Esileht Koolilaps reis põhikoolis- keeltekoolilt

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: reis põhikoolis- keeltekoolilt

Postitas:
Kägu

Kas on mõnel lapsevanemal kogemusi keelereisi osas Iirimaale? Kuidas oli korralduslik pool, kas jàite rahule. Palju iseseisvat vabaaega lastele oli jäätud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korraldajalt peaks saama täpsed vastused kõiki teie reisi puudutavatele küsimustele, kui ei saa piisavalt infot või jutt on liiga umbmäärane, siis oma last ei saadaks.

Minu laste koolis korraldatakse juba aastaid keelereise Inglismaale. Samuti nädal korraga ja sihtgrupiks 5-8.klass. Oma lapsed on käinud erinevatel aastatel kokku viiel korral e. alates 12a vanusest.
Nendel olid organiseeritud tegevused hommikul kaheksast õhtul ca kümneni. Majutus peredes üle linna. Kooli ja üritustele (erinevad kohad üle linna) tulekud-minekud olid oma vastutada. Liikusid jalgsi. Samuti lõunal käidi linna peal ise. Said ilusti hakkama. Samas oli neile eelnevalt korralikult selgeks tehtud kuidas käituda erinevates olukordades – kust abi saab, kellele helistada või kuhu pöörduda. Kogu see reis oli neile väga turvaliseks tehtud. Vaba aega niisama linna peal hängimiseks oli vaid ekskursioonipäevadel paari tunni jagu. Neile väga meeldis ja iga kell läheks uuesti.

Kuidas teil, sõltub täiesti korraldajast (eriti sealtpoolsest kohalikust korraldajast).
Kindlasti uuri ka netist tagasisidet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas teil on juba orgunn nii kaugel, et peaks majutusperede aadresse teadma? või sa ise järedlad, et kuna praegu ei tea linnaosa, siis on kahtlane?

minu kolm last on käinud kokku neljal korral inglismaal ja iirimaal keelereisil ja ainult häid sõnu on mul selle korraldaja kohta (Lisa keelereisid). on ka võrdlus kooli enda korraldatud keelereisidega, olid samamoodi heal tasemel. majutusperede aadressid olid teada u kuu enne sõitu, ükski laps ei olnud üksi peres ja tavaliselt oli neid naabruskonnas veel, nii et kooli läksid pigem mitmekesi. enne reisi vaadati koos kaardilt minekud-tulekud ära, bussid olid teada.

õhtune vaba aeg oli üsna piiratud, sest enamusel õhtutel olid organiseeritud tegevused. ise ju tead, kas usaldad oma last ja tema sõpru. meil oli reis hiliskevadel ja kl 21 oli õues valge, mingit muret mul küll ei olnud. ühel aastal läksid poisid omavahel kaklema, aga see ongi konkreetses lapses kinni (meil oli reegel, et probleemse käitumisega (ja halva õppeedukusega) õpilased ei saa kaasa minna, aga ilmselt oli joon liiga kaugele tõmmatud).

seda firmat, kes meil ja tean, et ka mitmetes teistes koolides neid reise korraldab, julgeksin iga kell soovitada.

edit 02.10 kl 9:09: mulle ei meeldi inimesed, kes foorumis lihtsalt niisama hiljem kustutavad/muudavad oma postitust nii et teised tunduvad hilisemale lugejale täiest lampi vastavat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tagasihoidlik teismeline osalt tahtis minna kooli poolt korraldatavale keelereisile, osalt mitte. Suhtlesin otse korraldajaga ( Gerry), saime kokkugi. Jättis usaldusväärde mulje. Lapsel tekkis väiksemat sorti terviseprobleem reisil, arsti juures olid kaasas nii korraldaja kui õpetaja. Sain kogu aeg infot lapse kohta. Peale koolireisi soovis minna suvekursusele. Läks ja nautis. Siiani suhtleb oma Inglismaa perega. Meil väga positiivne kogemus Lisa keelereisidega. Meeldis see, et korraldaja kogu aeg kättesaadav. Mitte et maksad raha, viid teismelise lennujaama ja loodad, et tal viitsimist suhelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki keegi oskab kommenteerida, kas kooli poolt läbi keelereiside firma orgunnitud reis on ka oluliselt odavam tulnud, kui nende enda hinnakirjad kodulehel?
Kas see reis on sama mõjus olnud või juhtub pigem see, et lapsed suhtlevad lihtsalt omavahel ja keele omandamine toimub peamiselt ainult keeletundides?

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Koolilaps reis põhikoolis- keeltekoolilt