Esileht Pereelu ja suhted keerasin eksile käkki ;P

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: keerasin eksile käkki ;P

Postitas:

Eks mul selline kõva liiderdaja olnud – alati mitu rauda tules – selle pärast ka maha ta jätsin. Moosib naisi kuni need ära armuvad ja siis pendeldab nende vahel ja mängib armumänge. Ühesõnaga murrab südameid nimelt, kuna naudib seda.
Ajan teda oma naistega kogu aeg oma elust välja aga kuidagi tal ikka õnnestub jälle minu koju saada…
Ma ei armasta enam – selles olen kindel. Ei taha enam kallistadagi.
Helistas hommikul poole kuue ajal, et nii hirmus igatsus lapse järele ja ei taha üksi koju minna, et kas võib meile tulla, et siis laps teda kohe hommikul näeb kui ärkab jne. – lasksin sisse. Eeldasin, et magab diivanil nagu viimasel ajal on olnud. Kus sa sellega! Kukkus moosima ja istus voodiäärel jne kuni ronis minu keelust hoolimata minu kõrvale teki alla ja kohe kaissu võtma jne. Sogas mingit moosijuttu veel mõjutamiseks jne. ja siis vajus õnneks magama.
Kui last läksin vaatama, siis avastasin,et trussadki jalast ära võtnud – lootuses ikka midagi saada. no ja siis hakkas tema äratus telefonis helisema – võtsin telefoni, et äratus kinni panna ja viskasin siis pilgu kõnelogile ja sõnumitele.
Nii meelad sõnumid teiste naistega – viiega korraga ja pidevad kõned jne. Enne minu juurde tulekut oli mitmele helistanud.
Ma siis saatsin ühele neist, kellega kõige kuumem teema, sõnumi tema telefoniga, et ta musi mu kõrval trussadeta magab hetkel. ja sebib peale tema veel 4 naisega, et ma tean et ta mind ei usu praegu,aga kunagi hakkab uskuma. Et vähemalt teab, millise mehega on tal tegu. Ja et olen ex ja oma nime ka.
Tegin seda sellepärast, et mul on lihtsalt kahju kõigist neist naistest, kelle ta enda järele õhkama paneb ja siis haiget teeb. Mida kiiremini see laks ära käib, seda vähem haiget peaks saama, ma arvan.
Kui ex oleks diivanil maganud, siis ma poleks mitte midagi teinud – aga närvi ajab selline mitmepalgelisus – kuidagi alandav ja solvav, et niimoodi üritab mind ära kasutada – vastik tüüp!
Mida arvate? Olen hoopis ise vastik tüüp!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.
Vahel peab nalja ka saama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 08:45; 07.05 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha.

Nagu aegade algusest on öeldud – ükski naine ei \”leia end voodist mingi mehega\”, kellega ta üldse voodis olla ei taha. Mis vahet sel on? Teil kummalgi tundeid pole, magage kuidas tahate või kus tahate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, oled ise hoopis vastik tüüp.
no mida juttu? vägisi ronis sinu keelust teki alla?16 oled?
eksi telefoni kõnelogi vaatamine? pigem 15.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see küll täiega naljakas. Kuigi mina oleks lõppu lisanud: \”Kui tundub uskumatu, võid ühendust võtta näiteks Mari (tel), Malle (tel), Kati (tel) ja Kaiaga (tel), kes ka kõik temaga hetkel suhtes on.\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki jättis hoopis tema sind maha ,mitte vastupidi?nüüd oled kadedusest hoopis õel?kahju sul neist naistest kindlasti ei ole…saa üle või võta tagasi.kust sa parema ikka saad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 09:11; 11.05 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk ei saanud midagi aru, vastuseks tulid sõnumid, et misasja, alles nüüd said magama või? jne.
Ma selgitasin siis asja, et tal juhe paremini lahti hargneks – vast nüüd sai aru, aga kui ei saanud, siis mul ka kama.
Ei, kade pole, aga 6 aasta jooksul on nii palju valu saanud sel teemal, et täna hakkab juba nalja tegema.
Ei taha ma teda never tagasi, misasja ma sellise liiderdajaga teen – armastus ka ju otsas.
Lihtsalt viha teeb, et tuleb siia mind ära kasutama…
Kes ei usu, et ronib vägisi voodisse!? No ei hakka ma kaklema ja karjuma kui laps kõrval voodis magab ja ei suuda ma ju mehest jõuga ka üle olla. Selline vingerdaja teeb seda mida tema tahab – jälle sain targemaks – enam sisse ei lase!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oleksid võinud ju pilti ka teha trussadeta mehest oma voodis ja tolle sõbrannadele saata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]äkki jättis hoopis tema sind maha ,mitte vastupidi?nüüd oled kadedusest hoopis õel?kahju sul neist naistest kindlasti ei ole…saa üle või võta tagasi.kust sa parema ikka saad?[/tsitaat]

Miks sa arvad, et mul nendest naistest kahju ei või olla, ma ise nii loll olnud nii kaua ja nii haiget saanud, miks ma peaks teistele seda soovima?
Kas tundub nii uskumatu, et naine võiks liiderdajast meest ise maha jätta või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead teemaalgataja,mina usun sind ja tean, et perekoolis on nii palju debiilseid kägusid kes alati midagi õelat lisavad, et oma tuju parandada! Mina oleks ka nii teinud ja siin keegi pakkus ka veel head varianti pilti teha,sedagi oleks teinud! Aga ära nendest troppidest kägudest üldse välja tee sest eestlase parim toit on ikka teine eestlane,sellega tuleb harjuda!Head isu idikatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas ma vaatan rahulikult pealt kuidas teist inimest lolliks tehakse ja ära kasutatakse – kui kõik inimesed oleks sellised nagu mina siis oleks ilmselt ka petmisi vähem, kuna miski ei jääks saladuseks ja ringi hooramine väheneks oluliselt, ma usun.
Samas ju manipuleeris ta ka minu tunnetega ja eitas mulle kogu aeg, et tal keegi oleks. Kippus ööseks meile. Ja jättis pigem mulje, et tahaks meid tagasi jne.
Nüüd ärkas, ma noomisin ta läbi, et selline alatu vend on, et naistele niimoodi haiget teeb ja pole ennast parandanud ja jätkab samamoodi oma uute suhetega.
Miks ma käitun nagu lapsega!? Nagu teismeline!?
Aga selle pärast, et see 32 aastane mees käitubki nagu teismeline ja ma olen võtnud temaga suhtlemiseks vastava taktika ja käitumsviisi nagu ta seda väärib.
Ma olen tige inimeste peale, kes teiste tundeid ei väärtusta ja mängivad nendega. Ma olen tige, et ümberringi on nii palju petmist ja valetamist ja pereelu ei väärtustata. Ma olen tige, et minu eest varjati minu exi petmisi kui teati, et ta seda teeb. Ma oleks tahtnud kohe teada, ja oma silmad varem lahti saada, siis vast oleks mu hingevalu periood oluliselt lühemaks jäänud ja täna oleksin juba ehk õnnelikult uues suhtes ega peaks selliste nõmedustega siin tegelema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]/…/
Ei taha ma teda never tagasi, misasja ma sellise liiderdajaga teen – armastus ka ju otsas.
Lihtsalt viha teeb, et tuleb siia mind ära kasutama…
Kes ei usu, et ronib vägisi voodisse!? No ei hakka ma kaklema ja karjuma kui laps kõrval voodis magab ja ei suuda ma ju mehest jõuga ka üle olla. Selline vingerdaja teeb seda mida tema tahab – jälle sain targemaks – enam sisse ei lase!
[/tsitaat]
Kui tropp ise vabatahtlikult pannile ronib, siis ei ole talle soola peale riputamises küll mitte midagi halba.
Küsimusi aga tekitab just see, et sa ta nii kaugele üldse lasksid – kui mina väga kindlalt ei taha, et mõni mees mulle voodisse ronib, siis ma eriti ei hooli sellest, kas laps kuuleb või mitte. Selles kuulmishirmus lased ennast ära ka vägistada ve? Jama ju.
Kasvõi politsei kutsumisega ähvardades peab sellise jobu oma voodist välja saama.
Kolmandaks ja neljandaks tasuks sul niisugused eksprompt kohtumised edaspidi välistada – kohtugu lapsega kindla graafiku järgi ja ainult nii, et laps on sel ajal tema juures, sina oma eksi üleüldse ei pea üle oma ukselävegi laskma. Et sa ka viitsid temaga jamada niimoodi…

Kui sa nii masendavalt leebe oled selliste ligitikumiste ja kohaleronimiste suhtes, siis jäävadki need edaspidi korduma, sest sa ju ise annad talle niimoodi lootust.

Su elu oleks parem, kui sa rohkem pühenduksid sellele, mida sa ise elult tahad ja natuke vähem misjonitööle, millega sa praegu tegeled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rotsik, seekord olen ma sinuga täiesti nõus.
Eks ma olen ise liiga leebe ja kaastundlik jne. Ja talun ka ilmselt liiga palju, sest ilmselgelt on kogu see jant juba ammu ammu kõik normaalsed piirid ületanud.
No ega ma suvalist meest ju polekski lasknud, aga ta ju ikkagi mu lapse isa – ei tahtnud skandaali korraldada ja ega ma temaga seksima polekski hakanud. Õnneks jäi enne magama ja ma alles hiljem avastasin, et tal polnudki pükse jalas. Ma võtan tihti lapse enda kõrvale kui nutma hakkab ja siis oleks laps meie vahel olnud.
Eks ma nüüd loodetavasti saavutasingi selle, et ta meie koju enam ei tüki. Keerasin ta uue ilusa suhte p….e ju. Küllap lepivad ära ja arenevad edasi koos, aga vähemalt olen ta endast veelgi kaugemale lükanud ja saavutasin ehk selle, et ei pea enam teda oma kodus vastu võtma… kuigi… nii järjekindel mees on, et selles osas tõesti teeb nii mõnelegi silmad ette ;P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea ! 😀

Loodame, et see naine nüüd uskuma jäi ja saadab selle mehe kus kurat ! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loo nende teiste naitsega liit ja keerake mingi hullem käkk. sellisest situatsioonist räägib su libekeel iga kell välja.
või pane sõnum kõigile naistele korraga – a la \” Kallis Maria, eile oli sind nii mõnus lutsida, tahaks ainult sind ja ei kedagi teist\” aga kindlasti pead jälgima,et ühtegi Maria nimelist sinu eksmeeste nimekirjas ei ole.
Minul oli ka analoogne libekeel mees, pidasin aasta vastu, siis sai villand ja teatasin kõigile temale textivatele tibidele, et kaige kontrollis ära, sest mehel on HIV.
ja maha jätsin ka selle lontruse. ja ei lasknudki oma ellu tagasi, õnneks ei ole meil last ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tuttav jutt kuidagi… Mul oli ka sarnaste joontega eks. Ma lõpetasin suhte ligi 7 aastat tagasi ja see eks on hetkel ka 32 aastane…äkki sama mees 😉 Kas ta nime initsiaalid on A.N ja tal on lisaks sinu lapsele veel üks laps eelnevast suhtest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loo nende teiste naitsega liit ja keerake mingi hullem käkk. sellisest situatsioonist räägib su libekeel iga kell välja.
või pane sõnum kõigile naistele korraga – a la \” Kallis Maria, eile oli sind nii mõnus lutsida, tahaks ainult sind ja ei kedagi teist\” aga kindlasti pead jälgima,et ühtegi Maria nimelist sinu eksmeeste nimekirjas ei ole.
Minul oli ka analoogne libekeel mees, pidasin aasta vastu, siis sai villand ja teatasin kõigile temale textivatele tibidele, et kaige kontrollis ära, sest mehel on HIV.
ja maha jätsin ka selle lontruse. ja ei lasknudki oma ellu tagasi, õnneks ei ole meil last ka.[/tsitaat]

Vabanda, aga kas see HIV teema oli nali või tõsi? Kui nali, siis ülimalt julm nali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 08:45; 07.05 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste \”eluvendadega\” ei saagi muudmoodi, kui tuleb teha julmasid naljasid. Äkki hakkavad elus ka midagi muud, peale ringitõmbamise, tegema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga tuttav jutt kuidagi… Mul oli ka sarnaste joontega eks. Ma lõpetasin suhte ligi 7 aastat tagasi ja see eks on hetkel ka 32 aastane…äkki sama mees 😉 Kas ta nime initsiaalid on A.N ja tal on lisaks sinu lapsele veel üks laps eelnevast suhtest? [/tsitaat]

Ilma kinnitust ootamata otsustasidki ära, et on mu lapse isa see A.N – Ei ole siiski A.N – ära ole pettunud ;P
Ma usun, et selliseid mehi on ikka väga palju siin eestimaal. Niiet ei maksa oletama hakata.
Ja kes mehe järel kontrolli ei tee, kui ometi on asi kahtlane, see ei pruugi teadagi, et sellisega koos elab ;P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käkikeeramine on küll ülimalt lapsik tegevus ja näitab ainult ,kui vähe naisel endast lugupidamist on!Sama loll nagu need naised ,kes mehe võrku langenud on,pole grammigi parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 09:11; 11.05 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käkikeeramine on küll ülimalt lapsik tegevus ja näitab ainult ,kui vähe naisel endast lugupidamist on!Sama loll nagu need naised ,kes mehe võrku langenud on,pole grammigi parem.[/tsitaat]

sa teemaalgatuse ikka läbi lugesid?
Ok, tsikk oli loll, et mehe üldse tuppa ja hiljem oma voodisse lasi, aga kui mees juba nii rõvedalt nilbitsema kukub, siis tema uute pruutide irriteerimine pole mitte käkikeeramine, vaid enesekaitse – selle tagajärjena on ju põhjust loota, et mees vähemalt selle naise kallal enam ei rõvetse.

Tõsiselt ei saa ma aru neist perekooli kägudest, kellede meelest tõe väljaselgitamine on hullem tegu, kui petmine ja mehe uue pruudi teavitamine olukorrast hullem, kui see, mida mees ise tegi… rääkimata sellest, et antud juhul keeras see mees oma käki puhtalt ise valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgitasin tütarlapsele oma teguviisi tagamaid ja meil läks tekstivahetuseks.
Tark tüdruk – uskus mind kohe. Esialgu nende suhe läbi, mis muidugi ei olnud minu eesmärk.
Selgus, et minu eksil tütarlapsega väga muinasjutuline suhe minu eks selles loos kui muinsjutu prints – nii hea, hoolitsev, õrn jne. Tahtis tüdrukuga pesagi hakata punuma, olgu öeldud, et oma last pole siiani suutnud toetada rahaliselt.
Ja mina paha rikkusin selle ilusa muinasjutu ära.
Nüüd oleme selle tütarlapsega sõbrad ja ta on väga tänulik, et ma tema silmaklapid maha lükkasin – kuigi kurb, et muinasjutt ei osutunud tõeks.
No sellele printsile jäid ju mõned unistajad alles ka, igav ei tohiks tal hakata 😉 Ma ei viitsinud teistega kontakteeruda – las mängivad.
Kusjuures eks nii veenvalt eitab suhet, et jää või uskuma. on ikka näitlejaannet mõnel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.05 08:40; 07.05 09:20; 07.05 09:23; 07.05 11:32; 07.05 12:24; 07.05 14:56; 11.05 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei võta hommikul enne 9 või kui hiljem uni ära läheb, kõnesid vastu veel vähem lasen purjus eksi oma koju?! Mis lapsega tegelejat temast hommikul on?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 16:58; 11.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahajaa, käkikeeramise mõttes järgmine kord muuda telefonis numbrid ja nimed ära st nt Mariale pane Kerli nr ja Kerli alla Mari nr jne…siis on kutt ise ka segaduses ja räägib sisse äkki 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 16:58; 11.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted keerasin eksile käkki ;P

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.