Esileht Väikelaps Kaugnägelikkus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kaugnägelikkus

Postitas:

3,5-aastasel diagnoositi kaugnägelikkus, kirjutati prillid. Loen, et osad kasvavad välja. Millised on kogemused, kui suurest plussist on välja kasvatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on isiklik kogemus selline, et kui läksin kooli, siis arst ütles, et mul on kaugnägelikkus ja kirjutas prillid. Kahjuks mingeid numbreid ei mäleta, olin laps ja ega keegi neid mulle ei öelnudki. Prillid olid ette nähtud kirjatöö tegemiseks, aga mäletan, et ma ei tahtnud prille kanda, sest lihtsalt niivõrd ebamugav oli silmadel. Ja ma neid eriti ei kasutanud. Terve kooliaja sain ilma prillideta hakkama, samuti ülikoolis. Küll aga tekkis miinus hiljem ja vajasin prille kaugele selgelt nägemiseks. Minu miinus oli aga selline, et nüüdseks on vähenenud. Ja ma ei kasuta prille kogu aeg, ainult nt autojuhtimisel.

Aga kui su lapsel on 3,5-aastaselt kaugnägelikkus, siis ilmselt ei ole päris sama tüüpi nagu minul oli. Võib-olla tõesti kasvab välja. Eks arst oskab selle kohta rohkem rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõtt-öelda ei tea ühtegi, kes ei oleks välja kasvanud, st see on pigem sage, et kasvavad välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Kaugnägelikkus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.