Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaubanduskeskuse juuksurid-kas head ja palju minna võib?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaubanduskeskuse juuksurid-kas head ja palju minna võib?

Postitas:

Tunnistan ausalt, et olen 1kord oma elus juuksuris käinud. Ise blondeerimisega rikkusin juuksed 100% ära. Juuksed on õhukesed,lühikesed. Loomulik on helepruun värv mis nüüdseks ka suht palju välja kasvanud. Soov oleks kuldblond või midagi sellist saada terve pea siis. Kuna kogemust pole, siis palungi arvamusi kes käinud. Aega enam oodata pole, sooviks enne sünnipäeva juuksed värvitud saada. Kas kaubanduskeskustes need juuksurid on head ja palju umbkaudne summa värvimisel on?(kordan juuksed üliõhukesed,kaelani)Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isiklikult suvalise juuksuri juures ei käi. lapsega olen mõnikord käinud aga ei ole rahule jäänud.
vbl kellelgi on mõni oma juuksur kaubanduskeskuses sinu lähedal keda ta julgeb soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 16:43; 05.04 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Stockmanni Salon+ juuksuri teenuseid kasutamas.
Ütlesin juuksurile, et ta teeks midagi uut ja põnevat, st stiilimuutust… Ja ta vastas selle peale \”A missugust?\”
Lõpuks värvis juuksed lihtsalt üle 1 tooni võrra tumedamaga ja lõikas juuksed kergelt järku..

Aga tekib küsimus.. kui sa oled juuksur, siis peaksid ju teadma, mis sobiks..

Kokku küsiti 88 eur mis on sellise asja eest röövimine…

Juuksuril peaks olema INSPIRATSIOONI sellise raha eest.. mitte olema liiga tavapärane…
Enam seda salongi ei külasta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu pikaaegne juuksur on Arigato ilusalongis ja lõikus + värvimine läks hiljuti 28¤.lühikesed juuksed, mis pole kuigi paksud.see kül lpole kaubanduskeskuses vaid spordikeskuses.
ei käi suvalistes kohtades lõikamas, seegi juuksur sai valitud omal ajal soovituste põhjal.
viimasele: juuksuril on ka raske otsustada kui sind esimest korda näeb ja ei tea kuidas sinu juuksed nt peale värvimist jäävad. st mis jama sa enne oled värvimisel kasutanud jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 16:43; 05.04 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur on Salon+ salongis Keily Tamm, ainus juuksur, kes teeb nii, et mulle meeldib. Pikkad paksud tagumikuni juuksed. Triibutan väljakasvu. Lõikus+värv 45 eur (aind väljakasv)
Pikkade juuste puhul soovitaksin teda.

Juttuga \”soovita midagi\” ei tasu küll huupi minna 😀 enamus juuksurid ei suuda midagi soovitada, tuleb minna stilist-juuksuri juurde ja rohkem maksta ja siis soovitatakse ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salon+ on tõesti kallis koht. Lasin ühel seal töötaval kodus värvida ja küsis 500eek. lootsin ka midagi uut saada, alguses tahtis mingit imelikku värvikombinatsiooni pähe teha ala roheline+lilla jne…ütlesin aitäh ei, ma kontoriinimene ja ei saa sellist asja lubada. nii tegigi mulle sobivad asja 🙂

Praegu mul on 1kindel juuksur, teeb kodus tööd siis kui tal aega, hind 10-17eur. (igaks juhuks mainin, et ei ela linnas)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu juuksur on Salon+ salongis Keily Tamm, ainus juuksur, kes teeb nii, et mulle meeldib. Pikkad paksud tagumikuni juuksed. Triibutan väljakasvu. Lõikus+värv 45 eur (aind väljakasv)
Pikkade juuste puhul soovitaksin teda.

Juttuga \”soovita midagi\” ei tasu küll huupi minna 😀 enamus juuksurid ei suuda midagi soovitada, tuleb minna stilist-juuksuri juurde ja rohkem maksta ja siis soovitatakse ka. [/tsitaat]
ulmehind ju! :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubanduskeskustes on tavaliselt ulmehinnad, sest rent on seal väga kallis. Sageli töötavad seal noored kogemusteta juuksurid, sest sinna lähevad need, kellel pole oma klientuuri kujunenud, loodetakse, et suvaliselt sisseastujaid on rohkem kui mõnes nurgataguses kohas. Palju on kaubanduskeskuses Salong plussi, seda ketti iseloomustavadki väga kõrged hinnad ja algajad juuksurid. Muidugi on see jutt suur üldistus ja häid juuksureid on igal pool, aga mingi tõde selles üldistuses siiski ka on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaubanduskeskuse juuksurid-kas head ja palju minna võib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.