Esileht Pereelu ja suhted Keda peate l*tsiks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 276 )

Teema: Keda peate l*tsiks?

Postitas:
Kägu

Inimeste moraalinõuded on väga erinevad. Milline naine on teie jaoks l*ts?

* Kui naine lööb üle teise naise mehe?

* Kui on esinenud abielu rikkumist?

* Kui partner vahetub iga mõne kuu tagant?

* Kui naisele meeldib pidutseda ja esineb juhusuhteid?

* Kui sekspartnerite arv ületab teatava piiri?  (Nt 10 või 15)

* L*tse pole olemas, tegemist on vanast ajast pärit sõimusõnaga.

+1
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pean selleks inimest, kes pakub seksi tasulise teenusena.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean selleks inimest, kes pakub seksi tasulise teenusena.

Kas nemad pole prostituudid? Nad päriselt ei taha seksida, teevad seksi raha pärast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean selleks inimest, kes pakub seksi tasulise teenusena.

Kas nemad pole prostituudid? Nad päriselt ei taha seksida, teevad seksi raha pärast.

Prostituut on viisakas nimetus, l**s halvustav. Töö sisu on üks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L.ts on see, kelle ajalugu saab hinnata l.tsiks. suvaline naisterahvas tänavalt, sõbralik, teenindaja poes, arst, mis iganes, ei soovi eraelu teada. Olgu või 500 partnerit, minusse see ei puutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5+ partnerit näitab ikka lodevust või millegi puuduoleva kompenseerimist( hoolitsus lapsepõlves, enesekindluse puudus jne)

Rahuldust saab ka ju ennast rahuldades, milleks 5 + partnerit?

 

 

+5
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5+ partnerit näitab ikka lodevust või millegi puuduoleva kompenseerimist( hoolitsus lapsepõlves, enesekindluse puudus jne)

Rahuldust saab ka ju ennast rahuldades, milleks 5 + partnerit?

Minul on 5+ partnerit. Pikk elu seljataga, vanust 56. Ei pea ennast lodevaks ega ka kompenseeri midagi.
Kahega oli pikem kooselu, kahega lühiajalisem ja mõni seksimine ka nö partneri otsimisfaasis.

Litsiks pean seda, kes valimatult kõigiga seksib. Eriti suvaliste võõrastega, ka mitmega järjest ja kellest räägitakse umbes nii, et lähme paneme pidu, kutsume Kati ka, siis on kindel, et ilma ei jää.
Prostist eristab litsi see, et ta ei võta selle eest raha.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea ühtegi naist litsiks. Miks peaks?

 

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste moraalinõuded on väga erinevad. Milline naine on teie jaoks l*ts?

* Kui naine lööb üle teise naise mehe?

* Kui on esinenud abielu rikkumist?

* Kui partner vahetub iga mõne kuu tagant?

* Kui naisele meeldib pidutseda ja esineb juhusuhteid?

* Kui sekspartnerite arv ületab teatava piiri? (Nt 10 või 15)

* L*tse pole olemas, tegemist on vanast ajast pärit sõimusõnaga.

3 ja 5.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et mõistust lihtsalt vähe. Enesehinnang null. Käitumishäired, tähelepanuvajadus. Need on sellised asjad, mis lasevad oma kehale kõike halba teha. Psühhiaatrilist abi ja tugiisikut vajavad need inimesed. Ja ega see eneserahulda, kes teise keha ära kasutab, ei ole päris ise ka korras mõistusega. Mõnel tüdrukul, naisel tuleb mõistus küll pähe, aga kasutatud kehas on väga raske neil elada. Kindlasti ei vääri mitteüks inimene minu keha üle otsustamisõigus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei liigita inimesi suguelu järgi. On olulisemaidki isiksuse omadusi.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naisel on kolm last ja kõik need on eri mehega, siis ikka võib ka öelda, et naine on lõdva püksikummiga.

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naisel on kolm last ja kõik need on eri mehega, siis ikka võib ka öelda, et naine on lõdva püksikummiga.

Kellele ütled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et mõistust lihtsalt vähe. Enesehinnang null. Käitumishäired, tähelepanuvajadus. Need on sellised asjad, mis lasevad oma kehale kõike halba teha. Psühhiaatrilist abi ja tugiisikut vajavad need inimesed. Ja ega see eneserahulda, kes teise keha ära kasutab, ei ole päris ise ka korras mõistusega. Mõnel tüdrukul, naisel tuleb mõistus küll pähe, aga kasutatud kehas on väga raske neil elada. Kindlasti ei vääri mitteüks inimene minu keha üle otsustamisõigus.

Mina olen lits. Prostituut ei ole, raha ma seksi eest ei võta. Olen vanuses 50+, läksin varakult mehele (polnud päris esimene mul, aga väga palju suhteid ka ei olnud olnud). 35-aastaselt lahutasin ja siis leidsin, et minu elu, kui tahan  seksida, siis seksin. Ise otsustan kellega tahan ja kellega mitte, keegi teine mu keha üle ei otsusta. Ja väga kerge on oma kehas elada, kui rahuldan seda täpselt nii nagu tahan ja nendega, kellega tahan.

Ma tõesti ei näe mitte ühtegi põhjust, miks ma ei peaks lõbutsema, kui lõbutseda tahan. Et surivoodil õhata, küll elasin ikka karsket elu, tsölibaat varasest keskeast peale?

Tavaelus peetakse mind ilmselt keskmiseks tädiks, töötan heal töökohal, teenin korralikult, lapsed nüüdseks suured. Püsivat mees koju ei taha. Millal siis veel elada, kui mitte praegu?

+20
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub küll siinset lugedes, et feministide raske kümnendite pikkune töö on aia taha läinud.
Kelle asi see ometi on, mitu partnerit inimesel (mehel või naisel) on?! Ja miks meestest siin sõnagi juttu pole?

Kui inimene naudibki juhuseksi, ei tee seda alaealistega ega vägivaldselt, ei kahjusta kedagi, no mida imet peaks mingeid silte kleepima.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kedagi ja mul puudub ka teiste inimeste seksuaalelu kohta igasugune info.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et mõistust lihtsalt vähe. Enesehinnang null. Käitumishäired, tähelepanuvajadus. Need on sellised asjad, mis lasevad oma kehale kõike halba teha. Psühhiaatrilist abi ja tugiisikut vajavad need inimesed. Ja ega see eneserahulda, kes teise keha ära kasutab, ei ole päris ise ka korras mõistusega. Mõnel tüdrukul, naisel tuleb mõistus küll pähe, aga kasutatud kehas on väga raske neil elada. Kindlasti ei vääri mitteüks inimene minu keha üle otsustamisõigus.

Mina olen lits. Prostituut ei ole, raha ma seksi eest ei võta. Olen vanuses 50+, läksin varakult mehele (polnud päris esimene mul, aga väga palju suhteid ka ei olnud olnud). 35-aastaselt lahutasin ja siis leidsin, et minu elu, kui tahan seksida, siis seksin. Ise otsustan kellega tahan ja kellega mitte, keegi teine mu keha üle ei otsusta. Ja väga kerge on oma kehas elada, kui rahuldan seda täpselt nii nagu tahan ja nendega, kellega tahan.

Ma tõesti ei näe mitte ühtegi põhjust, miks ma ei peaks lõbutsema, kui lõbutseda tahan. Et surivoodil õhata, küll elasin ikka karsket elu, tsölibaat varasest keskeast peale?

Tavaelus peetakse mind ilmselt keskmiseks tädiks, töötan heal töökohal, teenin korralikult, lapsed nüüdseks suured. Püsivat mees koju ei taha. Millal siis veel elada, kui mitte praegu?

Kümnete higiste riistade sisse ja välja käimist palju heldinum surivoodil meenutada? Ilus ja väärikas elu?

+9
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et mõistust lihtsalt vähe. Enesehinnang null. Käitumishäired, tähelepanuvajadus. Need on sellised asjad, mis lasevad oma kehale kõike halba teha. Psühhiaatrilist abi ja tugiisikut vajavad need inimesed. Ja ega see eneserahulda, kes teise keha ära kasutab, ei ole päris ise ka korras mõistusega. Mõnel tüdrukul, naisel tuleb mõistus küll pähe, aga kasutatud kehas on väga raske neil elada. Kindlasti ei vääri mitteüks inimene minu keha üle otsustamisõigus.

Mina olen lits. Prostituut ei ole, raha ma seksi eest ei võta. Olen vanuses 50+, läksin varakult mehele (polnud päris esimene mul, aga väga palju suhteid ka ei olnud olnud). 35-aastaselt lahutasin ja siis leidsin, et minu elu, kui tahan seksida, siis seksin. Ise otsustan kellega tahan ja kellega mitte, keegi teine mu keha üle ei otsusta. Ja väga kerge on oma kehas elada, kui rahuldan seda täpselt nii nagu tahan ja nendega, kellega tahan.

Ma tõesti ei näe mitte ühtegi põhjust, miks ma ei peaks lõbutsema, kui lõbutseda tahan. Et surivoodil õhata, küll elasin ikka karsket elu, tsölibaat varasest keskeast peale?

Tavaelus peetakse mind ilmselt keskmiseks tädiks, töötan heal töökohal, teenin korralikult, lapsed nüüdseks suured. Püsivat mees koju ei taha. Millal siis veel elada, kui mitte praegu?

Kümnete higiste riistade sisse ja välja käimist palju heldinum surivoodil meenutada? Ilus ja väärikas elu?

Sinu meelest on parem kui üks riist, mis käib samal ajal kümnetes naistes korraga, käib sisse ja välja? Pidasin silmas “truud” abielumeest kes peab kümneid armukesi.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümnete higiste riistade sisse ja välja käimist palju heldinum surivoodil meenutada? Ilus ja väärikas elu?

Heldinult? Vaevalt, et ma seal heldinud olen. Aga jah, minu elu, selline nagu mina tahtsin, minu nauditav elu.

 

 

 

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vist mitte keegi….seni, kuni nad mibu ellu mingil moel ei tüki segama ega toppima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 30+ ja mul olnud 5 partnerit. Ma arvasin, et see on “vaid”…Süütuse kaotasin üldse väga hilja, 25selt ja olin aastaid oma esimesega koos. Edasi soovisin ka kindlalt vaid püsisuhet ja “happily ever after”, aga kahjuks pole see seni õnnestunud. Sellest ka järgnevad 4, kellega midagi välja ei tulnud. Kindlasti (ma loodan) tuleb järgmine ka ja siis juba liigitun jah litsiks mõne meelest. Juhusuhteid, üheöösuhteid pole kunagi pidanud ja valinud ikka, kellega olen ning kõigiga üritanud tõsist suhet. Enamus mehi jätavad külmaks. Selline lits siis…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 30+ ja mul olnud 5 partnerit. Ma arvasin, et see on “vaid”…Süütuse kaotasin üldse väga hilja, 25selt ja olin aastaid oma esimesega koos. Edasi soovisin ka kindlalt vaid püsisuhet ja “happily ever after”, aga kahjuks pole see seni õnnestunud. Sellest ka järgnevad 4, kellega midagi välja ei tulnud. Kindlasti (ma loodan) tuleb järgmine ka ja siis juba liigitun jah litsiks mõne meelest. Juhusuhteid, üheöösuhteid pole kunagi pidanud ja valinud ikka, kellega olen ning kõigiga üritanud tõsist suhet. Enamus mehi jätavad külmaks. Selline lits siis…

Ma ei pea, ausalt 😉

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimest, kes võtab seksi eest tasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ei tüüta juba oma l*tsiteemade vorpimine?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimest, kes võtab seksi eest tasu.

Üldiselt on vist nii jah. Mööndusena võib ltsiks pidada ka “suure isuga” naist, kes tahab palju seksida ja seetõttu seksib palju erinevate meestega. Otseselt ehk raha ei võta, aga laseb näiteks meestel endale välja teha, midagi osta jne

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimest, kes võtab seksi eest tasu.

Üldiselt on vist nii jah. Mööndusena võib ltsiks pidada ka “suure isuga” naist, kes tahab palju seksida ja seetõttu seksib palju erinevate meestega. Otseselt ehk raha ei võta, aga laseb näiteks meestel endale välja teha, midagi osta jne

Aga kui see suure isuga naine seskib erinevate meestega ja ei taha neilt mingeid majanduslikke hüvesid, kas siis on kombekas preili või proua? Või ikka lits?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Naine, kes valimatult igaühega igal pool seksib.

2. Naine, kes ise abielus olles seksib abielumehega pikka aega aga oma mehest lahku ei lähe.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub küll siinset lugedes, et feministide raske kümnendite pikkune töö on aia taha läinud.

Kelle asi see ometi on, mitu partnerit inimesel (mehel või naisel) on?! Ja miks meestest siin sõnagi juttu pole?

Kui inimene naudibki juhuseksi, ei tee seda alaealistega ega vägivaldselt, ei kahjusta kedagi, no mida imet peaks mingeid silte kleepima.

Sul on õigus. Aga siiski, kui ma peaks hakkama omale elukaaslast-partnerit otsima, siis ma ei tahaks omale meest, kel lugematu arv partnereid on olnud. Minu jaoks näitab see püsimatust ja suutmatust püsisuhteks. Ja kuna mina hindan eelkõige püsivaid asju, siis minule selline inimene ei sobiks .

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on õigus. Aga siiski, kui ma peaks hakkama omale elukaaslast-partnerit otsima, siis ma ei tahaks omale meest, kel lugematu arv partnereid on olnud. Minu jaoks näitab see püsimatust ja suutmatust püsisuhteks. Ja kuna mina hindan eelkõige püsivaid asju, siis minule selline inimene ei sobiks .

Ja tõenäoliselt sina talle ka mitte, nii et ses osas on hästi. Aga kena

2. Naine, kes ise abielus olles seksib abielumehega pikka aega aga oma mehest lahku ei lähe.

Miks sin ainult naine lits on? Mees teeb ju sama ise abielus olles seksib abielunaisega pikka aega ja oma naisest lahku ei lähe.

, et sa näed siin ka nö meeslitse… Mitte nii nagu see kägu:

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei näe mitte ühtegi põhjust, miks ma ei peaks lõbutsema, kui lõbutseda tahan. Et surivoodil õhata, küll elasin ikka karsket elu, tsölibaat varasest keskeast peale?

Mulle tundub see kuidagi eneseõigustuse või lohutamisena. Kui sa enda vastu aus oled ja sul piinlik pole, siis pole vaja ka midagi taolist öelda. Mul endal on olnud seksiseiku, mille pärast mul ka üksi pimedas toas häbipuna palgele tõuseb. Aga miks kui pole midagi mida häbenema peaks, ei avalikku kohta ega muud jubedat, aga näe, endal on enda pärast piinlik. Litsiks end ei pea. Praegu on suhtumine teine kui mõnikümmend aastat tagasi, ei panda paljusid partnereid pahaks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 276 )


Esileht Pereelu ja suhted Keda peate l*tsiks?