Esileht Pereelu ja suhted Keelatud armastus

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Keelatud armastus

Postitas:

Detailidesse laskuda ei jõua, kaks inimest,3 aastat füüsilist kontakti ja veel enam aastaid armastust-minu jaoks.

Mõlemil perekonnad.Temal ilmselt sellist tunnet ei ole,vähemasti ei ole ta iial sellest juttu teinud,aga mina kord lobisesin veidi napsusena välja. Mina ol3n lihtsalt kena ja igati ihaldusväärne. Vastused olid umbmäärased.Loobuda ei suuda,igatsus on alati.

Kuidas sellest välja rabeleda. Mõlemil on ilmselt abielus/suhtes puudujääke.Ei oota loengut teemal,kui vale see kõik on,vaid seda kas on kuidagi võimalik sellest armastusest üle saada?Nii,et see haiget ei teeks.

Tema jääb alatiseks oma pere juurde ja ega minagi ei soovi oma perekonda lõhkuda,olenemata sellest mis tunded mind koduses elus valdavad.Põhimõtted on niisugused.

Kahju on kuidagi see äratundmine ja keelatud armastus raisku lasta,kui sellest ûhel hetkel loobuda.

Kas keegi on olnud analoogses olukorras?

Ei ole üleöö armumine,vaid palju hetki ja aastaid tutvust keelatuga,olen täiesti veendunud,et armastan just teda ja seda esimesest pilgust.

Mul oli eelmises töökohas selline paar. Naine oli silmini armunud paar aastat, enne kui nad kokku said. Mõlemad abielus, mõlemal lapsed. Ka mehel tekkisid tunded, ilmselt sama tugevad, kui naisel. Nad leppisid kokku, et ei ütle oma suurele armastusele EI, aga elavad nii, et kummagi abikaasad ei kannataks ega teaks. St nad veetsid pühad perega, ei näpistanud pere kõrvalt aega teineteise jaoks – nad tegid seda kõike romantilist tööajast.
See kestis vähemalt 7 aastat. Abikaasad ei teadnud, kolleegid võisid aimata, aga teadsin ainult mina – sest minu käest nad üürisid selle korteri, kus E-R iga päev (+ vahel harva “komandeeringud”) koos olla, käsi hoida ja amrastusest rääkida (nagu nad ise seda kirjeldasid). Mõlemad rääkisid mulle kui usaldusisikule “sajandi armastusloost” ja hingesugulusest ja “armastusest, mida ei õnnestu igaühel tunda”. See kirg, palang, armastus kestis veel palju aastaid.

Umbes 7 a hiljem leppisid nad kokku, et lõpetavad suhte, kuigi armastus kestab. Tekkis vastastikkune tunne, et kokkulepe, et perekonnaad ei kannata, on ohtu sattumas. Seda rääkis mulle see naispool.
Läksid lahku. Tohutud kannatused, piinad, roosiõielehed naisterahva töölaual. Pisarad. Aga vastu pidasid minu teada.

Möödus ehk 2 kuud, kui meespoolel tekkis uus “meeletu armastus” sama firma seest abielunaisega, milleks oli mu korterit vaja. See peaks kestma senini, ka kõik asjassepuutuvad abielud minu teada kestavad edasi.
Igatahes on minu korter üüril samal mehel oma erinevate abielus armukestega “suurima, maailma pimestava armastuse” jaoks üüril pausideta juba 11 aastat.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 11:49; 03.03 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see arusaamine natuke asja selgemaks ei tee, et armastus on ainult sinu poolt, mehele oled sa tore vaheldus oma naisele. Peret ta ei jäta, kui selleks mingitki lootust oleks, oleks ta ammu tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 11:58; 27.02 12:30; 27.02 22:03; 28.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle ka väga hästi järele, mida sa tahad ja millest sul puudus on.
Kas sa tahad just seda meest? Või unistad mingist täiuslikust perekonnast?
Kui meest, siis on lihtsam – kumbki lahkub pere juurest, jätab lapsed elukaaslasele, et laste elu peaks võimalikult vähe muutuma, ja alustate puhta lehena. Jääte oma laste elus osalema, aga ei sunni neid millekski, mida nemad ei taha.
Kui unistad täiuslikust kärgperest – siis seda pole olemas.
Mehe eksnaine ilmselt ei soovi sinuga kokkupuudet, see suhtumine kandub üle lastele. Nad kannatavad sind ja teevad viisaka näo, aga nad ei pea sust lugu. Samuti ei pea sinu lapsed lugu su uuest armastusest. Ja sealt pinnalt on kerged nääklemised tekkima. Hiljemalt puberteedieas läheb kohati koledakski.
Mingit täiuslikku pereelu pole ette näha. Elate koos, aga isegi tülitseda ei saa normaalselt. Näiteks kas lapsel on ikka kallimat jopet vaja ja kes seda finantseerima peaks? Sina? Või peaks panustama ka su eluarmastus? Ja niimoodi kõik pisiasjad. Isegi vinguda ei saa, et kes peaks lapsed lasteaiast või trennist tooma.

Lihtsalt mõtle – et millest sa tõeliselt unistad.
Ma olen ise üks eksnaistest. Ei ma ei susi eksmehe pereelus. Hoopis veidram on aga, et mehe uus naine üritab korraldada rõõmsat ühispere. Ta ei mõista, miks mina oma lastega ühisele jõulupeole minna ei taha, vaid eelistan sõita teise Eesti otsa oma sugulaste juurde. uuele naisele tundub tunduvat, et ma võin ju minna päev või paar hiljem ka sinna teise Eesti otsa. Ja et kui ma ise ei taha osaleda, et toogu ma siis lapsedki ja olgu siis jõuluõhtul omaette. Mu jaoks ongi kõige häirivam see, et ta tahab korraldada ka minu pere elu, mõistmata, et tal selleks mingit põhjust pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit pereelu pole olemas ega tulemas, sest mees ei tule kuskile ja see on sellele armastavale liignaisele ju ammu selge. Lihtsalt kaks kõrvaltvõtjat, üks leiab õigustuse ja jahub armastusest, teine? Lihtsalt võtab, mis antakse, nähtavasti. Mugav ju, pealegi midagi vastu ei nõuta.
Kuna teie lugu on niiii vana ja ajalooga, on siis kunagi olnud ka see hetk, kus mees on vaba ja oleks sinu juurde tulla võinud? JA sina oled kogu aeg pere kõrvalt nii kangesti armastanud? Miks te siis kokku ei ole saanud, niisama susserdada on põnevam kui argiabielu? Inimesed ei taha võtta vastutust oma tegude eest, kui lõpuks emma-kumma abielu seda välja ei kannata, siis on hala taevani, kuidas temale liiga tehakse, pere käest võetakse jne.
Kui su mees teaks, suudaks ta sellist naist veel austadagi, koos elamisest rääkimata? Kui tema naine teaks… no naised vahel suudavad, “laste pärast”. Mehed vähem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 11:58; 27.02 12:30; 27.02 22:03; 28.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pealkirja lugeda ja teemat ka, siis võib arvata, et teemaautor on teinud “ajahüppe” ja sattunud minevikust tänapäeva. Ei saa jätta sarkasmi ja ütlen, meil saab lahutada ja ka siis, kui teine pole sellega nõus, meil on üüripinnad, mida leiab ühe minutiga lehest või netist. Seega soovitan ajamasinasse istuda ja tagasi sõita oma aega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga palju huvitavat kaasarääkimist.Kusjuures hakkavad mu oma silmad avanema ning ehk ongi see mees vaid aastaid lävinud minuga mõttel “vahel põrutan”.Kuigi on ka mõtteid ja hetki kus tema teod ja olemus räägib muud-see selleks.Pean hetkel iseendas nii suurt duelli ja mõlgutan mõtteid,kuidas temast eemale hoida ja nii,et ma taas ei murduks.Samas oleks see jälle tema suhtes ebaaus,kui ma lihtsalt ära kaoksin sõnagi lausumata.Oleme kord sellel teemal arutlenud ning sai kokkulepe,et kui osapooltest kumbki soovib lõppu,siis nii ka ütleb.See on mulle nii raske,kirjutan hetkel siin neid ridu ja südamest nutan,kahetsus on tehtud tegude pärast,kuid samas tunne tema suhtes nii suur,et ma ei oska toime tulla. Kärgperendus ei ole olnud iialgi mu soov ja ei taha,et keegi kannatama peaks (seda muidugi iial ei juhtuks,sest vaevalt see mees mind vastu armastab).Ja kui temal ongi tegelikkuses ükskõik,tundeidki ehk pole,siis jääb mulle vaid aastaid kaotatud au.
Ma siiralt soovin,et mitte keegi lugejaist ei peaks end sellisest olukorrast leidma,väga raske on nii elada ning need hetked ja tunded jälitavad ilmselt ka tulevikus.
Nõuandeks vajaksin tõesti midagi mis aitaks mul sellest olukorrast ja armastusest loobuda.Mida teeksite ja kuidas toimiksite?
Teemaalgataja

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 20:41; 27.02 21:43; 03.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähh, nüüd keerasid vindi üle võlli… nuta, nuta, hakkab hingel kergem ja äkki tuleb mõistus ka sealtsamusest pähe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 11:58; 27.02 12:30; 27.02 22:03; 28.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakesed, miks te ometi oma lapsi ei säästa. “Lapsed nutsid” – taaskord on lapsed “tanki” pandud. Olen ise ka lahutanud, valus oli aga kordagi ei tulnud mõte, et hakkan eksmehe salasuhtega/armukesega kaklema vms. Lapsele selgitasin rahulikult, et ema, isa hoolivad sinust väga aga hakkavad eraldi elama. Oma hulluks minemist ei tohi laste peal välja elada, vaid tuled arsti, spetsialisti käest abi minna saama. Lahutus pole maailmalõpp. Võibolla tõest saigi noorena vale inimesega abiellutud. Inimesed muutuvad, suhted muutuvad, tunded muutuvad.

Laps nutabki sest isa ära kolib. Palub, et äkki issi ikka ei pea kolima kuigi olen rahulikult selgitanud. Mu laps on väga isas kinni ja loomulikult hakkab ta nutma kui isa enam meiega ei ela. Või pean lapse nimel edasi elama mehega? Teen kõik et ei nutaks aga laps ju näeb, et isa ei ela meil. Või peame teesklema, et elab? Korraks läks reisile? Alati peab kõik asjad siin perekoolis lahti nämmutama, et keegi mingit hullu stoorit juurde ei mõtleks. Järgmine soovitus on kindlasti, et las siis elab isaga. Ei, siis ta nutab ka, sest ta on ka minus kinni. Milline see lahendus siis on, et laps ei nutaks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 22:06; 08.02 23:36; 28.02 16:27; 28.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahendus on väga lihtne ja täiesti ilmne- tegid lapsed selle mehega, siis ka kasvata neid selle mehega kaelakandvaks!
Laps nutab loomulikult, sest tema vajab nii isa kui ema. Vahel on isa ja ema nii mõistlikud inimesed, et saavad vanemlusega ilusti hakkama ka eraldi elades, tihti see nii pole.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.02 11:58; 27.02 12:30; 27.02 22:03; 28.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahendus on väga lihtne ja täiesti ilmne- tegid lapsed selle mehega, siis ka kasvata neid selle mehega kaelakandvaks!

Laps nutab loomulikult, sest tema vajab nii isa kui ema. Vahel on isa ja ema nii mõistlikud inimesed, et saavad vanemlusega ilusti hakkama ka eraldi elades, tihti see nii pole.

Ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 22:06; 08.02 23:36; 28.02 16:27; 28.02 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.Samas oleks see jälle tema suhtes ebaaus,kui ma lihtsalt ära kaoksin sõnagi lausumata.Oleme kord sellel teemal arutlenud ning sai kokkulepe,et kui osapooltest kumbki soovib lõppu,siis nii ka ütleb.See on mulle nii raske,kirjutan hetkel siin neid ridu ja südamest nutan,kahetsus on tehtud tegude pärast,kuid samas tunne tema suhtes nii suur,et ma ei oska toime tulla.Mida teeksite ja kuidas toimiksite?

Teemaalgataja

Misiganes, aga olen nõus, et kui on kokku lepitud, et teema lõpetamine räägitakse läbi (või vähemalt teavitatakse adekvaatsete selgitustega), siis oleks ärakadumine alatu. Oled oma südametunnistuse vastu niigi tegutsenud, katsu vähemalt oma otsused vajalikele inimestele ausalt kommunikeerida. Eespool oli 2 kägu kirjeldanud oma edukat lahendust: pere jäi alles ja suurest armastusest sai sõber. Ma arvan, et väga järgimistvääriv taktika. Endast arvan, et jobu ma ei armastaks, aga väärt inimest tahaks ikka ligudal e. sõbrana hoida.
Aga situatsiooni selgeksmõtlemise abistamiseks üks lugu: mida sa tegelikult vajad ja tunned? http://www.manaratas.ee/2019/03/see-mida-nimetame-armastuseks-voib-olla.html?spref=fb&fbclid=IwAR0KK1Dl_ESN-R9lZwzqg_NGggnMdTeBFQC6XpIaJ5jM5p15kbLWlVUd98w

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa oled mu mehe armuke? Aastate arv ei klapi. Aga räägin sinuga, nagu sa oleksid see naine. Jah, ma olen algusest peale su pärast mures olnud ja mehele rääkinud, et sa võtad asja liiga tõsiselt, aga ta ei ole mind uskunud. Mehe poolt on seksisuhe ja vaheldus, sina oled algusest peale mingeid draamasid ehitanud ja võimu proovinud näidata, nagu naised igas seksini jõudnud suhtes ikka. Ma isegi ei tea, kas ma tahaks, et sa suhte lõpetad, see võiks mu mehe destabiliseerida ja meie tavapärast pereelu häirida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 20:29; 03.03 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa oled mu mehe armuke? Aastate arv ei klapi. Aga räägin sinuga, nagu sa oleksid see naine. Jah, ma olen algusest peale su pärast mures olnud ja mehele rääkinud, et sa võtad asja liiga tõsiselt, aga ta ei ole mind uskunud. Mehe poolt on seksisuhe ja vaheldus, sina oled algusest peale mingeid draamasid ehitanud ja võimu proovinud näidata, nagu naised igas seksini jõudnud suhtes ikka. Ma isegi ei tea, kas ma tahaks, et sa suhte lõpetad, see võiks mu mehe destabiliseerida ja meie tavapärast pereelu häirida.

Jah, ma olin Sinu mehe armuke, vist? See on kurb, kuidas abielus mees räägib armukesele oma naisest (laste emast). “ma elan selle hüsteeriku ja hulluga ainult laste pärast, ta on minu majas allüürnik, ma ei seksi oma naisega ammu, ta ei eruta mind naisena, abiellusin temaga kuna jäi rasedaks, olin loll, et tema survele järgi andsin, armastanud pole ma teda kunagi, meie abielu on ainult tuttavate, lähedaste ees suur teesklus jne. Sellist mehepoolset juttu kuuldes hakkas Sinust väga kahju. Halvustada armukesele oma naist. Jätsin selle psühhopaadist abielumehe maha, eks ta nüüd kurvastusest ajabki Sulle jama. Tõenäoliselt on tal taas uus armuke, kellele taas halvustab oma naist/Sind. Miks Sa lased ennast sellisel psühhopaadil ja valetajal alandada? Ta on Sinust teinud justkui oma petmiste “kaasosalise”. Temaga on veel üks suur probleem, ta ei taha kondoome kasutada. Kas ta Sinuga lisaks prostituutide (inimkaubandus, narkomaanid) kasutamisest on rääkinud? Nii et nõua oma tervise ja “pereelu” huvides, et ta Sinuga kasutaks kondoomi kui te üldse peaks seksima. Valetab Sulle, valetab oma armukestele. Räägib arnukestele, mida need kuulata tahavad, räägib ka Sinule, mida Sina kuulda tahad. Ole terve.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 09:13; 09.02 09:49; 03.03 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa oled mu mehe armuke? Aastate arv ei klapi. Aga räägin sinuga, nagu sa oleksid see naine. Jah, ma olen algusest peale su pärast mures olnud ja mehele rääkinud, et sa võtad asja liiga tõsiselt, aga ta ei ole mind uskunud. Mehe poolt on seksisuhe ja vaheldus, sina oled algusest peale mingeid draamasid ehitanud ja võimu proovinud näidata, nagu naised igas seksini jõudnud suhtes ikka. Ma isegi ei tea, kas ma tahaks, et sa suhte lõpetad, see võiks mu mehe destabiliseerida ja meie tavapärast pereelu häirida.

Jah, ma olin Sinu mehe armuke, vist? See on kurb, kuidas abielus mees räägib armukesele oma naisest (laste emast). “ma elan selle hüsteeriku ja hulluga ainult laste pärast, ta on minu majas allüürnik, ma ei seksi oma naisega ammu, ta ei eruta mind naisena, abiellusin temaga kuna jäi rasedaks, olin loll, et tema survele järgi andsin, armastanud pole ma teda kunagi, meie abielu on ainult tuttavate, lähedaste ees suur teesklus jne. Sellist mehepoolset juttu kuuldes hakkas Sinust väga kahju. Halvustada armukesele oma naist. Jätsin selle psühhopaadist abielumehe maha, eks ta nüüd kurvastusest ajabki Sulle jama. Tõenäoliselt on tal taas uus armuke, kellele taas halvustab oma naist/Sind. Miks Sa lased ennast sellisel psühhopaadil ja valetajal alandada? Ta on Sinust teinud justkui oma petmiste “kaasosalise”. Temaga on veel üks suur probleem, ta ei taha kondoome kasutada. Kas ta Sinuga lisaks prostituutide (inimkaubandus, narkomaanid) kasutamisest on rääkinud? Nii et nõua oma tervise ja “pereelu” huvides, et ta Sinuga kasutaks kondoomi kui te üldse peaks seksima. Valetab Sulle, valetab oma armukestele. Räägib arnukestele, mida need kuulata tahavad, räägib ka Sinule, mida Sina kuulda tahad. Ole terve.

Kuule. Kui mees ütleb, et “ma elan temaga ainult laste pärast ja me ei seksi ammu”, on see samasugune p*sk kui “sa oled minu jaoks liiga hea” ja “asi pole sinus, asi on minus”. Kuidas sa saad sellist asja uskuda 🙂 ?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 11:49; 03.03 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma olin Sinu mehe armuke, vist? See on kurb, kuidas abielus mees räägib armukesele oma naisest (laste emast). “ma elan selle hüsteeriku ja hulluga ainult laste pärast, ta on minu majas allüürnik, ma ei seksi oma naisega ammu, ta ei eruta mind naisena, abiellusin temaga kuna jäi rasedaks, olin loll, et tema survele järgi andsin, armastanud pole ma teda kunagi, meie abielu on ainult tuttavate, lähedaste ees suur teesklus jne. Sellist mehepoolset juttu kuuldes hakkas Sinust väga kahju. Halvustada armukesele oma naist. Jätsin selle psühhopaadist abielumehe maha, eks ta nüüd kurvastusest ajabki Sulle jama. Tõenäoliselt on tal taas uus armuke, kellele taas halvustab oma naist/Sind. Miks Sa lased ennast sellisel psühhopaadil ja valetajal alandada? Ta on Sinust teinud justkui oma petmiste “kaasosalise”. Temaga on veel üks suur probleem, ta ei taha kondoome kasutada. Kas ta Sinuga lisaks prostituutide (inimkaubandus, narkomaanid) kasutamisest on rääkinud? Nii et nõua oma tervise ja “pereelu” huvides, et ta Sinuga kasutaks kondoomi kui te üldse peaks seksima. Valetab Sulle, valetab oma armukestele. Räägib arnukestele, mida need kuulata tahavad, räägib ka Sinule, mida Sina kuulda tahad. Ole terve.

Sa ei ole ju teemaalgataja. Ma ei rääkinud sinuga. Sina põe oma rasket saatust omaette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 20:29; 03.03 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jõudnud otsusele sellele loole kriips alla tõmmata.
Ei soovi kellegi perekonda lõhkuda ja lapsi õnnetuks muuta.Kurb ja raske on,aga tuleb anda tõele au-sellest ei oleks arenenud kunagi midagi suuremat,lihtsam on edasi liikuda ja see seljatada.Süümepiinad tehtust muidugi jäävad.Huvitav on mõelda,kas tema leiab omale uue kellega vahel lõbustuseks sahkerdada või jõuab arusaamale,et võiks siiski oma perekonda hoida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 20:41; 27.02 21:43; 03.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Keelatud armastus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.