Esileht Pereelu ja suhted Kaval mees või ahne naine?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kaval mees või ahne naine?

Postitas:

Milles see ärahellitamine seisneb ja miks järeldus, et poeg lumehelbeke on? Poiss on alles 19-aastane, ilmselt veel õpib. Kas tõesti on normaalne käskida tal välja kolida ja oma elamine leida?

Poeg ei pea välja kolima, aga see ei tähenda automaatselt ka seda, et korter peaks talle kuuluma ja ema peaks kuskil abikaasa eksi ühetoalises kügelema, kus ta õnnelik ei ole. 19-aastasel on tavaliselt gümnaasium juba läbi ja selles vanuses eelistatakse tavaliselt teatavat privaatsust ja iseseisvust, seepärast kolivad paljud temavanused ühikasse või üürivad (sõpradega kamba peale) korteri.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 06:51; 08.10 18:37; 08.10 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter on mehe eksnaise oma, selle üle vaidlust ei ole ja tänage õnne, et üüri ei pea maksma. Kui sinule see elu ei sobi, teed oma valikud – panustada, et seda peaks keegi teine sinu asemel tegema – ei ole mõtet. Kui ei taha seda – siis mina koliks oma 2-toalisesse tagasi ja paneks peeglilaua üles.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline mure. Olen abielus oma mehega juba 11 aastat. Endal korter olemas, seal elab minu poeg, samas vajadusel saan sinna ka elama minna. Elan mehega tema korteris, õigemini tema naise korteris.

Kui sul on 2-toaline korter ja teid on mehega 2 ja mehel on 1-toaline, eksnaise korter, siis kas ei tule kõne alla, et kui poeg lõpetab kooli, siis vahetate kortereid ja poeg kolib 1-toalisse ja teie 2-toalisse? Kui poeg läheb tööle ja eksnaine soovib ka üüri, siis maksab, kui tahab iseseisvalt elada ja kui ei soovi ja üüri maksmata seal elada ei saa, peab leppima, et elab teiega koos, kuniks endale korterit lubada saab. 19-aastane ei pea elama omaette pinnal ja veel 2-toalises korteris. Võid tal aidata ka sissemakseks raha koguda, kuid praegusel juhul teed sa enda arvates head, kuid ise õnnelik ei ole ja poeg muutub mugavaks, sest puudub motivatsioon korter osta.
Kui sa mehega ei soovi jagada väikest ja ühist eluaset, siis on alati võimalus kolida oma koju, elada pojaga kahekesi ja olla mehega visiitsuhtes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mulle tundub hoopis, et poeg kasutab ema ära: persetab üksi ema 2-toalises, samal ajal kui ema on sisuliselt kodutu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub hoopis, et poeg kasutab ema ära: persetab üksi ema 2-toalises, samal ajal kui ema on sisuliselt kodutu.

Veel üks loll, kelle meelest 19-aastane poeg oma ema korterist välja on tõstnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 21:56; 09.10 21:43; 09.10 21:46; 09.10 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

19-aastasel on tavaliselt gümnaasium juba läbi ja selles vanuses eelistatakse tavaliselt teatavat privaatsust ja iseseisvust, seepärast kolivad paljud temavanused ühikasse või üürivad (sõpradega kamba peale) korteri.

19-aastaseks saadakse tavaliselt gümnaasiumi viimases klassis. Enamus vanemaid eelistab minu meelest siiski seda, et selles vanuses laps veel kodus nende silma all oleks, mitte iseseisvust taga ei aja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 21:56; 09.10 21:43; 09.10 21:46; 09.10 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

19-aastaseks saadakse tavaliselt gümnaasiumi viimases klassis. Enamus vanemaid eelistab minu meelest siiski seda, et selles vanuses laps veel kodus nende silma all oleks, mitte iseseisvust taga ei aja.

Kuule, ole normaalne! Tahaks näha, kes eelistaks, elades kolmekesi 1-toalises.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 21:17; 07.10 22:34; 09.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

19-aastaseks saadakse tavaliselt gümnaasiumi viimases klassis. Enamus vanemaid eelistab minu meelest siiski seda, et selles vanuses laps veel kodus nende silma all oleks, mitte iseseisvust taga ei aja.

Kuule, ole normaalne! Tahaks näha, kes eelistaks, elades kolmekesi 1-toalises.

Enamus normaalseid vanemaid.

Ruumipuudus ja mehe eksile kuuluvas korteris pead-jalad koos elamine on siiski vanemate kehvade valikute, mitte lapse süü. Sa ise ilmselt saadaksid lapse kodunt välja, kuna elamine on kolmele kitsas?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 21:56; 09.10 21:43; 09.10 21:46; 09.10 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, ole normaalne! Tahaks näha, kes eelistaks, elades kolmekesi 1-toalises.

Kolmekesi elades ei peaks nad ju sugugi 1-toalises elama – 2-toaline korter on ju ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaval mees või ahne naine?