Esileht Pereelu ja suhted keda kuulab mees

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: keda kuulab mees

Postitas:

Mis toimub mehega,kui ta laseb oma tuttaval naisel öelda,kes oleks talle õige naine.Mina ei saa oma mehest aru.Iga kord kui meil on tülid,siis hakkab ta just selle tuttava naisega arutama meie asju,minu asju,mind taga rääkima jne.Kuulab selle naise arvamust,kuidas ta mind maha teeb ja kui mõtetu eit ma olen.See naine ei tunne mind,ainult minu mehe jutu põhjal teeb järeldusi.Kui mees üritab ikkagi minuga leppida,siis ütleb see naine otse talle,et tema küll sellisega oma aega ei raiskaks.Mees usub alati selle naise juttu,arvamusi jne.,minu oma aga peab nõmedaks väljamõeldiseks.Ta on mehe tuttav juba ammust aega,ma ei saa suhtlemist keelata.Väga halb on aga teadmine,et mees räägib minust talle halba,kuid minuga soovib veel lapsi saada.
Mina ise lõpetaksin suhted sellise tuttavaga,või sõbraga,kes teeb maha minu meest,minu valikut.Sõber peaks olema neutraalne,andma head nõu ja tuge.Sellest saan ma aru.
Mida Teie arvate!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:42; 23.01 12:18; 23.01 12:42; 23.01 12:50; 23.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et see \”sõbranna\” ise su meest ei jahi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hõup, ää pane seda Stehvit tähele. Tegelt on nii, et Liiam ei vääri sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu mees räägiks mind taga kellelgi teisele, siis mina paneksin ta küll valiku ette. Kui see teine naine, olgu ta või tuttav, on parem, siis valigugi tema. Või kui mees ise arvab ka (kasvõi selle naise arvamuse põhjal), et sa pole talle piisavalt hea,siis mida siin enam mõelda on? Jäta maha või ütle, et mees selle naisega enam ei suhtleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaisukaru kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindel, et see \”sõbranna\” ise su meest ei jahi?
[/tsitaat]
Ma ei tea seda,võimalik.Kas siis mul mees ei julge astuda sammu,kardab selle tuttava naise meest v?Nii see naine,kui ka tema mees on minu mehe peretuttavad juba väga ammu.Minu mees siis lihtsalt ei võta sõbra naist,aga temaga netis vaikselt ikkagi kirjutab.Naine kirjutab talle,mida ta teeb,millega tegeleb,kuidas läheb.Ja minu mees jälle kuidas tal läheb.Kogemata jäi mehel üks õhtu nett lahti msniga.Jäi magama!Sealt ma lugesingi,kuidas mind peaks maha jätma.
Keeruline olukord tegelikult.Mees vannub mulle igavest armastust,kuid samas teeb sellele naisele mind maapõhja.Ja siis ei saa aru,miks ma ei taha minna neile külla ja neid siia külla.Ma ei saa aru,kas mu mehel häbi pole,kui ta pärast jälle minuga koos nende ette satub…nii halva naisega!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:42; 23.01 12:18; 23.01 12:42; 23.01 12:50; 23.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hõup, ää pane seda Stehvit tähele. Tegelt on nii, et Liiam ei vääri sind.[/tsitaat]

Hahhhahhhahaaaa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui mu mees räägiks mind taga kellelegi teisele, siis mina paneksin ta küll valiku ette. Kui see teine naine, olgu ta või tuttav, on parem, siis valigugi tema. Või kui mees ise arvab ka (kasvõi selle naise arvamuse põhjal), et sa pole talle piisavalt hea,siis mida siin enam mõelda on? Jäta maha või ütle, et mees selle naisega enam ei suhtleks.[/tsitaat]
Rääkisin oma mehega sel teemal enne ühte tüli.Et miks ta siis ise ei ole selle naisega,kunagi oli ju võimalus.Tema väidab,et pole tema maitse.Samas see naine kirjutab minu mehega ka oma tööst.Et kus ta parasjagu on ja kuhu just läheb.Kas see peaks huvitama minu meest,kui naisel pole tundeid kahtlaseid.Sellele naisele meeldib väga rääkida,mida ta on saavutanud tööaalaselt.Kui edukas ta on.Lunib kiitust,mida ta tegelikult peaks saama oma mehelt.Kas ta siis ei saa v`?Minule tundub küll,et ta oma mehega elab superhästi.
Võib-olla tahabki ta lihtsalt,et minu mehe kõrvel ei oleks naist.Ka eelmise naisega ,kes mu mehel oli,ei klappinud ta üldse.Samamoodi tegi nii minu mees,kui ka see tuttav naine teda maha.Polnud ka piisavalt hea.Külla minnes ei tee see naine üldse minust väljagi,nagu tühi koht olen.
Kui ma mehega temast räägin ja küsimusi esitan,siis ma olevat lihtsalt armukade.Muide,ta rääkis sellele naisele ka,et ma olevat armukade tema peale,ic.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:42; 23.01 12:18; 23.01 12:42; 23.01 12:50; 23.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soory! Olen vist öel aga ikkagi….

Kas sellel \”mehel\” ikka munad on?
Ma ei tea see on nii kummaline, ikka naised on need kes sõpsidele kurdavad millise \”sitapea\” otsa nad kukkusid ja kuida nii ja naa ikka saab, mida edasi teha ….. Ise on silmini armunud ja jutt on vaid hetke emotsiooni põhine.
Siin on nagu mingi sega pudru, millest ta ise ka ei saa aru vist?

Minu soovitus Kogu tõendeid selliste juttude kohta; Kopi, salvesta jne. Siis võta faktidega jutt üles ja ära lase tal teemat viia \”AGA MA JU ARMASTAN SIND!\” teemale. Kui siis ka ei saa aru mida ta valesti teeb siis ma ei tea. Nii lihtne mul üelda aga jäta maha ja otsi keegi kes sind austab.

Usaldus ja austus on mõlemad armastuse alussambad, ilma milleta ei saa see püsida, sest ilma austuseta pole armastusel mingit väärtust ja ilma usalduseta mingit rõõmu.

Ei tea autorit aga mulle tundub see siia sobivat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaisukaru kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soory! Olen vist öel aga ikkagi….

Kas sellel \”mehel\” ikka munad on?
Ma ei tea see on nii kummaline, ikka naised on need kes sõpsidele kurdavad millise \”sitapea\” otsa nad kukkusid ja kuida nii ja naa ikka saab, mida edasi teha ….. Ise on silmini armunud ja jutt on vaid hetke emotsiooni põhine.
Siin on nagu mingi sega pudru, millest ta ise ka ei saa aru vist?

Minu soovitus Kogu tõendeid selliste juttude kohta; Kopi, salvesta jne. Siis võta faktidega jutt üles ja ära lase tal teemat viia \”AGA MA JU ARMASTAN SIND!\” teemale. Kui siis ka ei saa aru mida ta valesti teeb siis ma ei tea. Nii lihtne mul üelda aga jäta maha ja otsi keegi kes sind austab.

Usaldus ja austus on mõlemad armastuse alussambad, ilma milleta ei saa see püsida, sest ilma austuseta pole armastusel mingit väärtust ja ilma usalduseta mingit rõõmu.

Ei tea autorit aga mulle tundub see siia sobivat.
[/tsitaat]Täpselt nii nagu minagi arvan.Olen püüdnud seda öelda palju kordi oma mehele.Ta iga kord naerab mind välja.Kõik see,mida oled siia kirjutanud on õige.Copisingi kõik välja,ootan veel edasi.Neid jutte tuleb neil kindlasti veel.Ma küll ei oota lahkuminekut,kuid austus puudub minu vastu nii minu mehel,kui ka sellel naisel.Tänan vastamast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:42; 23.01 12:18; 23.01 12:42; 23.01 12:50; 23.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks teil on tülid?
Ja miks te üldse koos olete, kui te pidevalt tülitsete?

Mõnikord kestavad sõbrad kauem kui elukaaslased…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:23; 23.01 15:08; 23.01 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks te üldse koos olete, kui te pidevalt tülitsete?

Mõnikord kestavad sõbrad kauem kui elukaaslased…[/tsitaat]Viimane tüli tekkiski sellest,kui ma üritasin selgitada,miks selline sõbra naise esikohale tõstmine vale on.Et kõik,mida see naine räägib on kuld,kõik mida aga oma naine ütleb,on….Ta ei tahtnud mind üldse kuulata,sõimas mind ainult armukadedaks ja kõik.Kui suhtes pole võimalik vabalt suhelda,siis lähevad paljud teemaarutlused üle tüliks.Kahjuks.Mees naeris isegi perenõustaja juurde mineku välja,mis siin muust rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 11:42; 23.01 12:18; 23.01 12:42; 23.01 12:50; 23.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Viimane tüli tekkiski sellest,kui ma üritasin selgitada,miks selline sõbra naise esikohale tõstmine vale on.Et kõik,mida see naine räägib on kuld,kõik mida aga oma naine ütleb,on….Ta ei tahtnud mind üldse kuulata,sõimas mind ainult armukadedaks ja kõik.Kui suhtes pole võimalik vabalt suhelda,siis lähevad paljud teemaarutlused üle tüliks.Kahjuks.Mees naeris isegi perenõustaja juurde mineku välja,mis siin muust rääkida.[/tsitaat]
Aga kas on kindel, et sinu arutlused pole pigem armukade näägutamine? Milleks kiskuda teemasid üles, mille kohta on teada, et nendest tuleb järjekordne tüli.
Selline mulje jääb, et sina ja sinu mees ei sobi omavahel kohe üldse. Või noh, kui vastab tõele, et ta sinuga last tahab, siis võiks arvata, et emana (ja ilmselt ka voodikaaslasena) oled sa okei. Aga hingesugulaseks on pigem see teine naine, kellega saab asjadest rääkida ilma tülitsemata. Mõnel inimesel on kohe sellist südamepuistamise sõpra vaja.
Aga inetu on muidugi see, et nad sind omavahel mustavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:23; 23.01 15:08; 23.01 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise kaaluksin suhte lõpetamist mehega, kes on mõjutatud ükskõik millisest teisest naisest, peale minu. Olgu selleks ema või sõbranna, ega vahet ei ole. Kui on pere, siis eelkõige tuleb kõik pereasjad rääkida läbi omavahel. Antud andmete põhjal võiks väita, et peret ei ole. Võib olla laps võib olla ühine elamispind, ühine rahakott, aga peret ei ole. Sest mees hoiab hingeliselt kellegi teise poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätaks sellise mehe päevapealt maha, kes teiste naistega sõbrannataks, seda enam, kui veel mind nendega taga räägiks. Oma mehele tegin kohe alguses selgeks, et mina selliseid asju ei kannata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:55; 23.01 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma jätaks sellise mehe päevapealt maha, kes teiste naistega sõbrannataks, seda enam, kui veel mind nendega taga räägiks. Oma mehele tegin kohe alguses selgeks, et mina selliseid asju ei kannata.[/tsitaat]
Aga naised sõbrannadega omavahel olles sarjavad oma mehi küll ju… miks see ok on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:23; 23.01 15:08; 23.01 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ütleksin oma mehele väga rahulikult, et mulle teeb seesugune käitumine tema poolt väga haiget. Ma aktsepteerin tema sõbrasuhteid ka vastassugupoolega, kuid need ei tohiks ohustada, õõnestada meie kooselu. Küsiksin ka, kuidas tema ennast tunneks, kui mina samamoodi käituks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga naised sõbrannadega omavahel olles sarjavad oma mehi küll ju… miks see ok on? [/tsitaat]
Mina küll ei sarja. Kõrvalistel isikutel pole vaja meie asjadest teada. Sõbrannad kuulevad ainult seda, mis on positiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:55; 23.01 16:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted keda kuulab mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.