Esileht Pereelu ja suhted Keelatud sõbrad!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Keelatud sõbrad!

Postitas:

Algatuseks Tere!

Mind huvitab mida teie arvaksite kui mees keelab teil sõbradega/sõbrannadega kohtuda?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 18:36; 04.05 21:14; 06.05 11:50; 06.05 13:40; 07.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oleks see ohu märk – st kalduvus lähisuhte vägivallaks.
Kõigepealt keelatakse tuttavatega kohtumine/suhtlemine. Siis hakatakse naise sugulasi blokeerima.
Siis võetakse infomajandus luubi alla – milliseid ajakirju/ajalehti, raamatuid tohib lugeda, milliseid kanaleid tv-st vaadata
Siis mida tohib selga panna ja mida ei tohi
Siis kas tohib üldse õppida/tööl käia, äkki ei tohi enam kodust ka välja minna.
Ja nii see läheb…
Eks igaühel on omad taluvuspiirid, aga tean mehi, kes on näiteks keelanud naisel ‘naiste’ ajakirjade lugemise (halloo! mis halba saab teha nt Nipiraamatu lugemine? On seal mingid pommivalmistamise õpetused või?) või dikteerib, mis riietuses võib naine välja minna (jäägu või tööle hiljaks, aga liibuvad püksid tuleb ära võtta ja millegi muuga asendada).

+28
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal peaks selleks ikka väga hea põhjus olema. Aga üleüldiselt sellisel suhtel väga helget tulevikku pole, kus üks pool hakkab teisele mingeid piiranguid kehtestama, midagi keelama või käskima.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvaks, et väga kauaks see suhe kestma ei saa.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 18:58; 07.05 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saaxin aru siis, kui mu sõber olex kunagine pikaajaline sexisemu või sõbranna kleptomaan. Või, noh, muul viisil probleemsed isikud. Aga ka sellisel juhul otsustaxin ikka pigem ise, kas Pillega kohvi jooma või Peetri synnipäevale on tark minna. Ikka perevägivalla poole viitab, paraku.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keelamiseks mingit loogilist põhjust ei ole, siis arvan, et s..t mees on. Algul keelab sõbrad, pärast sugulased ja siis tuleb täpselt kl 17 mu töökoha ukse ette, et ma sealt ikka õigel ajal ja loomulikult üksinda välja astuksin …

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algatuseks Tere!

Mind huvitab mida teie arvaksite kui mees keelab teil sõbradega/sõbrannadega kohtuda?

Kui vana on keelatav? Alaealine? Kas sõbrad ja sõbrannad on kriminaalid ja tegelevad seadusega keelatud tegevusega? MIda keelust üleastumine võiks enda kaasatuua ?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal peaks selleks ikka väga hea põhjus olema. Aga üleüldiselt sellisel suhtel väga helget tulevikku pole, kus üks pool hakkab teisele mingeid piiranguid kehtestama, midagi keelama või käskima.

Mhm,Hetkel pole nii hull aga talle ei meeldi et ma kohtun oma sõbradega ta arvab et ma vahetan ta kellegi vastu ära,aga ta teab et ma ei teeks seda kunagi aga ta ei usalda!
ise käib ja on sõbradega väljas jne ma ei keela teda kunagi millekis!

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 18:36; 04.05 21:14; 06.05 11:50; 06.05 13:40; 07.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täiskasvanud naine ja valin ise, kellega suhtlen. Sellist keeldu võtaks ohumärgina ning kui mees oma veendumuse juurde jääb, siis on sellel suhtel ka lõpp.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esmalt õpiks keele selgeks. Siis loeks raamatuid ja areneks. Seejärel tegeleks ehk suhetega.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 21:28; 05.05 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapse sõbrad võivad lapsele halvasti mõjuda. mehe sõbrad võivad meest viia halvale teele. kas ka naise sõbrad võivad naisele halvasti mõjuda?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ei oleks sellise mehega minul mingit seost. Keelata ei saa täiskasvanud inimest, vaid saab soovitada. Näiteks tegu on narkomaani, narkoäarika, varga vms. inimesega. Siis hoiatad sellise inimese eest.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:08; 07.05 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algatuseks Tere!

Tere ise kah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esmalt õpiks keele selgeks. Siis loeks raamatuid ja areneks. Seejärel tegeleks ehk suhetega.

sellest postitusest on küll aru saada, et tegemist ei ole eestlasega. kui puhtalt ja veatult Sina vene keeles kirjutad?

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 07:44; 05.05 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal peaks selleks ikka väga hea põhjus olema. Aga üleüldiselt sellisel suhtel väga helget tulevikku pole, kus üks pool hakkab teisele mingeid piiranguid kehtestama, midagi keelama või käskima.

Mhm,Hetkel pole nii hull aga talle ei meeldi et ma kohtun oma sõbradega ta arvab et ma vahetan ta kellegi vastu ära,aga ta teab et ma ei teeks seda kunagi aga ta ei usalda!

ise käib ja on sõbradega väljas jne ma ei keela teda kunagi millekis!

See on tema probleem, et talle ei meeldi. Ega ta Su isa ole, et keelab Sind sõpradega välja minemast.
Mina näen siin ka ohtu lähisuhtevägivallale. Varsti saad rusikat ka tunda, kui teed midagi, mis talle ei meeldi või midagi sellist, mida tema ei luba.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 07:44; 05.05 07:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esmalt õpiks keele selgeks. Siis loeks raamatuid ja areneks. Seejärel tegeleks ehk suhetega.

sellest postitusest on küll aru saada, et tegemist ei ole eestlasega. kui puhtalt ja veatult Sina vene keeles kirjutad?

Kui ma oleks Venemaal sündinud ja kasvanud, siis veatult.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 21:28; 05.05 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usalduse puudumine on suhte surm. Sa võid püüda pükstest välja hüpata, käte peal käia ja teha mida iganes, see ei aita. Kui su mees sind ei usalda, siis on temal probleem, mitte sinul. Sõprade ja sõbrannadega kohtumise keelamine on ainult üks väike tahk. Ma ei usu, et see suhe teil püsib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju üsna selge märk, et mees tahab sind kontrollida. Tegu on vägivallaga ja see ilmselt ajaga süveneb. Lõpuks ei luba ta sul ka oma peregasuhelda ja tööle keelab ka minna.
Vaimselt terve inimene nii ei käitu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see imelik ja karjub “RED FLAG!” Mu mees võib mulle öelda, et talle ei meeldi minu üks või teine sõbranna, sest ta… mis iganes põhjus. Kuid keelata! mul temaga suhelda? Kuidas saab üks iseseisev täiskasvanud inimene keelata teist iseseisvat täiskasvanud inimest. Sellisele mehele ma ütleksin, et sa ei ole mu isa, tsau pakaa.

Ja samas sinu sõbrad on nagu pikendus sinust endast. Kui ta lle ei meeldi sinu sõbrad, järelekilt ei meeldi ka sina talle. Sest me valime endale tavaliselt sõpradeks neid, kellega meil on sarnane maailmavaade jne. Vaevalt et mingi ärimees hakkan külajorsiga suureks sõbraks…

Ühesõnaga. Põgene vaba laps.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et mingi ärimees hakkan külajorsiga suureks sõbraks…

Lennart Meri oli suht külajorss. Täna vblla Rein Kilk.
Mis neil viga on, et sinusugusele ei sobi?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 15:14; 06.05 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et mingi ärimees hakkan külajorsiga suureks sõbraks…

Lennart Meri oli suht külajorss. Täna vblla Rein Kilk.

Mis neil viga on, et sinusugusele ei sobi?

Lennart Meri oli mitmekylgne haritlane, kirjanik, maailmarändur, diplomaat & poliitik. Päris sõbrustada oli temaga kyll raske, tal oli keeruline iseloom, aga teda mingi Karukolka Kustaga võrrelda on kohatu & paljud edukad inimesed igalt elualalt nautisid tema seltskonda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esmalt õpiks keele selgeks. Siis loeks raamatuid ja areneks. Seejärel tegeleks ehk suhetega.

sellest postitusest on küll aru saada, et tegemist ei ole eestlasega. kui puhtalt ja veatult Sina vene keeles kirjutad?

Sellest on hoopis aru saada, et tegu on varateismelisega. Nii et meil pole siin mõtet suhtuda nagu täiskasvanusse, ta on laps.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 21:15; 07.05 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see “nagu ei tundu” vägivald, vaid ongi lähisuhtevägivald. On tõenäoline, et teiste inimestega suhtlemise keelamine ei ole ainus vägivald, mida ta sinu kallal tarvitab.

Palun loe läbi ja mõtle, kas sulle tuleb tema käitumisest veel midagi tuttavat ette.

http://www.naisteabi.ee/ohtlikud_symptomid.html

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on vahe, kas mehele ei meeldi sõbrad või sõbrannad. Minul naisena pole midagi selle vastu kui mu mees läheb Matiga kalale või autot putitama. Küll aga poleks ma rõõmus kui ta läheks Mariga kahekesi kinno, sest “me oleme ju ainult sõbrad”. Keelata ma muidugi ei saaks, kuid ilmselt ei suudaks ma selles olukorras ka head nägu teha. Ise lähtun põhimõttest, et “ära tee teisele, mida ei taha et sulle tehtaks”. Ehk siis loomulikult lähen sõbrannadega filmiõhtule või spasse vms. Endise armastusega (praegu ainult sõber) kahekesi kohvikusse minemise keelan aga endale ise. Samuti ma ei soovi, et mu mees oma eksidega kohvil käiks.
Keda teemaalgataja mees keelab? Kui sõbrannasid ja sugulasi, siis põgene. Kui meessoost sõpru, siis püüa asju mehe vaatenurgast näha.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esmalt õpiks keele selgeks. Siis loeks raamatuid ja areneks. Seejärel tegeleks ehk suhetega.

Juba aastal 2011 rahvaloenduse tulemuste põhjal elas Eestis 180 rahvuse esindajaid. Link otsi ise. Vaata, järgmine kord kui arstile põlvevalu kurdad, võidakse sul hoopis küünte närmine ära keelata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähisuhtevägivald. Kahtlustamine, kontrollimine, paranoia, allutamine…saab ainult hullemaks minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endise armastusega (praegu ainult sõber) kahekesi kohvikusse minemise keelan aga endale ise.

Kus te siis sõbrad olete?
Netis kribate meeletult, et seda sõprust säilitada?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 15:14; 06.05 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt naeraksin esialgu, see tunduks nii uskumatu. Edasi ma kehitaks õlgu, ütleks, tõsiselt räägid või? Lolliks läksid või? Kuidas sa kavatsed mind keelata? Edasi lepiks keelatud sõpradega kohtumise kokku ja jääks ootama, mis edasi saab.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 09:57; 06.05 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt naeraksin esialgu, see tunduks nii uskumatu. Edasi ma kehitaks õlgu, ütleks, tõsiselt räägid või? Lolliks läksid või? Kuidas sa kavatsed mind keelata? Edasi lepiks keelatud sõpradega kohtumise kokku ja jääks ootama, mis edasi saab.

Heh,Täpselt minu mõtte!
Ega mida ta ikka teha saab? ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.05 18:36; 04.05 21:14; 06.05 11:50; 06.05 13:40; 07.05 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt naeraksin esialgu, see tunduks nii uskumatu. Edasi ma kehitaks õlgu, ütleks, tõsiselt räägid või? Lolliks läksid või? Kuidas sa kavatsed mind keelata? Edasi lepiks keelatud sõpradega kohtumise kokku ja jääks ootama, mis edasi saab.

Heh,Täpselt minu mõtte!

Ega mida ta ikka teha saab? ????

Kui on vägivaldne inimene, siis käratseb, paneb su koju lukutaha ja ehk isegi peksab läbi… Seda saab teha.

Aga minul kaoks kiiresti austus sellies inimese vastu, kes mind oma partnerina ei usalda. Muidugi võib ta arvamust avaldada, kui talle keegi mu sõpradest ei meeldi ja ma võin austada tema arvamust ja seda inimest enam meie ühisesse koju ei kutsuks (kui on ühine kodu), aga ise suhtlust seetõttu küll ei katkestaks. Aga üldiselt, viiksin ta hirmu teoks ja vahetaksingi ta välja.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 12:29; 07.05 08:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Keelatud sõbrad!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.