Esileht Tööelu, raha ja seadused. Keda me märtsis riigikogu valimistel ei vali

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 329 )

Teema: Keda me märtsis riigikogu valimistel ei vali

Postitas:
Kägu

et siis 60 aastane vahetagu tööd või õppigu uus amet! või siis rabagu miinimumpalga või 800 euri eest tööd teha, samal ajal 65 aastane saab kodus olles 1000? ei ole loogiline… üsna tihti elavad pensionäris koos kaaslasega või abikaasaga

60-aastasel on jäänud 5 viimast aastat, saab hakkama küll. Praegune 65-ne ju siiani sai, eks. Mida vanem inimene, seda tõenäolisemalt ta üksi elab. Esiteks surevad kaaslased kõrvalt ära. Kui on lahutatud, siis vanad inimesed üldjuhul tutvusportaalides uut kaaslast otsimas ei ole.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE ei vali. Ülejäänud osas püüan arvutada, keda oleks targem valida, et EKRE välistada.

Sinusuguste pärast püsibki reform troonil. Aastaid mõtlesid inimesed nii kui Savisaar oli riigikogus, et valivad Ansipi, sest muidu saab tema. Mina ei vali reformi, keda valin ei ole otsustanud, aga ega vist vahet pole sest siit lugedes ja rahvagääletusi kuulates siis valitakse reform, et äkki muidu saab ekre.

Reform võibki püsida. Kaja Kallas on parim peaminister, kes Eestil seni olnud on. Need pässid on kõik ühesugused, võta üks ja viska teist.

Parim rikastele. Kunagi keegi ütles, et Reform on nagu tagurpidi Robin Hood. Võtab vaestelt, et anda rikastele.

Äkki tooksid näiteid. Reform väärtustab haridust ja rohkem teenimist. Praegune maksuküür on ju vadtupidine. Karistab igasugust pingutamist ja rohkem teenimist. Rikastega pole siin küll midagi tegemist. Toetused soodustavad tööturult eemale jäämist. See ei olegi ju môustlik. Ka maal tuleks soodustada ettevôtlust. Praegu ei tegele selle probleemiga keegi. Kisa tarvani kui môni kool vôi postkontor suletakse. Küsimus kes neid rahastama peaks, kust tuleb raha?

Praegu ja praegu… Praegu ongi ref võimul. Nii, et mis muutub, kui nad uuesti valitakse? Õige – mitte midagi.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EKRE ei vali. Ülejäänud osas püüan arvutada, keda oleks targem valida, et EKRE välistada.

Sinusuguste pärast püsibki reform troonil. Aastaid mõtlesid inimesed nii kui Savisaar oli riigikogus, et valivad Ansipi, sest muidu saab tema. Mina ei vali reformi, keda valin ei ole otsustanud, aga ega vist vahet pole sest siit lugedes ja rahvagääletusi kuulates siis valitakse reform, et äkki muidu saab ekre.

Reform võibki püsida. Kaja Kallas on parim peaminister, kes Eestil seni olnud on. Need pässid on kõik ühesugused, võta üks ja viska teist.

Parim rikastele. Kunagi keegi ütles, et Reform on nagu tagurpidi Robin Hood. Võtab vaestelt, et anda rikastele.

Äkki tooksid näiteid. Reform väärtustab haridust ja rohkem teenimist. Praegune maksuküür on ju vadtupidine. Karistab igasugust pingutamist ja rohkem teenimist. Rikastega pole siin küll midagi tegemist. Toetused soodustavad tööturult eemale jäämist. See ei olegi ju môustlik. Ka maal tuleks soodustada ettevôtlust. Praegu ei tegele selle probleemiga keegi. Kisa tarvani kui môni kool vôi postkontor suletakse. Küsimus kes neid rahastama peaks, kust tuleb raha?

Praegu ja praegu… Praegu ongi ref võimul. Nii, et mis muutub, kui nad uuesti valitakse? Õige – mitte midagi.

Sulle ju öedi mis juhtub refide vôimul olekuga. Vôidavad kôik. Su tänitamine sind just heast küljest ei näita.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei vali ekret, sotse, isamaad ja rohelisi. Parempoolsed on liiga toores erakond. Järele jäävad Ref ja E200. Vaatan, kes nimekirjas on ja selle järgi otsustan.

Mis eestlaste mahamüümine ja odava tööjõu sissevedamine? Meie kalevipojad teevad üle maailma igasuguseid vägitegusid. Eestlane ei lähe kodumaal farmi, ehitusele ega muule oskustööle, aga Austraalias müttab põllul, Soomes väänab kipsi seina ja viilib küüsi.

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu ja praegu… Praegu ongi ref võimul. Nii, et mis muutub, kui nad uuesti valitakse? Õige – mitte midagi.

Kõik on ju hästi, super, kui hullemaks tagasi ei lähe! Reform ja Eesti200 on ainsad, keda valida!

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu ja praegu… Praegu ongi ref võimul. Nii, et mis muutub, kui nad uuesti valitakse? Õige – mitte midagi.

Kõik on ju hästi, super, kui hullemaks tagasi ei lähe! Reform ja Eesti200 on ainsad, keda valida!

Kõik on super….hullumaja puhvet ????.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on super….hullumaja puhvet ????.

Mis su elul viga on? Mul on kõik hästi. Ma muidugi võtan ikka ise vastutuse oma käekäigu eest, mitte ei süüdista teisi, nagu sina.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et siis 60 aastane vahetagu tööd või õppigu uus amet! või siis rabagu miinimumpalga või 800 euri eest tööd teha, samal ajal 65 aastane saab kodus olles 1000? ei ole loogiline… üsna tihti elavad pensionäris koos kaaslasega või abikaasaga

60-aastasel on jäänud 5 viimast aastat, saab hakkama küll. Praegune 65-ne ju siiani sai, eks. Mida vanem inimene, seda tõenäolisemalt ta üksi elab. Esiteks surevad kaaslased kõrvalt ära. Kui on lahutatud, siis vanad inimesed üldjuhul tutvusportaalides uut kaaslast otsimas ei ole.

Kes on üle 60-ne ei saa ikka hakkama. Praegugi paljud oleksid nõus 60-lt koju jääma, aga kuna peansionini veel aega küll, siis korjavad oma viimased jõud kokku ja roomavad tööle.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on üle 60-ne ei saa ikka hakkama. Praegugi paljud oleksid nõus 60-lt koju jääma, aga kuna peansionini veel aega küll, siis korjavad oma viimased jõud kokku ja roomavad tööle.

Kõige rumalamad on need, kes pole endale oma elamispinda hankinud. Olen ühes teise ringi grupis liige ning päris õõvastav on lugeda, et 40-50-sed saalivad mööda üürikortereid ringi.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on üle 60-ne ei saa ikka hakkama. Praegugi paljud oleksid nõus 60-lt koju jääma, aga kuna peansionini veel aega küll, siis korjavad oma viimased jõud kokku ja roomavad tööle.

Kõige rumalamad on need, kes pole endale oma elamispinda hankinud. Olen ühes teise ringi grupis liige ning päris õõvastav on lugeda, et 40-50-sed saalivad mööda üürikortereid ringi.

Eks nad on kunagi mingil põhjusel raharaskustesse sattunud ja korterist ilma jäänud. Uut korterit kodulaenuga soetada, kui oled 50+, on ikka raske koorem

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vali erakondi, kes hääletasid lastetoetuste seaduse muudatuste poolt. Minu jaoks on mõistetamatu, et inimesed, kes peaks kogu riigi heaolu eest vastutama, sellise käkiga hakkama said, mõtlemata, kes selle kohustuse järgnevatel aastatel kinni maksab ja kust see raha tuleb, või et selle 3+ perede üle mõistuse toetamisega nulliti ära tahtmine seda esimest või teistki last saada, sest nemad ei ole riigi silmis mitte keegi. Selle asemel et parandada kõigi perede heaolu kasvõi sellega, et luua laste kasvatamiseks vajalikud teenused, nt logopeedid kõikidesse koolidesse ja lasteaedadesse, rohkem lastepsühholooge, tugiteenuseid, kasvõi tasuta ujumisõpe vmt, loobitakse lihtsalt raha.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vali erakondi, kes hääletasid lastetoetuste seaduse muudatuste poolt. Minu jaoks on mõistetamatu, et inimesed, kes peaks kogu riigi heaolu eest vastutama, sellise käkiga hakkama said, mõtlemata, kes selle kohustuse järgnevatel aastatel kinni maksab ja kust see raha tuleb, või et selle 3+ perede üle mõistuse toetamisega nulliti ära tahtmine seda esimest või teistki last saada, sest nemad ei ole riigi silmis mitte keegi. Selle asemel et parandada kõigi perede heaolu kasvõi sellega, et luua laste kasvatamiseks vajalikud teenused, nt logopeedid kõikidesse koolidesse ja lasteaedadesse, rohkem lastepsühholooge, tugiteenuseid, kasvõi tasuta ujumisõpe vmt, loobitakse lihtsalt raha.

kes täpsemalt hääletasid poolt?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vali erakondi, kes hääletasid lastetoetuste seaduse muudatuste poolt. Minu jaoks on mõistetamatu, et inimesed, kes peaks kogu riigi heaolu eest vastutama, sellise käkiga hakkama said, mõtlemata, kes selle kohustuse järgnevatel aastatel kinni maksab ja kust see raha tuleb, või et selle 3+ perede üle mõistuse toetamisega nulliti ära tahtmine seda esimest või teistki last saada, sest nemad ei ole riigi silmis mitte keegi. Selle asemel et parandada kõigi perede heaolu kasvõi sellega, et luua laste kasvatamiseks vajalikud teenused, nt logopeedid kõikidesse koolidesse ja lasteaedadesse, rohkem lastepsühholooge, tugiteenuseid, kasvõi tasuta ujumisõpe vmt, loobitakse lihtsalt raha.

Sama. Kindel ei.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vali erakondi, kes hääletasid lastetoetuste seaduse muudatuste poolt. Minu jaoks on mõistetamatu, et inimesed, kes peaks kogu riigi heaolu eest vastutama, sellise käkiga hakkama said, mõtlemata, kes selle kohustuse järgnevatel aastatel kinni maksab ja kust see raha tuleb, või et selle 3+ perede üle mõistuse toetamisega nulliti ära tahtmine seda esimest või teistki last saada, sest nemad ei ole riigi silmis mitte keegi. Selle asemel et parandada kõigi perede heaolu kasvõi sellega, et luua laste kasvatamiseks vajalikud teenused, nt logopeedid kõikidesse koolidesse ja lasteaedadesse, rohkem lastepsühholooge, tugiteenuseid, kasvõi tasuta ujumisõpe vmt, loobitakse lihtsalt raha.

kes täpsemalt hääletasid poolt?

Moel või teisel hääletasid poolt või jätsid hääletamata 100 amööbi. Vastu hääletas ainsana Siim Kiisler. Täna on ta Parempoolne ja see erakond mu hääle ka saab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valin selle erakonna kes kôige vähem ebakindlust tekitab. Reformierakonna

Mulle hakkab sümpaatne tunduma Parempoolsete erakond ja neid vast valingi. Reform saab püünele nagunii, ilma minu hääletagi, see on kindel, seda põhiliselt ühel põhjusel, mille pärast Keskerakonna vene valija järjest vähemaktiivne valimistel on (lisaks sellele, et Edgar suri ää…) ja milles Ref särab- sõda. Las näitavad ennast väheke, need parempoolsed, mis puust nad on. Ekre sai oma debütandivõimaluse ja lasi ennast valitsuses täiega täis.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt parempoolsed saavad aru, et mõõdutundetu “toetamisega” ei saavuta me mingit läbilöögivõimet ega sotsiaalset heaolu. Inimestele tuleb head palka maksta, mitte pidevalt umbe toetusi välja köhida!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vali erakondi, kes hääletasid lastetoetuste seaduse muudatuste poolt. Minu jaoks on mõistetamatu, et inimesed, kes peaks kogu riigi heaolu eest vastutama, sellise käkiga hakkama said, mõtlemata, kes selle kohustuse järgnevatel aastatel kinni maksab ja kust see raha tuleb, või et selle 3+ perede üle mõistuse toetamisega nulliti ära tahtmine seda esimest või teistki last saada, sest nemad ei ole riigi silmis mitte keegi. Selle asemel et parandada kõigi perede heaolu kasvõi sellega, et luua laste kasvatamiseks vajalikud teenused, nt logopeedid kõikidesse koolidesse ja lasteaedadesse, rohkem lastepsühholooge, tugiteenuseid, kasvõi tasuta ujumisõpe vmt, loobitakse lihtsalt raha.

See on äärmiselt imelik. Suure vihaga valitakse erakond, kes lubas peretoetused tagasi pöörata ja muuta siis vajaduspõhiseks. Selle asemel liikuda selles suunas, et lastetoetused oleksid võrdsed. Muidugi kaotame kõik toetused ja saagegi kõik ise hakkama.  Et siis Parempoolsed määravad kõigile ka elamisväärsed palgad? Mismoodi?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis Parempoolsed määravad kõigile ka elamisväärsed palgad? Mismoodi?

Näed, üks juba ei saagi aru, et palka tuleb välja teenida, mitte ei “määrata” elatusvahendeid inimestele… Kui on tööd ja palka, on ka vahendeid ja raha rahval ja riigil vahendeid pensionite jms maksmiseks. Aga muidugi valige neid, kes lubavad ühe hingetõmbega suuremaid toetusi, kõrgemat pensioni alati “rohkem raha kätte ja kohe”  ja vähem makse. Kustkohast see võetakse? Riigieelarvest! 😀

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis Parempoolsed määravad kõigile ka elamisväärsed palgad? Mismoodi?

Näed, üks juba ei saagi aru, et palka tuleb välja teenida, mitte ei “määrata” elatusvahendeid inimestele… Kui on tööd ja palka, on ka vahendeid ja raha rahval ja riigil vahendeid pensionite jms maksmiseks. Aga muidugi valige neid, kes lubavad ühe hingetõmbega suuremaid toetusi, kõrgemat pensioni alati “rohkem raha kätte ja kohe” ja vähem makse. Kustkohast see võetakse? Riigieelarvest! ????

Said valesti aru. Loomulikult tuleb palk välja teenida ja teenitakse ka. Minu mõte oli selles, et toetused esimese asjana keeratakse tagasi aga kuidas inimesed hakkama saavad. Räägitakse jõukast ühiskonnast ja millest veel aga teate elada tuleb nüüd ja kohe. Mis on nende plaan kuidas jõuda selleni, et inimesed elavad ära oma teenitud palgast?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene erakondi ma ei vali – kesk, ekre. Teistega on aega veel mõelda, keda täpsemalt.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ˇMulle praegu tundub küll, et EKRE-t valivad need, kes pole osanud, tahtnud või viitsinud oma eluga järjepeale jõuda ja üritavad ikka, et keegi teine maksaks. Edukad ja endaga toimetulevad inimesed saavad ju aru, et ei ole mitte mingit müstililst riigi raha, mille eest makstakse suuremaid pensione ja lastetoetusi. See raha tuleb ju nende taskust, kes palka saavd ja tulumaksu maksavad. Tark inimene saab ju aru, et selleks et kuhugi rohkem kulutada, peab keegi rohkem maksma, kas siis tõstetakse tuleumaksu 30% le protsendile, viiakse sisse teemaksud, automaksud, telekamaksud või suurendatakse veelgi maamaksu, käibemaksu jne.

See kaabudega erakond lihtsalt otsib lolle, selline odav populism, muidugi keskmine inimene naudib kuulda, kuidas nüüd pannakse kord maksma, kuulata aatelist juttu, kuidas me Eestit päästame..Eesti päästeti juba ära, ja kui peakski asi hapuks minema, on nemad esimesed, kes siit minema põgenevad. Kas keegi mäletab, mida isand Helme laulva revolutsiooni ajal tegi?

Kui rääkida inimestele, mida nad kuulda tahavad, siis ongi inimesed sinuga nõus aga tundub et suur hulk inimesi ei mäleta, mismoodi oli olukord siis, kui nad lühikest aega võimul olid. Nad ei osanud ju oma võimuga suurt midagi teha, kehtestati mingil hetkel üriranged  koroonareeglid, maskikohustusega ja siis kui enam võimul polnud, hakati mõnitama neidsamu koroonareegleid! Lubati talunike elu maal paremaks teha aga tegelikkuses keelati ära ukraina tööjõud! Ja nii edasi ja nii edasi. Nüüd käiakse üle eesti kultuurimajades inimesi hullutamas, kui keegi saab tasuta korraks rahvamaja soojal toolil istuda ja mõne muusikapala kuulata ja ilusat juttu kuulata, lähebki valimistel ja valib neid jälle. Sest päev varem käisid reformikad ja niimoodi “soojalt” ei käitunud. Mu oma ema ütles kord, et näe, ta andis käe pihku ütles tere ja andis võtmehoidja, kuidas ma teda siis ei vali! Ma mõtlen, et valin Eesti 200, nemad on öelnud et ei tee kaabudega koostööd, kõigi teiste puhul, mul seda kindlust ei ole.

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumal jutt. EKREt toetab päris suur hulk haritud ja oma eluga hästi toimtulevaid inimesi. Seda päästmise asja pole ju tarvis pelgalt materiaalse külje vaid ka näiteks eesti keele koha pealt. Mõelgem haridusele. Loone Ots on sellest nii kirjutanud kui kõnelnud.

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka Refi valin. See e200 on nagu kloonid.

Narkareid roheliste seast ei vali.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vist Parempoolseid valin. Aega veel on, vaatan, kuulan, mõtlen. EKRE-t kindlasti ei vali.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle praegu tundub küll, et EKRE-t valivad need, kes pole osanud, tahtnud või viitsinud oma eluga järjepeale jõuda ja üritavad ikka, et keegi teine maksaks.

Mina valin just EKRE. Olen eluga täiesti järje peal ja paljud teised EKRE valijad on ka, nii et sellesse patta ei tasu meid küll panna. Mina just ei saa aru, kes valib reffe, sotse või E200. Refid on nii kaua võimul olnud, aga venelaste integreerimisega pole hakkama saanud (või tahtnud, sest vastandamine on nende võimul püsimise võtmesõna). EKRE-t on kombeks kiruda küll, sellega vist näidatakse mingit kuuluvust kõrgemasse klassi vms. Tegelikult KOV-id olid väga rahul EKRE valitsuses oldud ajaga, raha eraldati rohkem, teed ja tänavad said remonditud jne. Aga keda huvitab, onju?

Praegustel valimistel otsustavad paljud selle põhjal, mis Nursipalust saab. Sellepärast KK praegu keerutab, ajakirjanduses on üks jutt, Võrumaal kohtumisel hoopis teine jutt. Üritab valimisteni nii välja venitada. Võrokesed vast reffe ei vali.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle praegu tundub küll, et EKRE-t valivad need, kes pole osanud, tahtnud või viitsinud oma eluga järjepeale jõuda ja üritavad ikka, et keegi teine maksaks. Edukad ja endaga toimetulevad inimesed saavad ju aru, et ei ole mitte mingit müstililst riigi raha, mille eest makstakse suuremaid pensione ja lastetoetusi.

Mina olen ettevõtja ja edukas ning valin ka ekre. Just seetõttu, et nii ettevõtjavaenulikku vasakpoolset valitsust ja majanduspoliitikat pole Eestis ammu olnud. Mõistan ka reformarite iga hinna eest võimul püsimise vajaduse tagamaid ja tõesti ei soovi neid toetada. Ekre on paraku ainus eestimeelne erakond, kelle abil on võimalik see refi toiduahel uppi lüüa. Minuga sarnaselt mõtlevad mitmed edukad sõbrad ja tuttavad, kes on poliitikas keskmisest parema teadlikkusega.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegustel valimistel otsustavad paljud selle põhjal, mis Nursipalust saab. Sellepärast KK praegu keerutab, ajakirjanduses on üks jutt, Võrumaal kohtumisel hoopis teine jutt. Üritab valimisteni nii välja venitada. Võrokesed vast reffe ei vali.

No kui Nursipalu on otsustuskoht, siis ei tohiks võrokesed ka EKRE-t valida.

https://www.err.ee/1608852359/kunnas-nursipalu-harjutusvalja-laiendamine-on-valtimatu

Leo Kunnase pädevuses kaitseteemadel ei kahtle vist suurt keegi? Nii et valikut ei ole. Ka EKRE võimuletulek ei muuda Nursipalut.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui Nursipalu on otsustuskoht, siis ei tohiks võrokesed ka EKRE-t valida. https://www.err.ee/1608852359/kunnas-nursipalu-harjutusvalja-laiendamine-on-valtimatu Leo Kunnase pädevuses kaitseteemadel ei kahtle vist suurt keegi? Nii et valikut ei ole. Ka EKRE võimuletulek ei muuda Nursipalut.

Kunnas on suur pettumus tõesti, aga see tema isiklik arvamus, EKRE-sse ta ametlikult ei kuulu. Tegelikult ei ole vist ükski erakond julgenud sel teemal kindlalt oma seisukohta välja öelda, kõik keerutavad enne valimisi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunnas on suur pettumus tõesti, aga see tema isiklik arvamus, EKRE-sse ta ametlikult ei kuulu. Tegelikult ei ole vist ükski erakond julgenud sel teemal kindlalt oma seisukohta välja öelda, kõik keerutavad enne valimisi.

Selge siis. Valige EKRE-t ja lootke imele. Ainult imet ei juhtu… Kui venelased tulevad, siis teie arvamust enam ei küsita, kui kästakse kodust minna, siis lähete.

Ärge unustage seda, et 65 aastat tagas, kui Aegviidu polügooni loodi, ei küsinud keegi sealsetelt elanikelt, kas nad tahavad seal ära minna. Raha ka ei pakutud. Kui vedas, siis aeti lihtsalt minema, mitte ei viidud Siberisse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selge siis. Valige EKRE-t ja lootke imele. Ainult imet ei juhtu… Kui venelased tulevad, siis teie arvamust enam ei küsita, kui kästakse kodust minna, siis lähete.

Miks “lähete”? Sinul pole kuskilt minna?

Ärge unustage seda, et 65 aastat tagas, kui Aegviidu polügooni loodi, ei küsinud keegi sealsetelt elanikelt, kas nad tahavad seal ära minna. Raha ka ei pakutud. Kui vedas, siis aeti lihtsalt minema, mitte ei viidud Siberisse.

Tahad sellega öelda, et samad ajad on tagasi? Ei küsita praegu ka ju.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 329 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Keda me märtsis riigikogu valimistel ei vali