Esileht Ajaviite- ja muud jutud Keelustame rasestumisvastased vahendid?

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Keelustame rasestumisvastased vahendid?

Postitas:
Milvi Kiisu

Ekrelase arvates peaksid rasestumisvastased keelatud olema. Huvitav oleks teada, kas see on tema isiklik seisukoht või on tal ka toetajaid?

Toetan 100%! Midagi nii tarka pole ammu lugenud. Ainult EKRE valijad on võimelised mõtlema ajuga. Me oleme haritud, tunneme piiblit, armastame lapsi, armastame Eestit ja eestlasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre vastu meelestuma pannud on nende massiline lolluste tootmine. Inimeste madalatele instinktidele mängimine, haritlaste mõnitamine, naiste ja sh.presidendi alandamine. Ekre nimetamine Eesti rahvaks jne. Ärplejad ja rumalad on. Seksiga pole mingit seost üldse!

Oh ei, oh ei. Alguse sai see asi seksist. Kõik muu tuli alles pärast. Seks oli see, mis teid üles küttis, pani vihkama, pilkama ja kiusama ja kõik see, mida sa nimetasid, on Suure Seksisõja propaganda tulemus.
Ei mängi nad midagi madalatele instinktidele, ei mõnita nad kunagi tõelisi haritlasi (“seksiharitlasi” küll), pole nad kuidagi naisi alandanud ja rumalad ei ole nad ka. M apole ühegi valitsuse käest veel kuulnud nii lühikese ajaga nii palju konstruktiivseid ideid. See on fakt.
See kõik – alandamine, rumalus ja “massiline lolluste tootmine” on sinu peas. Ja miks see on sinu peas? Sest nad arvavad seksist teistmoodi kui sina ja sinu selja taga seisev ajupesumasin on selle sulle pähe pannud. Ja miks ta on selle sulle pähe pannud? Sest nad arvavad seksist teistmoodi kui nemad. Need olite teie, kes kolisite kogu elu ja poliitikaga allapoole naba. Sealt sai kõik alguse.

Igaüks näeb seda tegelikult. Peale teie endi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oh ei, oh ei. Alguse sai see asi seksist. Kõik muu tuli alles pärast. Seks oli see, mis teid üles küttis, pani vihkama, pilkama ja kiusama ja kõik see, mida sa nimetasid, on Suure Seksisõja propaganda tulemus.
Ei mängi nad midagi madalatele instinktidele, ei mõnita nad kunagi tõelisi haritlasi (“seksiharitlasi” küll), pole nad kuidagi naisi alandanud ja rumalad ei ole nad ka. M apole ühegi valitsuse käest veel kuulnud nii lühikese ajaga nii palju konstruktiivseid ideid. See on fakt.
See kõik – alandamine, rumalus ja “massiline lolluste tootmine” on sinu peas. Ja miks see on sinu peas? Sest nad arvavad seksist teistmoodi kui sina ja sinu selja taga seisev ajupesumasin on selle sulle pähe pannud. Ja miks ta on selle sulle pähe pannud? Sest nad arvavad seksist teistmoodi kui nemad. Need olite teie, kes kolisite kogu elu ja poliitikaga allapoole naba. Sealt sai kõik alguse.

Igaüks näeb seda tegelikult. Peale teie endi.

See kõik on sinu peas kinni. Ole nüüd kena ja mine katsu oma luuludega omaette hakkama saada. Kui mina arvan, et tulumaksureform on ebaõnnestunud, pole see kuidagi seotud seksiga. Kui ma arvan, et pensionirefromi tegemise eel tuleks asja analüüsida, ei ole see soetud seksiga. Kui mina arvan, et ministrid, ka rahandusminister peaksid seadusi täitmna, ei ole see seotud seksiga. Kui mina arvan, et ministri ametis olev inimene võiks enne iga mõtte ajust suhu saatmist pisut ka mõelda, ei ole see seotud seksiga.

Ikka homovaenajad on need, kes pidevalt proovivad teiste inimeste püksi piiluda. Minul on siiralt ükskõik, mida teised oma magamistoas teevad ning ma ei mõtle sellele muidu, kui keegi sellest jälle siin perekoolis rääkima hakkab. Nt sina.

Mul on siiralt ükskõik, kas abielus või registreeritud koosleus olevad inimesed omavahel seksivad või ei. See ei ole minu jaoks üldse abielu või kooselu point. Aga sina taandad kogu kooselu teema alati seksile. Miks ometi? Hirmsasti kiheleb teiste voodielust midagi teada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mina arvan, et tulumaksureform on ebaõnnestunud, pole see kuidagi seotud seksiga. Kui ma arvan, et pensionirefromi tegemise eel tuleks asja analüüsida, ei ole see soetud seksiga. Kui mina arvan, et ministrid, ka rahandusminister peaksid seadusi täitmna, ei ole see seotud seksiga. Kui mina arvan, et ministri ametis olev inimene võiks enne iga mõtte ajust suhu saatmist pisut ka mõelda, ei ole see seotud seksiga.

Ja miks sa arvad, et need on kõik ebaõnnestunud üritused? Sest need ei tule reformierakonnalt ja ajalehed kirjutavad, et ekreiidid teevad ainult lollusi!
Kui ajalehed seda ei kirjutaks, või kirjutaksid, et nii tulumaksureform kui pensionireform on väga head asjad, sest see on reffide idee, kiidaksid sa neid. See on kohe enam kui kindel.
Aga miks see nii on täna?
Sest sallijad ja hoolijad ronisid inimestele magamistuppa ja käskisid neil sealt välja tulla näitama, kellega nad magavad. Paljud arvasid, et see pole nende asi ja paluks magamistuppa tagasi minna. Sallijad vihastasid.
Ja nüüd ei kõlba enam ei pensionireform ega miski.

See jada käib nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hehh, no komöödiat (kui see vaid nii jabur ei oleks!) Saab ju perekoolist kah, ei pea postimeest avamagi. Minupoolt teema lõpetatud, ei viitsi jaurata igasugustega!
Ps. Äkki väike seks aitaks ka meie marutajal maailma veidi ilusamana näha? Küsimus muide oli teoreetiline, vastust ei vaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki väike seks aitaks ka meie marutajal maailma veidi ilusamana näha?

Aga ma vastan ikka. Ei, mul pole kombeks ühiskondlikke probleeme seksiga ravida. See on rohkem liberaalide imerohi. Et laseme aga kõik aasale läbisegi seksima, mida inimene siis ometi veel võiks tahta? Sallijal ei tule küll enam ühtki asja pähe, mis võiks inimesele veel tähtsam olla kui piirideta seks ning teadmine sellest, kuidas teised seksivad. Heterod ilma dokumendita ja homod dokumendi alusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja miks sa arvad, et need on kõik ebaõnnestunud üritused? Sest need ei tule reformierakonnalt ja ajalehed kirjutavad, et ekreiidid teevad ainult lollusi!
Kui ajalehed seda ei kirjutaks, või kirjutaksid, et nii tulumaksureform kui pensionireform on väga head asjad, sest see on reffide idee, kiidaksid sa neid. See on kohe enam kui kindel.

Ei, ei arvaks. Ma muideks ei öelnud, et kõik on ebaõnnestunud üritused, ma ütlesin nt pensionireformi kohta, et analüüs on puudu. Ja seda ma analüütikuna paraku tõesti eeldan.
Ja tulumaksureform on ebaõnnestunud seepärast, et teeb elu keerulises just keskmise sissetulekuga inimestel. Seda oleks saanud teha hulga normaalsemalt.

Ma muideks arvan ka seda, et pensioni teine sammas on algselt ebaõnnestunud ja see ei lähe mitte enam praeguse valitsuse kapsaaeda. Aga seda ei saa muuta lihtsalt hooga ilma analüüsimata, lihtsalt teeme miskit ruttu ära stiilis. Nii võib veel suurema jama tekitada.

Sa kujuta vähem ette, mida mina sinu arvates arvan ning arva iseenda eest. Luulud ei ole hea alus väitluseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda oleks saanud teha hulga normaalsemalt.

Absoluutselt kõike oleks saanud teha hulga normaalsemalt. Juba 17 aastat elame selles ebanormaalsuses. Kas see naiste alandamise ja mõnitamise jutt tuli ka sinult, ma ei viitsi kontrollida? Kui jah, siis pole sa küll mingi analüütik, tavaline ekrepeksja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav ,et kui kogu maailm muretseb maailma rahvastiku plahvatusliku suurenemise pärast ,siis meie ekreitidel on vastupidine probleem! seda ,et sexida tohib vaid järglase saamiseks pole vist kuskil mujal .Järsku legaliseeriks vägistamised ka ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks on muid vahendeid ka. Kui keelustada, siis pigem seetõttu, et hormonaalsed vahendid keeravad naise organismi tuksi. Maailma aga on üle rahvastatud ja Eesti ei pea küll mingit sigivuse kampaaniat korraldama. Hiinlastega ei võistle nagunii.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mina arvan, et tulumaksureform on ebaõnnestunud, pole see kuidagi seotud seksiga. Kui ma arvan, et pensionirefromi tegemise eel tuleks asja analüüsida, ei ole see soetud seksiga. Kui mina arvan, et ministrid, ka rahandusminister peaksid seadusi täitmna, ei ole see seotud seksiga. Kui mina arvan, et ministri ametis olev inimene võiks enne iga mõtte ajust suhu saatmist pisut ka mõelda, ei ole see seotud seksiga.

Aga miks see nii on täna?

Sest sallijad ja hoolijad ronisid inimestele magamistuppa ja käskisid neil sealt välja tulla näitama, kellega nad magavad. Paljud arvasid, et see pole nende asi ja paluks magamistuppa tagasi minna. Sallijad vihastasid.

Ja nüüd ei kõlba enam ei pensionireform ega miski.

See jada käib nii.

Ah suisa käskisid! Palun too meile linke sellisetest käskudest. Me loeks must-valgelt.

Please wait...
Postitas:
Amatöör

Väga sobilik lugu siia sperm is sacred protestant

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päevatsitaat:

“Tehes seksuaalakti kaitsevahendite abil viljatuks, on see võrreldav homoseksuaalsusega, kus peamine eesmärk on füüsiline hetkeline nauding, kuid mis välistab uue elu võimaluse.”

Milline suurepärane loogika: mehe ja naise vahel toimuv seksuaalakt, kus hoidutakse rasedusest = homoseksuaalsus. Jätad kummi panemata või tabletid võtmata – jälle hetero tagasi!

Selgub, et ma olen elus vaid 3x heterona seksinud (mul on 3 last), kui muu on puhas homovärk. Peaks oma homofoobist naabrimehele ütlema – tal on vaid 1 laps…

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav ,et kui kogu maailm muretseb maailma rahvastiku plahvatusliku suurenemise pärast ,siis meie ekreitidel on vastupidine probleem!

Kogu maailm? Kolmas maailm küll ei muretse, plahvatavad rahumeeli edasi. Rasestumisvastased vahendid olevat ju valgete inimeste vandenõu mustade vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah suisa käskisid! Palun too meile linke sellisetest käskudest. Me loeks must-valgelt.

Muidugi käskisid. Kas homod tulevad omast peast tänavale paradeerima või organiseeritakse neid kuskilt, mis sa arvad? Seni on fanaatilised homoliikujad ennast enamasti kõik heteroteks nimetanud, nii et jah, heterod käskisid.
Ma küsin nüüd, kas see ekrelane, kes kontratseptiive ei soovita kasutada, käskis need keelustada? Kui käskis, too linke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav ,et kui kogu maailm muretseb maailma rahvastiku plahvatusliku suurenemise pärast ,siis meie ekreitidel on vastupidine probleem!

Kogu maailm? Kolmas maailm küll ei muretse, plahvatavad rahumeeli edasi. Rasestumisvastased vahendid olevat ju valgete inimeste vandenõu mustade vastu.

Jah, juba kirjutavad vasakpoolsed hõisates, kuidas multikultuursetes põhjamaades on sündimus kasvanud! Midagi iroonilisemat on raske kujutleda, neis peades valitseb ikka selline puder ja kapsad, et vähegi normaalselt mõelda üritaval kodanikul pole võimalustki sellest aru saada.
Suure multikultiõhina puhul aga pole mitte ainsamatki selgitust kunagi tulnud, mismoodi nad kavatsevad omavahel sobitada moslemi- ja homokultuuri, feminismi ja islami.
Mismoodi, öelge, vasakpoolsed, te seda ette kujutate? Öelge üksainuski teie hulgast üheainsa korragi – mismoodi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, juba kirjutavad vasakpoolsed hõisates, kuidas multikultuursetes põhjamaades on sündimus kasvanud! Midagi iroonilisemat on raske kujutleda, neis peades valitseb ikka selline puder ja kapsad, et vähegi normaalselt mõelda üritaval kodanikul pole võimalustki sellest aru saada.

Suure multikultiõhina puhul aga pole mitte ainsamatki selgitust kunagi tulnud, mismoodi nad kavatsevad omavahel sobitada moslemi- ja homokultuuri, feminismi ja islami.

Mismoodi, öelge, vasakpoolsed, te seda ette kujutate? Öelge üksainuski teie hulgast üheainsa korragi – mismoodi?

Põhjamaad ja Saksamaa on võtnud pislamiagulasi, vastu juba 50 aastat. Või kes sinu arust 60ndatel Saksamaale tuhandete kaupa tulnud türklased on?
Probleemid tekkisid siis, kui suur mass kiiresti uude ühiskonda vastu võeti. Hetkeks on ju nii Saksamaa kui Rootsi suutnud moslemipagulased kenasti ühiskonda integreerida. Või toimub Rootsis ja Saksamaal midagi, millest avalikkus vaikib?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muidugi käskisid. Kas homod tulevad omast peast tänavale paradeerima või organiseeritakse neid kuskilt, mis sa arvad? Seni on fanaatilised homoliikujad ennast enamasti kõik heteroteks nimetanud, nii et jah, heterod käskisid.

Ma küsin nüüd, kas see ekrelane, kes kontratseptiive ei soovita kasutada, käskis need keelustada? Kui käskis, too linke.

Mis homode peadel viga on, et nad omast peast ei võiks paraade korraldada? Kuskil on mingid illuminaadid, kes kasutavad homosid käpiknukkudena? Mis põhjusel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Keelustame rasestumisvastased vahendid?