Esileht Pereelu ja suhted Keelatud armastus

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Keelatud armastus

Postitas:
Kägu

Detailidesse laskuda ei jõua, kaks inimest,3 aastat füüsilist kontakti ja veel enam aastaid armastust-minu jaoks.
Mõlemil perekonnad.Temal ilmselt sellist tunnet ei ole,vähemasti ei ole ta iial sellest juttu teinud,aga mina kord lobisesin veidi napsusena välja. Mina ol3n lihtsalt kena ja igati ihaldusväärne. Vastused olid umbmäärased.Loobuda ei suuda,igatsus on alati.
Kuidas sellest välja rabeleda. Mõlemil on ilmselt abielus/suhtes puudujääke.Ei oota loengut teemal,kui vale see kõik on,vaid seda kas on kuidagi võimalik sellest armastusest üle saada?Nii,et see haiget ei teeks.
Tema jääb alatiseks oma pere juurde ja ega minagi ei soovi oma perekonda lõhkuda,olenemata sellest mis tunded mind koduses elus valdavad.Põhimõtted on niisugused.
Kahju on kuidagi see äratundmine ja keelatud armastus raisku lasta,kui sellest ûhel hetkel loobuda.
Kas keegi on olnud analoogses olukorras?
Ei ole üleöö armumine,vaid palju hetki ja aastaid tutvust keelatuga,olen täiesti veendunud,et armastan just teda ja seda esimesest pilgust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitab lõpu tegemine ja eemale hoidmine. Siis läheb mingil ajal üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Detailidesse laskuda ei jõua, kaks inimest,3 aastat füüsilist kontakti ja veel enam aastaid armastust-minu jaoks.

Mõlemil perekonnad.Temal ilmselt sellist tunnet ei ole,vähemasti ei ole ta iial sellest juttu teinud,aga mina kord lobisesin veidi napsusena välja. Mina ol3n lihtsalt kena ja igati ihaldusväärne. Vastused olid umbmäärased.Loobuda ei suuda,igatsus on alati.

Kuidas sellest välja rabeleda. Mõlemil on ilmselt abielus/suhtes puudujääke.Ei oota loengut teemal,kui vale see kõik on,vaid seda kas on kuidagi võimalik sellest armastusest üle saada?Nii,et see haiget ei teeks.

Tema jääb alatiseks oma pere juurde ja ega minagi ei soovi oma perekonda lõhkuda,olenemata sellest mis tunded mind koduses elus valdavad.Põhimõtted on niisugused.

Kahju on kuidagi see äratundmine ja keelatud armastus raisku lasta,kui sellest ûhel hetkel loobuda.

Kas keegi on olnud analoogses olukorras?

Ei ole üleöö armumine,vaid palju hetki ja aastaid tutvust keelatuga,olen täiesti veendunud,et armastan just teda ja seda esimesest pilgust.

Ja uuega kokku saades aasta pärast rutiin ja varsti sama hala.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Petmine on ALATI valik. Ja see on ju põnev, kõik see, mis salajane. Tuleb avalikuks on suur armastust pauguga otsas ja tuleb otsida järgmine salasuhe. Nii et kui tahad lõpetada,teed samamoodi kui alustaid. Valid mittepetmise. Ja kui leiad, et on päris, lahutad oma mugava abielu ja võtad vastutuse enda eest enda peale. Arvestades ka, et elad oma suure armastuse tundega kuni elupäevade lõpuni üksi. Ihaldusväärne oled ainult selletõttu, et see on ajutine. Kui õleksid tõeliselt ihaldusväärne, siis oleks juba asi läinud niikaugele, et olete püsivalt koos.Kuna püsivust pole, siis pole ka ihaldusväärsust. On keha vajadused, mida käiakse rahuldamas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu sinu armastatu abikaasa rollis. Millega ma selle suure armastuse ära teenisin, need petmises ja valed mis aastaid kestsid? Teie ja teie armastus, minu mees ja tema armukese armastus… Kus nad on nüüd, pered lõhki, lapsed nutavad, kõik läksid hulluks ja tegid koledaid tegusid. Milline alandus, kohutav tunne. Kui armastate siis oleksite võinud ammu sellega välja tulla ja kokku jääda. Nüüd lõpetage see enne kui juhtub midagi sama hullu kui juhtus minuga. Teie ei ole kõige tähtsamad, ka sellel naisel on süda sees, ka su mehel. Lihtsalt lõpetage!!!! Ja muide, kui see välja tuli siis mu mees ei läinud selle naise juurde. Naine jäi oma mehe juurde kuigi minu mees on nüüd vaba. Kuhu see suur armastus kadus kuigi kõik teed on nüüd valla? Oligi seda vaja ainult hingede lõhkumiseks??? Kui tahad sama saatust siis tea, et olen hoiatanud. Kõik tuleb välja. Alati.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen praegu sinu armastatu abikaasa rollis. Millega ma selle suure armastuse ära teenisin, need petmises ja valed mis aastaid kestsid? Teie ja teie armastus, minu mees ja tema armukese armastus… Kus nad on nüüd, pered lõhki, lapsed nutavad, kõik läksid hulluks ja tegid koledaid tegusid. Milline alandus, kohutav tunne. Kui armastate siis oleksite võinud ammu sellega välja tulla ja kokku jääda. Nüüd lõpetage see enne kui juhtub midagi sama hullu kui juhtus minuga. Teie ei ole kõige tähtsamad, ka sellel naisel on süda sees, ka su mehel. Lihtsalt lõpetage!!!! Ja muide, kui see välja tuli siis mu mees ei läinud selle naise juurde. Naine jäi oma mehe juurde kuigi minu mees on nüüd vaba. Kuhu see suur armastus kadus kuigi kõik teed on nüüd valla? Oligi seda vaja ainult hingede lõhkumiseks??? Kui tahad sama saatust siis tea, et olen hoiatanud. Kõik tuleb välja. Alati.

on sul tõendid või panid lapsed nutma kellegi “heatahtliku” sõbranna vihje peale? Siit teemadest koguaeg loeb hulluks läinud naiste kohta. Kaalusid seda varianti ka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan aru, et kohtusite pärast perede loomist? Sul on põhimõtted, aga samas on teie vahel olnud kolm aastat füüsilist kontakti? Ilmselgelt tema sind ei armasta, muidu poleks mingeid umbmääraseid vastuseid. Olen olnud sellises olukorras, ainult lapsi polnud mängus. Lõpetasin igasuguse suhtlemise ja olen üle saanud. Inimene ütles vaid korra, et pole huvitatud – sain aru. Ei hakanud midagi kokku mõtlema ega lootma. Mingit füüsilist kontakti ei olnud ja poleks ka tulnud, sest ei taha kedagi petta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

on sul tõendid või panid lapsed nutma kellegi “heatahtliku” sõbranna vihje peale? Siit teemadest koguaeg loeb hulluks läinud naiste kohta. Kaalusid seda varianti ka?

Rate this item:Submit Rating0-1

Saja protsendilised tõendid mida mitte keegi enam ümber lükata ei saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reeglid.
1) kasutage hästi tugevaid kondoome, mida te lörtsite oma perekondi.
Teil on hea, aga teie peredel halb. Ja tuli ära ka klassika – midagi on puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudu
Kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen sama lõhkise küna ees. Mõlemal pered. Pool aastat sehkendati raseda naise kõrvalt. Suvi sai otsa. Puhtjuhuslikult sain teada, et ta uuesti isaks saab..elasin edasi. Napp kuu aega peale lapse sündi hakkasid tulema sõnumid, et igatseb ning, et igal õhtul ennem silmade sulgemist mõtleb viimase asjana mulle. Hiljem vabandas ja ütles et oli purjakil… Hmm ta oli tõõl tol õhtul. See selleks. Sellegipoolest ei tahtnud talle kuud selga mõelda, elasin edasi kuni see lugu tema naiseni jõudis. Küsisin siis otse temalt, et kas siis tunneb mu vastu miskit. Vastas, et jah.Päev hiljem läks koju ja hakkasid tulema valed, kuidas mina ronisin vaesekesele otsa. Tema ikka armastavat oma naisukest, elu armastust jne. Ühesõnaga keerutati naiivitari silmis ennast teemast välja. Selge see.Mina rohkem surkima ei hakanud. Mind lihtsalt jääb häirima see, et milleks kogu see tsirkus üldse vajalik oli? Milleks ronida kellegi teise ellu kui sa seal olla ei soovi?Miks kui jäädakse edasi suhtesse kus vale on vale otsas kinni? Alates sellest kes kellele lähenes, lõpetades sellega, et ta pole iialgi mu poole vaadanudki jne kuigi tema otsis minuga kontakti. Kas tõesti laste pärast vegeteeritakse sellises suhtes? Või ei soovind mees oma mugavast elust lihtsalt loobuda?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen sama lõhkise küna ees. Mõlemal pered. Pool aastat sehkendati raseda naise kõrvalt. Suvi sai otsa. Puhtjuhuslikult sain teada, et ta uuesti isaks saab..elasin edasi. Napp kuu aega peale lapse sündi hakkasid tulema sõnumid, et igatseb ning, et igal õhtul ennem silmade sulgemist mõtleb viimase asjana mulle. Hiljem vabandas ja ütles et oli purjakil… Hmm ta oli tõõl tol õhtul. See selleks. Sellegipoolest ei tahtnud talle kuud selga mõelda, elasin edasi kuni see lugu tema naiseni jõudis. Küsisin siis otse temalt, et kas siis tunneb mu vastu miskit. Vastas, et jah.Päev hiljem läks koju ja hakkasid tulema valed, kuidas mina ronisin vaesekesele otsa. Tema ikka armastavat oma naisukest, elu armastust jne. Ühesõnaga keerutati naiivitari silmis ennast teemast välja. Selge see.Mina rohkem surkima ei hakanud. Mind lihtsalt jääb häirima see, et milleks kogu see tsirkus üldse vajalik oli? Milleks ronida kellegi teise ellu kui sa seal olla ei soovi?Miks kui jäädakse edasi suhtesse kus vale on vale otsas kinni? Alates sellest kes kellele lähenes, lõpetades sellega, et ta pole iialgi mu poole vaadanudki jne kuigi tema otsis minuga kontakti. Kas tõesti laste pärast vegeteeritakse sellises suhtes? Või ei soovind mees oma mugavast elust lihtsalt loobuda?!

Arvan, et asi on mugavuskooselus. Katsetad algul uuega, vana ust ei sulge. Tekib argipäev ja senine mõnus äraolemine asendub lapsekisaga. Siis hakkad võrdlema, aga ei suuda jõuda selgusele, kas vana kaaslane võis ikka parem olla. Võimalik, et ühega meeldib üks ja teisega teine. Üks teeb hästi süüa ja kasib lapsed ära, teine on hea voodikaaslane. Siis pendeldadki edasi-tagasi. Petetakse ikka teadlikult ja tahtlikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub endale ka sedamoodi, et mehel pole julgust, samas mõistan, kuna on ka lapsed, kellest ta ilma ei soovi jääda. Lihtsaim variant oli valetada, sest lihtsam on rääkida seda mida tahetakse kuulda, mitte seda, mis on tõde. Ilmselt on mängus manipulatsioon lastega. Aga milleks selline alandus?
Milleks otsida lähedust, kirge ja seksi teiselt naiselt kui endal nö tunded puuduvad? Õnneks olen suutnud iseendaga rahu teha ja oma eluga vaikselt edasi minna, kuigi hinge jääb see teema kriipima ilmselt pikaks ajaks. Just need vastuseta küsimused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kullakesed, miks te ometi oma lapsi ei säästa. “Lapsed nutsid” – taaskord on lapsed “tanki” pandud. Olen ise ka lahutanud, valus oli aga kordagi ei tulnud mõte, et hakkan eksmehe salasuhtega/armukesega kaklema vms. Lapsele selgitasin rahulikult, et ema, isa hoolivad sinust väga aga hakkavad eraldi elama. Oma hulluks minemist ei tohi laste peal välja elada, vaid tuled arsti, spetsialisti käest abi minna saama. Lahutus pole maailmalõpp. Võibolla tõest saigi noorena vale inimesega abiellutud. Inimesed muutuvad, suhted muutuvad, tunded muutuvad.

Please wait...
Postitas:
tooni

Lahutus pole maailmalõpp

Lahutus mitte, aga petmine võib mõjuda inimestele väga erinevalt. Lahutus ja lahkuminek on üks asi, kui seda viisakalt ja ilma petmata teha. Keegi ei vaidlegi sellele vastu. Petmine ja oma pere lollitamine, mõnel jorsil isegi aastaid kestev – on hoopis midagi muud. See, kuidas ja millise hinnaga petmist varjatakse, tagasi aetakse, ei tunnistata ka aastakümnete pärast üles, vassitakse, salatsetakse, manipuleeritakse perekonnaga, pühendatakse see aeg, mis lastele peaks kuluma, külatädidele, kellega petetakse, jne jne selle mõju ei tohi alahinnata. Kui petmine toimus eelmine päev ja järgmine päev tuleb väLja ja asi tehakse selgeks, siis on kindlasti vähem jama. Kui petmine kestab aastaid ja kuid, see on planeeritud, siis selle üle vastutab kõige rohkem petis.
Laste eest peaks asja eemal hoidma, aga lapsed on mõjutatud sellest juba petmise momendist alates. Lugege perekoolist – lapsed saavad kõigest aru – jutte.
Aa, teemast ka. Pealkirja järgi liigitub justkui “india vilmiks” või lähis ida väljalaskeks, teemaks “keelatud armastus”, inimeste vahel, kes on vägisi paari panud ja nüüd perkondade kunagise otsuse tagajärjel peavad elama koos inimestega, keda ei salli ja tõeline armastus on mujal, lahutada pole võimalik, sest seadus ei luba, kokku kolida ei saa, sest üüripindasid meie riigis ka pole. Ja kui need raskused isegi ületada, siis on olemas teadmine, et kokku kolides saabub argipäev ka sinna ja saladuste loor on kadunud, millega koos ka osa kogu loost. Teiste ehk oma abikaasade tahtmatul osalemisel see asi aga õilmitsebki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole ükski armumine ega armastus keelatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallis teemaalgataja: “Ei ole üleöö armumine,vaid palju hetki ja aastaid tutvust keelatuga, olen täiesti veendunud,et armastan just teda ja seda esimesest pilgust.”

siin on kena vastuolu, kas pole?

Nüüd küsimused:

1. Kustotsast see sinu jonn armastus on? Kust sa seda võtad?
2. Kas saad öelda, et temas pole vigu?
3. Kas saad öelda, et kui te peaks kokku saama, mida sa muidugi väga loodad, siis neid jamasid ei tuleks, mis praeguses?

Kägudele: Petab see, kes on andnud lubaduse. Mees petab oma naist ja naine petab oma meest. Naine ei peta armukese naist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võin lohutada, isikliku kogemuse põhjal. See armumise-jama võib kesta ka 5 või 10 aastat, aga ühel hetkel siiski läheb see üle. Lihtsalt armuudu hajub ja hakkad nägema ka inimese puudusi ning vaatad, et kas olekski olnud nii väga tore nendega igapäevaselt kokku puutuda. Ja tead mis, siis on see olukord ja tunne, et sa ei ole mingi jabura armumise nimel oma peret lõhkunud veel sada korda parem armumisest endast. Samuti on sul nüüd sõber kes on nagu eks, kellega on kunagi (nooruseas ja enne pereloomist) sõbralikult lahku mindud: sa tead, et midagi romantilist sealt enam ei tule, samas on olemas inimene, kes on su üsna hea sõber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik nii elada ja teha, et perekond ja abikaasad asjast ei tea? Peab ikka ülimalt salakavalad inimesed olema, petmise strateegid, kelle südametunnistus ei peata neid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juba üks armuke siin oma räpast armastust kaitsmas.

Ei ole ükski armumine ega armastus keelatud.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Keelatud armastus