Esileht Pereelu ja suhted Keegi teab, kas check-in`i on võimalik jätta nn üllatus – sünnipäevateadet oma mehele!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Keegi teab, kas check-in`i on võimalik jätta nn üllatus – sünnipäevateadet oma mehele!

Postitas:

Mees sõidab töö tõttu oma sünnipäeval Rootsist laevaga Saksamaale.Tean sadamat, kus ta laevale läheb.Kas keegi teab, on üldse mõtet seda asja ajada (mul sadama nr olemas), tulevad nad sellisele palvele vastu!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:58; 16.06 18:40; 16.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sadama kohta ei tea, kas nad hakkaks õnnitlema, aga nt tallinki tln-stockholmi laevadel õhtuse programmi ajal õnnitletakse sünnipäevalapsi ning kingitakse pokaal ¨ampust. helista sinna sadamasse, äkki sealsetel laevadel on sama komme

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 18:26; 16.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohooo! Mõtlesin ka seda varianti, aga kas ma saan selle organiseerimisega hakkama. Tegemist Trelleborgist (Rootsis) väljuva TT-line laevaga ja sealse sadamaga?!Ei oskagi nagu kuskilt alustada. Laevaga ühendust ma ju ei saa ise? Kuhu peaksin selle teate siis jätma, et näiteks laevas see edastatakse! Üks asi on see, et kuna ta tööreisil, siis võibolla laevas ta ei juhtu kuulmagi või ei saa kätte. Võimalik, et läheb laeva öösel ja jõuab hommikul kohale? Kes hakkab teda keset ööd või varahommikul õnnitlema?!Aga üllatada tahaks sellegi poolest!…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:58; 16.06 18:40; 16.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätaksin \”üllatuse\” hotelli valvelauda – meiliksin või faksiksin oma tervituse ja paluksin valvelauatöötajal selle mehele edasi anda.
Sel juhul pead teadma hotelli nime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli võimalus puudub!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:58; 16.06 18:40; 16.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rekkamees?
aga helista sinna sadamasse, äkki nad pakuvad mingit varianti, nt laeva check-inis mingi üllatus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 18:26; 16.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsija suu pihta ei lööda, helista ja küsi, kas nad oskaksid midagi soovitada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Keegi teab, kas check-in`i on võimalik jätta nn üllatus – sünnipäevateadet oma mehele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.