Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaubale kleebitud sildid ja minu probleem nendega

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kaubale kleebitud sildid ja minu probleem nendega

Postitas:
Kägu

Mina töötan firmas, kus tarnime kaupu kaubanduskeskustesse. Kleebime üle kõik tooted, mis välja lähevad, see on nõutav kõigile firmadele. Aga ma tõesti saan aru pahameelest. Ostsin isegi enda firmast ühe toote ja kirusin maapõhja, millel oli etikett peale pandud ja mida ei saanud ära. Nüüd on mul kodus etiketieemaldus vahend. Ega see norm ei ole, aga meie ei saa otsustada seda, et juhtkond tellib odavaid etikette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kleepsu liimijäägid saab ära ka teise kleepsu abil, mitu korda seda peale pannes ja ära tõmmates. See teine kleeps (või teibijupp) peab olema selline, mis iseenda liimi maha ei jäta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kleepsu liimijäägid saab ära ka teise kleepsu abil, mitu korda seda peale pannes ja ära tõmmates. See teine kleeps (või teibijupp) peab olema selline, mis iseenda liimi maha ei jäta.

See nipp sobib nii õrnukesele liimile, millest siin küll juttu ei ole, nendele väikestele hinnasiltidele, mis püstoliga peale lüüakse, saab jah tükid nii kätte. Aga need koostise sildid ja muu tooteinfo trükib ja kleebib ikka maaletooja jms.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul sama probleem nende silt kleepsudega. Ostsin endale kingad, mis maksid umbes 200 eurot. Kleeps oli pandud talla alla, kohta kus silt on näha. Muidugi liim maha ei tulnud. Lõpuks võtsin atsetooni, mis rikkus kogu talla ära, kuna oli täisnahast. Lõpuks läksin kauplusesse ja nõudsin, et nad teisel kingal võtaksid ka kleepsu ära, ilma kinga rikkumata. Nad keeldusid ! Lõpuks tellisid mulle kingad, kus kleepsu all polnud . Jube

Iissand jumal! 200€ kingade eest! See ei ole normaalne. Nōrgema tel on see poole kuu söögiraha. Südametunnistust üldse ei ole mōnel inimesel.

Et, kui ma jätan 200 eurosed kingad ostmata – siis teisel perel tekib sellevõrra söögiraha juurde? Ja mis see südametunnistus siia puutub, kui ma omateenitud raha eest kingad ostan?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige mõtlematum on panna raskesti eemalduv kleeps mõne sellise nõu põhja alla, mida peaks pliidil kuumutama. Mäletan, et kunagi maadlesin ühe potiga, sest liimijälg tahtis ka pliidi külge jääda. Täiesti ajuvaba.

Umiversaalõli WD40 võtab liimijäägid ära tõesti, aga sellega vussutamine on tüütu ja plägane tegevus. Ja ilmselt kõikidele materjalidele ei sobiks ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie peres on 2 kruusi, klaasist, ostsime üsna täpselt 4 aastat tagasi ja kasutame sellest ajast saati iga päev, vahel ka 2 või 3 korda päevas. Ja peseme ju sama tihti. Just eile vaatasin, et mõlemal on põhja all isegi sildid täiesti terved! Pole enam neid tähelegi pannud, aga seal nad siiski on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi kleebise liimi eemaldaja on minu meelest poes müügil.

Jah, on, aga tegelikult pole normaalne, et klient peaks ostma eraldi vahendi, et kleepsu pealt maha saada.

Purkidelt võtan tõrksaid silte küünelakieemaldajaga. Äkki aitab kleepsudele ka?

Ei, see pole normaalne! Ma olen müüjatel lasknud neid silte eemaldada ja kui keelduvad, ütlen, et ei osta. Päriselt! Ma ei saa ometi 100€ parfüümikarpi rikutud ümbrisega kingiks viia ega taha endale liimijälgedega ripsmetušši.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meie peres on 2 kruusi, klaasist, ostsime üsna täpselt 4 aastat tagasi ja kasutame sellest ajast saati iga päev, vahel ka 2 või 3 korda päevas. Ja peseme ju sama tihti. Just eile vaatasin, et mõlemal on põhja all isegi sildid täiesti terved! Pole enam neid tähelegi pannud, aga seal nad siiski on.

Missmoodi sa neid pesed kui silti ei näe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Missmoodi sa neid pesed kui silti ei näe?

Alati ühtviisi täis või ühtviisi tühja veeklaasi enam ei näe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, on, aga tegelikult pole normaalne, et klient peaks ostma eraldi vahendi, et kleepsu pealt maha saada.

Purkidelt võtan tõrksaid siöte küünelakieemaldajaga. Äkki aitab kleepsudele ka?

Ei, see pole normaalne! Ma olen müüjatel lasknud neid silte eemaldada ja kui keelduvad, ütlen, et ei osta. Päriselt! Ma ei saa ometi rikutud ümbrisega kingiks viia ega taha endale liimijälgedega ripsmetušši.

Kui sa teada tahad siis 100€ parfüümikarpidel on karbi peal omakorda turvakile. Samuti on tehase triipkood kallimatel toodetel peale trükitud. Ripsmetuššiga samamoodi on eraldi karbis kuhu on triipkood peale trükitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Purkidelt võtan tõrksaid siöte küünelakieemaldajaga. Äkki aitab kleepsudele ka?

Ei, see pole normaalne! Ma olen müüjatel lasknud neid silte eemaldada ja kui keelduvad, ütlen, et ei osta. Päriselt! Ma ei saa ometi rikutud ümbrisega kingiks viia ega taha endale liimijälgedega ripsmetušši.

Kui sa teada tahad siis 100€ parfüümikarpidel on karbi peal omakorda turvakile. Samuti on tehase triipkood kallimatel toodetel peale trükitud. Ripsmetuššiga samamoodi on eraldi karbis kuhu on triipkood peale trükitud.

Kui ma endale ostan, siis pole mul karpi vaja, aga kingutuse tahaks koos karbi JA originaalpakendi kilega üle anda.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaubale kleebitud sildid ja minu probleem nendega