Esileht Ajaviite- ja muud jutud kaunid ILUOPERATSIOONID

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kaunid ILUOPERATSIOONID

Postitas:
Kägu

Mida teie arvate iluoperatsioonidest. Oleneb ka mil määral tehtud muidugi. Aga mitte et ma seda sarja just pidevalt vaataksin, aga Vaprates ja ilusates nt.Taylor ja Brooke on ju oma näod täiesti ära rikkunud, võrreldes nt,20 aastat tagasi-. vastikult punnis põsed, ja minu meelest on nead alati ühte nägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis tal viga on?

Tibin on sündinud aastal 1961.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis Brooke’il häda on??
Kena ja heas vormis naine, kelle op-id (kui neid tehtud on) on diskreetne ja heal tasemel töö olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Angela Aak on kaunis naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan hästi. Ei tasu võrrelda nendega, kes on neid juba kümneid lasknud teha, sest nagu iga asjaga – liig on liig.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljudel on operatsioonid ju hästi õnnestunud. Vaata ise Hollywoodi staare, paljud näevad oma vanuse kohta ju vapustavad välja. Operatsioone teevad nad kõik. Ise teen ka süste ja olen silmaümbrused kotid lasknud ära lõigata. Ei maksa palju ja teeb enesetunde paremaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks peaks 60 aastane välja nägema nagu 40? Miks on vananemine häbiasi? Minu arust on see ponnitamine naeruväärt ja alati on arusaadav, et inimene on lasknud ennast kohendada.
Naine 52, kasutan häid kreeme, käin näohoolduses, aga ei mingeid skalpelle ega süste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on see ponnitamine naeruväärt ja alati on arusaadav, et inimene on lasknud ennast kohendada.

Seda arvad sina, et alati on aru saada. Tegelikult mitte. Kui kõik staarid näeksid välja, nagu nad loomulikult on, see tunduks sulle tänapäeval juba imelik, sest pole enam loomulikult kortsus näoga harjunud. Keegi ei käsi sinul sellepärast midagi teha. See ei tähenda, et inimene näeks oma vanusest noorem välja, tegelik iga on ikka aru saada, kui vana keegi on, aga on suur vahe, kas 50-aastane nagu näiteks Jennifer Aniston või tavaline mammi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata just sellest ongi arusaada, et ta ei näe oma eakohane välja. Ausalt – mingit vapustust ma sellest küll ei saa, teame kõik, et Cher on 73 ja lasknud lõigata, mida lõigata annab (ega asjata omal ajal nalja ei visatud, et peale tuumasõda jäävad ellu tarakanid ja Cher).
Kui korralikult näonaha eest hoolitseda, seda pidevalt niisutada (vananedes eriti), päikse- ja alkoholiga mitteliialdad, kindlasti ei tohi suitsetada – siis oled ka 50+ normaalse väljanägemisega. Mõni korts siin või seal, ei tohiks küll häirida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Courteney Cox näeb suht ok välja, vähemasti siiani. Aniston samuti.

Miinuspoole pealt– kahju on vaadata Dolly Partonit, kes on asjaga veits üle pingutanud, aga ta on ise ka oma välimuse üle nalja visanud:
“You’d be surprised how much it costs to look this cheap!”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et inimesed on selle kumminukuvälimusega juba harjunud ja see ongi norm. Mõlemad naised on ikka üsna paistes ja pahad välja näinud aeg-ajalt, hetke välimust ei tea ja ei tea ka, millisel ajahetkel nähtul sinu väide põhineb. Täitesüstide mõju ju mu arust taandub ajaga, nii et kui algul oled üle pingutanud ja näed jube välja, siis äkki mingi aja pärast on lootus normaalne taas olla. Aga on ka muidugi kindlasti seda, et iluoperatsioon ei ole paljudele tajutav ja samas ka neid, kes ongi end jubedaks või haigeks lõiganud. Ise suhtun neutraalselt, ainult need end jubedaks lõiganuid on kurb näha ja kurb, et arstid sellele pidurit ei pane, aga muidu, kel raha ja tahtmist, las teeb siis. Hollywoodis on see ilmselt töösaamise seisukohalt juba oluline. Aga muidugi on tõsi ka see, et mida rohkem inimesi neid teeb, seda suurem on surve nendele, kes ei tee, sest nende loomulik välimus tundub ju sel juhul veel närtsinum ja vanem, välja arvatud siis nendega võrreldes, kes end frankensteini koletisteks lasevad lõigata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt – mingit vapustust ma sellest küll ei saa, teame kõik, et Cher on 73 ja lasknud lõigata, mida lõigata annab (ega asjata omal ajal nalja ei visatud, et peale tuumasõda jäävad ellu tarakanid ja Cher).

Miks sa siis tood näiteks seda iluopp-idega liiale läinud naljanumbrit, kui siin on jutt *kaunitest* operatsioonidest?
Väga tõenäoline, et normaalsel määral kohendatud kuulsuste kohta ei oska seda arvatagi.

Mis puudutab teisi siin nimetatuid, siis Cox läks ka minu maitse kohta veidi liiale protseduuridega millalgi peale “Friends” lõppu. Anistonil on olnud kehvemaid perioode (vahetult peale protseduure?), kui on näost paistes olnud, muidu enam-vähem OK ja nüüd vist lubab endal veidi vananedagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et inimesed on selle kumminukuvälimusega juba harjunud ja see ongi norm. Mõlemad naised on ikka üsna paistes ja pahad välja näinud aeg-ajalt, hetke välimust ei tea ja ei tea ka, millisel ajahetkel nähtul sinu väide põhineb.

Ega ma ka muidugi ei tea, kuidas need daamid hetkel välja näevad, sest piltidel, mida meediasse paisatakse on nad ju enamasti kenaks meigitud.

Jagan arvamust, et see plastiknägude paraad on tavainimeste arusaama ilust juba tugevasti kõigutanud. Kui vanem põlvkond veel saab aru ja mäletab erinevust, siis nooremate jaoks on see juba tavaline reaalsus. Tulevikus on igasugused “ilusüstid” sama rutiinne tegevus kui vetsupaberi ost. Kahjuks.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kaunid ILUOPERATSIOONID