Esileht Pereelu ja suhted Kavatsus meest majanduslikel kaalutlustel petta- ei lõppenud seekord hästi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Kavatsus meest majanduslikel kaalutlustel petta- ei lõppenud seekord hästi

Postitas:
Kägu

Mitmed mehed peavad siis salasuhteid harrastavate ja valetajatest abikaasade tegevuses vahetevahel pettuma. Kavatsus meest majanduslikel kaalutlustel petta peaks olema nagu naise, politsei, kohtu ja riigi asi, kuid jah. Ühes lähiriigis leidis aga aset huvitav juhtum. 50 aastane laps jäi nüüd ilma isata, kuna kohus leidis, et nii ikka meest petta ei ole õige.  Lugu hakkas argnema sellest, et lapsel tuvastati pärilik haigus ja papa hakkas uurima, kus selline haigus nüüd siis ühtäkki tuli. Laps ei olnud kohtuotsusega nõus. Kui nüüd statistikat uskuda, siis Eestis pidi pahandust teinud naisi omajagu olema. See selleks, kuid kas 50 a. vanuses isaduse tühistamine on okei, mis arvate?

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu lähisugulasest mees on nüüd sellises olukorras. Elas naisega koos, said lapse (praegu selge, et mees ei saanud mingit last). Kui laps oli 3 a läks naine minema. Mees loomulikult hakkas elatist maksma, algul 300 eurot kuus, viimased 2a 400 eurot kuus+ kingitused, reisid jms. Nüüd on laps 10a ja DNA testi tehes selgus, et tegu polegi selle mehe lapsega. Raha rahaks, aga emotsionaalne üleelamine on suur. Esialgu veel vaid mehel, kuid kunagi ilmselt ka lapsel, kui ta teada saab.
Naiselt mingit raha tagastamist nõuda vist pole mõtet? Mees ise loll, et kohe DNA testi ei teinud? Ja kui paljud mehed seda ikka teha tahavad, naine ju solvuks.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiselt mingit raha tagastamist nõuda vist pole mõtet?

Kuna ta on naine?
Kui oleks mees, kes on petis või pahatahtlik väljapressija, vaid siis oleks sinuarust mõte?

TA ajab samasugust pläma – justkui tõe selgitamine isaduse või mitteisaduse kohta sõltuks justnagu vanusest.
20 on okei ja 35+ enam mitte?
Seda tahtsid öelda?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei saa jah elatist tagasi nõuda. Isaduse ta ju omaks võttis ja endale teadaolevalt oli ka isa kuni DNA testi tulemusteni. Mingit kahjunõuet saaks esitada küll, aga Eestis väga suurt summat mittevaralist(end.moraalset) kahju välja ei mõisteta, et mitte luua pretsedenti.

Kui on ikka isaduses kahtlus, siis võiks DNA testi teha va sel juhul kui on kasutatud doonorit.

Selles pole midagi uut, et mehed ja naised petavad. Nii on see sajandeid olnud ja tõenäoliselt jätkub ka tulevikus.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu lähisugulasest mees on nüüd sellises olukorras. Elas naisega koos, said lapse (praegu selge, et mees ei saanud mingit last). Kui laps oli 3 a läks naine minema. Mees loomulikult hakkas elatist maksma, algul 300 eurot kuus, viimased 2a 400 eurot kuus+ kingitused, reisid jms. Nüüd on laps 10a ja DNA testi tehes selgus, et tegu polegi selle mehe lapsega. Raha rahaks, aga emotsionaalne üleelamine on suur. Esialgu veel vaid mehel, kuid kunagi ilmselt ka lapsel, kui ta teada saab.

Naiselt mingit raha tagastamist nõuda vist pole mõtet? Mees ise loll, et kohe DNA testi ei teinud? Ja kui paljud mehed seda ikka teha tahavad, naine ju solvuks.

Kas selle mehe isaroll piirdus ainult elatise maksmisega või oli neil lapsega ka päriselt vanema ja lapse vaheline suhe olemas? Ja nüüd plaksust enam last ei armasta ja isaks olla ei taha?

Selle algse loo puhul ilmselt on veel mingid muud asjaolud ja keerulised peresuhted, lihtsalt nisama mingi 70+ inimene oma last kohtu kaudu endast lahti ei seo.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu lähisugulasest mees on nüüd sellises olukorras. Elas naisega koos, said lapse (praegu selge, et mees ei saanud mingit last). Kui laps oli 3 a läks naine minema. Mees loomulikult hakkas elatist maksma, algul 300 eurot kuus, viimased 2a 400 eurot kuus+ kingitused, reisid jms. Nüüd on laps 10a ja DNA testi tehes selgus, et tegu polegi selle mehe lapsega. Raha rahaks, aga emotsionaalne üleelamine on suur. Esialgu veel vaid mehel, kuid kunagi ilmselt ka lapsel, kui ta teada saab.

Naiselt mingit raha tagastamist nõuda vist pole mõtet? Mees ise loll, et kohe DNA testi ei teinud? Ja kui paljud mehed seda ikka teha tahavad, naine ju solvuks.

see on kohtutest läbi käinud juhtum ja mingit raha mees tagasi ei saa, kuna kuni isaduse tuvastamiseni oli ta lapse isa. kahtluse korral pidanuks/võinuks ta testi varemgi teha.

osad mehed võtavad teadlikult teise mehe lapse ametlikult enda omaks

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks mu lähisugulasest mees on nüüd sellises olukorras. Elas naisega koos, said lapse (praegu selge, et mees ei saanud mingit last). Kui laps oli 3 a läks naine minema. Mees loomulikult hakkas elatist maksma, algul 300 eurot kuus, viimased 2a 400 eurot kuus+ kingitused, reisid jms. Nüüd on laps 10a ja DNA testi tehes selgus, et tegu polegi selle mehe lapsega. Raha rahaks, aga emotsionaalne üleelamine on suur. Esialgu veel vaid mehel, kuid kunagi ilmselt ka lapsel, kui ta teada saab.

Naiselt mingit raha tagastamist nõuda vist pole mõtet? Mees ise loll, et kohe DNA testi ei teinud? Ja kui paljud mehed seda ikka teha tahavad, naine ju solvuks.

Kas selle mehe isaroll piirdus ainult elatise maksmisega või oli neil lapsega ka päriselt vanema ja lapse vaheline suhe olemas? Ja nüüd plaksust enam last ei armasta ja isaks olla ei taha?

Selle algse loo puhul ilmselt on veel mingid muud asjaolud ja keerulised peresuhted, lihtsalt nisama mingi 70+ inimene oma last kohtu kaudu endast lahti ei seo.

Asi pole ju armastamises või mittearmastamises. Nüüd on välja ilmunud ka oletatav õige isa (tema pole veel DNA testi teinud), kes piltlikult surub valeisal kätt ja ütleb aitäh, et mu last 10 a rahaliselt ja moraalselt toetasid. Aga kuna nüüd on laps juba inimese moodi, siis võtaks kasvatamise üle. Elatise miinimum ju toodi ka allapoole, eelmise mehe viga, et nii palju maksis. Ja mida see kõik lapse tunnetega teeb, kui välja ilmub võõras mees, kes isa kohta üle tahab võtta?
Tegelikult pole muidugi mehed siin loos süüdi, naine on käitunud vãga alatult.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on välja ilmunud ka oletatav õige isa (tema pole veel DNA testi teinud), kes piltlikult surub valeisal kätt ja ütleb aitäh, et mu last 10 a rahaliselt ja moraalselt toetasid.

Aga siis võiks see “valeisa” bioloogiliselt isalt  kohtu kaudu makstud elatise ja kulud sisse kasseerida- tema eest maksis ju, tema last pidas üleval. Ja ema arvatavasti teadis seda kogu aeg, et isa pole isa ja kes pärisisa on.  Huvitav kohtukeiss oleks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttav mees sai ka mingil ajal teada, et pole lapse isa. Lapsega suhtleb ikka edasi ja teeb kinke, sest laps on ju tore ikka ja suhe temaga on mehele tähtis. Ainult naisega on suhted rikutud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on välja ilmunud ka oletatav õige isa (tema pole veel DNA testi teinud), kes piltlikult surub valeisal kätt ja ütleb aitäh, et mu last 10 a rahaliselt ja moraalselt toetasid.

Aga siis võiks see “valeisa” bioloogiliselt isalt kohtu kaudu makstud elatise ja kulud sisse kasseerida- tema eest maksis ju, tema last pidas üleval. Ja ema arvatavasti teadis seda kogu aeg, et isa pole isa ja kes pärisisa on. Huvitav kohtukeiss oleks.

enamasti ei tea ka naised ise täpselt, kumma mehe laps on, kui samal ajal mitmega suhtes oli

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttaval oli samasugune lugu. Kasvatas neli aastat last, kes oli tegelikult tema sõbra eostatud. Kui tuttav oma naisest lahku läks, siis sel ajal tuli see välja.
Mehele oli see löök väga suur ja ta ei suhtle lapsega ka enam.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal kutsus piiblis selliseid hooraks, kes lasevad enda keha igalühel lörtsida ja seemendada.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me suhtleme siiani venna esimese naise esimest abielust lapsega, vend osales tema elus ca 10 aastat ning nüüdki on see laps oodatud pereüritustele, lisaks suhtlevad ka lapsed omavahel.  Samuti ei kujutaks ettegi, et kui täna selgub, et mu laps aeti sünnitusmajas segi – siis ma temaga ei suhtleks?  Huvitav on muidugi see, et kui mees ise jääb vanaks, siis sellelt lapselt ülalpidamist ju nõuda ei saa.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me suhtleme siiani venna esimese naise esimest abielust lapsega, vend osales tema elus ca 10 aastat ning nüüdki on see laps oodatud pereüritustele, lisaks suhtlevad ka lapsed omavahel. Samuti ei kujutaks ettegi, et kui täna selgub, et mu laps aeti sünnitusmajas segi – siis ma temaga ei suhtleks? Huvitav on muidugi see, et kui mees ise jääb vanaks, siis sellelt lapselt ülalpidamist ju nõuda ei saa.

Kui 10a. maksab elatist üks mees ja 10a. teine, siis on tulevikus lapsel kahe isa vanadekodu arved maksta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal kutsus piiblis selliseid hooraks, kes lasevad enda keha igalühel lörtsida ja seemendada.

Jumal nende lörtsijate ja seemendajate kohta ka midagi ütles?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on laps 10a ja DNA testi tehes selgus, et tegu polegi selle mehe lapsega.

Mis põhjusel üldse peale 10.a test tehti?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on laps 10a ja DNA testi tehes selgus, et tegu polegi selle mehe lapsega.

Mis põhjusel üldse peale 10.a test tehti?

Lapse peale vihastades andis ema seda lapsele mõista ja lapse onu kuulis seda pealt. Laps ilmselt ei saanud täpselt aru, aga täiskasvanu küll. Ja lapse välimus on “isa” omast väga erinev, kuigi pelgalt selle pärast muidugi poleks testi hakanud tegema.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oleks elementaarne kohustuslik dna- test sünnitushaiglas.  Elatise puhul 100% test, riigi kulul.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti ei kujutaks ettegi, et kui täna selgub, et mu laps aeti sünnitusmajas segi – siis ma temaga ei suhtleks?

Ei kujuta sedagi ette, et naised suudavad valetada iseendale, lapsele ja mehele. Seda juttu, et eesti naine orgapidudel kummi ei kasuta ja suguhaigusi ei karda, ma kuulda ei taha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on välja ilmunud ka oletatav õige isa (tema pole veel DNA testi teinud), kes piltlikult surub valeisal kätt ja ütleb aitäh, et mu last 10 a rahaliselt ja moraalselt toetasid.

Aga siis võiks see “valeisa” bioloogiliselt isalt kohtu kaudu makstud elatise ja kulud sisse kasseerida- tema eest maksis ju, tema last pidas üleval. Ja ema arvatavasti teadis seda kogu aeg, et isa pole isa ja kes pärisisa on. Huvitav kohtukeiss oleks.

Ja ema itsitab pihku…Lihtsalt tülgastav.:(
Soovitaks inimestele tõhusaid rasestumisvastaseid vahendeid, neid on nii palju erinevaid. Igaüks leiab sobiva. Jääks nii palju jama olemata!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oleks elementaarne kohustuslik dna- test sünnitushaiglas. Elatise puhul 100% test, riigi kulul.

Õige, ja kõik suguküpsed mehed peavad testi tegema. Siis saab andmebaasist õige isa teada. Seda siis naise kulul, kui ta ei tea, kes isa on. Iga laps on kellegi poolt eostatud ja need inimesed peavad teda ka ülal pidama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige, ja kõik suguküpsed mehed peavad testi tegema. Siis saab andmebaasist õige isa teada. Seda siis naise kulul, kui ta ei tea, kes isa on. Iga laps on kellegi poolt eostatud ja need inimesed peavad teda ka ülal pidama.

Järgmine rahvaalgatus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oleks elementaarne kohustuslik dna- test sünnitushaiglas. Elatise puhul 100% test, riigi kulul.

Miks riigi kulul? Kuhu sinu meelest riigikassasse raha koguneb? Mina tööl käiva inimesena küll ei ole nõus sarisigijate teste kinni maksma ja need, kel üks-kaks last, saavad ehk ikka ise makstud. Isadustest maksab 154 eurot – odavam kui 10 aastat elatist maksta ja alles siis testima kukkuda. Test saadetakse koju, võetakse põse siseküljelt süljeproovist, igaüks saab tegemisega hakkama.

https://dnatest.ee

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tööl käiva inimesena küll ei ole nõus sarisigijate teste kinni maksma

Absoluutselt nõus. Mina eluaeg 100% vahendeid kasutanud inimesena ammugi mitte.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks riigi kulul? Kuhu sinu meelest riigikassasse raha koguneb? Mina tööl käiva inimesena küll ei ole nõus

Need inimesed on samuti tööl käinud ja maksnu maksnud! Kui sina tööl käiva inimesena hiv saad, siis makstakse ka sinu ravi riigikassast.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eluaeg 100% vahendeid kasutanud inimesena ammugi mitte.

Kui sina eluaeg vahendeid kasutanud inimesena haigeks jääd, siis katame meie tööl käivad ka sinu ravikulud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me suhtleme siiani venna esimese naise esimest abielust lapsega, vend osales tema elus ca 10 aastat ning nüüdki on see laps oodatud pereüritustele, lisaks suhtlevad ka lapsed omavahel. Samuti ei kujutaks ettegi, et kui täna selgub, et mu laps aeti sünnitusmajas segi – siis ma temaga ei suhtleks? Huvitav on muidugi see, et kui mees ise jääb vanaks, siis sellelt lapselt ülalpidamist ju nõuda ei saa.

Et siis naisel ei lasu mingit vastutust? Kui mees jätab elatise maksmata, antakse ta kohtusse, võetakse ära juhiluba, relvaluba jms. Kui naine petab tuhandeid eurosid välja, siis kehitatakse õlgu ja küsitakse- kas sa siis enam last ei armastagi?
Ühelt poolt mees loll, et kohe dna testi ei teinud, teisalt- kui mees seda sooviks oleks solvumine ja draama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eluaeg 100% vahendeid kasutanud inimesena ammugi mitte.

Kui sina eluaeg vahendeid kasutanud inimesena haigeks jääd, siis katame meie tööl käivad ka sinu ravikulud.

Nii nagu sina suudad hingata ja nätsu närida samaaaegselt, suudan mina tööd teha ja vastutustundlikult oma elu elada. Haigekassat olen samuti kurnanud minimaalselt.

Kõrvale panekut heaks ei kiida, aga kui selle käigus pannakse laps hakkama? No kui loll saab olla …

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nagu sina suudad hingata ja nätsu närida samaaaegselt, suudan mina tööd teha ja vastutustundlikult oma elu elada. Haigekassat olen samuti kurnanud minimaalselt. Kõrvale panekut heaks ei kiida, aga kui selle käigus pannakse laps hakkama? No kui loll saab olla …

No mina ka ei tea kui loll saab üks naine lõppude lõpuks olla, aga tundub, et saab ikka päris loll olla. Mis haigekassat kurnanud, sünnimata ja eluaeg vahendeid tõmmanuna oled just sina kõrgendatud riskigrupp. Pane nätsukumm suhu ja uuri ise välja mis põhjusel!  Loodan, et saad hakkama selle lihtsa tööga, kui ei saa aitame sind, lolli.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult oleks elementaarne kohustuslik dna- test sünnitushaiglas. Elatise puhul 100% test, riigi kulul.

Jah, kuid kui tuvastatakse, et laps pole siiski mehe oma, siis peaks kogu testi maksma kinni siiski naine – pole riigi asi selliseid moraalituid tegusid kinni maksta.

Lisan ka omalt poolt loo juurde, kus laps ei olnud mehe oma, mees tegi testi siis, kui laps oli 5-aastane. Senikaua oli põhimõtteliselt üksi seda last kasvatanud, kuna naine käis ja pendeldas, vajas isiklikku aega ja “noor olemist” – loe: pidu panna vanuses 35+ nii et maa must. Antud juhul käib selle lapse pereelu samas rööpas (mees kasvatab võõrast last ja naine käib ilma mööda ringi), kuna naine ei võta lapse eest vastutust ja “issiks” sai liialt kõrge moraali- ja vastutustundega mehe. Ainus asi, mis teeb tuska nii mehele endale kui ka tema lähedastele: tal jääb seetõttu oma elu ja oma laps niiviisi veel saamata. Lihtsalt ei ole võimalik sellise bravuurtari tõttu eluga edasi liikuda, sest kõik naised on ju ¤%&# ja ükski seesamune ei hakka tema lapsega kokku ju puutuma. Lahus ollakse juba pikalt, kuid kuna laps elab mehega, peab lapse ema heaks etteteatamata sisse astuda ja ennast mõnes ööks diivanile unustada: ta on lapsel külas, olgugi, et ennem vältis ta last ja soovis puhata, nüüd väldib aga laps teda ja lasebki emal välja puhata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kavatsus meest majanduslikel kaalutlustel petta- ei lõppenud seekord hästi