Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Keeruline tüli mehega.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Keeruline tüli mehega.

Postitas:

Kellele ikka muret kurta, kui anonüümse käona siin foorumis. Aga lihtsalt, ehk oskab keegi teist aru saada, mis siis nüüd juhtus.
Päev oli kena, mees ajas omi tööasju ja meie lapsega omi asju. Kuna mees ettevõtja, kes iga päev ei teeni, siis täna ta teenis ja andis mulle arvete tasumiseks ka raha. Kõik oli ilus, kui 20:30 paiku kõik koju jõudsime, sõime, mees ja laps käisid vannis, mees oli nettis, mina panin lapse magama, tegemist siis 1,5 aastase põnniga.
Siis oli kell kusagil 22:15 kui kõik need asjad tehtud said ning mees korra minu juurde tuli, sooviga saada suuseksi, ma ei tahtnud, peale lapse sündi ma lihtsalt ei taha enam nii. Pakkusin, et seksime niisama, selle peale ta läks hambaid pesema. Siis tuli tagasi, küsis midagi, kuna ma uurisin netist just lasteaedade nimekirju, siis ma ei kuulnud küsimust ja palusin tal seda uuesti õelda. Ta ei õelnud ja läks ära teise tuppa, magama. Ma vaatasin veel nii 5 minutit seda lasteaia nimekirja, sain teada kui mitmendal kohal meie laps on ja läksin talle järgi. Küsisin, et kuidas selle seksi asjaga siis jääb. Tema aga tahtis nüüd ainult magamistoas seksida. Kuna laps magab hetkel olude sunnil meiega ühes voodis, siis mina seal ei tahtnud seksida ja ütlesin, et lähme teise tuppa. Selle peale tema ütles, et ta magab juba. Ma siis ütleisn ka, et ära siis homme jälle vingu, et mina ei ole seksida tahtnud, sina ju ei tahtnud. Siis ta juba pahandas, tõstis häält, et mul kogu aeg pea valutab ning on sada muud häda mitte seksimiseks (see aga ei vasta tõele, minu vaatenurgast ei taha tema seksida). Ma ütlesin ka, et ma just praegu ju tahtsin, aga mitte siin lapse juures. Tema arvas selle peale, et miks tema peab tõusma ja teise tuppa minema, mingu laps. No aga ma ei pane last diivanile magama seniks, sest ta võib keerates sealt maha kukkuda või tõstmisel üles ärgata. Siis ta oli juba täitsa vihane, lubas, et edaspidi hakkab minuga olles kondoomi kasutama, läheb litsimajja, kuna seal saab 20 euri eest juba korralikult, aga mulle annab 100 ning ei saa midagi. Kordan, raha polnud mulle vaid arvete maksmiseks, mehele ma seda ei õelnud. Kuna ma tundisn, et mees võib minna füüsiliselt kurjaks, siis tahtsin lapsega koos minna teise tuppa magama, seda ka ei lubatud, mina võisin minna, laps aga mitte. Siis ärkas juba laps üles, ta oli suht unesegane tahtis tissi ja tukkus edasi. Siis pani mees, kes oli just äsja liiga väsinud, et seksida, end riidesse, et välja mina, niiõelda litsidesse, et saaks seksi. Ja läkski kodust ära. Küsisin, kas tagasi ka veel öösel tuleb, selle peale ütles, et ma olen idioot, tema sellise …. juurde tagasi ei tule täna. Võttis auto ja kadus, telefoni jättis ka koju. Jama veel selles, et hommikul vara mul vaja koos lapsega välja minna, oli plaanis minna autoga, kuna jala on pikk maa minna ja väga vara peab kohal olema. Nüüd ei teagi, kas pean tõusma 45 minutit varem või saame 7-ni magada ja ikka autoga minna. Ei mõista ka seda, kuidas juhtus nii, et kui mina tahtsin seksida, siis mees sai minu peale vihaseks, et mina ei taha seksida, kuigi tema ju ei tahtnud. Olen naine ja tõesti ei mõista oma meest. Väga inetu mulje jäi sellest kõigest, lisaks tegi mees vannis olles ühe õlle ning ma pole kindel, kas ta nüüd siis ikka ka kaine on.
Sai nüüd küll pikk kiri, aga äkki keegi sai aru, mis ja kus siis valesti läks. Mina ei saanud aru. Oma meest teades, ta sellest minuga rääkida edaspidi ei taha ning siis kui rääkiksimegi sellest, oleks ikka mina kõiges süüdi ja keeldunud temaga just tol õhtul seksimast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 00:01; 24.05 23:24; 24.05 23:35; 26.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot-oot, vaimne vägivald, füüsiline vägivald, täielik teadmatus tema tegemiste kohta ja sina uurid, mis sina valesti tegid? Kus on armastus, austus, hoolivus, kus on teie omavaheline kommunikatsioon? Ju siis mehel on koht, kuhu minna, et nii kergelt tüli üles kiskus ning jalga lasi. Ole tugev ning palju edu õigete otsuste tegemisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisega nõus. Mis füüsiliselt kurjaks minemisest sa räägid?! Miks sa sellisega lapse said? Kas enne oli siis normaalne inimene ja nüüd moondus?
Mehe vaatenurgast on ilmselt asi nii, et tema maksis ja tahab nüüd teenust. Eriti jälk, kui niimoodi suuseksi nõutakse.
Mõtisklen veel – mees tahtis seksida, aga sina vahtisid veel arvutis. Kas sa seda ei oleks saanud hiljem teha? Ja mina ka ei tahaks seksida, kui ilmselge huvi ülesnäitamise korral tuleb mu kaaslane ja küsib, et noh, kuidas selle seksiga siis jääb… Kui sul oleks normaalne mees (ja ta ei ole, kui ähvardab sind litsidesseminekuga!), siis tuleks asja lahendada peenelt. Lähed elutuppa, sätid end alasti diivanile ja kutsud teda enda juurde. Vaevalt ta siis ei ütleks. Oled sa ikka täiesti sada protsenti aus, et sa tahad seksi? Vaata enda sisse ja vasta ausalt. Meile siia ei olegi vaja vastata. Võib olla ei suuda su mees oma ebameeldiva käitumisega sinus enam tõelist kirge sütitada? Tunned, et oled kohustatud ja siis \”tuled talle vastu\”? Et noh, seksime siis, kui sa tahad…
Ja ärge saage valesti aru, ma ei õigusta su meest, lihtsalt üritan seletada, mis mulje mul jutust jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mees on su normaalse mõtlemise juba poolenisti hävitanud. ma olen midagi sarnast läbi elanud, ta oskas mu sõnu nii hästi käänata ja väänata, et kui tema minuga halb oli, siis ta tegi mulle selgeks, et halb olin mina ja ta manipuleeris lõputult väites, et mina manipuleerin. jube on see kui ta suudabki sind nii maatasa painutada, et jäädki temaga ja veel mõne lapse saad. selles mehes ei ole praegu sinu vastu ei austust ega armastust. ta ise on kõige tähtsam. soovib, et viiksid lapse seksimise ajaks teise tuppa, see on arulage mees, hoolimatu egoist.
mina kannatasin sellist elu üle 10 aasta ja kahju on raisatud ajast. lugesin kuskilt ütlust \”kannatamine on kõige suurem sõltuvus\” ja õige ta on, mul oli see pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]see mees on su normaalse mõtlemise juba poolenisti hävitanud. ma olen midagi sarnast läbi elanud, ta oskas mu sõnu nii hästi käänata ja väänata, et kui tema minuga halb oli, siis ta tegi mulle selgeks, et halb olin mina ja ta manipuleeris lõputult väites, et mina manipuleerin. jube on see kui ta suudabki sind nii maatasa painutada, et jäädki temaga ja veel mõne lapse saad. selles mehes ei ole praegu sinu vastu ei austust ega armastust. ta ise on kõige tähtsam. soovib, et viiksid lapse seksimise ajaks teise tuppa, see on arulage mees, hoolimatu egoist.
mina kannatasin sellist elu üle 10 aasta ja kahju on raisatud ajast. lugesin kuskilt ütlust \”kannatamine on kõige suurem sõltuvus\” ja õige ta on, mul oli see pikalt.[/tsitaat]

väga nõus selle jutuga. küsiks veel niipalju et kas temas midagi head ka on?, selle jutu põhjal küll mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui tore, et ma pole ainus naine, kelle mees nii siga on. Eelistab pornot vahtides ennast rahuldada…samal ajal mina ootan teda, et pakkuda midagi head talle. Arusaamatu. Ei püüa juba ammu tast aru saada, elan nagu lapsega koos, kes vahel jonnib, kuna oma tahtmist ei saa. Kui tahan, siis tema ei taha. Aga kui tal soov, siis kohe peab saama.
Valesti läks see, et su mees on isekas, armukade vb laste peale, äkki mingid mured. Sellegipoolest väga nõmedad sõnad tema poolt sulle. Aru ei saand, kas ja millal koju tagasi tuli.. Kui ikka öö otsa oli ära, ju ikka teise kaisus:( Kurb, et on mehi, kes ei oska hinnata pere väärtust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, aga kirjelduse põhjal tundub, et tema meelest ei ole sa ta naine, vaid palgaline majapidaja/prostituut. Rolli poolest pigem midagi koera sarnast, mitte mehega võrdne inimene. Tema maksab ja sul pole õigust vigiseda.

Saan aru, et raha inimestele meeldib ja kõik seda ise teenida ei oska, aga sellest, kui raha NII väga meeldib, et sellist troppi välja kannatada, ma küll aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole teemaalgataja selle suhtumisega nõus, et justkui tema tahtis seksi, mees ei tahtnud.
Selle kirjelduse põhjal ütleks, et kumbki ei tahtnud seksida nendel tingimustel, millega teine tahtis. Selles mõttes olete võrdsed.
Mis puudutab mehe käitumist, siis see viitab pikemaajalisele rahulolematusele. Tema käitumine ei ole ilmselt tingitud sellest ainult ühekordsest olukorrast, selle ta selle suhtes üle reageeriski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Copy-paste Facebookist, Naiselikkuse maailm seinalt

Mis juhtub siis, kui naine vaidleb mehega? Mitte midagi head… See pole naise ala – igasugune sõda pole naise ala. Mehega vaidlemine on sama, mis haukuda koera peale. Mida te näete, kui vaidlete mehega? Meest, kellel pole õigus! Mida näeb mees, kui vaidleb teiega? Ohtu tema mehelikule väärikusele. Juba lapsepõlves õpetas talle ema, millise mütsi peab ta pähe panema, milliseid sõpru peab valima, tal on juba küllalt sellisest suhtest, kui ta on tõeline mees. Ja teie, tema naise, vastu hakkab ta ennast veel rohkem kaitsma, kui te arvate. Sest mehel on juba sündides vere sisse kodeeritud naisest üleolek ja tahe võistelda. Ta lihtsalt ei saa kaotada naisele, juhul, kui see pole ta ema. Nii ta mõtlebki.
Niiet, kallid naised, ärge vaielge – see pole üldsegi naiselik käitumine. Vastasel juhul võite te mehe silmis muutuda kas vaenlaseks või tema emaks. Isegi siis, kui teil on õigus ja mehel pole, on parem teha nii, nagu ütleb mees ja eksida, kui teha nii, nagu ütleb naine ja sellega psüühiliselt murda meest. See on kaotus teie kui naise jaoks, kallid Daamid!
Kui paljud tänapäeva naised arvavad, et see ohverdamine või rumalus, siis mina arvan, et see on hoopis väärikus ja arukus. 🙂

Soovitan väljendada rahulikult ja ausalt, mida tunnen ja vajan mina. Probleemidest PEAB rääkima, kuid mitte süüdistades teist ja mitte vaieldes temaga. Naine saab kõik (ka ilma sõdadeta), mida ta soovib, kui ta oskab mehega käituda naiselikult (õrnalt, pehmelt, avatult ja julgeb olla haavatav). 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Copy-paste Facebookist, Naiselikkuse maailm seinalt

Mis juhtub siis, kui naine vaidleb mehega? Mitte midagi head… See pole naise ala – igasugune sõda pole naise ala. Mehega vaidlemine on sama, mis haukuda koera peale. Mida te näete, kui vaidlete mehega? Meest, kellel pole õigus! Mida näeb mees, kui vaidleb teiega? Ohtu tema mehelikule väärikusele. Juba lapsepõlves õpetas talle ema, millise mütsi peab ta pähe panema, milliseid sõpru peab valima, tal on juba küllalt sellisest suhtest, kui ta on tõeline mees. Ja teie, tema naise, vastu hakkab ta ennast veel rohkem kaitsma, kui te arvate. Sest mehel on juba sündides vere sisse kodeeritud naisest üleolek ja tahe võistelda. Ta lihtsalt ei saa kaotada naisele, juhul, kui see pole ta ema. Nii ta mõtlebki.
Niiet, kallid naised, ärge vaielge – see pole üldsegi naiselik käitumine. Vastasel juhul võite te mehe silmis muutuda kas vaenlaseks või tema emaks. Isegi siis, kui teil on õigus ja mehel pole, on parem teha nii, nagu ütleb mees ja eksida, kui teha nii, nagu ütleb naine ja sellega psüühiliselt murda meest. See on kaotus teie kui naise jaoks, kallid Daamid!
Kui paljud tänapäeva naised arvavad, et see ohverdamine või rumalus, siis mina arvan, et see on hoopis väärikus ja arukus. 🙂

Soovitan väljendada rahulikult ja ausalt, mida tunnen ja vajan mina. Probleemidest PEAB rääkima, kuid mitte süüdistades teist ja mitte vaieldes temaga. Naine saab kõik (ka ilma sõdadeta), mida ta soovib, kui ta oskab mehega käituda naiselikult (õrnalt, pehmelt, avatult ja julgeb olla haavatav). :)[/tsitaat

uskumatu, et keegi sellist iba peab levitamisvääriliseks! öäkk. sellepärast neid mölak- ja türannmehi nii palju ongi, et neid on sellised ‘naiselikud’ naised kasvatanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Copy-paste Facebookist, Naiselikkuse maailm seinalt

Mis juhtub siis, kui naine vaidleb mehega? Mitte midagi head… See pole naise ala – igasugune sõda pole naise ala. Mehega vaidlemine on sama, mis haukuda koera peale. Mida te näete, kui vaidlete mehega? Meest, kellel pole õigus! Mida näeb mees, kui vaidleb teiega? Ohtu tema mehelikule väärikusele. Juba lapsepõlves õpetas talle ema, millise mütsi peab ta pähe panema, milliseid sõpru peab valima, tal on juba küllalt sellisest suhtest, kui ta on tõeline mees. Ja teie, tema naise, vastu hakkab ta ennast veel rohkem kaitsma, kui te arvate. Sest mehel on juba sündides vere sisse kodeeritud naisest üleolek ja tahe võistelda. Ta lihtsalt ei saa kaotada naisele, juhul, kui see pole ta ema. Nii ta mõtlebki.
Niiet, kallid naised, ärge vaielge – see pole üldsegi naiselik käitumine. Vastasel juhul võite te mehe silmis muutuda kas vaenlaseks või tema emaks. Isegi siis, kui teil on õigus ja mehel pole, on parem teha nii, nagu ütleb mees ja eksida, kui teha nii, nagu ütleb naine ja sellega psüühiliselt murda meest. See on kaotus teie kui naise jaoks, kallid Daamid!
Kui paljud tänapäeva naised arvavad, et see ohverdamine või rumalus, siis mina arvan, et see on hoopis väärikus ja arukus. 🙂

Soovitan väljendada rahulikult ja ausalt, mida tunnen ja vajan mina. Probleemidest PEAB rääkima, kuid mitte süüdistades teist ja mitte vaieldes temaga. Naine saab kõik (ka ilma sõdadeta), mida ta soovib, kui ta oskab mehega käituda naiselikult (õrnalt, pehmelt, avatult ja julgeb olla haavatav). :)[/tsitaat]

Nii lolli juttu pole tükk aega näinud? Et naine see käitus valesti ja põhjustas mehe solvangud ja vihapurske? Naine on SÜÜDI, et ei käitu nagu allaheitlik salalik uss? Minu pole aega ega viitsimist selliseid lolle mänge mängida, õnneks on vähemalt mees normaalne, kellele ei pea olema \”õrn, pehme ja haavatav\” ja tegema kogu aeg nii nagu tema tahab, kellega saab arutada. Tõepoolest. Ükski mees pole mingit teesklemist ja skeemitsemist väärt, normaalses suhtes austatakse ja aktsepteeritakse teineteist sellisena, nagu inimesed on. Kahjuks teemaalgataja mees teda ilmselt ei austa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teinekord las mees maksab arved, selmet raha sulle anda, ja vaatab lapsele lasteaiakohta, siis saab tema arvutis istuda ja sina negli¸ee väel seksikalt mossitada.
Tõsiselt ka – miks selliste asjadega just sina pead tegelema? Nii jääbki mees eluvõõraks ja ei saa aru, kuhu ta raha läheb. Laps ja kodu on ühised, tehku siis reaalselt ka vastutusliigutusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen Sulle:joooookse! See suhe läheb aina hullemaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin ikka! Üks pikk ja suhtesliselt mõttetu olmetüli kirjeldus. Jutu ja mõtteviisi järgi tundute hästi noored ja ebaküpsed.

Mulle tundus kõige imelikum see koht, kus naine justkui masinlikult küsis, et kuidas selle seksiga siis jääb? Kõlab tõesti, nagu naise jaoks on see lihtsalt üks kodutöö, millele võib kodutööde nimekirjas kriipsu peale tõmmata, kui on ära seksitud.
Ma olen alati arvanud, et kui seksi ettepanekut üldse nii otsesõnu, verbaalselt peab tegema, siis võiks see olla tehtud siiski teatud häälestusega ning võiks olla juba omamoodi eelmänguks. Mitte nii, nagu teemaalgataja seda tegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, su mees on tõsiselt tropp ja mina sellist ei kannataks AGA sa ei saa öelda, et näe mina ju tahtsin aga sina ei tahtnud. Kuna sina oled oma elu ja selle korraldusega seni rahul olnud siis ma ei arvesta sellega, et sellises suhtes midagi ilusat olla saab AGA näha on, et seks on ka sinu jaoks TÖÖ. Sa tegelikult ei tahtnud mehega seksida vaid kuna mees tahtis siis sa olid nõus andma. Jätame suuseksi osa vahele, selle küsimine oli lihtsalt rõve (aga jällegi, sina oled sellise mehe valinud, ju oled rahul) aga nagu sa ütlesid, siis peale lapse sündi pole enam isu.Samas me keegi ei tea KUIDAS ta suuseksi palus. Ta võis seda ka hästi armsalt teha aga edasiantult kõlab nagu üritas vägisi riista suhu lükata (vabandust). Igatahes nüüd kui üks kord sina olid nõus (just, olid nõus, mitte tahtsid) seksima siis käis see ka nii, et passisid arvutis ja läksid siis magamistuppa mehe juurde voodisse, kus ka laps juba oli. Ilmselgelt oli sul kaitsekilp voodis olemas ja sellest ei saanudki midagi välja tulla. Eks see mehe plahvatama panigi. Sina julgesid temale nina peale visata, et ära ütle, et sina pole tahtnud. Kui mees poleks sulle peale käinud, kas sa teda kabistama oleksid läinud? Arvatavasti mitte. Ja mismõttes küsisid, kuidas seksiga jääb … see kõlab tõesti nagu kohustuslik tööülesanne, millega tuleb ühele poole saada. Kuhu jäävad silitused ja hellitused või midagi seksikat selle asemele, et küsida, nohhh seksi kah täna saab või? :))) See viimane oli illustratiivne aga minul ajaks küll isu ära.
See vägivaldseks kiskumise jutt tundub ka olevat pastakast imetud. Sul lihtsalt oli vaja öelda mingi põhjus miks sa tahtsid lapsega teise tuppa kolida. Lapse kolimine oli mehele karistuseks, ilmselgelt laps oleks võinud oma isa kõrvale jääda aga sa tahtsid näidata, et isa ei kõlba. Sina oleksid võinudki minna teise tuppa.
Litsimaja jutt oli jälle rõve aga kui ikka pikka aega saanud ei ole või kui mees tunneb, et naine on temaga kohustusest siis viskab üle küll. Kas sul ei viskaks kui mees sinuga ainult kohustusest seksiks? Imelik ju.
Mehe asemel ma meelega ei tooks autot tagasi (kui teaksin, et lapsel on käru ja temale sellega ebamugavust ei valmista), kõnni heaga ja selle pika jalutuskäigu ajal pane ennast tema olukorda. Kui minu mees ei peaks mind enam seksikaks siis see oleks minu jaoks probleem ja kui see süveneb siis ma võin plahvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuli koju hommikul kell 6. Seega saime oma sõidu hommikul lapsega ära teha, kui 2 tunni pärast tagasi tulime, oli mees jälle läinud. Ei tea ega tahagi teada, kus ta käis. Pole me midagi verinoored, varased 30-ndad juba jooksevad ja kooski oldud enam kui 10 aastat. Ja rahaga siiani selline asi, et senise kooselu jooksul ei ole mees pidanud tasuma meie ühiseid arveid/laene, isegi söögiraha ei ole ma temalt küsinud. Ma olen alati oma sissetulekuga hakkama saanud. See kuu on nüüd esimene kord, kus tema peab kõige eest maksma, sest minu vh lõppes ning kuna laps lasteaia kohta ei saanud, siis ma tööle naasta veel ei saa. See, et mees hakkab sellest kuust arveid maksma, oli meil kokkulepitud juba paar kuud tagasi.
Aga olgem ausad, mõlemalt poolt oli siin vastustes häid arvamusi, mõtteid nii ühe kui ka teise poolt ja vastu. Mulle tõesti seks ei meeldi ja kui ma koostan päevaplaani, siis seks on asi, mida ma planeerida üritan 😀 Tegelikult on meil suhtes palju probleeme, mis ei ole seotud ei seksi, ei rahaga. Eile öösel selle kõige üle mõtiskledes ma mõistsin, et asi ei olegi selles ühes õhtus ja selles ühes tülis, vaid kogu meie suhtes. Asjad hakasid kiiva kiskuma juba aastate eest, ammu enne lapse sündi. Lihtsalt rasedus ja lapse sünd on mind palju muutnud ja minu ootused mehe suhtes on nüüd teistsugused kui varem.
Tänud vastajaile. Eks lõplikud otsused oma suhte osas saan ikka vaid ise teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 00:01; 24.05 23:24; 24.05 23:35; 26.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te tõesti arvate, et see on tõsine jutt? Või siis see ongi kuidagi normaalne ja ainult mulle tundub seda lugedes, et see saab olla ainult väljamõeldis? Kui nii, siis on ikka tõesti olemas mitu erinevat eestit ja üks on ikka tõeline lollide riik, jube.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 23:29; 24.05 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te tõesti arvate, et see on tõsine jutt? Või siis see ongi kuidagi normaalne ja ainult mulle tundub seda lugedes, et see saab olla ainult väljamõeldis? Kui nii, siis on ikka tõesti olemas mitu erinevat eestit ja üks on ikka tõeline lollide riik, jube.[/tsitaat]
See ei ole väljamõeldis.
Minu jaoks on see igapäevane elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 00:01; 24.05 23:24; 24.05 23:35; 26.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See ei ole väljamõeldis.
Minu jaoks on see igapäevane elu.[/tsitaat]
Kurb, aga seda muuta saad sa ainult ise. Kui tahad muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 23:29; 24.05 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea, et sa oskad ise näha, et probleemid on sügavamal. Soovitan koos nõustaja juurde minna. Kui on soov koos edasi elada, siis võib sellest palju abi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest paras paar koos. Mõlemad on kalkuleerivad ja külmad. Üks paneb seksi päevaplaani ja teine tahab oma naise käest osta seksi raha eest.
Alguses tundus, et tüüpiline tänapäeva noorpaar: ülbe rullnokast mees ja asjalik ex-beibest naine, kokku saanud selle tõttu, et ühele tundus, et teine on ilus lisa auto juurde ning teine vaatas et esimesel on ilus auto, millega hea poosetada. Aga eks 10 aastat tagasi oli ka küllaga selliseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesime koos elukaaslasega seda teemaalgatust ja esimene mõte oli – Naine, kus on sinu eneseväärikus??? Mees on ju täielik mats ja kui sa sellist rõvedat käitumist tolereerid, siis tundub, et sinul pole peas kõik päris korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 17:40; 25.05 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kui tore, et ma pole ainus naine, kelle mees nii siga on. Eelistab pornot vahtides ennast rahuldada…samal ajal mina ootan teda, et pakkuda midagi head talle. Arusaamatu. Ei püüa juba ammu tast aru saada, elan nagu lapsega koos, kes vahel jonnib, kuna oma tahtmist ei saa. Kui tahan, siis tema ei taha. Aga kui tal soov, siis kohe peab saama.
Valesti läks see, et su mees on isekas, armukade vb laste peale, äkki mingid mured. Sellegipoolest väga nõmedad sõnad tema poolt sulle. Aru ei saand, kas ja millal koju tagasi tuli.. Kui ikka öö otsa oli ära, ju ikka teise kaisus:( Kurb, et on mehi, kes ei oska hinnata pere väärtust.[/tsitaat]

Aga miks ometi oled sellise mehega koos?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 17:40; 25.05 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud kirutavad, et naine ju tegelikult seksi ei tahtnud ning oli vaid nõus mehele vastu tulema, et mees sai aru ja sellepärast plahvatas… Minuarvates see näitab just veel rohkem, et mees on siin see halb ja kole pool ning naine hea, ise ei taha aga on nõus vastu tulema teisele… mida mehel siin kobiseda? Et naine kohe jalgu harki ei ajanud, vaid püüdis sobivamat kohta ja aega leida? Enda mittetahtmisest hoolimata püüdis ise olukorda siluda ja mehele kõike pakkuda, aga ikka oli vähe. Mees on idioot, mis muud… Või arvab mõni tõesti, et naine peaks suhtumist muutma ning teinekord naeratades ja moosides minema meest seksi lainele viima, kuigi ta ise seda ei soovi ja mees survet avaldab?
Kui mees seksi peale sunnib, muutubki see vastikuks kohustuseks, mida võetakse kui tööd, mitte lõbu… Minul tekkis niiviisi täielik vastumeelsus nii seksi kui mehe suhtes… Ja ma tõesti ei arva, et see minu süü oli, mehe pealekäimine ja nilbitsemine ebasobivates olukordades muutis asja selliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain jutust nii aru, et mehel on endal mingid probleemid, tõstis lihtsalt tühjast tüli ja leidis põhjuse, et naisele \”ära panna\” ning ise minema tõmmata…
Meest, kellele loota ei saa, mina enda kõrvale näiteks ei taha. Eriti veel sellist, kes mind ei austa, kes mind ei armasta, kes mind ei mõista.
Kardan, et ega siin enam asi paremaks ei lähe…
Jõudu ja meelekindlust teemaalgatajale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu mees oleks minuga nii nagu praegu käitunud siis kui me tutvusime, oleks ma kohe tema elust kadunud, kuid see kõik (alandamised, mõnitamine, ähvardused, minu kulul elamine, ära kasutamine) on lisandunud meie suhtesse aegamisi aastatega ning ma olen suutnud sellega harjuda.
Nagu see ütluski, et kui visata konn kuuma vette, hüppab ta sealt kohe välja, aga kui panna konn külma vette ning siis vesi aeglaselt keema ajada, siis konn veest välja ei tule ning sureb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.05 00:01; 24.05 23:24; 24.05 23:35; 26.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nyyd aru saad, et sul on halb suhe, siis paki asjad ja tule ära, muidu kohtleb jalamatina edasi, sa oled aga paremat väärt. Õpi end armastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitused on siin kangesti ühesed – jookse, põgene ja jäta see siga maha. Mulle tundub kangesti, et asi ei ole ainult mehes, mingi muster naise käitumises tingib omakorda mehe käitumise. Jutt, et ma jätaksin mehe maha, kui ta mind ei armasta, ei hooli minust,raha ei anna, ja kätel ei kanna on ilus küll, aga kui paljud siis oma mehikesi maha jätavad? Pole me ju ise ka nii üdini inglid ja süütukesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyyd ma siis team, et kui mees annab raha talle soogi ostmiseks ja yhiste arvete maksmiseks, siis peab temalt samal ohyul suhu votma. Kui ei tee seda, siis voib minuga kaituda, nagu maltsaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitused on siin kangesti ühesed – jookse, põgene ja jäta see siga maha. Mulle tundub kangesti, et asi ei ole ainult mehes, mingi muster naise käitumises tingib omakorda mehe käitumise. Jutt, et ma jätaksin mehe maha, kui ta mind ei armasta, ei hooli minust,raha ei anna, ja kätel ei kanna on ilus küll, aga kui paljud siis oma mehikesi maha jätavad? Pole me ju ise ka nii üdini inglid ja süütukesed. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 18:58; 28.05 19:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Keeruline tüli mehega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.