Esileht Pereelu ja suhted Kaugsuhe

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kaugsuhe

Postitas:
Kägu

Kuidas te toime tulete meeletu igatsusega. Ma pole oma kaaslast juba kuu aega näinud, pidin eile talle külla sõitma, aga tulid vahele segavad asjaolud. No lootus paari päeva pärast kohtuda, aga töö tõttu pole ka see kindel. Võimalusel helistame ja teeme videokõnesid. Vahel ka veidi rohkem kui kõned. Vahel õhtuti räägime tunde, kuni lõpuks magama jääme. Aga see igatsus teeb lausa füüsilist valu. Ei ole pubekad, teise ringi inimesed. Ja ei taha mõelda ka suhte lõpetamisele, kuna koos on olla lihtsalt nii hea ja lihtne. Esimest korda tunnen, et ei taha inimeses midagi muuta, ta on minu jaoks täiuslik. Lootus on, et mees saab oma baasi siia ja siis ta valdavalt Eestis, samas ei taha ette loota. Jagage oma kogemusi.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen sinuga samas olukorras. Praeguseks olen ma kahe ja poole kuu peale oma meest 1päeva ainult näinud. Aga õnneks teeme igapäev mitme tunniseid videokõnesid.
Oleme 2 aastat koos olnud ja algusest peale meie suhe selliselt käinud, et enamus aja on mees ikkagi välismaal. Algul ta küll küsis, et kas ma olen sellega nõus, et ta välismaal tööl käib. Kuna tean, et Eestis talle töötada ei meeldi(väike palk), siis ütlesin, et ta peab seal töötama, kus talle endale kõige rohkem meeldib. Et kui tema on rahul, siis olen mina ka. Ei tahtnud teda muutma hakata.
Nüüdseks võib öelda, et olen sellega ära harjunud, et nii harva näeme, kuigi igatsus on suur ikka. Saan aru, et temalgi on raske kaua kodust ära olla, aga mida vähem ma talle ütlen, et igatsen teda, seda lihtsam on tal seal kaugel olla.
Meil iga õhtu videokõned. Või suhtlemegi algusest peale videokõne teel. Tavakõnega nii veider rääkida. 😀
Ma ei tea muidugi kaua te suhtes olete olnud, aga arvan, et võta vabamalt. Proovi positiivselt mõelda. Eeldan, et su mees on välismaal tööl ja teenib raha teie jaoks.
Minu mees igatahes küll käib raha pärast välismaal tööl. Ütles, et talle meeldiks ka rohkem kodus olla aga kuna me soovime endale maja osta, siis on vaja tal rohkem pingutada ja kauem tööl olla, et maja sissemakse summa kokku saada. Kuna ta on tööl meie ühise eesmärgi nimel, siis üritan kannatlikult teda oodata ja talle toeks olla.
Soovitan sinulgi seda teha. 🙂

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

meie perele sobib hästi kaugsuhe- ei käi üksteisele närvidele ja tühjast-tähjast/olmeprobleemidest ei teki riidu, pigem väärtustame seda aega kui koos oleme
nüüdseks on mees juba aasta kodumaal tööl olnud ja ma lausa ootan, et läheks taas- saaks veidi puhata
/samuti teise ringi inimesed/

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olime üle 2 aasta kaugsuhtes. Nüüd üle 15 aasta abielus. Vene ajal pidid noored abielumehed 3-5 aastat sõjaväes olema, elati ka üle. Mu isa läks nädal Ene mu sündi kolmeks aastaks sõjaväkke.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meile vist ainult kaugsuhe sobibki, ma ei suudaks oma meest pikalt järjest taluda, tal on nii palju häirivaid kiikse. Ja mina olen naine, kes vajab palju oma aega, korras kodu ja õdusat olemist lastega. Kaasa mul veidi palju selline elevant portselanipoes, ajab ümbritsevad stressi ja kodu sassi. Lastetoa viga, mis parata. Koos peagi 10 aastat, selle jooksul ikka pikemalt koos elatud ka muidugi. Vanaduses päästab meid loodetavasti mitu olemasolevat kinnisvara. Kaugsuheldes aga ideaalne harmoonia, kui telefonis ja internetis asju ajame ning Eestis koos oldud aeg ka vahva ja tegus.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meile vist ainult kaugsuhe sobibki, ma ei suudaks oma meest pikalt järjest taluda, tal on nii palju häirivaid kiikse. Ja mina olen naine, kes vajab palju oma aega, korras kodu ja õdusat olemist lastega. Kaasa mul veidi palju selline elevant portselanipoes, ajab ümbritsevad stressi ja kodu sassi. Lastetoa viga, mis parata. Koos peagi 10 aastat, selle jooksul ikka pikemalt koos elatud ka muidugi. Vanaduses päästab meid loodetavasti mitu olemasolevat kinnisvara. Kaugsuheldes aga ideaalne harmoonia, kui telefonis ja internetis asju ajame ning Eestis koos oldud aeg ka vahva ja tegus.

Täpselt nii, mulle isegi aitab kui saab nädala keskel olla rahulikult lapsega kahekesi

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik ju oleneb, kaugel teine elab? Kui kusagil 4 lennutundi, siis saaks korra-paar kuus ju ikka kohtuda, reedel sinna-pühapäeval tagasi kasvõi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli selline elu. Ei iial ei taha enam. See pole mingi suhe, lolli mängimine ja ette kujutamine vaid. Seda “raske raha kodule sissemaksuks” teenimist oli aastaid näha jah, ei õnnestunud see lõpuks kokku siiski ajada. Mees oli korralik ja tõesti tegi välismaal vaid tööd, aga raha kulus ära ikkagi ja ega välismaal ikka rikkamaks ei saa. Pigem töötada Eestis ja olla kodus kui rügada mõttetu raha eest välismaal, mil pole suhet, raha ega midagi, mille nimel seda üldse taluma peaks.
Mehed olid kunagi mitu aastat sõjaväes küll, ka minu isa oli, aga kui koju tuli, oli laps võõras, ema oli temast kaugenenud, elas minuga oma elu ja nii see abielu puruneski.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sinuga samas olukorras. Praeguseks olen ma kahe ja poole kuu peale oma meest 1päeva ainult näinud. Aga õnneks teeme igapäev mitme tunniseid videokõnesid.

Oleme 2 aastat koos olnud ja algusest peale meie suhe selliselt käinud, et enamus aja on mees ikkagi välismaal. Algul ta küll küsis, et kas ma olen sellega nõus, et ta välismaal tööl käib. Kuna tean, et Eestis talle töötada ei meeldi(väike palk), siis ütlesin, et ta peab seal töötama, kus talle endale kõige rohkem meeldib. Et kui tema on rahul, siis olen mina ka. Ei tahtnud teda muutma hakata.

Nüüdseks võib öelda, et olen sellega ära harjunud, et nii harva näeme, kuigi igatsus on suur ikka. Saan aru, et temalgi on raske kaua kodust ära olla, aga mida vähem ma talle ütlen, et igatsen teda, seda lihtsam on tal seal kaugel olla.

Meil iga õhtu videokõned. Või suhtlemegi algusest peale videokõne teel. Tavakõnega nii veider rääkida. 😀

Ma ei tea muidugi kaua te suhtes olete olnud, aga arvan, et võta vabamalt. Proovi positiivselt mõelda. Eeldan, et su mees on välismaal tööl ja teenib raha teie jaoks.

Minu mees igatahes küll käib raha pärast välismaal tööl. Ütles, et talle meeldiks ka rohkem kodus olla aga kuna me soovime endale maja osta, siis on vaja tal rohkem pingutada ja kauem tööl olla, et maja sissemakse summa kokku saada. Kuna ta on tööl meie ühise eesmärgi nimel, siis üritan kannatlikult teda oodata ja talle toeks olla.

No miks sina ei võikd “meie unistusele” omapoolset panust anda ja kah parema palgaga tema juures töötada? Muidu on pärast jälle nii, et mees ostis maja ja naine on lihtsalt ilus.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No miks sina ei võikd “meie unistusele” omapoolset panust anda ja kah parema palgaga tema juures töötada? Muidu on pärast jälle nii, et mees ostis maja ja naine on lihtsalt ilus.

Mehe elukutse on selline, et ta on pidevalt ära, eri riikides erinevates baasides. Aga see on ta unelmate töö, mees ilma sihita ei suuda ka naist armastada. Ja palk on muidugi ka hea, rohkem kui peaministril. See võimaldab mul vabal ajal teda ka külastada. Piletid ja hotellid on makstud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Olen olnud suhtes mehega, kes elas teises riigis, küll mitte kaugel. Ca 1,5h lend. Mitte kunagi ei laseks sarnasel olukorral uuesti tekkida. See suhe võttis minult meeleltult raha, aega ja närve ja jättis mind murtud südamega kuna ühel hetkel tuli piir ette. Meie kohtusime pea igal nädalahavetusel, aga kuna teine pool ei olnud valmis kompromissideks, pidasin vajalikuks asi lõpetada. Tegu oli minu esimese armastusega ja ma ei kahetse. Kaugsuhe toimib inimväärselt ainult siis kui teil on regulaarne võimalus üksteist külastada ja mõlemad osapooled panustavad suhtesse võrdselt igas mõttes, ja seda ka ajutiselt.

/ninakaspreili

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olime üle 2 aasta kaugsuhtes. Nüüd üle 15 aasta abielus. Vene ajal pidid noored abielumehed 3-5 aastat sõjaväes olema, elati ka üle. Mu isa läks nädal Ene mu sündi kolmeks aastaks sõjaväkke.

Vene aja lõpupoole oli sõjavägi lühem – 1,5-3 aastat. Meil kroonus leidsid need noored abielumehed isegi seal võimaluse kõrvalt võtta. Naisele vahelejäämise võimalus ka olematu.

Aga üldiselt on selline tänapäeva kaugsuhe jama mis jama, kui harva ka veel kohtutakse. Nagu on, et õpitakse siin ja seal, töö ühes kohas siis teises jne. Ühed tuttavad olid nii 5 aastat, et 2 korda aastas vist said kokku, mehel õpingud väga kaugel. No ei kadesta, noore mehena olla 5 a põhimõtteliselt kuival. Nad jäid kokku ja enam ei taha kuhugi välismaale pikalt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu töökaaslase mees oli meremees terve elu. Meile tuli tööle umbes 50-aastasena. Alati kui mees oli tulemas, siis ootas teda ja vahel läks varem koju sel päeval. Ta ise ütles, et ta ei kedagi, kes omavahel nii hästi läbi saaks ja nii palju asju koos teeks nagu nemad teevad. Ta ise uskus, et selle põhjuseks on mehe eemaloleks ja harv kodus viibimine. Tean ka üht 4 lapse ema, kelle mees on meremees. Tundub samuti väga väga soe suhe olevat. Ma tõesti ei tea, kas just sellise töö pärast. Ma ei tea, kas need kvalifitseeruvad kaugsuhteks.
Mu sõbrannal on samuti kaugsuhe, aga nemad saavad palju koos olla, sest mees elab vaid 200 km kaugusel ja nemad on teisel ringil, mõlemad elavad koos koolieas lastega, mis on ka eraldi elamise põhjuseks. Soovivad, et lapsed lõpetaksid keskkooli ära ja siis vaatavad edasi, kuhu nad kokku kolivad.

Minu enda elukaaslane töötas offshore firmas 2 aastat. Mulle ei sobinud, aga elasime üle selle aja

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea nüüd aga… See “saame nii hästi läbi, sest oleme harva koos, muidu käiksime üksteisele närvidele” – kas selliselt rääkivaid inimesi saab ikka päriselt paariks pidada? Siin on ühes teises teemas see teine tibi, kellele karati turja, et kaks korda kuus 100 km kaugusele külla sõitmine ei tee meest veel tema meheks (millega ma nõustun) – kas siis see kaugsuhe on midagi teistsugust, isegi kui on aastaid seda peetud või ametlikult ära registreeritud? Kui elataks koos selle mehega, kes kord kuus on nii hea nii hea ja muul ajal närvidele käib, siis küsiksid kõik, et miks lahku ei lähe, et on see mehelõhn majas ja kord kuus hea olemine siis nii oluline – aga siin kirjeldatakse samasugust suhet selle vahega, et seda lõhna ka pole majas. Kas minu vanaema ja vanaisa olid siis veel ikka paar ajal, mil nad kohtusid kord aastas, kui vanaema meiega vanaisa juurde maale suvitama sõitis?

/ise olin aasta aega kaugsuhtes enne kokku kolimist, nüüd pea 20a koos/

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võimalusel helistame ja teeme videokõnesid. Vahel ka veidi rohkem kui kõned.

Sa ikka tead, et kõik need kõned/videokõned “ja veidi rohkem” lähevad kõvakettale, st kogu liiklus salvestatakse? Kui loed oma oma kasutajatingimusi siis näed, et nad on selleks omale ka õiguse reserveerinud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võimalusel helistame ja teeme videokõnesid. Vahel ka veidi rohkem kui kõned.

Sa ikka tead, et kõik need kõned/videokõned “ja veidi rohkem” lähevad kõvakettale, st kogu liiklus salvestatakse? Kui loed oma oma kasutajatingimusi siis näed, et nad on selleks omale ka õiguse reserveerinud.

Kah asi. Kõik oleme inimesed ja kõigil vajaduses. Kui kellelegi meeldib vaadata salaja, kui me midagi “rohkemat” teeme, siis edu talle. 😉

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe elukutse on selline, et ta on pidevalt ära, eri riikides erinevates baasides. Aga see on ta unelmate töö, mees ilma sihita ei suuda ka naist armastada. Ja palk on muidugi ka hea, rohkem kui peaministril. See võimaldab mul vabal ajal teda ka külastada. Piletid ja hotellid on makstud.

Väga õige jutt, et mees ilma sihita ei suuda ka naist armastada.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Pereelu ja suhted Kaugsuhe