Esileht Pereelu ja suhted Kaval mees või ahne naine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Kaval mees või ahne naine?

Postitas:

Selline mure. Olen abielus oma mehega juba 11 aastat. Endal korter olemas, seal elab minu poeg, samas vajadusel saan sinna ka elama minna. Elan mehega tema korteris, õigemini tema naise korteris. Olen 54 aastat vana juba ja tahaks elada oma korteris, tahan et mul oleks oma nurgake – või liiga palju tahetud? 11 aastat tagasi pakkusin mehele osta úhine korter, tema paneb raha ja mina, võrdselt. Ja ta oli alguses nõus, lubas suure suuga. Kuid oma lubadust ei tæitnud. Kui mees lahutas oma esimese naisega, kirjutas oma korteri naise nimele. Minule mees seletas nii, et ta nii lollike ja esimene naine kirjutas oma nimele korteri et jargmine naine ei jataks ta tänavale. Ma shokkis, mees kâib tööl, loll ta pole kaugeltki, minuga elada väga tahab, ja räägib et armastab. Mehe palk on 1000 minul suurem palk, natukene. Kui kaks aastat tagasi palusin siiski veel mõelda ühisele korterile, ta vastas mulle, et ta esimene naine ei ole nõus korteri maha müüa ja talle raha, kas või osa, anda. Mainin et naisel on kaks suurt oma maja Pirital, tubli naine, kadestan et abielus mehega kes võimaldas talle seda kinnisvara soetada. Ma ei taha maju, ma tahan oma nurgakest, korterit kuhu mus ma tunneksin ennast kodus. Hetkel mul see tunne puudub. Palgav väiksed ja sääste ka pole nullist osta korterit. Mees ütleb mulle kõige selle peale, et kõik nii elavad!!!!! Võibolla, võib olla ma rumal, aga mul on praeguses korteris ebameeldiv elada, ainuke mis mind hoiab – tunded mehe vastu. Ja mees ka räägib et armastab. Mina aga ei suuda leppida sellise olukorraga, mind see koguaeg kripeldab sees. Vahest mul on isegi piinlik siin elada, ma ei tea, imelikud tunded kinus praegu:( Midagi osta ja muuta korteris ka ei saa, sest korter pole isegi abikaasa oma. Ootan teie mõtteid, mis teie teeksite, kas elaksite nii edasi, palun teie nõu!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.10 17:28; 07.10 17:52; 07.10 18:06; 07.10 18:34; 07.10 18:50; 07.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kirjutas oma korteri eksnaise nimele siis kuidas, kas kinkelepinguga või “müüs” fiktiivselt? Kui kinkelepinguga, siis vaadake see üle, kas seal on üldse sellist punkti, et mees võib elu lõpuni sees elada. Kui seda pole, siis võib see eksnaine mehe suvalisel ajal lihtsalt tänavale tõsta. Head suhted ei ole igavesed. Mida mees selle peale ütleks?

Aga kui mees oma olukorda ei ole nõus muutma, siis on ainult sinu enda valik, kas talud seal elamist nii hästi kui võimalik, üritad seda korterit siiski mingil moel enda koduks kujundada või kolid oma pinnale ja hakkate hoopis visiitabielu elama.

Võib üritada eksnaisega rääkida, et tahate väikese remondi teha, kinnisvara väärtus nii ju tõuseb, natuke uut mööblit osta, kas ta oleks sellega nõus. Tasuks kirjalikult seda küsida, meili teel näiteks või sõnumiga, siis jääb märk ikka maha kokkuleppest. Hoidke tšekid alles, tehke pilte jne tõestusmaterjali, kui kunagi peaks vaja minema ja juhtub nii, et eksnaine hakkab teid sealt välja kangutama.

Kas sinu olemasolevat korterit ei annaks niimoodi müüa, et jagate pojaga raha pooleks ning kumbki kasutab seda raha oma korteri sissemakseks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poeg on nõus nii teha. Samas mina ei taha ka osta uut korterit abielus olles, kuna mees ei pannusta ju, ja tal kaks suurt last, kahjuks ma enam eiusalda kedagi:( Vanuse viga vist. Siis tuleb lahutada ja osta, kurvaks see kõik teeb. Kurb ka see, et olen rääkinud mehele, et soovin kas või oma nurgakest, kus ma saaksin näiteks peegli ees istuda, ennast kreemitada, raamatut lugeda. Ja nii ma palun seda kohta aastaid. Vahest mulle tundub et mina olen loll, ja kui mees ei kuule mind ju ta siis ei hooli. Meil algusest peale kõik 50/50….. söögid, reisimised…kõik! Alguses ma tahtsin seda muuta kuidagi, kuid ei õnnestanud. Ma isegi ei tea täpselt mis ta palk on. Võib olla polegi vaja teada. Viimasel ajal lihtslat stress suur, kardan tööst ilma jääda, haridust ka pole, ja mees ei toeta, ta on otseses mòttes partner. Kui mul tekkib raske olukord ütleb KURB, ja see on kõik mis ta suudab. Lahku ka kardan minna, sest kardan ja ei taha üksi olla, elada, vananeda. Samas mul on pidevalt sress, ma ei oska enam rõõmus olla, kardan haigeks jääda. Mida ma üldse tahan? Tahan olla nõrk naine kes võib loota mehe peale. Rumal?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.10 17:28; 07.10 17:52; 07.10 18:06; 07.10 18:34; 07.10 18:50; 07.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru…mis nurgakest sa tahad? Mis sul siis praegu on? 1-toaline kööktuba? Mismoodi mees sind toetama peab?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühetoaline. Värvin ennast köögis sel ajal kui ta sööb näiteks, tahaks tuppa meigi lauda hea valgustusega. Toetama, nu näiteks. Praegu mul on tugev stress, kuna tööl on konflikt pikkaajaline, üks naisterahvas, kes on minu ülemus mõnitab otseses mõttes ja teeb mu elu põrguks tööl. Ma kannatan juba pikemalt aega, raske. Tunnen et ma enam ei suuda, nutan, hakkasin tarbima alkoholi, tervis jamab. Samas kardan tööl ära tulla, kuna palk hea. Toetama? Abikaasa ju näeb kui halb mul on, võiks ju öelda, tule töölt ära, saame hakkama, ma ei taha sind sellisena näha, ei taha et sa nii kannatad. Aga mida ma kuulen? Mida teha?….nii kõik elavad…nii kõik kannatavad…igas töökohas on selline mõnitaja….kannata. Võib olla see õige, lihtsalt tahaks elus vahest ka nõrk olla, aga mina ei saa, sest saan loota vaid enda peale. Kas tõesti hoolivad mehed on ainult filmides?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.10 17:28; 07.10 17:52; 07.10 18:06; 07.10 18:34; 07.10 18:50; 07.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühetoaline. Värvin ennast köögis sel ajal kui ta sööb näiteks, tahaks tuppa meigi lauda hea valgustusega.

Seda sa taas unustasid ilmselt meelega (et teemat venitada) mainida, kui suur see sinu oma korter on.

Kui pealkirjale vastata, siis lammas mees ja täiesti normaalne ja tavaline naine.
Oma nurgakese mitu aastat kestnud soov on mitte ahnus vaid juba allaheitlikkus. Enamus oleks ilmselt juba ammu midagi ette võtnud, kui see supinahk ei suuda midagi ära otsustada.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:14; 07.10 18:41; 07.10 18:55; 08.10 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal on kahetoaline korter. Hetkel mõtlen selle peale, et koguda raha ja aidata last osta teist korterit endale, kuna ta noor ja suudab ma loodan maksta liisingut. Ise teen remonti oma kodus tasapisi, ja võib olla paari aasta pärast kolin sinna elama. Mees suutis mind veenda, et MINA olen naine kes liiiiiiga palju tahab, et inimesed ei reisi eriti, ostavad toitu mis on aegunud, kodus remonti ei tee…ühesõnaga mina elan ei tea mis maailmas. Ja ma juba hakkasin seda uskuma! Vahest meeleheitel olles tekkib tahtmine osta lennukipileti ühte otsa ja alustada uut elu, leida mees ja riik kus naised 50+ ei ole nähtamatud, kus ka selles vanuses naised saavad olla õnnelikud, leida endale kaaslast ja saada töö eest normaalset palka ja mitte karta haigeks jääda, sest siis raha ei jätku söögile ravimitele ja korteri eest maksta. Ei tea, kas see núüd on stressist või see on reaalne ja normaalne hirm?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.10 17:28; 07.10 17:52; 07.10 18:06; 07.10 18:34; 07.10 18:50; 07.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise mõtteid loevad mehed küll ainult filmides.
Miks mees peaks sulle rüütel olema, ma ei saa aru? ennast tuleb ikka ise hädast välja aidata.
Kas uurid igapäevaselt töökuulutusi, mis sulle võiksid sobida ja saadad vähemalt ühele kuulutusele vastuse koos CVga iga nädal? Kas kogud sääste, et töölt ära tulla ja ieseisvalt hakkama saada või siis sääste vähemalt selleks, et endale üks valgustusega mukkimislaud osta? Miks peaks mees selle sulle ostma?

Mees lihtsalt praegu noogutab sinu hädaldamisele kaasa. Mis ei kõla küll mehelikult, kuid on tihti naiste soov, kellel käib just närvidele, kui mees ei kuula (ja ainult lahendusi pakub).

Lisaks, korterit saab osta ka lahusvarana, kui ollakse abielus. See tuleb lihtsalt ostmisakti tehes koralikult kirja panna. On ka igati õigustatud, kui sissemakse tuleb sinu lahusvarast.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:36; 08.10 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees suutis mind veenda, et MINA olen naine kes liiiiiiga palju tahab,

Aeg on vist tõesti meest vahetada.

Oma kajetoaline müü maha ja ostke üks ilus ühetoaline, + ülejäänu annad poisile sissemaksuks ja jätkab ise makseid. Krt, noor inimene ja emal elukoht puudub. Isegi mees puudub. Poisil ei tohiks ohkamist olla.
Ja sul vähenõudlikuna, nagu sa oled, esialgu ju ühest toast küll, et end mõnusalt tunda.

See aegunud toidu vanamees las elab või kuuse all, ma saan aru, et tal samuti OMA elukoht puudub..?

P.S. Mis selle tööjuures oleva moori vigastus on, et ta rahulikult elada ei suuda. Mingi põhjus peab tal olema, kas tahab oma lellepoega sinu asemele vms, ilma põhjuseta pole isegi üks naine teise naise peale verine…

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:14; 07.10 18:41; 07.10 18:55; 08.10 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasal oli oma korter, kus me elame oraegu, kuid ta ennast kindlustas nii, et kirjutas oma korteri esimese naise nimele, et äkki kohtab naist kes teda paljaks röövib:))) Mind huvitab veel úks küsimus. Meil on kahepeale ostetud auto, liisind on vormistatud mehe nimele, ostetud abielu ajal, mina iga kuu!!!! kannan üle mehe arvele. Kahe aasta pærast on auto välja ostetud. See auto läheb ju pooleks vara jagamisel?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.10 17:28; 07.10 17:52; 07.10 18:06; 07.10 18:34; 07.10 18:50; 07.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mis selle lapse korteriga on? Kas selle on ostnud lapse isa või miks peaks noorel täiskasvanul oma elukoht olema ema kannatuste hinnaga?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:51; 07.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kahepeale ostetud auto, liisind on vormistatud mehe nimele, ostetud abielu ajal, mina iga kuu!!!! kannan üle mehe arvele. Kahe aasta pærast on auto välja ostetud. See auto läheb ju pooleks vara jagamisel?

Ma arvan, et selle teemaga ära pead vaeva. Liisitud auto on liisingu lõppedes üsna odavaks muutunud ja sealt suurt midagi ei tule. Tema väärtus OLI see, et et temaga sai sõita, aga mingi investeerimisteema üks tavaline igapäevaauto küll ei ole.
Hea, kui mingigi raha saab, kui teda müüa.

P.S: Siin tuleb küll juba KAVAL mees (ja lüpstav naine) mängu, tema võtab liisingiu ja sina maksad??????
Mina homsest enam ei maksaks, las panustab ka. No mida helli…
Tema arvelt läheb ju maha, paras talle. Miksküsimustele vastad, et kogud oma elamise jaoks. MILLEST on juba ammu juttu olnud, aga kui supikad ei tee midagi, siis tuleb ise teha.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:14; 07.10 18:41; 07.10 18:55; 08.10 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 19, tahtis eraldi proovida elada. Ennem elas meiega.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.10 17:28; 07.10 17:52; 07.10 18:06; 07.10 18:34; 07.10 18:50; 07.10 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S: Siin tuleb küll juba KAVAL mees (ja lüpstav naine) mängu, tema võtab liisingiu ja sina maksad??????

Eriti kui – nagu nii mõneski peres kombeks – mees on see, kelle käes auto enamuse ajast on.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:51; 07.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 19, tahtis eraldi proovida elada. Ennem elas meiega.

Ühetoalises???

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 21:17; 07.10 22:34; 09.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas mina ei taha ka osta uut korterit abielus olles, kuna mees ei pannusta ju, ja tal kaks suurt last, kahjuks ma enam eiusalda kedagi:( Vanuse viga vist. Siis tuleb lahutada ja osta, kurvaks see kõik teeb.

Ei pea lahutama, tehke lahusvara leping. Võite kokku jääda ja abielus edasi olla, kui vaid mees selle peale mossitama ei hakka, et sina tahad varalahusust.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 22:14; 07.10 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe aasta pærast on auto välja ostetud. See auto läheb ju pooleks vara jagamisel?

Ei lähe. Kuna liising on mehe nimel, on sul targem lõpetada mehele raha kandmine ja koguda seda raha oma uue kodu ostmiseks või siis endale eraldi auto ostmiseks. Tehke lahusvara leping.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 22:14; 07.10 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähe. Kuna liising on mehe nimel, on sul targem lõpetada mehele raha kandmine ja koguda seda raha oma uue kodu ostmiseks või siis endale eraldi auto ostmiseks. Tehke lahusvara leping.

On ikka pooleks, kui liising makstud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 21:17; 07.10 22:34; 09.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su abikaasa on vist tõesti minimalist, kellele meeldib väike ja säästlik elu. Auto sellesse pitli küll hästi ei sobi, aga võibolla on see auto ka vähesaastav ja säästlik… Minimalistist kiiva kopikalugejani on muidugi väike samm, aga tänapäeval on tema elustiil minu meelest pigem teretulnud. Säästlik ja vähesaastav elu on just see, mida planeet vajab!

Teemaalgataja tundub jällegi selline, kes vajab asjade ja iluga poputamist. Peegellauda ja suur(ema)t elamist jne. Mis ei ole ka mitmeski mõtte vale – Eesti on iseseisev olnud tegelikult kõigest 30 aastat ja kapitalismi võlusid on veel paljudel maitsmata (eriti neil, kes elavad ühetoalises korteris, kus remontigi teha ei saa).

Teie eluvaated lihtsalt ei sobi kokku. Ega muud ei ole, kui leppida teise iseärasustega ja ennast sinna sobitada või siis edasi liikuda.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 18:36; 08.10 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see korter üldse oli mehe vara? OLed näinud notarilepingut?
Võibolla see oli üldse selle eksnaise lahusvara ja mehel polnudki midagi.

Ma kõigepealt vaataks töökuulutusi ja mõtleks töövahetusele. Edasi ma läheks oma korterisse elama. Kui poiss on täisealine ja käib tööl, siis saab ta endale laenu võtta ja ise korteri osta. Kui ta on üksik, siis saab ta seal korteris sinuga koos elada ja aasta jooksul sissemakse koguda.

Mul on ka enda kinnisvara ja see on mu kõige suurem pelgupaik, kus saan teha mis tahan ja oma käe järgi remontida ja kaunistada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii, et olukorra kirjeldus on ,,Vägev vähk ja täitmatu naine”

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 aastat olete abielus olnud ja mees kirjutas korteri oma eksi nimele juba enne teie tutvumist ehk ammu enne abielu? Sel juhul kolisid sa mehe eksi elamisse ju täiesti teadlikult.

19-aastasel ei pea isiklik korter olema. Omandab hariduse, läheb tööle, teenib sissemaksu ja siis ostab. Nagu kõik teisedki. Kolid oma koju tagasi ja ostad täpselt sellise peeglilaua nagu soovid. Mees kas tuleb kaasa või ei tule, eks see ole näha.

Sellest osast ma aru ei saa, et kui sulle töö ei meeldi, siis uut pole sa otsinud, aga mehelt eeldad, et ta võiks sulle öelda, et jää üldse koduseks? Ise ju mainisid, et ta teenib ainult 1000 eurot – ei ole just nii suur raha, et selle eest kodust naist ülal pidada.

Mis takistab sind ühetoalisse peeglilaua ostmist? Remonti võite ju ka teha, ma saan aru, et üüri te ju ei maksa? Ja kui sa ühetoalisse mehega kahekesi siiski ära ei mahu, lähedki oma kahetoalisse ja asi lahendatud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 06:51; 08.10 18:37; 08.10 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et mees kasutab sind ära.
Lõpeta auto liisingumaksete tasumine ja hakka raha kõrvale panema.
Ära ela elu, mis sind ei rahulda ja ära lase ennast ära kasutada. Hakka oma elu muutma sammhaaval. Elu peab olema mõnus ja paarisuhte mõte ongi ju, et koos on kergem/ lõbusam/ mugavam jne kui üksi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

54a vana kullakaevur aga mõistus ikka lapse oma: mina-mina-mina.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole liiga nõudlik, täiesti normaalseid asju tahad. Ja tegelikult sul juba on – korteri oled ju endale kätte töötanud, nii et enda meelerahu ja tervise nimel soovitan, et jõudke pojaga mingile kokkuleppele, et sa saaksid kas oma praegusesse korterisse kolida ja poeg leiab ise uue koha või see maha müüa ja jaga raha pojaga. Olenevalt sellest kuidas teil läbisaamine. Selles mõttes eelnevatel kommentaatoritel õigus, et täismehel pole mingit õigust ema kannatuste hinnaga 2-toalises korteris lebotada, samas võibolla sa oled “tubli eesti naisena” seda kõike poja eest varjus hoidnud, nii et ta ei teagi kuidas sind praegune olukord häirib. Nii et esimene asi – tee mis vaja, et sul oleks enda isiklik kodu, kus elad üksi ja millele vaid sinul õigus. Kui müüd vana ja ostad uue, ilma lahutamata, uuri siis välja kuidas seda teha, et see ühisvaraks ei saaks. Ja siis ela üksi mõnda aega. Mehega võid visiitsuhet jätkata kui tahad, ehk parandab olukorda, et igapäevase rutiini asemel on vaid nädalavahetuse “kohtingud”. Või, nagu ma ennustan, sa saad aru kui kuradi hea on üksi elada ja ei tahagi enam seda meest. Aga oma kodu olgu samm nr 1, ma arvan, et kõik muu laabub peale seda ise. Ma olen ka väga närvilises ussipesas kunagi töötanud ja tead milline vahe oli selles kui ma peale seda tööpäeva pidin veel ülerahvastatud korterisse tulema kus mult muudmoodi tööd oodati vs kui mul oli võimalik tulla oma “kindlusesse” ja uks kinni panna ja vähemalt õhtud ja nädalavahetused mitte kellegi teiste soovide ja nõudmistega tegeleda. Suutsin seda töödraamat palju kergemini võtta, nii et hakkasin lõpuks seda peaaegu kui tasuta igapäevase komejandina nägema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks kõik soovitavad, et müü korter maha, jaga raha pojaga ja ostke kumbki laenuga uus. Kas te ise teete ka nii, et kohe kui laps täisealiseks saab, müüte kodu maha, et lapsel kohe esimestest täiskasvanu-aastatest alates isiklik kodu oleks?

Teemaalgataja teenib keskmist palka ja kümne aasta pärast on pensionär. Miks ta ei võiks omaenda väljateenitud kodus elada? See kodu jääb ju varem või hiljem pärandusena pojale.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 06:51; 08.10 18:37; 08.10 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks kõik soovitavad, et müü korter maha,

Sest ta juba alustas ammu oma poja ärahellitamist ja nüüd oleks kannapööre noore lumehelbe jaoks liiga traumeeriv.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 18:14; 07.10 18:41; 07.10 18:55; 08.10 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete suutnud nii kaua
1-toalises elada ja veel koos lapsega? Tõesti ei mõista…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks kõik soovitavad, et müü korter maha,

Sest ta juba alustas ammu oma poja ärahellitamist ja nüüd oleks kannapööre noore lumehelbe jaoks liiga traumeeriv.

Milles see ärahellitamine seisneb ja miks järeldus, et poeg lumehelbeke on? Poiss on alles 19-aastane, ilmselt veel õpib. Kas tõesti on normaalne käskida tal välja kolida ja oma elamine leida?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 21:56; 09.10 21:43; 09.10 21:46; 09.10 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees ongi juba leidnud naise, kes ta paljaks teeb, ehk siis oma eks naise ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaval mees või ahne naine?