enam vist maale ei tooda (Bossest), meil need maiustuseks vaid põhitoit on ikka hein. Heinasalve täidan mõni päev mitu korda, teinekord saab rohkem kui päeva läbi. Mul mitu küülikut olnud ja keegi pole põlanud puuri põrandale pandud heina. Näksivad teinekord ka neid kõrsi, mis nad esimese hooga on ära põlanud ja sõimest põrandale tirinud. meil on nn koduhein, sealt süüakse alati kõigepealt ära paremad palad ja hiljem muu. Poehein on pigem üheliigiline.
Ja on küll võimelised joogipudeli maha ajama kui väga tahavad, ega see liblikakinnitus nii stabiilne ka pole.
Allapanuks korra olen põhugraanuleid proovinud, aga ei leindnud neil mingit eelist tavaliste saepurugraanulitega võrreldes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 01:22; 12.12 00:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk *

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.