Esileht Pereelu ja suhted Keeruline lugu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Keeruline lugu

Postitas:

Mul on peaaegu aasta suhe mehega kes läks naisest 1,5a tagasi lahku (naine leidis teise). Tundub aga, et mees ei oska minuga edasi minna. Aeg ajalt põrkub tagasi ja ütleb, et igatseb oma vana elu, mitte küll naist. Tema nägemuses oli nende pereelus kõik hästi, ometi tegi naine trikke juba aastaid varem kui armukesi pidas, oli nõudlik ja kapriisne. Ühsõnaga ta nägi seda, mida ta näha tahtis, kuigi naine teda ei armastanud nagu naine on tunnistanud, vaid ootas võimalust tema juurest jalga lasta. Samas ütleb ta, et ei võtaks iialgi oma naist tagasi kui see sooviks. Tunneb ennast reedetuna. Mind häirib ja solvab just see, et ta ei suuda minevikust lahti lasta. Olen kõik teinud, et tal oleks tore ja elan praktiliselt tema juures. Jah, tõsi, meil on ka tihti tülisid, aga seda just tema mineviku pärast. Kui küsin, et mida ta soovib, siis kord räägib, et tahab minuga edasi minna, siis jälle, et tahab üksi olla, nagu ei suudaks otsustada. Ma ei oska seisukohta võtta. Kas peaksin talle veel natuke aega andma, et ta saaks kogu sellest asjast toibuda, või peaksin asja ära lõpetama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt pole tema tegelikult veel valmis uueks suhteks, isegi kui ta sinuga suhet soovib ja sinust mingil määral hoolib, armastab ta siiski veel eksnaist. Ei ole sel mõtet. Kaua nemad koos olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt pole tema tegelikult veel valmis uueks suhteks, isegi kui ta sinuga suhet soovib ja sinust mingil määral hoolib, armastab ta siiski veel eksnaist. Ei ole sel mõtet. Kaua nemad koos olid?

Nemad olid koos üle 20aasta. Mina jälle ei suuda temast loobuda ja kui me koos oleme, siis meil on samuti kõik hästi. Tema ei suuda minust samuti loobuda, sest ta on ka minu trikkidega leppinud suhte alguses. Olin ikka väga võimatu ja käitusin väga vastikult. Kui tekib aga tüli, siis hakkab see endise elu jutt pihta. Hakkab ka see jutt, et kardab, et lähen tema juurest 5-10a pärast ära ja seepärast ei julge enda hinges otsusele jõuda. Nii ei saa ju elada kui koguaeg kardetakse. Endale tuleb võimalus anda. Samas läks ta oma lastega tülli (lapsed ei taha, et isa kõrval keegi oleks) minu pärast ja praegu nendega praktiliselt ei suhtle. Jah, tal on raske nii, nagu ta ütleb, aga kui ta minust ei hooliks ja tal minuga tõsiseid plaane ei oleks, siis ta ju ei teeks nii resoluutseid otsuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis sina ka kiirusta selle edasiliikumisega, anna mehele veidi aega endas selgust saada. Pärast 20-aastast kooselu ja koos tekitatud argirutiini on kindlasti raske uue inimese ja tema harjumustega harjuda. Laste teema on kindlasti ka üks väga oluline asi – mõtle, kas sa saad midagi omalt poolt teha, et mehe lapsed sind aktsepteeriks. Võimalik, et pead selleks natuke oma ego alla suruma. See võib olla mehe jaoks väga raske, kui ta oma lapsed on talle selja pööranud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis sina ka kiirusta selle edasiliikumisega, anna mehele veidi aega endas selgust saada. Pärast 20-aastast kooselu ja koos tekitatud argirutiini on kindlasti raske uue inimese ja tema harjumustega harjuda. Laste teema on kindlasti ka üks väga oluline asi – mõtle, kas sa saad midagi omalt poolt teha, et mehe lapsed sind aktsepteeriks. Võimalik, et pead selleks natuke oma ego alla suruma. See võib olla mehe jaoks väga raske, kui ta oma lapsed on talle selja pööranud.

Sul on täiesti õigus. Ühega lastest (vanem) saangi päris hästi läbi, sest tema on leplikum, teine on aga terakse teise loomusega ja meie sarved ristuvad kohe kui midagi ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla räägid minu eksmeshest, vbl mitte.
Igal juhul kestis meie kooselu üle 20 aasta ja lahutasime minu soovil natuke rohkem, kui 1,5 a tagasi.
Elan küll nüüd teise mehega, kuid maha ei jätnud ma teda teise pärast, vaid tema enda pärast – kuna olin nõudlik ja järjepidevalt tahtsin, et ta panustaks ka pereellu, tegeleks lastega, koristaks jms, siis viimased aastad ta käskis mul pidevalt välja kolida. Mingil ajal hakkas ta pea igapäevaselt küsima, et “Noh, et kas leidsid juba endale oma elamise?”
Lõpuks võtsingi end kätte ja algatasin lahutuse. Vastu ei öelnud ta midagi, kuid ca pool aastat ei olnud tal aega tulla koos minuga avaldust sisse viima. Kuna tegelikult oma teada olin ma ju vaba naine, kuna lahutus oli meil omavahel kokku lepitud ja kõik oli ainult paberimajanduse taga, siis 4 kuud peale meievahelist kindlat kokkulepet lahutuseks ma tõesti vastasin ühe mehe kutsele temaga kontserdile minna ja hakkasin tasapisi temaga suhtlema. Temast sai 2. mees minu elus, kelle ma endale ligi olen lasknud (eksmees miskipärast aastaid aeg-ajalt kahtlustas, et ma petan teda, kuigi minu põhimõte on, et 1 mees korraga)
Loomulikult räägib eksmees kõigile, et ma jätsin ta teise mehe pärast maha.
Minule aga rääkis nutuga, et ta ei mõelnud kunagi tõsiselt seda pläma, mida ta suust välja ajas – see olevat olnud ainult minu mõjutamiseks, et ma temale alluksin. Samuti väitis, et ta ei ole kunagi olnud teadlik, et ma ei olnud rahul meie pereeluga (Sic! tegin talle korduvalt selgeks, millega ma konkreetselt rahul ei ole ja millist käitumist ma temalt ootan, kuid ei saa)
Tean, et tal on ka uus suhe. Meie lapsed vist tõepoolest päris nõus sellega ei ole, kuna teavad, kuidas nende isa emaga ehk siis minuga käitus.
Mehe meeleolud pidid ka seinast seina käima (laste sõnul).
Kuigi tegemist ei pruugi olla sama mehega, siis selle valguses tahaksin sinu mõtet suunata sellele, et kõik, mida sulle räägitakse, ei pruugi olla tõsi ja on võimalik, et sinu ja tema kooelust korralikku nahka ei saa. Võib-olla ta tõesti kardab, et ka uus naine võib hakata nõudma asju, mida ta tegelikult oma mugavuse arvelt teha ei viitsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna talle aega, usu mind liiga vähe on möödas. Tean omast kogemusest, 8 aastat kestnud suhte lõpust toibumiseks läks 4 aastat. Psühholoogide sõnul võibki minna kuni pool ajast rahulikult ära. Mina neil hetkil mil vana kummitama ja meelde tuli, jõuga sisendasin endale, et see on möödas ja see möödub ning olin sel ajal uue partneriga leebe, tema pole süüdi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla räägid minu eksmeshest, vbl mitte.
Igal juhul kestis meie kooselu üle 20 aasta ja lahutasime minu soovil natuke rohkem, kui 1,5 a tagasi.
Elan küll nüüd teise mehega, kuid maha ei jätnud ma teda teise pärast, vaid tema enda pärast – kuna olin nõudlik ja järjepidevalt tahtsin, et ta panustaks ka pereellu, tegeleks lastega, koristaks jms, siis viimased aastad ta käskis mul pidevalt välja kolida. Mingil ajal hakkas ta pea igapäevaselt küsima, et “Noh, et kas leidsid juba endale oma elamise?”
Lõpuks võtsingi end kätte ja algatasin lahutuse. Vastu ei öelnud ta midagi, kuid ca pool aastat ei olnud tal aega tulla koos minuga avaldust sisse viima. Kuna tegelikult oma teada olin ma ju vaba naine, kuna lahutus oli meil omavahel kokku lepitud ja kõik oli ainult paberimajanduse taga, siis 4 kuud peale meievahelist kindlat kokkulepet lahutuseks ma tõesti vastasin ühe mehe kutsele temaga kontserdile minna ja hakkasin tasapisi temaga suhtlema. Temast sai 2. mees minu elus, kelle ma endale ligi olen lasknud (eksmees miskipärast aastaid aeg-ajalt kahtlustas, et ma petan teda, kuigi minu põhimõte on, et 1 mees korraga)
Loomulikult räägib eksmees kõigile, et ma jätsin ta teise mehe pärast maha.
Minule aga rääkis nutuga, et ta ei mõelnud kunagi tõsiselt seda pläma, mida ta suust välja ajas – see olevat olnud ainult minu mõjutamiseks, et ma temale alluksin. Samuti väitis, et ta ei ole kunagi olnud teadlik, et ma ei olnud rahul meie pereeluga (Sic! tegin talle korduvalt selgeks, millega ma konkreetselt rahul ei ole ja millist käitumist ma temalt ootan, kuid ei saa)
Tean, et tal on ka uus suhe. Meie lapsed vist tõepoolest päris nõus sellega ei ole, kuna teavad, kuidas nende isa emaga ehk siis minuga käitus.
Mehe meeleolud pidid ka seinast seina käima (laste sõnul).
Kuigi tegemist ei pruugi olla sama mehega, siis selle valguses tahaksin sinu mõtet suunata sellele, et kõik, mida sulle räägitakse, ei pruugi olla tõsi ja on võimalik, et sinu ja tema kooelust korralikku nahka ei saa. Võib-olla ta tõesti kardab, et ka uus naine võib hakata nõudma asju, mida ta tegelikult oma mugavuse arvelt teha ei viitsi.

Ilmselt ikka ei räägi sinu endisest. Pisut teine taust. Tean, et naisel oli juba pikemat aega uue mehega suhe ja läkski teise juurde lõpuks. Aga muidu on lugu tõesti sarnane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nemad olid koos üle 20aasta. Mina jälle ei suuda temast loobuda ja kui me koos oleme, siis meil on samuti kõik hästi. Tema ei suuda minust samuti loobuda, sest ta on ka minu trikkidega leppinud suhte alguses. Olin ikka väga võimatu ja käitusin väga vastikult. Kui tekib aga tüli, siis hakkab see endise elu jutt pihta. Hakkab ka see jutt, et kardab, et lähen tema juurest 5-10a pärast ära ja seepärast ei julge enda hinges otsusele jõuda. Nii ei saa ju elada kui koguaeg kardetakse. Endale tuleb võimalus anda. Samas läks ta oma lastega tülli (lapsed ei taha, et isa kõrval keegi oleks) minu pärast ja praegu nendega praktiliselt ei suhtle. Jah, tal on raske nii, nagu ta ütleb, aga kui ta minust ei hooliks ja tal minuga tõsiseid plaane ei oleks, siis ta ju ei teeks nii resoluutseid otsuseid.

vaene mees, talle oleks tõesti pisut puhkust vaja, kaks korda järjest sihukeste fruktide otsa komistada ei ole kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on täiesti õigus. Ühega lastest (vanem) saangi päris hästi läbi, sest tema on leplikum, teine on aga terakse teise loomusega ja meie sarved ristuvad kohe kui midagi ei meeldi.

Äkki peaksid hoopis sina leplikum olema? Miks peab lastega “sarvi ristama”, ise praktiliselt elad mehe juures? Muidugi mees ei taha edasi liikuda naisega, kes tema lastega läbi ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 11:35; 18.09 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on täiesti õigus. Ühega lastest (vanem) saangi päris hästi läbi, sest tema on leplikum, teine on aga terakse teise loomusega ja meie sarved ristuvad kohe kui midagi ei meeldi.

Äkki peaksid hoopis sina leplikum olema? Miks peab lastega “sarvi ristama”, ise praktiliselt elad mehe juures? Muidugi mees ei taha edasi liikuda naisega, kes tema lastega läbi ei saa.

Kahjuks arvavad lapsed, et nemad on maailma naba ja suure tõenäosusega juhtuks see ka järgmise ja ülejärgmise naisega kes isa kõrvale tekiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töökaaslasel oli visiitsuhe n.ö. mahajäetud mehega. ei kiirustanud kumbki kokkukolima. ühel hetkel kolis mehe naine koju tagasi ja töökaaslane sai sellest teada nii, et provva lendas kohale ja kukkus tema kallal räuskama. Töökaaslane tegi muidugi selle mehega lõpu peale -et, kui tahab elagu oma eksiga edasi, tema ennast niiviisi sõimata ei luba. Mees käis veel kaua ja kiibitses, aga ise oled selline loru, kes ei suuda otsustada, kellega ta koos elab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaene mees, talle oleks tõesti pisut puhkust vaja, kaks korda järjest sihukeste fruktide otsa komistada ei ole kerge.

Arvad jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki peaksid hoopis sina leplikum olema? Miks peab lastega “sarvi ristama”, ise praktiliselt elad mehe juures? Muidugi mees ei taha edasi liikuda naisega, kes tema lastega läbi ei saa.

Kahjuks arvavad lapsed, et nemad on maailma naba ja suure tõenäosusega juhtuks see ka järgmise ja ülejärgmise naisega kes isa kõrvale tekiks.

Eks see oleneb ikka naisest ka. Lastega ei pea võistlema. Kas sul endal lapsi pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 11:35; 18.09 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled see õnnetu ülemineku-naine. Nendega enamasti midagi tõsist ei toimu. Alles järgmisega suudab mees suhte luua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled see õnnetu ülemineku-naine. Nendega enamasti midagi tõsist ei toimu. Alles järgmisega suudab mees suhte luua.

Minu teada ülemineku naised juba olid enne mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<blockquote
Eks see oleneb ikka naisest ka. Lastega ei pea võistlema. Kas sul endal lapsi pole?

Jah, sul on õigus, olenebki minust. Kahjuks olen üsna kange ja hüppajaid ei talu.
Jah, mul on lapsed, kaks neist ikka juba ammu oma elu peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teemaalgataja poolt esitatud mehe jutt on ju kõik üks halleluuja.

“igatseb oma vana elu, mitte küll naist.” – mida ta seal siis täpsemalt igatseb? Ainuke võimalus, et lapsi (elukoht ja TV vist on ju samad), aga lastega peab ilma uue naiseta tegelema, ning see on liialt koormav. Nii lastega kodus olles kui rannas käies.

“naine trikke juba aastaid varem kui armukesi pidas”, aga reedetuna tunneb end sellepärast, et naine leidis teise??? Kas need armukesed, keda naine varem pidas, need ei pannud teda reedetuna tundma? Ilmselt mitte kuna neid polnudki.

Naine oli nõudlik ja kapriisne ning pidas armukesi ka? Normaalsele mehele piisaks ühest armukesest vast, et asi lõpetada.

Ühesõnaga, ta on sul juba suud silmad nii paksult täis valetanud, et ise ka enam ei orienteeru. Võimalik, et tõesti ajas naist ise minema (et teda vähemnõudlikuks muuta; kes see ikka koristada viitsib), lõpuks naine läkski ja mees pole siiani üle saanud.
Jäta ta tasapisi rahule (rääkida pole mõtet, valetajana ta nagunii eitab kõike), anna talle see soovitud üksiolemise aeg. Enne, kui sa ise ka juba temast täielikult sõltuvaks oled muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 14:42; 23.09 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kunagi kaugsuhtes sellise mehega, kui seda võib kaugsuhteks nimetada. Mees minust vanem, kaks last. Minul lapsi polnud. Tutvusime, käisime paar korda väljas ning siis jäi asi soiku kohtumiste koha pealt. Muudkui saatis sõnumeid sellest, mis ta parasjagu teeb. Kus käis, mida sööb, kus lastega aega veetis. Kui pakkusin, et võiks kokku saada, siis oli tal alati tegemist. Küll olin ma tema jaoks liiga kaugel. Küll oli tal lastega just seda filmi vaja vaadata, siis tuli nädalavahetus ning mees kadus sõpradega jooma. Mulle saadeti joomastest sõpradest koos klaasidega pilte, lisaks muutus mees purjus olles eriti labaseks. Lisaks korduvalt valed, lubadused, mis kunagi täide ei läinud. Kui temaga ta valedest ja katteta lubadustest rääkida üritasin, siis tema pole midagi teinud, ta olevatki selline kloun. Vabandas ette ja taha, arvas, et vabandus teeb kõik heaks. Valetas, vassis ja vabandas.
Kusjuures mainin ära, et tegemist polnud mitte mingi teise eesti hariduseta mehega, vaid korralik haritud mees hakkas ühel hetkel peale naisest lahkuminekut nii nõmedaks.
Mina lõpetasin selle suhte, paar kuud sain veel aeg ajalt sõnumeid stiilis oi kuidas ta mind taga igatseb ja kahetseb ja kahetseb veelkord ning tahaks ikka suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nyyd jäämegi lugema kuidas keegi oli nii tubli aga mees oli selline ja halvemgi. Ootaks, et keegi paneks kirja kuidas ta ise oli teine eesti ja tublile mehele ei sobinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:08; 22.09 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ülemineku naised juba olid enne mind.

Millal? Selle poole aasta jooksul? Need võisid juhusuhted olla-üleminekunaiseks oled ikka sina. See mees oleks pidanud vähemalt 2 aastat üksi oma elu üle järele mõtlema, enne kui suhtesse tormata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 13:05; 22.09 13:30; 23.09 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ülemineku naised juba olid enne mind.

Millal? Selle poole aasta jooksul? Need võisid juhusuhted olla-üleminekunaiseks oled ikka sina. See mees oleks pidanud vähemalt 2 aastat üksi oma elu üle järele mõtlema, enne kui suhtesse tormata.

Kes oled sina, et nõuad teiselt 2 aastat üksi olemist?
Inimene võis olla üksi juba suhte ajal aastaid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:08; 22.09 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes oled sina, et nõuad teiselt 2 aastat üksi olemist?
Inimene võis olla üksi juba suhte ajal aastaid

Ilmselgelt mitte, kui eelnevat elu tagasi igatseb. Uus suhe peaks tulema alles siis, kui vana koorem seljast heidetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 13:05; 22.09 13:30; 23.09 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes oled sina, et nõuad teiselt 2 aastat üksi olemist?
Inimene võis olla üksi juba suhte ajal aastaid

Ilmselgelt mitte, kui eelnevat elu tagasi igatseb. Uus suhe peaks tulema alles siis, kui vana koorem seljast heidetud.

Teemaalgataja olen. Täpsustuseks võin öelda, et ta igatseb just seda eelmise elu rutiini, on selline vanamoeline inimene. Tore on aga see, et ta alles paar päeva tagasi ütles mulle, et minu kodu on tema kodu ja minust enam ta ei loobuks. Ehk hakkab minu armastus talle viimaks kohale jõudma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see kohalejõudmine võtab nii kaua aega?
Ma oleksin sellise mehega väga ettevaatlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see kohalejõudmine võtab nii kaua aega?
Ma oleksin sellise mehega väga ettevaatlik.

Aga ma näen ju kuidas ta minust tegelikult hoolib. Lihtsalt tema on tehtud nii ettevaatlikuks kuna sai haiget ja mitte vähe. Ta kardab, et mina lähen ka tema juurest mõne aasta pärast ära. Püüan teda mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 18.09 08:48; 18.09 09:04; 18.09 10:06; 18.09 10:45; 18.09 12:59; 18.09 13:31; 18.09 14:26; 18.09 14:27; 22.09 14:02; 22.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nemad olid koos üle 20aasta.

20 ühist aastat mõne kuuga ära ei unusta. Ma pakun, et oled mehe jaoks pigem kättemaksuvahend näitamaks naisele, et ega temagi üksi ei jää.
Tõsisemad tunded sinu vastu … no ehk tulevad millalgi. Aga võrdlema jääb ta oma endist ja praegust elu tõenäoliselt veel aastateks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 ühist aastat mõne kuuga ära ei unusta. Ma pakun, et oled mehe jaoks pigem kättemaksuvahend näitamaks naisele, et ega temagi üksi ei jää.
Tõsisemad tunded sinu vastu … no ehk tulevad millalgi. Aga võrdlema jääb ta oma endist ja praegust elu tõenäoliselt veel aastateks.

Inimesed ongi võimelised armastama vaid korra elus. Kahju mehest, kes rikkus oma elu valides endale ilmselgelt vale naise..Nüüd suudab ta vaid vegeteerida suhtest suhtesse..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi võimelised armastama vaid korra elus.

Täielik jama. Kust sa seda võtad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 13:05; 22.09 13:30; 23.09 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ongi võimelised armastama vaid korra elus. Kahju mehest, kes rikkus oma elu valides endale ilmselgelt vale naise..Nüüd suudab ta vaid vegeteerida suhtest suhtesse..

See, et SINA oma eksi haledalt taga nutad ja uut väärilist pole leidnud, ei tähenda, et kõik inimesed vaid korra elus suudavad armastada.
Enda järgi kogu inimkonna üle otsustamine on nõme ja viitab vaid kitsarinnalisusele ning hariduse puudumisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 14:42; 23.09 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Keeruline lugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.