Esileht Pereelu ja suhted Keda valida?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Keda valida?

Postitas:

Sooviks nõu mida peaks tegema olukorras, kui kaks mees meeldib üheaegselt. Olukorra teeb keeruliseks, et nad on omavahel väga head sõbrad. Algas see lugu kuskil mõned kuud tagasi, kui sõbranna sünnipäeval kohtusime, ühte noormeest teadsin juba varasemalt natuke ning seal peol hakkas asi susisema. Ehk siis noormees nr 1 – tal on 3 last, 2 last nö kasulapsed ja üks oma ning ka üsna armukade ja manipuleeriv eksnaine. Noormees nr 1-ga oleme üsna intiimselt suhelnud ja kõik klapib, kuid kui edasi mõelda siis ilmselt pikemas perspektiivis hakkaks mind häirima tema nö eelmine elu, lastega suhtleb tihedalt ning lapsed väga, väga toredad, aga lapsi ta enda juurde ei tohi võtta (elab eksnaisest u 10 km eemal). Aga eksnaine manipuleerib temaga ja ta on üsna alluv mabipulatsuoonile. Üks näide – eksnaine helistas, et läheb kuhugi festivalile ja mees mingu lapsi vaatama (lapsed olid too hetk üksi kodus vanuses 10, 7 ja 3) mees kiirustas muidugi kohe sinna ja otseloomulikult mainiti ära, et lapsi enda juurde ei või selleks nädalavahetuseks viia, peab vaatama neid nende kodus siis. Ühesõnaga on noormees nr 1 oma endise elukaaslase käpa all. Ta meeldib mulle väga ja meil koos tore olla, nii palju kuo saame koos olla, kuna iga sekund vüib tulla kõne ja ta peab jooksma 🙂
Nüüd viimasel ajal kui meil seltskonnaga mingi üritus või niisama grill vms on siis on noormees nr 2 seal, sõbranna ütles et meeldin talle ning ta on ka ise seda mõista andnud ja ta meeldib ka mulle. Veel enam on ta täiesti vaba ja kohusetundlik ning alati tegeleb lastega (minul üks laps, üksikema, elukaaslane hukkus 2 a tagasi) ja ma tunnen, et noormees nr 2 oleks ideaalne kaasa.
Aga nad omavahel sõbrad ja ei tea, kuidas edasi käituda. Tean, et noormees nr 1-ga helget tulevikku ei paista, noormees nr 2-ga paistab. Aga see oleks vist imelik olukord hiljem kogu seltskonna jaoks. Kui lõpetaks noormees nr 1ga “teema” ära ning annaks noormees nr 2 võimaluse. On keegi veel sellises olukorras olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 22:45; 06.06 16:55; 07.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuule, mis noormehed need lastega ja lahutatud, teiste poolt ära pruugitud ja põlatud vanapoisid enam on? Väärtusta ennast ja vali mõni pagasita variant nr 3 hoopis.

Mõnele ikka meeldib oma elu tohutult keeruliseks elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan aru, et nr 2 on lastetu ja vaba, hoopis teemaalgatajal endal on laps.

Võta nr 2!

No kuule, mis noormehed need lastega ja lahutatud, teiste poolt ära pruugitud ja põlatud vanapoisid enam on? Väärtusta ennast ja vali mõni pagasita variant nr 3 hoopis.

Mõnele ikka meeldib oma elu tohutult keeruliseks elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpetaks esimesega teema ära (oled aus, ütled, et ei näe, et teie suhe toimida saaks; ei anna talle lootust, et kunagi hiljem proovite uuesti) ja suhtleks edasi nr 2ga. Aga et esimese ego mitte nii hullult maasse tampida (jajah, tean, perekooli naistel on meeste tunnetest ja egost sügavalt pohhui, aga käitun nii, nagu tahan, et käitutaks minuga), hoiaksin teisega paar kuud madalat profiili. Tähendab, ma teeks seda mistahes uue suhte puhul, eelistan enne kindel olla, et asi on meie poolt kindel, kui sõprade-tuttavate ette suhtega lehvitama lähen. Olen privaatne inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kolmandat musketäri pole, kellega proovida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpetaks esimesega teema ära (oled aus, ütled, et ei näe, et teie suhe toimida saaks; ei anna talle lootust, et kunagi hiljem proovite uuesti) ja suhtleks edasi nr 2ga. Aga et esimese ego mitte nii hullult maasse tampida (jajah, tean, perekooli naistel on meeste tunnetest ja egost sügavalt pohhui, aga käitun nii, nagu tahan, et käitutaks minuga), hoiaksin teisega paar kuud madalat profiili. Tähendab, ma teeks seda mistahes uue suhte puhul, eelistan enne kindel olla, et asi on meie poolt kindel, kui sõprade-tuttavate ette suhtega lehvitama lähen. Olen privaatne inimene.

Teemaalgataja olen. Ise ka mõtlesin samas suunas, et nr 1 ära lõpetada ja vaikselt vaataks mis nr2 saab. Ei tahaks kellelegi haiget teha aga ise ka ei tahaks kannatada. Jube nõme olukord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 22:45; 06.06 16:55; 07.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli kunagi sama keiss. parimad sõbrad meeldisid võrdselt. käisin siin natuke ühega natuke teisega.
peale seda said sõpradest verivaenlased. kahetsen väga, et nende sõpruse ära rikkusin, lõpuks ei valinud ma kumbagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga noormees nr 2 on ju nagunii saast sõber, kui oma sõbra tüdrukule külge lööb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõpeta nr1-ga teema ära. Liiga keeruline, eriti kui endal ka laps. Ja siis lase asjadel natuek seista. Vaata, mida teeb nr 2. Räägi ots etalle, et teda häirib olukord. Ka snr 2 teab,e ts ul mingi teema nr1-ga? Kui seda teada saab,s isi äkki ei taha ise sind enam ja mure lahendatud.

Otsi kuksil nr 3, ilmselt on sul meeste seas lööki…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõpeta nr1-ga teema ära. Liiga keeruline, eriti kui endal ka laps. Ja siis lase asjadel natuek seista. Vaata, mida teeb nr 2. Räägi ots etalle, et teda häirib olukord. Ka snr 2 teab,e ts ul mingi teema nr1-ga? Kui seda teada saab,s isi äkki ei taha ise sind enam ja mure lahendatud.

Otsi kuksil nr 3, ilmselt on sul meeste seas lööki…

Nr 2 teab, et on teema. Mõlemad mõistlikud inimesed, mingit viha ja nö armukolmnurka ilmselt ei tuleks, arvatavasti solvumist ja ebameeldivaid olukordi. Mõistlik mõlemaga siis lihtsalt sõbrad edasi olla (kokkupuude ühiste sõprade näol jääb). Kui midagi vaikselt nr 2-ga hakkaks pika peale arebema siis ei oleks nii imelik ka vast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 22:45; 06.06 16:55; 07.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nr 2 võiks mõne aja pärast – kui olete natuke aega madalat profiili hoidnud, kuid leidnud, et sooviksite jätkata – pidada ise nr 1-ga sel teemal vestluse maha, kuna nad on sõbad. Küsida, ega nr 1-l pole midagi selle vastu, et te deidite. Nr 1-le ei pruugi see isegi meeldida, aga kui talle on niimoodi ausalt lähenetud, mitte ta ei saa seda kuulda ootamatult ja ehk ka teiste kaudu, siis on tal ka raske tuua sõbrale põhjust, miks te ei võiks sebida. Ta võib natuke aega solvunud olla, aga samas kui ta on ise oma sõbrane nö “loa” andnud, siis ei saa ta ka viha pidada ja ma arvan et lepib.

Nr 1-st ei ole küll mõtet isegi mõelda. Ta jääb alati niimoodi jooksma, võiolla läheb veel eksiga tagasi kokkugi. Näed ju ise, et ta on eksi mõju all (=armastab ikka veel) ja ka lapsed on paljudele nii tähtsad, et muud suhted lähevadki lörri. Sa ei saa teda kunagi päris “endale”, ja tead, sa oled väärt et sul oleks “päris oma” inimene, mitte teise laualt langevad raasukesed. Samas ei saa seda nr 1-le isegi pahaks panna, tal on ilmselt süda õige koha peal (pere, lapsed) ja see süda on juba hõivatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootsin pealkirja järgi, et tuleb asjalik teema poliitikast 🙂 , aga tuli mingi teise Eesti jama jälle.
Ei valita seda, kes “meeldib”, vaid see, keda armastad ja kes sind armastab. Ja te mõlemad soovite ühist tulevikku ja usute, et see on väga õige.
Selliseid inimesi saab olla ainult üks korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee meestele teene ja vali mõni kolmas. Püüa leida mõni mitte oma sõprade sõprade seast. Pole vaja, et meeste sõprusesse mingi lõdva kummiga lehtsaba kiilu l66b.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga tuli mingi teise Eesti jama jälle.
Ei valita seda, kes “meeldib”, vaid see, keda armastad ja kes sind armastab. Ja te mõlemad soovite ühist tulevikku ja usute, et see on väga õige.
Selliseid inimesi saab olla ainult üks korraga.

Ohh, neil ei käi need asjad nii.
Ja “armastust” hakkavad nad tundma kunagi tulevikus oma töö juures, kui juba oma nr. 2hega kaks last juurde on tehtud, seks ära tüüdanud ja kena kolleegi kohatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ise ka mõtlesin samas suunas, et nr 1 ära lõpetada ja vaikselt vaataks mis nr2 saab. Ei tahaks kellelegi haiget teha aga ise ka ei tahaks kannatada. Jube nõme olukord.

No mis hirmus kannatamine saa paar kuud pausi siis oleks sulle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui valida ei osa ja kindel pole siis ära vali kumbagi vaid leia hoopis uus 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Keda valida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.