Esileht Kodunurk Kb

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kb

Postitas:
Kägu

Kuumaõhu fritüür. Pealkirja ei lase panna mingil põhjusel. Kas see aparaat on ka tervislik? Ja millega ta töötab? Et nii kiiresti toit valmib? Oskab keegi öelda või on uurinud seda?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismõttes millega?? Elektriga töötab, kuuma õhuga soojendab. Internet on täis elementaarsemat ja täpsemat infot, siingi on teemasid hulgim

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga milles see point või nipp siis on, et ahi ka õhuga ja pöördõhuga, aga küpsetab ju kauem? Kogustes pole asi, sest kogus võib ka praeahjus pöördõhuga olla üks kanakoib koguseliselt ,aga ikka küpseb kauem. Ma ise ei tea ja kuskilt pole ka lugeda olnud, müüjate lehtedelt näiteks. Kuid asi selles, et minu eakam sugulane  püüab noortele selgeks teha, et see on ebatervislik, kuna seal mingid infrapunalained teevad seda. Sellep. uurin, et kellel on olemas, kas olete sellesse süvenenud ja teate või ei tea või ei olegi seal midagi sellist hullu?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole mingeid mikro- ega infrapunalaineid, on tavaline kuumaspiraal ja ventikas, on lihtsalt väiksem ruum, kus õhk ringi käib, ei vaja soojenemiseks aega jne. No guugelda ometi. https://kaup24.ee/et/g/koik-kuumaohufrituuridest

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole mingeid mikro- ega infrapunalaineid, on tavaline kuumaspiraal ja ventikas, on lihtsalt väiksem ruum, kus õhk ringi käib, ei vaja soojenemiseks aega jne. No guugelda ometi. https://kaup24.ee/et/g/koik-kuumaohufrituuridest

Ammu guugeldatud. Aga teema sellepärast, et nagu ikka, too inimene ütleb, et ei usu seda ja et see on vale, et kõik need ,kes tahavad kaupa müüa, et nende infost ei maksa seda otsida, kuna mitte keegi ei tee ju antireklaami kaubale ,mida müüa soovib. Et see on varjatud inimeste eest.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ammu guugeldatud. Aga teema sellepärast, et nagu ikka, too inimene ütleb, et ei usu seda ja et see on vale, et kõik need ,kes tahavad kaupa müüa, et nende infost ei maksa seda otsida, kuna mitte keegi ei tee ju antireklaami kaubale ,mida müüa soovib. Et see on varjatud inimeste eest.

Kõlad nagu hullumaja kandidaat. Ilmselt usute ka uut maailmakorda ja vaktsiinipettust.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tee see aparaat midagi kiiremini, küpsetab ikka sama kaua, kui suur ahi. Ajavahe tuleb sellest, et seda ei pea enne sooja panema, nagu suurt ahju, fritüür kuumeneb 3 minutiga. Kui ikka lihapakil on kirjas, et küpsteta 45 minutit, siis nii kaua läheb ka.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälle üks moekaup, enam need multicookerid jms,  vist ei müü enam, tuleb tulla uue tootega turule. Olen investeerinud korralikku praeahju ja kasutan seda või teen talvel süüa puupliidil. Meil ongi elu nii kiire, et söögi pead saama ka 5 minutiga valmis, olgu see kvaliteet siis missugune- eelmises teemas lugesin, et ikka kananagitsaid ja friikaid hea teha.

Teen puupliidil mulgikapsaid nii, et hautan seal mitu tundi vaiksel tulel, et liha laguneb kapsa sees ära.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul vanaema tegi ka nii, et liha lagunes ära. Siis oli tema jaoks “pehme”

Aga tegelikult liha enam ei olnud.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kapsast ka enam pole, on ühtlane mögla. Miks seda kapsast NII surnuks vaja on keeta?

Mul on ka talvel ahjutoidud suures puuahjus, paremat toitu pole olemas. Aga multikeetja on ka ja fritüür on ka. Mulle meeldib erinevaid toite teha. Suurt el.pliidi ahju praktiliselt enam ei tarvitagi, ainult kui torditegemiseks läheb.

Aga teemaalgataja sugulane on kergelt uhhuu, miks sa talle siis elu eest midagi seletama pead… ärgu kasutagu kui ei taha. Vanainimene, teab ainult seda, mis viimati kuulis siis, kui mikrolaineahjud tulid ja et infuktsioonpliit kiirgab jne? Kuumaõhufritüüri kuumaelement on täpselt samasugune nagu tema suure elektriahju sees, uskugu või mitte.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jumal kui raske on niimoodi elada, kui kogu aeg arvad, et toote infoleht on mingisugune jura, kust mingil juhul ei tasu infot otsida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teen puupliidil mulgikapsaid nii, et hautan seal mitu tundi vaiksel tulel, et liha laguneb kapsa sees ära.

Selline plödi kõlab minu jaoks väga halvasti. Oled toidu täiesti ära tapnud, sellel pole enam struktuuri ega toitaineid, siis oled rahul.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuumaõhu fritüür. Pealkirja ei lase panna mingil põhjusel. Kas see aparaat on ka tervislik? Ja millega ta töötab? Et nii kiiresti toit valmib? Oskab keegi öelda või on uurinud seda?

see on teflonist seest. teflon on ülikantserogeenne.  siin kindlasti paljud on sellega harjund, aga eks kes huvi tunneb, vaadaku filmi tume vesi, oõhineb tõsielul.

meil on ka see fritüür olemas. ei ole eriti vaimustuses, enamasti. teeme seal juustusaiu ja kiireid näkse,  aga päristoit valmib meil ikka pliidiga

https://www.youtube.com/watch?v=RvAOuhyunhY

+1
-2
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Kodunurk Kb