Esileht Pereelu ja suhted Keerukas lapsepõlv tuleviku suhtes

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Keerukas lapsepõlv tuleviku suhtes

Postitas:

On olnud mul keeruline ja küllalt raske lapsepõlv, miks on nii et otsin nüüd tuge politsei ametist? Ma tunnen turvalisust kui tegelen politseinikuna. Tegelikult ei ole mind see kunagi paelunud aga tekitab mingisuguse turvatunde. Miks on nii? Kuidas ma pääseksin ja leiaksin lahenduse teise tuleviku ameti ees mis mind reaalselt kônetab, mitte sellepärast et tunnen turvaliselt end. Öeldakse ka ju et politseinikuks lähevad paljud ka sellepärast et on olnud raske lapsepõlv. Miks on see nii?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle siis, mis sind huvitaks. Mille tegemine või kus töötamine.
Keegi ei keela sul elusmitmeid ameteid proovida ja vahetada.
Nii teevad teised ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 22:44; 03.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud mul keeruline ja küllalt raske lapsepõlv, miks on nii et otsin nüüd tuge politsei ametist? Ma tunnen turvalisust kui tegelen politseinikuna. Tegelikult ei ole mind see kunagi paelunud aga tekitab mingisuguse turvatunde. Miks on nii? Kuidas ma pääseksin ja leiaksin lahenduse teise tuleviku ameti ees mis mind reaalselt kônetab, mitte sellepärast et tunnen turvaliselt end. Öeldakse ka ju et politseinikuks lähevad paljud ka sellepärast et on olnud raske lapsepõlv. Miks on see nii?

Venekeelne sõnum, mis läbi google translate-i tõlgitud ja siis kopitud. Kui oskad vene keelt, pane tõlkesse, saad aru, mida öelda on tahetud 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult ei ole ju politseiniku amet sugugi ainus turvalisusega seonduv töö, neid on palju teisigi.

Ei räägi Sinust, aga mul endal on elus olnud kogemus politseinikuga (piirkonnakonstaabel), kes terve meie pere ikka väga ära ehmatas. Ta nimelt võttis endale nagu mingiks kinnisideeks, et me väärkohtleme enda lapsi. Kuidas kokkupuude alguse sai – meie ise läksime tema juurde KOVsse abi paluma ühe perevälise murega, ja nii ta meie ellu sattuski. Kohe esimese kohtumise esimestest minutitest saadik kohtles ta hoopiski meid nagu kurjategijaid. Küsis nt lapse käest (kohe, esmakohtumise alguses): “Kas sinu ema peksab sind?” Ja kui laps vastas eitavalt, siis ütles see politseinik: “Sina pead hakkama mõtlema oma peaga!” Seepeale laps ehmatas ja hakkas nutma, oli ju võimuesindaja andnud talle mõista, et ta ei usu last ja tahab lapselt mingit teistsugust vastust. Päris suur jama oli ja mingit abi me ei saanud, ainult psühhotrauma kogu perele ja eriti lastele, kahjuks.

Olen tolle politseiniku peale palju mõelnud, ja tundub, et tema on üks neist, keda võib-olla ongi lapsepõlves väärkoheldud ta vanemate poolt. Nüüd kannab ta enda raske lapsepõlve oma töös üle neile, kes selles kuidagi süüdi pole. Ehk siis – raske lapsepõlv takistab tal oma tööülesannete korrektset sooritamist.

See politseinik oli eestlane ja ma ei usu, et Sina sellega kuidagi seotud oled. Kuid kirjeldasin seda meie perega toimunud juhtumit siin selleks, et öelda – kui ikka ise ka tunned, et raske lapsepõlv Sind kuidagi Su politseinikutöös segab ja häirib, siis oleks tõesti parem leida endale mõni teine töö. Nii Sinule endale kui ehk ka teistele. Politseiniku käes on väga suur võim ja selle võimu õigeks kasutamiseks peab ise olema igasugu minevikutaakadest vaba ja eesmärgiks peab olema aitamine.

Millist ala valida, selle pead ikka ise leidma, aga maailm on elukutseid täis. Ei pea kohe praegusest tööst loobuma, võid tasapisi vaadata endale mõne täiendkoolituse või hobi, käid seal, äkki see valdkond hakkab meeldima 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venekeelne sõnum, mis läbi google translate-i tõlgitud ja siis kopitud. Kui oskad vene keelt, pane tõlkesse, saad aru, mida öelda on tahetud ????

Oskan, aga ikka ei saa aru, et mis salajane sõnum sinna siis kodeeeritud on tegelikult, mida ma läbi peaksin hammustama? Et on mingi anagramm või loogikaülesanne tegelikult, ja see on pettekas? Mis teemast siis tegelikutl jutt köäib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 22:44; 03.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud mul keeruline ja küllalt raske lapsepõlv, miks on nii et otsin nüüd tuge politsei ametist? Ma tunnen turvalisust kui tegelen politseinikuna. Tegelikult ei ole mind see kunagi paelunud aga tekitab mingisuguse turvatunde. Miks on nii? Kuidas ma pääseksin ja leiaksin lahenduse teise tuleviku ameti ees mis mind reaalselt kônetab, mitte sellepärast et tunnen turvaliselt end. Öeldakse ka ju et politseinikuks lähevad paljud ka sellepärast et on olnud raske lapsepõlv. Miks on see nii?

Võibolla aitaks see, kui tegeled oma lapsepõlvetraumaga? Otsid hea psühhoterapeudi, proovid muid teraapiaid, mis aitavad minevikuga rahu teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks siin üldistab oma kogemust üldiseks tavaks. See, et inimesel on raske lapsepõlv, ei tähenda, et ta tingimata oma võimu omavas töös mingi terrorist oleks.
Täiesti reaalne, et teemaalgataja on oma töös väga hea ega kasuta võimu ära.
Muidu probleemist ja teemapüstitusest ei saanud ka mina hästi aru.

Kas sul on olnud natuke kuritegeliku taustaga vanemad ja lapsepõlv? Ja leiad turvatunnet sellest, et nagu parandad maailma läbi selle, et kutsud teisi kuritegelikkuse eest korrale? Sealt ehk turvatunne. Kui sind ega su vanemaid korrale ei kutsutud, keegi paremale teele ei aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Keerukas lapsepõlv tuleviku suhtes