Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaudselt siiski pereelu teema

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kaudselt siiski pereelu teema

Postitas:
Kägu

Kas PK haldaja eesmärk on tõesti see leht täielikult välja suretada, et AdBlockerit kasutades ilma sisse logimata lehele ligipääs puudub ja samal ajal blokeeritakse ca 150 reklaami.

Arendades edasi Mihkel Muti arvamuslugu

https://www.err.ee/1609194133/mihkel-mutt-ristirahvas-lohvi-otsas

siis vahest võiks just see samm panna mõtlema, et kas see PK lohvi otsas istumine on ikka seda väärt ja nii hirmus vajalik.Või vahest saaks ikka täiesti ilma selleta hakkama. Ma ise sealhulgas.

 

 

 

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

– Millist kasu peaks saama PK haldaja reklaamide arvu suurendamisest? PK haldaja poolest võiks neid reklaame olla täpselt 0 ja oleks kõigil elu ilusam, ka meil. Reklaamid on ainus vahend seda foorumit püsti hoida ning tasuda serverimajutuse ning muude vajalike teenuste eest.

– Hetkel jooksutatakse foorumis 3 reklaamiplatvormi reklaame, oleme võidelnud, et need saaks viia 2 peale, see otsus ootab hetkel kinnitust juhatuselt. See võiks vähendada reklaamide arvu circa 1/3.

– Kustutatakse postitused mis on vales alafoorumis või juba kaardistatud probleemi kohta, et hoida kasutajaabi teema selge ja puhtana. Ei ole mõtet hoida alles  66ndat teemat sisuga, et PK arendaja on idioot või 73ndat eraldi teemat, et foorum on aeglane või annab errorit. Jah, me teame. Tõesti teame.

– Viimase paari kuuga on PK foorumi külastatavus hüppeliselt tõusnud, ning perekooli server puhtfüüsiliselt ei pea enamus ajast sellele koormusele enam vastu, eriti tipptundidel kui külastatavus on laes – tööpäeva õhtud 18 – 23. Kangema serveri jaoks Zone majutuses ei ole aga olnud vahendeid, seega ei ole meil olnud nende siiani üleval olevate jõudlusprobleemidega midagi peale hakata mis ka kasutajaabi teemas märgitud on. ( Error 500, otsing jms. – need kõik on tingitud serveri pidevast ülekoormusest.)

– Eilse seisuga saime Perekooli juhatuselt lõpuks kinnituse kolida perekool oluliselt võimsama serveri peale välismaise teenusepakkuja juurde. See lahendab lõpuks kõik koormusest tulenevad probleemid ja aegluse. Kolimisega hakkame tegelema homsest (18.12.23)

– Ajaviite foorumi sulgemine ei ole samuti kuidagi seotud PK haldajaga vaid tegu on konkreetse juhatuse otsusega. Ka meie oleks selle foorumi alles hoidnud, sisuliselt on kõik seal olevad teemad hetkel kolinud hobinurka.

– Loodan, et see kokkuvõte andis natukenegi selgust. Vaatamata pidevale kohati päris inetule materdamisele foorumlaste poolt, seisame kahe tule vahel siiski foorumi ja selle kasutajate eest, et keerulises ja limiteeritud vahenditega olukorras leida pidevalt parim lahendus.

+9
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kaudselt siiski pereelu teema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.