Esileht Tööelu, raha ja seadused. kaugtöö pakkumine: assisteerimine

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: kaugtöö pakkumine: assisteerimine

Postitas:
Kägu

Pakkuda tööd. Tähtajaline tööleping (6 kuud). Töökohustusi täidetakse kaugtööna. Sujuva koostöö korral võimalus lepingut pikendada.

Ettevõtte peamine tegevusvaldkond: tarkvara toodete/teenuste müük

Nõutavad oskused:
# inglise keele väga hea oskus (kõnes/kirjas); vene keele hea kirjalik oskus tuleb kasuks
# väga hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
# pimekiri arvutil
# interneti tundmine ja selle kasutamise oskus
# soov suhelda ja klientidele lahendusi leida

Tööülesanded:
# mailidele vastamine
# kodulehe info uuendamine
# info otsimine internetist
# info sisestamine/uuendamine andmebaasides
# klientide juhendamine (peamiselt maili teel) vajadusel skype + skype videokõne.
# klientidele info saatmine
# arvete väljasaatmine ja laekumiste jälgimine
kokkuvõttes: erinevad kontoritöö ülesanded

Eeldused:
# interneti ühendus, arvuti interneti kasutamiseks

CV ja palgasoov palun saata aadressil: pakuntood2012@hot.ee

CV-ga koos soovin vastuseid vähemalt järgmistele küsimustele:
1) teie kirjutamise/trükkimise kiirus (http://en.wikipedia.org/wiki/Words_per_minute);
2) miks te sellele tööle sobite / miks ma peaks teid valima;
3) prooviülesanne: soovin teada palju maksavad kinopiletid Euroopa erinevates riikides võrreldes Eestiga. Tulemus peaks olema võimalikult lühike ja ülevaatlik. Kirjutage palju selle ülesande täitmine aega võttis.

Käesolev tööpakkumine kehtib kuni 27.01.2012

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kaugtöö pakkumine: assisteerimine

Teemaalgajata, kas oled juba pakkumiste koorma all ägamas?

Küsin, sest tavaliselt siin otsitakse väga selliseid kodutöö võimalusi ja inimesed riputavad aina oma e-maile üles, et kui kellelgi on midagi vähegi pakkuda, siis pakutaks. Selles teemas aga laiutab tühjus. Mõtlengi, et huvitav, kas kõik saadavad nohinal cv-sid või on liiga konkreetne pakkumine 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline on tööaeg?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastused küsimustele:

1. Tööaeg – tööajaga oleks üsna paindlik – inimesed on ju ka erinevad, mõned töötavad hästi varahommikul, teised õhtul. Olulisem on töö efektiivsus, kui millal konkreetselt see töö ära tehakse. Aga päevatöö jagu tööd peaks üldjuhul 24 tunni sisse ära mahtuma…pikemaid pause ei tohi nt kliendikirjadele vastamisel olla.

2. hetkel ei näe ühtegi CV-d (nendin küll, et hot.ee andis vahepeal veateateid jms) aga ühtegi maili mailikastis sel teemal hetkel ei ole.

NB! kaugtöö puhul on kõige raskem enda motiveerimine…see on tegelikult päris raske – kollektiivis töötamisel on selles mõttes teatud eelised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidu oleks super pakkumine, aga vene keel on see, mille tõttu nt. mina ei saada oma cv-d. Lihtsalt ei oska kohe üldse…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpsustus:

vene keele hea kirjalik oskus tuleb kasuks..aga see pole hädavajalik…kui vene keelt ei oska, siis vaja lihtsalt leida keegi kes oskab – põhiline töökeel on inglise keel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüüpiline tööpakkumine, millel sada viga ja millele mina ei viitsiks kandideerida.
1. Pimekiri ja trükkimise kiirus??? Samas pole tööülesannetest võimalik välja lugeda, et läheks mingiks suuremaks tekstide ümbertrükkimiseks.
2. Palgasoov? Kuidas on võimalik mingit palgasoovi esitada, kui ei ole töömahtki täpselt teada.
3. Töökuulutus rõhub hirmsasti kiirusele, mis tundub olevat jube tähtis. Hiljem selgub, et töö tuleks ära teha 24 tunni jooksul… Väheke vastuoluline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle ütleks, et motivatsioon kinni harjumustes ja töö meeldivuses. Ise tegelen teadustööga ja pole mitte kellegi asi, kus ja kui kaua ma oma tööd teen. Aga sisemine motivatsioon oma asju teha on nii suur, et tõesti ei teki ühelgi päeval soovi nn \”laisklemiseks\”.

Ma arvan, et üldjuhul inimesed, kes on harjunud töötama freelancerina või oma aja üle otsustama, siis neil pole küll mingit raskust enda motiveerimisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tüüpiline tööpakkumine, millel sada viga ja millele mina ei viitsiks kandideerida.
1. Pimekiri ja trükkimise kiirus??? Samas pole tööülesannetest võimalik välja lugeda, et läheks mingiks suuremaks tekstide ümbertrükkimiseks.
2. Palgasoov? Kuidas on võimalik mingit palgasoovi esitada, kui ei ole töömahtki täpselt teada.
3. Töökuulutus rõhub hirmsasti kiirusele, mis tundub olevat jube tähtis. Hiljem selgub, et töö tuleks ära teha 24 tunni jooksul… Väheke vastuoluline.[/tsitaat]

Minu arust on jällegi väga normaalne pakkumine.
1) No pimekiri ja trükkimise kiirus – kui sa ikkagi pead tegelema mingite tekstidega, siis on elementaarne 10-sõrmega trükkimine ja seda niimoodi, et sa ei pea klaviatuuri vaatama. Pean normaalseks panna sisse see nõue, et ei tormaks kohale need kahe sõrmega tippijad, kelle trükkimiskiirus on alla igasuguse arvestuse.

2) Palgasoov esita täiskohta arvestadades, elementaarne.

3) Kiirus – usud või mitte, aga on inimesi, kes ei suuda mõistliku ajaga internetist mitte midagi üles leida. Selge see, kui töö eeldab internetiga töötamist, siis soovid selliseid inimesi vältida.

P.S. Ei ole teemaalgajataga ega antud pakkumisega mitte kuidagi seotud. Minu huvi on lihtsalt sellest lähtuv, et kuna paljud inimesed otsivad kodust tööd, siis kas tegelikult selle seltskonna hulgast leiab nii konkreetse töökuulutuse puhul sobiva inimese. Või selgub, et tegelikult käivad need (suhteliselt lihtsad kohustused tegelikult) neile kodutöö otsijatele üle jõu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on vist minu kiiks aga ma ei suudaks võtta tõsiselt tööandjat kes kasutab veel hoti meiliaadressi, kuigi töö on internetipõhine?

Mitte et ma nüüd tööd otsiks, pigem tahaks ka ise mõnda asjalikku kodukontoris inimest leida, pimekiri pole üldse oluline, pigem töössesuhtumine, et meiidele vastataks klassikalisel tööajal ( 9-18) 1 tunni jooksul, et inimene oleks kättesaadav ja töötaks sellel ajal mille eest talle maksan. Kodused emad kipuvad aga tuhande muu asjaga olema hõivatud, üks vabandamine ja õigustamine, miks ma praegu tööd teha ei saa, ainult käib. Küll on arvuti katki ja internetti ei ole ja programm ei lähe tööle ja pdf ei tule lahti jne. Kodus ei ole iti meest ega muid abilisi, kodukontoris peab olema prof, aga profidel on juba oma koht leitud. Kedagi välja õpetada saab ainult kontoris, kodutöö ei ole mõeldud neile, kes alles alustavad oma karjääri ja ei oma erilisi kogemusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]see on vist minu kiiks aga ma ei suudaks võtta tõsiselt tööandjat kes kasutab veel hoti meiliaadressi, kuigi töö on internetipõhine?

Mitte et ma nüüd tööd otsiks, pigem tahaks ka ise mõnda asjalikku kodukontoris inimest leida, pimekiri pole üldse oluline, pigem töössesuhtumine, et meiidele vastataks klassikalisel tööajal ( 9-18) 1 tunni jooksul, et inimene oleks kättesaadav ja töötaks sellel ajal mille eest talle maksan. Kodused emad kipuvad aga tuhande muu asjaga olema hõivatud, üks vabandamine ja õigustamine, miks ma praegu tööd teha ei saa, ainult käib. Küll on arvuti katki ja internetti ei ole ja programm ei lähe tööle ja pdf ei tule lahti jne. Kodus ei ole iti meest ega muid abilisi, kodukontoris peab olema prof, aga profidel on juba oma koht leitud. Kedagi välja õpetada saab ainult kontoris, kodutöö ei ole mõeldud neile, kes alles alustavad oma karjääri ja ei oma erilisi kogemusi.
[/tsitaat]
Sellisel pakkumisel on juba jumet:)

Please wait...
Postitas:
täiesti roheline

Enamus tööotsijaid on tõesti siin sellised,kes arvavad, et teevadki kodus 8h tööd koos lapsega. Ainult, et selle aja jooksul teevad ära ka kõik kodutööd ja tegelevad samal ajal beebiga. Samas teevad pühendunult palgatööd.
Võimekad, mis muud ; )
Võib-olla on lapsed väga erinevad, kuid ise valisin isegi neid aegu, mil väheseid ametiasju ajada, et laps samal ajal telefonikõrval ei karjuks jne. Hetkel on laps juba lasteaias ja olen otsinud kodus tehtavat tööd, kuid neid kohti on nii imevähe, tahtjaid aga väga palju. Konkreetne tööpakkumine kahjuks ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina töötan kodukontoris, aga laps käib neil päevadel lasteaias. Sel juhul ei ole töötamisega mingit probleemi ja motiveerida suudan end küll.
Teemaalgataja pakkumine kahjuks ei sobi, ka just ja ainult vene keele pärast. Samuti pole läheduses võtta kedagi, kes oskaks.

Selle teise otsija jutt kõlas küll hästi ja väljatoodud tavaliste kodutöötaja puudustega saan hakkama :). Internett on olemas, programmid saan lahti, pdf-id avanevad ka jne. Ahjaa, kõike seda toetab pooleliolev IT haridus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töötan ka kodukontoris, juba pea 12 aastat, osaliselt vahepeal ka väljaspool kodukontorit töötanud. Tehnilisi probleeme aitavad lahendada dubleeritud süsteemid – kaks arvutit, lisaks interneti püsiühendusele ka netipulk, mobiiltelefonile lisaks tavatelefon jne. Olenevalt tööst on hea abimees ka nutitelefon, mis annab koheselt märku saabunud e-mailist.

Hetkel on töös paus, kuna kaks suuremat projekti lõppesid ning olen avatud uutele pakkumistele.

Teise asjaliku inimese postitus jättis ka mulle sümpaatse mulje.

vabakutseline@gmail.com

Please wait...
Postitas:
serru

Mis ettevõttega on täpsemalt tegu? Milliseid teenuseid ja tarvara müüakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Selle teise otsija jutt kõlas küll hästi ja väljatoodud tavaliste kodutöötaja puudustega saan hakkama :). Internett on olemas, programmid saan lahti, pdf-id avanevad ka jne. Ahjaa, kõike seda toetab pooleliolev IT haridus.[/tsitaat]

Internett käib sul kahe T-ga?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, aga point ongi siin minumeelest pigem selles, et inimesed otsivad lisatööd, ehk siis mitte tavalist 8 tunnist tööpäeva vaid nt. 4 tunnist. Seda 4 tundi annab ju küll lapse kõrvalt teha, kui laps magab päeval ja õhtul. 8 tunnist tööaega aga on loomulikult lapse kõrvalt raske teha. Mina nt. saaks oma erialast tööd ilusti lapse kõrvalt teha ja vahest harva seda ka pakutakse, aga no kuna meil ehituse alal ikka paras põud hetkel, siis otsin midagi, mida võiks ka teha. Samas jälle igasugused sekretäritöö kogemused puuduvad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui tööpaakkuja saab tõesti täpselt sellistele tingimustele vastava töötaja, oleks see ju ideaalne, aga tahaks teada ka, mis ideaalsele kandidaadile vastu pakutakse, kas saab ikka vääriliselt tasustatud või on tingimused ainult ühepoolsed nagu tavaliselt

Please wait...
Postitas:
Kägu

põnev

Please wait...
Postitas:
serru

Sel juhul oleksin peaaegu sobiv kandidaat, mul on küll laps, mis paistab, et Teile ei sobi, kuigi usun, et saaksin tema kõrvalt ikka kliendile vastatud. Samuti oman kontoritöö kogemust assistendina. Võta ühendust ja räägi tööst lähemalt S_H@hot.ee

Please wait...
Postitas:
serru

Sel juhul oleksin peaaegu sobiv kandidaat, mul on küll laps, mis paistab, et Teile ei sobi, kuigi usun, et saaksin tema kõrvalt ikka kliendile vastatud. Samuti oman kontoritöö kogemust assistendina. Võta ühendust ja räägi tööst lähemalt S_H@hot.ee

Please wait...
Postitas:
serru

[tsitaat]see on vist minu kiiks aga ma ei suudaks võtta tõsiselt tööandjat kes kasutab veel hoti meiliaadressi, kuigi töö on internetipõhine?

[/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

viimane vastaja, mida su laps siis teeb, kui sa tööd teed. kas sa kontoris ka 8 tundi suutsid lapsega koos tööd teha.
kodukontori assistent on samasugune assistent nagu kontori oma. Seda ei saa teha lapse kõrval.vähemalt mina sellise suhtumisega inimest küll tööle ei võta, sa ei saa ju asjale üldse pihta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ise olen lapse kõrvalt kodus töötanud, kuigi mitte assisteerival töökohal, pigem sisuliselt olid tööülesanded keerulised. AGA mul oli osaline tööaeg. 4h per päev (nädala lõikes) sain töötatud häda pärast. Rohkem küll poleks jõudnud. Mind aitas paar korda nädalas paariks tunniks ka lapsehoidja.

Jah, häda pärast saab kliendile ka kohe vastata. Eks tuli mulgi tulekahjusid kustutada, laps süles või jala küljes rippumas. Aga iga päev nii töötada, ei ole minu meelest võimalik. Lihtsalt ööpäevas jääb tunde puudu, kui tahad magada ka millalgi.

Please wait...
Postitas:
serru

[tsitaat]viimane vastaja, mida su laps siis teeb, kui sa tööd teed. kas sa kontoris ka 8 tundi suutsid lapsega koos tööd teha.
kodukontori assistent on samasugune assistent nagu kontori oma. Seda ei saa teha lapse kõrval.vähemalt mina sellise suhtumisega inimest küll tööle ei võta, sa ei saa ju asjale üldse pihta!

[/tsitaat]

Ei, ma ei võaks last kontorisse kaasa, kuna tal on seal igav ning sellest tulenevalt nõuaks ta tohutult tähelepanu. Kodus ta mängib ning vaatab raamatuid. Sellepärast palusingi tööst lähemalt rääkida, et saaksin teada, ettevõtte suuruse ning sh ka kirjavahetuse mahu… ma ju tean enda võimeid ning selle info puhul oleksin otsustanud, kas see töö on minu jaoks sobiv.
Mul pole probleemi hoida arvuti päev otsa lahti ning aeg-ajalt piiluda, kas uusi kirju on tulnud. See on väga vale arusaam, et assistent istub terve päeva silmad pärani arvutiekraani ees ning vahib, mil postkasti uued kirjad saabuvad. Reaalsus on, et selle 8 tunni sees istutakse netis, loetakse päeva uudiseid jne. Sel ajal saan tegeleda ju lapsega.
Ma tõesti loodan, et Te pole nii naiivne, et loodate kodukontoris töötavalt inimeselt sellist lojaalsust oma ametikohale, et ta ei tee oma nn. tööajal koduseid asju nt. ei triigiks pesu…

Pean tunnistama, et idee selline inimene leida on hea ning soovin Teile tõsiselt edu tema leidmisel, kuigi kardan, et sellist lihtsalt ei ole olemas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

meilidele ja telefonide vastamine on assistendi töös ainult üks osa, ja seda tehakse muu töö kõrvalt. Rõhutan sõna TÖÖ kõrvalt ja see muu töö on aruanded, arvete koostamine, deklaratsioonide täitmine, analüüsimine. Ja töö maht on selline, mida normtempos suudab 8 tunniga ära teha, mingiks pesutriikimiseks ei jää lihtsalt aega, olen 12 aastat oma elust töötanud erinevates ettevõtetes keskastmejuhina, alustasin assistendina töötamisest muidugi. Ma tean küll, kuidas mõnel pool tööl aega veedetakse aga meie firmas lihtsalt ei jää selleks aega, meil ei ole tagumikutunnid, meil on töötunnid.
see viimane jutt oli nüüd mõeldud veelkordseks selgituseks sellele, kes arvab et lapsega kodusistumise kõrvalt saab täiskohaga assistendina töötada. Minu assistent sab palka olenevalt sellest kui hästi meil läheb aga keskmiselt saab ta kätte 600-700 euri, see on siis ametlik netopalk, mingit topeltraamatupidamist või musta raha ma ei rakenda, mul pole selleks aega ega tahtmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm. Kas kiirus 277 lööki/min on piisav?

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. kaugtöö pakkumine: assisteerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.