Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaugsuhtes rasestumine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaugsuhtes rasestumine

Postitas:

Tere!

Kuidas te olete rasestunud kui kaugsuhtes olete?
Meil on suur soov saada perre veel üks laps. Oleme jaanuarist proovinud, aga ei ole veel õnnestunud jääda.
Kahjuks on mul päevad väga ebaregulaarsed ja mönel kuul neid ei olegi. Hetkel tegin ühe kuuri arsti kirjutusel Duphastoniga, et päevi regulaarsemaks saada. Hetkel teine kuur käsil.
Päevad algasid 05.09.
OV testidest ei saa ma midagi aru. Et kuidas te olete neid kasutanud kaugsuhtes olles? Kas kui tuleb naerunägu olete kokku saanud ja asjatanud? See test ei näita ju nädalat aega ette…
Kuidagi niiiiiii kurb tunne on, kōik ümber jäävad rasedaks, kiirelt ja lihtsalt.
Ja siis mina…. ootan nii kangesti ja ei miskit ????
Kuidas te iga kuu sellega toime tulete? Ma vahel jalutan ja vaatan emasid vankritega, ma annaks köik selle eest, et ma saaks ise vankrit lükata ja beebiga olla.
(Üks laps on olemas, see tuli esimese korraga sama mehega, aga see oli ka 8aastat tagasi).
Kõigile ilusat triibupüüdmist ja ma siiralt soovin, et kõik kelle südamesooviks on uuesti emaks saada, ka saaksid!????

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tänaseks pea 4a triibupüüdmist. Sellest esimene aasta kaugsuhtes, sest mees töötas rootsis. Siis seksisime nagunii rohkem, kui ta kodus oli. Ov teste ei teinud – olin suhtumisega, kui tahab siis tuleb ja mul oli teada, et mees tuleb varsti koju – ei olnud stressi.
Sinu puhul oleks esmatähtis tsükkel ja siis ka OV regulaarseks saada. Kui duphat juba kasutad siis kontrolli testiga kas pos ov testi ka saad ja kui selle paika saad siis võid mehele juba 4 nädalat ette öelda, et kui täna hakkad duphat võtma siis u. 10p pärast mens (oleneb, mitu päeva duphat võtad) siis 6p kestavad päevad siis u 8-10 päeva pärast OV. Saadki öelda, et ta oma kojutuleku sellele ajale planeeriks.
Testiga on nii, et kui test positiivne siis OV alles tuleb. Nii, et pos test on märk, et kui juba polnud panustanud siis sel ajal, kui test pos, on küll tagumine aeg alustada. Mees tulgu koju pigem varem, kui täpne aeg. Sperma eluiga pikem, kui munaraku oma.
Anna kannatust, kui sa oma tsükli korda saad siis läheb kergemini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps tuli kaugsuhtest esimesel kuul. Kohtusime nädalavahetustel. Kasutasin ov teste ja see aitaski tsüklile pihta saada. Seksisime päev peale positiivse ov testi saamist ja oligi beebi valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käib mees välismaal tööl, 5-6nädalat ära ja umbes 2nädalat kodus. Aega läks 11kuud, et rasedaks jääda. Aga, nüüd tagasi mõeldes oleksin pidanud olema nö rahulikum ja mitte kinnisideeks võtma seda,sest nii kui ma ei mõelnud enam sellest oli test positiivne.Sama oli ka meie esimese lapsega(aega läks 1.5a)Hetkel on jooksmas 28nädal ja kohe 8a saav õde ootamas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kauge on kauge? Kui saab õigeks ajaks nt Tallinnasse kohale sõita, on üks asi, aga kui mees on meremees, kaugel riigis vms, siis on see ikka raske. Siis võiks mõelda äkki kliinikus sperma külmutamise peale, et õigel ajal teha IUI, inseminatsioon ehk kergem kunstlik viljastamine, kus lihtsalt sulatataud puhastatud sperma viiakse peenikese kateeriga emakasse sisse. Õnnestumise % on umbes sama hea kui tavalise seksiga, selle jaoks on siis vaja kindlaks teha ov toimumise aeg, testidega nt.
Mida arst asjast ja sinu rasestumisvõimalusest üldse arvab, võiksid ka tema käest küsida, et kui te last tahate ja koos ei ela, mis võimalusi tema näeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaugsuhtes rasestumine