Esileht Veebikonstaabel Keegi teeb pidevalt varjatud numbriga vastamata kõnesid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Keegi teeb pidevalt varjatud numbriga vastamata kõnesid

Postitas:

Tere! Olen olukorras, kus keegi teeb mulle varjatud numbrilt pidevalt vastamata kõnesid (eriti öösel). Selline asi on kestnud u. pool aastat. Kõnede tegemine käib periooditi- 3-4 päeva helistatakse ja siis on näiteks kuu aega paus. Kas see inimene oleks võimalik mingil moel tuvastada? Tunnen ennast juba üsnagi ahistatuna!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 13:21; 11.12 09:17; 15.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu eriti et politsei sellele teemale ametliku käigu annaks, et see number välja uurida. Aga proovi rääkida oma sideoperaatoriga. mina kindlasti peakontorisse(kui võimalik) ning püüa jutule saada mõni klienditeenindajast kõrgem kodanik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja siis? Vähegi moodsamal telefonil saab ka seadistada eraldi helinaid ja siis võid seadistada numbrinäiduta kõne helinaks vaikuse, siis ei sega need helistamised enam.
On ka võimalik ööseks panna telefon hääletu peale, siis ei sega keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Politsei tõesti selles osas aidata ei saa. On võimalik pöörduda kohtusse ja nõuda selle isiku kindlaks tegemist ja helistamise keelamist. Kuid lihtsaim lahendus on varjatud numbrilt tulevate kõnede keelamine. Uuematel telefonidel saab seda telefonist teha, vanemate telefonide juures on abiks operaator.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 13:21; 11.12 09:17; 15.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaheta enda numbrit…vb vana austaja helistab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks vahetada, kuna see mul ka tööalaselt kasutusel…
Uurisin seda nr.-i blokeerimist, aga minu mobiilioperaator paraku ei paku seda võimalust ja operaatorit vahetada ei saa, kuna tähtajaline leping veel 1,5 aastat.
Täna öösel siis jälle üks kõne 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 13:21; 11.12 09:17; 15.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mobiiltelefon ise ei paku seda võimalust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on vaja öösiti valves olla? Lülita ööseks telefon välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andero- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Politsei tõesti selles osas aidata ei saa. On võimalik pöörduda kohtusse ja nõuda selle isiku kindlaks tegemist ja helistamise keelamist. Kuid lihtsaim lahendus on varjatud numbrilt tulevate kõnede keelamine. Uuematel telefonidel saab seda telefonist teha, vanemate telefonide juures on abiks operaator.[/tsitaat]
Tänan abi eest.
Aga üks küsimus – kas mitte politsei ise ei helista inimestele varjatud numbrilt? Nimelt on mulle niimoodi tagasi helistatud, kui ma olen paaril korral mõnest õigusrikkumisest teatanud, et ma numbrit ei näe.
Sellisel juhul, kui ma varjatud numbrilt helistamise ära keelan, kuidas politsei mulle helistada saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Veebikonstaabel Keegi teeb pidevalt varjatud numbriga vastamata kõnesid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.