Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Keemilised rasedused

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Keemilised rasedused

Postitas:
Kägu

Tere! Mul on olnud alla aastase perioodi sees kolm keemilist rasedust. Triibud testidele olen igal korral saanud juba enne algavat menstruatsiooni (10-12 dpo ajal), aga need tugevamaks ei lähe. Triibud ei ole kunagi olnud vaevu märgatavad vaid roosat värvi ja selgesti eristatavad. Kahel korral ka rasedus tuvastatud vereprooviga, aga hcg tõus jääb väheseks. Enne oletatavat menstruatsiooni algust on alanud õrn määrimine, mis on igal korral lõppenud tavapärase menstruatsiooniga. Küsimus sarnase teekonna läbinud naistele, kas olete jäänud päriselt lapseootele ilma toetava ravita? Kui kaua läks aega kuniks päris rasedus tekkis? Mida on öelnud arstid selle kohta, miks selline muster kordub?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma laseks kilpnäärme näitu kindlasti kontrollida. Üldveri ka muidugi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll vastus küsimusele, aga täpsustan, et korrektne sõna on biokeemiline (mitte keemiline) ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll vastus küsimusele, aga täpsustan, et korrektne sõna on biokeemiline (mitte keemiline) ????

Tänan tähelepaneku eest! Panin tähele isegi sama viga kohe peale postituse tegemist, aga peale postitust enam ei lase perekool muuta ühtegi kommentaari ega teema pealkirja. Kirjutamise tuhinas jäi vale sõna läbivalt teemasse sisse. ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mul võib ka olla keemiline rasedus kui sain pos. testi peale ärajäänud päevi, aga testi triip ei ole väga tume ja onestep ribatest ei näita üldse midagi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mul võib ka olla keemiline rasedus kui sain pos. testi peale ärajäänud päevi, aga testi triip ei ole väga tume ja onestep ribatest ei näita üldse midagi?

Kas triip tuli lubatud aja jooksul? Mis oli kahe testi ajavahe, kas mõlemad olid hommikusest uriinist?
Aga jah, võis olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mul võib ka olla keemiline rasedus kui sain pos. testi peale ärajäänud päevi, aga testi triip ei ole väga tume ja onestep ribatest ei näita üldse midagi?

Kas triip tuli lubatud aja jooksul? Mis oli kahe testi ajavahe, kas mõlemad olid hommikusest uriinist?

Aga jah, võis olla.

triip tuli jaa kohe, ma tegin samast hommikusest uriinist kaks testi – ühe biocardi ja teise one stepi ja one step jäi negatiivseks (ehk paistis triibuvari vb).  Siin foorumis olnud juttu ka et biocard plaati võib usaldada. Teen homme ka siis biocardi hommikul, kui tume triip, lähen veretesti tegema, kui hele, ootan veel. Muidu rinnad väga valusad ja paistes, kõht tuikab ja väga väsinud ja raske olla.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mul võib ka olla keemiline rasedus kui sain pos. testi peale ärajäänud päevi, aga testi triip ei ole väga tume ja onestep ribatest ei näita üldse midagi?

Kas triip tuli lubatud aja jooksul? Mis oli kahe testi ajavahe, kas mõlemad olid hommikusest uriinist?

Aga jah, võis olla.

triip tuli jaa kohe, ma tegin samast hommikusest uriinist kaks testi – ühe biocardi ja teise one stepi ja one step jäi negatiivseks (ehk paistis triibuvari vb). Siin foorumis olnud juttu ka et biocard plaati võib usaldada. Teen homme ka siis biocardi hommikul, kui tume triip, lähen veretesti tegema, kui hele, ootan veel. Muidu rinnad väga valusad ja paistes, kõht tuikab ja väga väsinud ja raske olla.

Sellisel juhul pigem võis rolli mängida testide tundlikus – kõik testid ei ole sama tundlikud ja ei pruugi varajast rasedust veel tuvastada. Tee kindlasti siis homme või umbes kahe päeva pärast (hcg kahekordustub 36-72h jooksul) uus test ja vaata tundlikust. Apteegis on ka 5 tundlikkusega, poodides/apteekides peamiselt 10/25 tundlikusega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mul võib ka olla keemiline rasedus kui sain pos. testi peale ärajäänud päevi, aga testi triip ei ole väga tume ja onestep ribatest ei näita üldse midagi?

Kas triip tuli lubatud aja jooksul? Mis oli kahe testi ajavahe, kas mõlemad olid hommikusest uriinist?

Aga jah, võis olla.

triip tuli jaa kohe, ma tegin samast hommikusest uriinist kaks testi – ühe biocardi ja teise one stepi ja one step jäi negatiivseks (ehk paistis triibuvari vb). Siin foorumis olnud juttu ka et biocard plaati võib usaldada. Teen homme ka siis biocardi hommikul, kui tume triip, lähen veretesti tegema, kui hele, ootan veel. Muidu rinnad väga valusad ja paistes, kõht tuikab ja väga väsinud ja raske olla.

Sellisel juhul pigem võis rolli mängida testide tundlikus – kõik testid ei ole sama tundlikud ja ei pruugi varajast rasedust veel tuvastada. Tee kindlasti siis homme või umbes kahe päeva pärast (hcg kahekordustub 36-72h jooksul) uus test ja vaata tundlikust. Apteegis on ka 5 tundlikkusega, poodides/apteekides peamiselt 10/25 tundlikusega.

Jaa, kindlasti teen. Kui suurt rolli mängib hommikune uriin, kas praegu nii “varajane staadium”, et pole mõtet pealelõunase/õhtuse uriiniga teste teha?

Biocardi tundlikkus pidi 10 olema…one stepil ka 10, aga ei taha uskuda (samas olen one stepil triipe saanud, kui eelmistel tsüklitel ovidreli süsti hcg kehas oli)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas mul võib ka olla keemiline rasedus kui sain pos. testi peale ärajäänud päevi, aga testi triip ei ole väga tume ja onestep ribatest ei näita üldse midagi?

Kas triip tuli lubatud aja jooksul? Mis oli kahe testi ajavahe, kas mõlemad olid hommikusest uriinist?

Aga jah, võis olla.

triip tuli jaa kohe, ma tegin samast hommikusest uriinist kaks testi – ühe biocardi ja teise one stepi ja one step jäi negatiivseks (ehk paistis triibuvari vb). Siin foorumis olnud juttu ka et biocard plaati võib usaldada. Teen homme ka siis biocardi hommikul, kui tume triip, lähen veretesti tegema, kui hele, ootan veel. Muidu rinnad väga valusad ja paistes, kõht tuikab ja väga väsinud ja raske olla.

Sellisel juhul pigem võis rolli mängida testide tundlikus – kõik testid ei ole sama tundlikud ja ei pruugi varajast rasedust veel tuvastada. Tee kindlasti siis homme või umbes kahe päeva pärast (hcg kahekordustub 36-72h jooksul) uus test ja vaata tundlikust. Apteegis on ka 5 tundlikkusega, poodides/apteekides peamiselt 10/25 tundlikusega.

Jaa, kindlasti teen. Kui suurt rolli mängib hommikune uriin, kas praegu nii “varajane staadium”, et pole mõtet pealelõunase/õhtuse uriiniga teste teha?

Biocardi tundlikkus pidi 10 olema…one stepil ka 10, aga ei taha uskuda (samas olen one stepil triipe saanud, kui eelmistel tsüklitel ovidreli süsti hcg kehas oli)

Minul näitasid päevased testid tugevamat triipu, kui hommikused. Kui Onestepil sain esmase õrna teise triibu kätte siis tegin Biocardi kohe otsa siis sellel oli väga selge ja tugev triip. Biokeemilise raseduse puhul on rasedustest positiivne enne oletatavaid päevi või mõni päev peale päevade ärajäämist (mul oli sel korral nii), aga iga järgnev test muutub järjest heledamaks. Peale seda võib alata määrimine või tavapärased päevad algavad õigel ajal (või ka väikesene hilinemisega).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seis sellega – lugesin, et kui sul olnud biokeemiline siis suur tõenäosus rasestuda järgmisel tsüklil, on kellegil kogemust?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seis sellega – lugesin, et kui sul olnud biokeemiline siis suur tõenäosus rasestuda järgmisel tsüklil, on kellegil kogemust?

Mul läks kaheksa kuud enne kui uuesti õnnestus

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti tasuks uurida progesterooni- kohe kui saad positiivse testi, rohud peale (need võiks olla juba valmiskirjutatud). Kui selles on põhjus, siis ilma lisaravita jäävadki rasedused katkema, keha lihtsalt ei tooda küllalt raseduse püsimiseks vajalikku hormooni. Ma loodan, et peale kolme katkemist on sind ikka natukenegi uuritud?

Teine asi, mida soovitan, kui põhjuseks on autoimmuunsus (keha hakkab rasedusele vastu töötama, tuumavastased antikehad (ANA tiiter), kilpnäärme antikehad jne)- 50 mg südameaspiriini alates ov ajast kuni raseduse I trimestri lõpuni. Mul on kogemusi tuumavastaste antkehadega ja ivf rasedus jäi püsima alles siis, kui tarvitasin beebiaspiriini. Mittemeditsiiniline termin on ka “veri on paks”, ei liigu kapillaarides väga hästi ja loode ei saa küllalt toitu. Suhteliselt ohutu, kui peaks hakkama tekkima sinikad või maole hakkama, siis doosi vähendada.

Kuna katkemised on olnud väga varajased, siis võib olla tegu loote kromoosomveaga või siis emapoolsete põhjustega (limaskest, antikehad, progesteroon).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin oma küsimusega teemasse vahele tuli- pole mingit põhjust kahtlustada raseduse katkemist, kui testid on peale päevade mittehakkamist positiivsed, pole veritsust ega midagi. Kui kahtled, tasub teha veretest, siis ei pea triibutugevuste pealt ennustama, see pole kuigivõrd täpne, kindlasti mitte erinevate testide puhul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua teil veritsenud on peale biokeemilist? Mul 6. päev ja ikka tuleb..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua teil veritsenud on peale biokeemilist? Mul 6. päev ja ikka tuleb..

mul ei erinenud tavalistest päevadest. 4-5 päeva ja elu läks edasi. Kui muret tekitab, tasub kindlasti naistearsti kontrollis ära käia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu biokeemilist, üks varajane katkemine 7. nädalal ja ühel korral tühi lootemuna. Ilmselt minu puhul munasarjade enneaegsest puudulikkusest, AMH oli madal, östrogeen tsükli alguses kõrge. Olin juba mõttes alla andnud, aga siis lõpuks õnnestus (sündis terve laps). Aega läks peaaegu kaks aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Keemilised rasedused