Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaup UK-st jäi tulemata, kirjadele enam ei vastata.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaup UK-st jäi tulemata, kirjadele enam ei vastata.

Postitas:
Kägu

Lubati teha tagasimakse 2-3 nädala jooksul, see on nüüd möödas ja keegi kirjadele ei vasta. Kas on üldse midagi ette võtta?

Leheks https://www.horze.eu/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on ostjate tagasiside (probleemne pood) : https://uk.trustpilot.com/review/horze.eu?page=2&utm_medium=trustbox&utm_source=Carousel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas maksid kauba eest krediitkaardiga või PayPaliga? Kui jah, siis krediitkaardiga makstes saad küsida pangast krediitkaardi chargeback või PayPalist raha tagasimakset.

Esitada tuleb siis ostuarve, kirjavahetus müüjaga (isegi kui nad su emailidele ei vasta, piisab kui sina oled üritanud nendega kontakteeruda). Ma olen nii pärast palju raha tagasi saanud, sest lubatud kaupa või teenust pole osutatud. Oluline on meeles pidada, et sellel on ka ajalimiit kaua raha tagasi küsida saab. Krediitkaardi puhul oli selleks 4 kuud alatest kuupäevast mil toode pidi olema tarnitud või teenus osutatud ning PayPal 3 kuud alates millal makse sai teostatud. Ses suhtes PayPal on oluliselt kehvem variant. Samas ma sain isegi PayPali maksele teha pangast chargebacki kuna PayPalis maksin krediitkaardiga.

Kui maksid deebetkaardiga või pangaülekandega, siis kahjuks ei saa midagi teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas maksid kauba eest krediitkaardiga või PayPaliga? Kui jah, siis krediitkaardiga makstes saad küsida pangast krediitkaardi chargeback või PayPalist raha tagasimakset.

Esitada tuleb siis ostuarve, kirjavahetus müüjaga (isegi kui nad su emailidele ei vasta, piisab kui sina oled üritanud nendega kontakteeruda). Ma olen nii pärast palju raha tagasi saanud, sest lubatud kaupa või teenust pole osutatud. Oluline on meeles pidada, et sellel on ka ajalimiit kaua raha tagasi küsida saab. Krediitkaardi puhul oli selleks 4 kuud alatest kuupäevast mil toode pidi olema tarnitud või teenus osutatud ning PayPal 3 kuud alates millal makse sai teostatud. Ses suhtes PayPal on oluliselt kehvem variant. Samas ma sain isegi PayPali maksele teha pangast chargebacki kuna PayPalis maksin krediitkaardiga.

Kui maksid deebetkaardiga või pangaülekandega, siis kahjuks ei saa midagi teha.

Maksin tavalise pangakaardiga, millelt sisestasin selle pika numbri ja siis need 3 numbrit. Siis pole midagi teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis pole midagi teha?

Ei.

Ma selgeks su asemel praeguse kaardi ja telliks uue.

Nii väldid oma kaardi andmete edasimüümist.

Sellised poed kust sulle mingit vastust ei tule, müüvad sageli kogu kaardianmete nimekirja maha “kolmandale oapoolele”, ja kui 10 000 kaardiga võetakse paari kuu või ka hiljemalt aja jooksul nt 20 eur ning sa ei oska seda märgatagi ning kui märkadki, siis sa ikkagi lööd käega ja arvad et ju siis ikkagi ostsin midagi…aga kui korrutada 20 eur 10 000 ga, siis on see “kolmas pool” varastanud vägagi suure pataka raha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksin tavalise pangakaardiga, millelt sisestasin selle pika numbri ja siis need 3 numbrit. Siis pole midagi teha?

Nii deebtkaardil kui krediitkaardil mõlemal on pikk number ja 3-kohale turvanumber. Aga ilmselt oli see internetimaksega deebetkaart siis kui nimetad seda tavaliseks pangakaardiks. Sellisel juhul pole kahjuks midagi teha jah, sest deebetkaartidel puudub ostukaitse, see on olemas ainult krediitkaartidel.

Ise ma põhimõtteliselt välismaalt internetist mitte midagi tavalisel deebetkaardiga ei osta. Räägitakse küll, et krediitkaardi omamine on paha ja inimesed lähevad võlgadesse, aga krediitkaart on ohtlik ainult selle inimese käes kellel puudub enesedistsipliin ja hakkab kulutama raha mida tal tegelikult pole. Kui sa oskad oma raha kontrollida, siis krediitkaart annab palju rohkem võimalusi ja kaitset kui tavaline deebetkaart. Oluline on mitte kunagi kulutada raha mida sul endal arvel pole ja oluline on raha kohe krediitkaardile tagasi kanda peale ostu sooritamist. Nii ei pea kartma, et krediitkaardist mingid võlad tekiks või et isegi ainsatki senti intressi peaks maksma.

Samuti nagu eelpoolkõneleja välja tõi, kui inimesel ongi vaid 1 pangakaart, kogu raha on selle peale ja seda ainsat kaarti kasutab ka internetis ostudeks, siis ongi reaalne risk, et kui kaardi andmed lekivad, siis halvimal juhul võib kogu oma rahast ilma jääda. Seetõttu mitme kaardi omamine ja sedasi riskide hajutamine on palju mõistlikum. Lisaks,  oletame et läheb hästi ja saad kohe jaole kui keegi kaardilt raha üritab varastada ja saad kaardi kinni panna. Aga kui see oli su ainuke kaart ja see kinni pandi, siis mida sa senikaua teed kui uut kaarti ootad? Ei saa isegi poest süüa osta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pöördu ikka panga poole ja räägi oma mure ära.

Viimane kord kui mina midagi Swedbank deebetkaart plussiga netist ostsin ja sellega probleeme tekkis, ütlesid nad, et ka deebetkaardiga tehtud tehinguid saab vaidlustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kaup UK-st jäi tulemata, kirjadele enam ei vastata.