Esileht Pereelu ja suhted Keerulised suhted isaga

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Keerulised suhted isaga

Postitas:

Teisejärguline oled sa oma isale algusest peale olnud, alkohooliku jaoks ei saagi midagi peale alkoholi ja iseenda vajaduste tähtsam olla. Sinu lapsepõlve rikkus ta ära, täiskasvanuellu astumisel ei aidanud ja omalt poolt motivatsiooni suhtlemiseks ei ole näidanud. Ise trùgid sinna appi, isa ei viitsi selle tarvis isegi kaine olla.

Tegelikult käidki ju peamiselt sellepärast, et isalt mingit pärandust on loota, see vähemalt kompenseeriks midagigi sellest, mis ta kõik sinu jaoks elu jooksul tegemata on jätnud. Paraku on tema varad ikkagi ainult tema omad ja võib need kasvõi loomade varjupaigale annetada kui tahab.

See lapselaps, kes sinna maja plaanib ehitada, on täpselt sama peal väljas, mis sina, aga on valmis konkreetsemaid samme võtma. Kui isale pakuksid, et ehitad ise ta maa peale maja ja kolid perega tema kõrvale elama, oleks ta tõenäoliselt nõus.

Kumbki teist ei hooli sest joodikust ja keegi ei käiks teda poputamas kui tal juhtumisi vara ei oleks.

Mina pole kuhugi trüginud. Olen käinud vaid siis, kui isa on konkreetselt midagi palunud ning meie suhtlemine taastus juba siis, kui isa üürikorteris elas. Siis ma tõesti ei mõelnud mingile pärandusele.
Nüüd, kui isa on paar aastat korrutanud, et vara läheb kahele lapsele, siis tõesti tekkisid mõtted, et see oleks väikeseks toeks, kuid kuna ma pole kunagi oma vanematelt abi palunud, siis loomulikult saan ka edaspidi nende abita (varata) hakkama.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine on. Mehel testament tehtud, laps sealt välja jäetud. Kuni laps alaealine, oleks tal õigus sundosale ehk siis tuleks välja maksta pool sellest, mis talle pärimisjärgselt oleks kuulunud. Meil varad minu nimel ja abieluvarasuhteks lahusvara.

Su mees on ikka tõsine mölakas, et sinusuguse nõia nõudmistele allub.

Arvad, jah, lugu ja põhjust teadmata?

Ei vihka ei mina ega mees mehe last. Teise ringi inimesed ei saa paraku olla sinisilmsed, vara- ja rahaasjad peavad paigas olema. Mehe eelmine kodu jäi eksnaisele ja lapsele, oleks päris veider kui me annaks võimaluse käe sirutada meie ühise kodu suunas. Seetõttu ongi testamendid tehtud ja lapse tõttu meie abieluvarasuhteks lahusvara. Reaalselt on kõik muidugi ühine, pole vahet, kes autot tangib või toidukoti koju toob. Kinnisvara aga on jah minu nimel. Ei ole ma mingi nõid ja mees ei-tea-milline, ei tee keegi mehe eelmise kooselu lapsele liiga, lihtsalt asjad ongi juriidiliselt paigas. Soovitan teistelgi oma asjad üle vaadata, et peale kaasalase surma üllatusi ei tuleks ja end tänavalt ei leitaks.

Minu tuttav tegi ka – esimesest abielu ostetud kinnistu oma poole kinkis pojale (naisel ei olnud raha, et välja osta – seega oli see mõistlik valik, lapsele jäi tema kodu + sai ka isa osa endale). Seega sai poeg juba oma osa kätte. Ja siis mis teisest abielust vara tekib – jääb teisest abielust lapsele. Neil on abikaasade vastastikune testament, et kogu vara pärib see, kes kauem elab ja see siis jagab vara ära, kui on midagi jagada. Neil on ka veel perefirma, seega on välistatud see, et firma osad lähevad jagamisele.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 18:02; 01.08 09:00; 03.08 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja sa oled hea inimene.
Head inimest saab ikka ja jälle ära kasutada.
Hea inimene talub valu ja solvanguid. Neelad kõik alla ja veel naeratad ka, head lapsed ju nii teevad.

Isa on sul alkohoolik. Ta on egoist.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema nt müüs oma korteri maha, et aidata uue mehe talu renoveerida. Kui otsustati (minu teadmata), et seetõttu võiks ka ema lapsed testamendiga tükikese maad saada, sain telefonikõne ühelt mehe lapselt, et ma olevat väga rahaahne.

See on täiesti tavaline ja ootuspärane. Enamus inimesi kahjuks ongi sellised.

Aga küsi nüüd endalt, et mitut näidet inimeste tõelisest olemusest sulle veel vaja on?
Et sa oskaks selle päranduse kätte saanud “lapselapse” tulevast käitumist pisutki ette ennustada…

Sina, ja su ema ilmselt samuti, olete teistsugused (= usaldavad ja head), seega, tundub, et teil ongi raske kogu seda jama mõista.
Aga proovi. Elu on väga karm.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.07 12:44; 30.07 17:49; 30.07 18:48; 31.07 09:31; 01.08 12:58; 02.08 10:57; 02.08 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eelmine kodu jäi eksnaisele ja lapsele, oleks päris veider kui me annaks võimaluse käe sirutada meie ühise kodu suunas.

Veider on hoopis see, et sa kasutad väljendeid nagu “käe sirutamine meie ühise kodu suunas”, vaata see jätab sinust mulje kui inimesest, kes suhtub mehe lapsesse pahatahtlikult, eelarvamustega ja halvustavalt. Miks sa arvad, et ta üldse tahab oma kätt sinu varanatukese suunas sirutada? Miks sa nii tarbetult õel oled?
Kaitse oma vara, see on loomulik, aga sinu sõnavara reedab palju enamat kui lihtsalt soovi õigluse ja juriidilise selguse järele.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 21:20; 29.07 21:23; 01.08 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisejärguline oled sa oma isale algusest peale olnud, alkohooliku jaoks ei saagi midagi peale alkoholi ja iseenda vajaduste tähtsam olla. Sinu lapsepõlve rikkus ta ära, täiskasvanuellu astumisel ei aidanud ja omalt poolt motivatsiooni suhtlemiseks ei ole näidanud. Ise trùgid sinna appi, isa ei viitsi selle tarvis isegi kaine olla.

Tegelikult käidki ju peamiselt sellepärast, et isalt mingit pärandust on loota, see vähemalt kompenseeriks midagigi sellest, mis ta kõik sinu jaoks elu jooksul tegemata on jätnud. Paraku on tema varad ikkagi ainult tema omad ja võib need kasvõi loomade varjupaigale annetada kui tahab.

See lapselaps, kes sinna maja plaanib ehitada, on täpselt sama peal väljas, mis sina, aga on valmis konkreetsemaid samme võtma. Kui isale pakuksid, et ehitad ise ta maa peale maja ja kolid perega tema kõrvale elama, oleks ta tõenäoliselt nõus.

Kumbki teist ei hooli sest joodikust ja keegi ei käiks teda poputamas kui tal juhtumisi vara ei oleks.

Mina pole kuhugi trüginud. Olen käinud vaid siis, kui isa on konkreetselt midagi palunud ning meie suhtlemine taastus juba siis, kui isa üürikorteris elas.

Isa rikkus su lapsepõlve ära, sinu kasvatamises ei osalenud ja palju aastaid sa temaga isegi ei suhelnud. Siis isa helistas, et on abi vaja ja sina muudkui käid abistamas, mis siis, et ta tihtipeale nii purjus on, et isa ka aru ei saa, mis jama suust välja ajab ja järgmisel päeval midagi ei mäleta.

Mille nimel sa sellist inimest siis abistamas käid?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 19:35; 01.08 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa rikkus su lapsepõlve ära, sinu kasvatamises ei osalenud ja palju aastaid sa temaga isegi ei suhelnud. Siis isa helistas, et on abi vaja ja sina muudkui käid abistamas, mis siis, et ta tihtipeale nii purjus on, et isa ka aru ei saa, mis jama suust välja ajab ja järgmisel päeval midagi ei mäleta.

Mille nimel sa sellist inimest siis abistamas käid?

Keegi ei kohusta kõnet vastu võtma ja abistamas käima.

Kui isal polnud kinnisvara, siis ma ju ei käinud teda abistamas. Hakkasime telefoni teel suhtlema. Ta on siiski mu isa. Kui sündisid lapselapsed, siis saime aastas korra-paar kokku, käisime loomaaias vms ja isa käis meil külas. Kuna isa suutis end enamasti sellistel puhkudel kainena hoida, siis oli selline suhtlus võimalik. Purjus peaga on ta pigem helistanud. Enamus ebameeldivaid kogemusi/mälestusi jääb pigem lapsepõlve, sest nüüd on mul tõesti võimalik ka öelda, et sry isa, sa oled täna purjus ja ma ei aruta sinuga neid teemasid või ei soovi üldse täna rääkida.
See teebki suhted keeruliseks, et ühel hetkel on kõik nagu ilus kena ning teisel hetkel ei pruugi nii tore olla. Ainult need, kes on sarnases olukorras olnud, oskavad aimata, et see pole nii must ja valge, et on ainult hea või halb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa rikkus su lapsepõlve ära, sinu kasvatamises ei osalenud ja palju aastaid sa temaga isegi ei suhelnud. Siis isa helistas, et on abi vaja ja sina muudkui käid abistamas, mis siis, et ta tihtipeale nii purjus on, et isa ka aru ei saa, mis jama suust välja ajab ja järgmisel päeval midagi ei mäleta.

Mille nimel sa sellist inimest siis abistamas käid?

Keegi ei kohusta kõnet vastu võtma ja abistamas käima.

Kui isal polnud kinnisvara, siis ma ju ei käinud teda abistamas. Hakkasime telefoni teel suhtlema. Ta on siiski mu isa. Kui sündisid lapselapsed, siis saime aastas korra-paar kokku, käisime loomaaias vms ja isa käis meil külas. Kuna isa suutis end enamasti sellistel puhkudel kainena hoida, siis oli selline suhtlus võimalik. Purjus peaga on ta pigem helistanud. Enamus ebameeldivaid kogemusi/mälestusi jääb pigem lapsepõlve, sest nüüd on mul tõesti võimalik ka öelda, et sry isa, sa oled täna purjus ja ma ei aruta sinuga neid teemasid või ei soovi üldse täna rääkida.

See teebki suhted keeruliseks, et ühel hetkel on kõik nagu ilus kena ning teisel hetkel ei pruugi nii tore olla. Ainult need, kes on sarnases olukorras olnud, oskavad aimata, et see pole nii must ja valge, et on ainult hea või halb.

Sa räägid praegu puhtakujulist kaassõltlase juttu: kõik ei ole nii lihtne, kõik ei ole mustvalge.
Mina olen s…peadest isasid elus küll näinud: mu enda mängurist isa ja mu lapse isa, kes last ainult sotsiaalse kapitali kogumiseks kasutas (lähemalt selgitamine läheb pikaks ja teemast mööda). Kõigil s.peadest isadel on üks ja sama tunnus – nad jätavad oma lapsed rahata või siis maksavad sandikopikaid.

Selle isaga edasi suheldes saad vaid veelgi enam haiget ja teed ka oma lastele haiget. Alati on parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Lõpeta selle jobuga perekonna mängimine ära, milleks endale ja oma lastele valetada?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 22:40; 02.08 09:34; 02.08 10:22; 02.08 11:53; 02.08 12:26; 02.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa rikkus su lapsepõlve ära, sinu kasvatamises ei osalenud ja palju aastaid sa temaga isegi ei suhelnud. Siis isa helistas, et on abi vaja ja sina muudkui käid abistamas, mis siis, et ta tihtipeale nii purjus on, et isa ka aru ei saa, mis jama suust välja ajab ja järgmisel päeval midagi ei mäleta.

Mille nimel sa sellist inimest siis abistamas käid?

Keegi ei kohusta kõnet vastu võtma ja abistamas käima.

Kui isal polnud kinnisvara, siis ma ju ei käinud teda abistamas. Hakkasime telefoni teel suhtlema. Ta on siiski mu isa. Kui sündisid lapselapsed, siis saime aastas korra-paar kokku, käisime loomaaias vms ja isa käis meil külas. Kuna isa suutis end enamasti sellistel puhkudel kainena hoida, siis oli selline suhtlus võimalik. Purjus peaga on ta pigem helistanud. Enamus ebameeldivaid kogemusi/mälestusi jääb pigem lapsepõlve, sest nüüd on mul tõesti võimalik ka öelda, et sry isa, sa oled täna purjus ja ma ei aruta sinuga neid teemasid või ei soovi üldse täna rääkida.

See teebki suhted keeruliseks, et ühel hetkel on kõik nagu ilus kena ning teisel hetkel ei pruugi nii tore olla. Ainult need, kes on sarnases olukorras olnud, oskavad aimata, et see pole nii must ja valge, et on ainult hea või halb.

Sa räägid praegu puhtakujulist kaassõltlase juttu: kõik ei ole nii lihtne, kõik ei ole mustvalge.

Mina olen s…peadest isasid elus küll näinud: mu enda mängurist isa ja mu lapse isa, kes last ainult sotsiaalse kapitali kogumiseks kasutas (lähemalt selgitamine läheb pikaks ja teemast mööda). Kõigil s.peadest isadel on üks ja sama tunnus – nad jätavad oma lapsed rahata või siis maksavad sandikopikaid.

Selle isaga edasi suheldes saad vaid veelgi enam haiget ja teed ka oma lastele haiget. Alati on parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Lõpeta selle jobuga perekonna mängimine ära, milleks endale ja oma lastele valetada?

Isa helistas täna hommikul ja ma ei võtnud vastu. Panin hoopis tema numbrile blokeeringu peale.
Pean laskma ka lastel nr ära blokeerida, sest veel jubedam oleks, kui ta neid tüütama hakkaks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa rikkus su lapsepõlve ära, sinu kasvatamises ei osalenud ja palju aastaid sa temaga isegi ei suhelnud. Siis isa helistas, et on abi vaja ja sina muudkui käid abistamas, mis siis, et ta tihtipeale nii purjus on, et isa ka aru ei saa, mis jama suust välja ajab ja järgmisel päeval midagi ei mäleta.

Mille nimel sa sellist inimest siis abistamas käid?

Keegi ei kohusta kõnet vastu võtma ja abistamas käima.

Kui isal polnud kinnisvara, siis ma ju ei käinud teda abistamas. Hakkasime telefoni teel suhtlema. Ta on siiski mu isa. Kui sündisid lapselapsed, siis saime aastas korra-paar kokku, käisime loomaaias vms ja isa käis meil külas. Kuna isa suutis end enamasti sellistel puhkudel kainena hoida, siis oli selline suhtlus võimalik. Purjus peaga on ta pigem helistanud. Enamus ebameeldivaid kogemusi/mälestusi jääb pigem lapsepõlve, sest nüüd on mul tõesti võimalik ka öelda, et sry isa, sa oled täna purjus ja ma ei aruta sinuga neid teemasid või ei soovi üldse täna rääkida.

See teebki suhted keeruliseks, et ühel hetkel on kõik nagu ilus kena ning teisel hetkel ei pruugi nii tore olla. Ainult need, kes on sarnases olukorras olnud, oskavad aimata, et see pole nii must ja valge, et on ainult hea või halb.

Sa räägid praegu puhtakujulist kaassõltlase juttu: kõik ei ole nii lihtne, kõik ei ole mustvalge.

Mina olen s…peadest isasid elus küll näinud: mu enda mängurist isa ja mu lapse isa, kes last ainult sotsiaalse kapitali kogumiseks kasutas (lähemalt selgitamine läheb pikaks ja teemast mööda). Kõigil s.peadest isadel on üks ja sama tunnus – nad jätavad oma lapsed rahata või siis maksavad sandikopikaid.

Selle isaga edasi suheldes saad vaid veelgi enam haiget ja teed ka oma lastele haiget. Alati on parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Lõpeta selle jobuga perekonna mängimine ära, milleks endale ja oma lastele valetada?

Isa helistas täna hommikul ja ma ei võtnud vastu. Panin hoopis tema numbrile blokeeringu peale.

Pean laskma ka lastel nr ära blokeerida, sest veel jubedam oleks, kui ta neid tüütama hakkaks.

Väga hea. Ja nii jätkagi.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 22:40; 02.08 09:34; 02.08 10:22; 02.08 11:53; 02.08 12:26; 02.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa helistas täna hommikul ja ma ei võtnud vastu. Panin hoopis tema numbrile blokeeringu peale.

Absoluutselt ei ole hea.
Ja seekord läks siis taas nagu alati, et üks inimene peab olema selgeltnägija ja tegema sellest blokeeringust pika vinna peale järelduse teise inimese sõnumi kohta.
Ja see sõnum oleks: Ma ei taha oma isaga rohkem suhelda, sest tunnen, et ei suudaks teha head nägu, minu jaoks halva mängu juures.

………..

Minu jaoks arusaamatu, MIKS neid mänge peavad täiskasvanud oma lähedastega mängima.
Selle asemel, et inimesele kohe, otse ja ausalt seda öelda?

Ok, mingi suvalise naabrieidega küll, las mõistatab, temast savi, aga oma pere siseselt?
Kaks juuksekarvapaksust austuseraasukest võiks ikka oma liha ja vere jaoks ikkagi olla.
Aga ei tule.

Saada vähemalt SMS talle selle sama lausega, mida ma sinu jutust tsiteerisin.
Praegu inimene ei tee veel mingit järeldust, pigem hakkab asjata muretsema, et jäid auto alla.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.07 12:44; 30.07 17:49; 30.07 18:48; 31.07 09:31; 01.08 12:58; 02.08 10:57; 02.08 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa helistas täna hommikul ja ma ei võtnud vastu. Panin hoopis tema numbrile blokeeringu peale.
Pean laskma ka lastel nr ära blokeerida, sest veel jubedam oleks, kui ta neid tüütama hakkaks.

Räägi inimesega asjad selgeks, mitte ära hakka selliseid tobedaid lapsikuid “ma ei räägi sinuga” mänge mängima. Teine ei saa aru, milles asi on! Või teeb täiesti valed järeldused. Täiskasvanud inimene ei saa nii peast titt olla ja jonnida, RÄÄGI SELGEKS. No saada vähemalt sms suht konkreetse selgitusega (mida see “ma ei jaksa head nägu teha” ei ole). Ja siis katkesta suhtlemine või midaiganes vaja.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 20:33; 30.07 09:28; 30.07 15:03; 02.08 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa helistas täna hommikul ja ma ei võtnud vastu. Panin hoopis tema numbrile blokeeringu peale.

Pean laskma ka lastel nr ära blokeerida, sest veel jubedam oleks, kui ta neid tüütama hakkaks.

Räägi inimesega asjad selgeks, mitte ära hakka selliseid tobedaid lapsikuid “ma ei räägi sinuga” mänge mängima. Teine ei saa aru, milles asi on! Või teeb täiesti valed järeldused. Täiskasvanud inimene ei saa nii peast titt olla ja jonnida, RÄÄGI SELGEKS. Ja siis katkesta suhtlemine või midaiganes vaja.

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna? Ma ei suuda temaga asju selgeks rääkida.
SMS või pikem selgitav kiri on veel mõeldav.
Mingi selgituse kavatsengi lähipäevil saata.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa helistas täna hommikul ja ma ei võtnud vastu. Panin hoopis tema numbrile blokeeringu peale.

Pean laskma ka lastel nr ära blokeerida, sest veel jubedam oleks, kui ta neid tüütama hakkaks.

Räägi inimesega asjad selgeks, mitte ära hakka selliseid tobedaid lapsikuid “ma ei räägi sinuga” mänge mängima. Teine ei saa aru, milles asi on! Või teeb täiesti valed järeldused. Täiskasvanud inimene ei saa nii peast titt olla ja jonnida, RÄÄGI SELGEKS. Ja siis katkesta suhtlemine või midaiganes vaja.

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna? Ma ei suuda temaga asju selgeks rääkida.

SMS või pikem selgitav kiri on veel mõeldav.

Mingi selgituse kavatsengi lähipäevil saata.

Ära vaeva end selgitustega. Alkohoolik ja mängur on egoist, psüühikahäirega inimene (natrsiss, psühhopaat) – teda ei huvita teised inimesed, keda ta oma pahedele ohvriks toob. Oluline on vaid tema ja tema vajadused. Seega sellele, et tema telefonikõnesid ei aksepteerita, ei saa alkohooliku või mänguri jaoks olla ükski selgitus piisav, sest et TEMA JU TAHAB HELISTADA JA JAURATA. Muud selgitused ei loe.

Sellest selgitusest saab mängur ja alkohoolik vaid signaali, et sa siiski tahad temaga suhelda, kui kõne vastu võtad. Ja terror jätkub.
Need, kes siin oma lihast ja verest jauravad, ei tea, mida reaalselt tähendab s.peast vanem. Mina tean. Olen seda ahelreaktsiooni põlvkonniti tunda saanud: minu vanaisa oli s.peast isa ja saatis minu ema kahe palja käega päranduseta ellu, lõi l…si ja vahetas naisi nagu sukapaare, minu isa on mängurist s.pea, kes emalt päranduseks saadud korteri varsti mänguvõlgade katteks maha peab müüma – minu saatis ellu kahe palja käega, minu lapse isa on s.pea, kes lapsele terve elu maksis 30% miinimumelatisest ja vedas last väevõimuga pereüritustele, et oma kogukonnale teha pakasuuhat, et ta ikkagi tegeleb oma lapsega, kuid minu laps ei saa oma isalt päranduseks halli sentigi ning ka igasugune rahaline (rääkimata moraalsest) tugi puudub juba mitu aastat.

Sellised isad on prussakad, mitte mingi perekond ega liha ega veri. Sellised tuleb väga konkreetselt p…se saata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 22:40; 02.08 09:34; 02.08 10:22; 02.08 11:53; 02.08 12:26; 02.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna?

Sry, ei tulnud selle peale ja ei teadnud.

AGA kui ma ka teaksin seda, siis ma ikkagi väldiksin mingi vägivalduri ukse taha ilmumist ja räuskamist, et tütar, miks sa mu kõnesid vastu ei võta, kui ma helistan. (Pigem räägiks tema asjadest, kui ta kaine on jne.)

Kui see tema kohaleilmumine on välistatud, ok, siis võid seda mängu mängida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.07 12:44; 30.07 17:49; 30.07 18:48; 31.07 09:31; 01.08 12:58; 02.08 10:57; 02.08 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna?

Sry, ei tulnud selle peale ja ei teadnud.

AGA kui ma ka teaksin seda, siis ma ikkagi väldiksin mingi vägivalduri ukse taha ilmumist ja räuskamist, et tütar, miks sa mu kõnesid vastu ei võta, kui ma helistan. (Pigem räägiks tema asjadest, kui ta kaine on jne.)

Kui see tema kohaleilmumine on välistatud, ok, siis võid seda mängu mängida.

Ta õnneks elab piisavalt kaugel, et mitte ukse taha tulla. Ta pole juba paar aastat olnud suuteline korra aastas meile küllagi tulema. Muidu suveti ikka käis korra läbi.
Aga ma saadan selgitava sõnumi, siis ta ei pommita meid liigselt vastamata kõnedega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna?

Sry, ei tulnud selle peale ja ei teadnud.

AGA kui ma ka teaksin seda, siis ma ikkagi väldiksin mingi vägivalduri ukse taha ilmumist ja räuskamist, et tütar, miks sa mu kõnesid vastu ei võta, kui ma helistan. (Pigem räägiks tema asjadest, kui ta kaine on jne.)

Kui see tema kohaleilmumine on välistatud, ok, siis võid seda mängu mängida.

Ta õnneks elab piisavalt kaugel, et mitte ukse taha tulla. Ta pole juba paar aastat olnud suuteline korra aastas meile küllagi tulema. Muidu suveti ikka käis korra läbi.

Aga ma saadan selgitava sõnumi, siis ta ei pommita meid liigselt vastamata kõnedega.

Ta jääb sind edasi oma kõnedega pommitama. Minu sõna selle peale.
Kui tuleb ukse taha räuskama ja ära ei kao, kutsud politsei. Ongi kõik.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 22:40; 02.08 09:34; 02.08 10:22; 02.08 11:53; 02.08 12:26; 02.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna?

Sry, ei tulnud selle peale ja ei teadnud.

AGA kui ma ka teaksin seda, siis ma ikkagi väldiksin mingi vägivalduri ukse taha ilmumist ja räuskamist, et tütar, miks sa mu kõnesid vastu ei võta, kui ma helistan. (Pigem räägiks tema asjadest, kui ta kaine on jne.)

Kui see tema kohaleilmumine on välistatud, ok, siis võid seda mängu mängida.

Ta õnneks elab piisavalt kaugel, et mitte ukse taha tulla. Ta pole juba paar aastat olnud suuteline korra aastas meile küllagi tulema. Muidu suveti ikka käis korra läbi.

Aga ma saadan selgitava sõnumi, siis ta ei pommita meid liigselt vastamata kõnedega.

Ta jääb sind edasi oma kõnedega pommitama. Minu sõna selle peale.

Kui tuleb ukse taha räuskama ja ära ei kao, kutsud politsei. Ongi kõik.

Ta pigem solvub ja arvab minu ka oma laste nimekirjast välja. 🙂
Eks ka alkohoolikud on erineva iseloomu ja käitumismustritega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul isa on alkohoolik. On olnud terve minu eluea, 30a juba. Lapsepõlves figureeris ta mu elus korra aastas ehk. Õnneks on ema ametlikult alimendid välja nõudnud ja neid ta maksnud pole. Ehk siis minul tema ülalpidamiskohustus puudub tulevikus.
Hakkasime isaga rohkem suhtlema, kui minul sündisid lapsed. Käis neid vaatamas oma kainetel hetkedel, kuna ta teab, et täis peaga ma teda sisse ei lase.
Tundsin ka mingil momendil kohustust teda aidata, oma isa ju. Kaks aastat üritasin aidata teda oma elu korda saada. Andsin isegi elukoha talle, maksime tema mingeid arveid, kuna tööl käimine segab ju joomist. Lootsime mehega, et äkki saab oma elu jonksu. Käis isegi viinaravil mingi hetk. Tegelikkus oli see, et ta hakkas meid veel rohkem ära kasutama. Ta ei saanud arugi, et midagi valesti tegi, kui meie kinnisvara joomapunkriks muutis. Õigust jäi ülegi, kuna ma olen tema laps ja pean teda aitama. Lõpuks mu mehel viskas üle ja viskas ta konkreetselt välja, mina ilmselt olekski jäänud teda poputama. Isa ikkagi…
Isa koliski kodutute varjupaika tookord. Nüüdseks elab oma õe juures.
Selliseid inimesi aidata ei ole võimalik, kuna nad ei oska sinu abi hinnata. Ära raiska oma energiat sinna, see ei ole seda väärt.
Nüüdseks olen katkestanud igasugu suhtluse temaga. 2x aastas ehk ta helistab ja kogu lugu. Lastele varasemalt andis igasugu katteta lubadusi, kuhu nad koos lähevad ja mida teevad. Neid lubadusi ta muidugi ei täitnud, kuna selleks ajaks kui minek oli kokkulepitud oli ta loomulikult juba purjus. Laste elus ta ei osale juba sellep, et nad on nii palju temas pettuma pidanud.
Ehk siis TA ära näe vaeva, las pärandab oma vara kellele tahab ja sina ela oma elu ilma isata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te teate, et vägivaldse alkohooliku laps kardab oma vanemat ka täiskasvanuna?

Sry, ei tulnud selle peale ja ei teadnud.

AGA kui ma ka teaksin seda, siis ma ikkagi väldiksin mingi vägivalduri ukse taha ilmumist ja räuskamist, et tütar, miks sa mu kõnesid vastu ei võta, kui ma helistan. (Pigem räägiks tema asjadest, kui ta kaine on jne.)

Kui see tema kohaleilmumine on välistatud, ok, siis võid seda mängu mängida.

Ta õnneks elab piisavalt kaugel, et mitte ukse taha tulla. Ta pole juba paar aastat olnud suuteline korra aastas meile küllagi tulema. Muidu suveti ikka käis korra läbi.

Aga ma saadan selgitava sõnumi, siis ta ei pommita meid liigselt vastamata kõnedega.

Ta jääb sind edasi oma kõnedega pommitama. Minu sõna selle peale.

Kui tuleb ukse taha räuskama ja ära ei kao, kutsud politsei. Ongi kõik.

Ta pigem solvub ja arvab minu ka oma laste nimekirjast välja. ????

Eks ka alkohoolikud on erineva iseloomu ja käitumismustritega.

Aga see ongi ju eesmärk – raputata see prussakas oma elust välja.
Sa sarnaned oma vastustes väga minu emaga, kes leidis ka 100 loogilist ja ebaloogilist põhjust, miks sellest mängurist ikka lahutada ei saa. See, et ta oma elu ära rikkus, on üks asi. Aga see, et ta ainsa pärandusena selle mänguri minu kaela peale jättis, on andestamatu.
Sul on nagu minu emalgi klassikaline kaassõltuvus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 22:40; 02.08 09:34; 02.08 10:22; 02.08 11:53; 02.08 12:26; 02.08 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oleks pidanud tütar kohe isale, kes talle helistas ja küsis, ta ju ei tee temale liiga, kui kõik oma vara selle minu jaoks täiesti võõra inimese nimele kirjutab – ütlema – ja, teeb küll.
Räägi oma suu puhtaks – isa ju tahtis teada sinu arvamust sellest. Selle asemel tuled perekooli ja nüüd blokid isa ära.
Ei mõista neid, kes ei suuda oma asju selgeks rääkida, endal jääb ka süda kripeldama (selleks ju siia kirjutama tulidki).

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 18:02; 01.08 09:00; 03.08 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa päris maja minu vanaemalt, keda see lapselaps pole elus kordagi näinud.

Aga kärgpere ja pärimisteemad on ju tõeline “fun”. Mu ema nt müüs oma korteri maha, et aidata uue mehe talu renoveerida. Kui otsustati (minu teadmata), et seetõttu võiks ka ema lapsed testamendiga tükikese maad saada, sain telefonikõne ühelt mehe lapselt, et ma olevat väga rahaahne. Sry, ta isa on vaid veidi üle viiekümnene ja mina soovin talle küll pikka iga.

Mu enda isa on juba üle 70a vana ning kahjuks on ta tervis aasta-aastalt kehvemaks läinud. Kuna mina olen nö teise ringi laps, siis on meie vanusevahe suurem ning mul on alles endal lapsed kodus koolitada ja kasvatada.

Selle teema arutelud on aidanud mul veidi asju läbi mõelda. Ma hoolin oma isast, vaatamata kõigile sigadustele, mis ta mu lapsepõlves korraldas, kuid mõneks ajaks soovin kindlasti suhtlust vähendada, sest vajan “toibumisaega” ning järelemõtlemisaega selleks, kuidas meie edaspidine suhtlus üleüldse võiks toimida.

Just selle fun-i pärast peavadki vara- ja rahaasjad paigas olema ja seda eriti kärgpere puhul.
Lisaks veel võimalikud sohilapsed. Naine ei pruugi teadagi, et mehel on kuskil veel mingi laps ja kui see peale mehe surma välja ilmub ja ära tõestab, et on selle mehe järglane, siis palju õnne. Isegi kui tegu on vallaslapsega, siis seadus võimaldab põlvnemise tuvastamise nõudmist ka surnud isikust.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 16:24; 30.07 16:43; 31.07 19:02; 03.08 08:22; 03.08 13:33; 03.08 15:06; 03.08 18:17; 05.08 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine on. Mehel testament tehtud, laps sealt välja jäetud. Kuni laps alaealine, oleks tal õigus sundosale ehk siis tuleks välja maksta pool sellest, mis talle pärimisjärgselt oleks kuulunud. Meil varad minu nimel ja abieluvarasuhteks lahusvara.

Su mees on ikka tõsine mölakas, et sinusuguse nõia nõudmistele allub.

Mina olen ka “nõidade” paadis. Tänapäeval teenivad ning panustavad mehed ja naised suht sama palju. Öelge mulle üks hea põhjus, miks peaks kinnisvara, kuhu olen oma raha ja tööd sisse pannud jääma lastele mu abikaasa eelmisest kooselust? Või miks peaks minu lapsed pärima oma isa uue abikaasa tagant? Kes sel juhul teisel ringil olles üldse midagi osta ja panustada tahaks?

Teisel ringil peredel on igal juhul mõistlik valida lahusvara. Kui on eelmistest suhetest alaealiseid lapsi, siis ühiselt soetatud omand läheb selle poole nimele, kellel on normaalsem eks, kes kohe haua äärel raha või juppi maja ei hakka tahtma. Ja testament tuleb ära teha kohe kui mingi vara tekib.

Minu tüüpi naine. Uute naistena oleme nõiad, aga oma eelmistel meestel p*rset lõhki ei tõmba ja lastel kätt välja sirutama ei õpeta.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 16:24; 30.07 16:43; 31.07 19:02; 03.08 08:22; 03.08 13:33; 03.08 15:06; 03.08 18:17; 05.08 08:56;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Alaealine on. Mehel testament tehtud, laps sealt välja jäetud. Kuni laps alaealine, oleks tal õigus sundosale ehk siis tuleks välja maksta pool sellest, mis talle pärimisjärgselt oleks kuulunud. Meil varad minu nimel ja abieluvarasuhteks lahusvara.

Su mees on ikka tõsine mölakas, et sinusuguse nõia nõudmistele allub.

Mina olen ka “nõidade” paadis. Tänapäeval teenivad ning panustavad mehed ja naised suht sama palju. Öelge mulle üks hea põhjus, miks peaks kinnisvara, kuhu olen oma raha ja tööd sisse pannud jääma lastele mu abikaasa eelmisest kooselust? Või miks peaks minu lapsed pärima oma isa uue abikaasa tagant? Kes sel juhul teisel ringil olles üldse midagi osta ja panustada tahaks?

Teisel ringil peredel on igal juhul mõistlik valida lahusvara. Kui on eelmistest suhetest alaealiseid lapsi, siis ühiselt soetatud omand läheb selle poole nimele, kellel on normaalsem eks, kes kohe haua äärel raha või juppi maja ei hakka tahtma. Ja testament tuleb ära teha kohe kui mingi vara tekib.

Minu tüüpi naine. Uute naistena oleme nõiad, aga oma eelmistel meestel p*rset lõhki ei tõmba ja lastel kätt välja sirutama ei õpeta.

Tohoh. Siin on küll tohutult teemasid olnud, kuidas eksmehel “pee lõhki” tõmmatakse juba eluajal. Elatistega. Nii vähe juttu on olnud sellest, kuidas mehel võimalik maksta on (ok, siin paar beetaisast halab sellel teemal, see on kõik). Mis see elatise vastu võtmine on muud, kui “käesirutamine” koos lastega (muidugi õigusega, elatis ja pärandus mõlemad on muidugi õigusega).

Ma ei õigusta kui-da-gi elatisvõlglasi, aga mingi eksmehe säästmise jutt Perekoolis?!? Ebausutav, või vähemalt ebatüüpiline.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 00:40; 03.08 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine on. Mehel testament tehtud, laps sealt välja jäetud. Kuni laps alaealine, oleks tal õigus sundosale ehk siis tuleks välja maksta pool sellest, mis talle pärimisjärgselt oleks kuulunud. Meil varad minu nimel ja abieluvarasuhteks lahusvara.

Su mees on ikka tõsine mölakas, et sinusuguse nõia nõudmistele allub.

Mina olen ka “nõidade” paadis. Tänapäeval teenivad ning panustavad mehed ja naised suht sama palju. Öelge mulle üks hea põhjus, miks peaks kinnisvara, kuhu olen oma raha ja tööd sisse pannud jääma lastele mu abikaasa eelmisest kooselust? Või miks peaks minu lapsed pärima oma isa uue abikaasa tagant? Kes sel juhul teisel ringil olles üldse midagi osta ja panustada tahaks?

Teisel ringil peredel on igal juhul mõistlik valida lahusvara. Kui on eelmistest suhetest alaealiseid lapsi, siis ühiselt soetatud omand läheb selle poole nimele, kellel on normaalsem eks, kes kohe haua äärel raha või juppi maja ei hakka tahtma. Ja testament tuleb ära teha kohe kui mingi vara tekib.

Minu tüüpi naine. Uute naistena oleme nõiad, aga oma eelmistel meestel p*rset lõhki ei tõmba ja lastel kätt välja sirutama ei õpeta.

Tohoh. Siin on küll tohutult teemasid olnud, kuidas eksmehel “pee lõhki” tõmmatakse juba eluajal. Elatistega. Nii vähe juttu on olnud sellest, kuidas mehel võimalik maksta on (ok, siin paar beetaisast halab sellel teemal, see on kõik). Mis see elatise vastu võtmine on muud, kui “käesirutamine” koos lastega (muidugi õigusega, elatis ja pärandus mõlemad on muidugi õigusega).

Ma ei õigusta kui-da-gi elatisvõlglasi, aga mingi eksmehe säästmise jutt Perekoolis?!? Ebausutav, või vähemalt ebatüüpiline.

Ebatüüpiline ilmselt küll. Läksime lahku, pikk lugu- tee tööd, siis pidi armastus tulema, meie kasvasime sellega pigem võõraks. Laste isa on superhea inimene, tegelikult, ja mul on siiralt hea meel, et suutis oma eluga edasi minna jne. Kodu kuulus juba enne kooselu algust mulle, selle jagamist muidugi ei olnud. Ei keelanud ma midagi kodust minnes kaasa võtta, aga peale oma riiete ja mingite päris isiklike asjade ta ei võtnud midagi, kõik jäi meile- ei mingit teleka poolekssaagimist ega köögimööbli lahtimonteerimist. Elatist ma ei küsinud ja raha ta mulle otse maksnud ei ole. See ei ole ei minu kiiks ega midagi muud- meie elu siin ju ei halvenenud, tema pidi oma elu uuesti otsast alustama. Otsustasin olla inimlik. Lastega suhted säilisid, kui neil midagi vaja oli, siis rääkisid otse, osteti. Tänaseks on tal uus naine, mingid sõbrannad me ei ole, kui kohtume, teretame viisakalt. Suheldud saame, aga ei ole ju vaja, seega hoiame omavahel viisakuse piires distantsi. Lapsed (täiskasvanud küll juba) on neil ka külas käinud, aga kuna elame samas linnas, siis loomulikult on ööseks oma koju tulnud. Käitume vastastikku viisakalt, lapsed ei helista suvalisel ajal oma isale ega trügi külla, aktsepteerivad isa ja ta uue naise elu. Oleme lastega ka rääkinud, mis on siis kui emb-kumb vanem sureb ja loogiline, et isa uuel naisel kõri pitsitama nad ei lähe, a´la “see on minu isa oma”. Neil on oma elu ja oma kodu, meil oma. Meil on omavahel head suhted ja arvan, et osaliselt ka seetõttu, et tõesti pole jalga saaginud ega rahaliste nõuetega terroriseerinud või lapsed suvalisel ajal seal sisse-välja jalutanud. Oleme kenasti elatud saanud ja toime tulnud, lastel korralik haridus omandatud jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 16:24; 30.07 16:43; 31.07 19:02; 03.08 08:22; 03.08 13:33; 03.08 15:06; 03.08 18:17; 05.08 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste isa on superhea inimene, tegelikult,

Elatist ma ei küsinud ja raha ta mulle otse maksnud ei ole.

Ei vaidle sulle vastu. Aga millega see superhea inimene põhjendab seda, et ta oma laste jooksvates igapäevakuludes ei osale?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, ennem pärandust tuleb siiski enamasti vanadekoduarveid tasuda.
Kui me mõtleme olukorda, kus mehel on rohkem lapsi, siis ma loodan, et arvete tasumine on tulevikus õiglane. Räägitakse, et praegu eraldi elavatel lastel elatis iga aastaga tõuseb ja mehega kooselavatel lastel langeb.

Ma ei õigusta kui-da-gi elatisvõlglasi, aga mingi eksmehe säästmise jutt Perekoolis?!? Ebausutav, või vähemalt ebatüüpiline.

Mina oleksin ka elatisvõlglane kui peaksin sellises tempos raha teenima. Ma arvan, et mu tervis ei peaks sellele lihtsalt vastu. Ma usun, et 99% oleks.
Mis häbelikust õigustamisest me siin räägime, kas uuringutulemused ei ole piisavad tõendid tegelikust olukorrast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste isa on superhea inimene, tegelikult,

Elatist ma ei küsinud ja raha ta mulle otse maksnud ei ole.

Ei vaidle sulle vastu. Aga millega see superhea inimene põhjendab seda, et ta oma laste jooksvates igapäevakuludes ei osale?

Sa muidu seda tead, et elatise küsimine ei ole kohustus, vaid õigus? Kui last kasvatav vanem tunnistab oma sissetulekud piisavaks, ei ole tal mingit kohustust teiselt vanemalt elatist nõuda. On minu laste isa ka oma lapsi toetanud- otse. On käidud poes ja ostetud vajalik, ma ei pea ennast vahepuhvrina vajalikuks. Tänaseks on lapsed täiskasvanud ja vanemad kui 21 (ehk ei ole ei minul ega nende isal enam kohustust neid toetada, kuigi nad veel õpivad- aga me mõlemad teeme seda).

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 16:24; 30.07 16:43; 31.07 19:02; 03.08 08:22; 03.08 13:33; 03.08 15:06; 03.08 18:17; 05.08 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oleks pidanud tütar kohe isale, kes talle helistas ja küsis, ta ju ei tee temale liiga, kui kõik oma vara selle minu jaoks täiesti võõra inimese nimele kirjutab – ütlema – ja, teeb küll.

Räägi oma suu puhtaks – isa ju tahtis teada sinu arvamust sellest. Selle asemel tuled perekooli ja nüüd blokid isa ära.

Ei mõista neid, kes ei suuda oma asju selgeks rääkida, endal jääb ka süda kripeldama (selleks ju siia kirjutama tulidki).

Sel hetkel, kui see lause kõlas, ei olnud see küsimuse vormis esitatud. Pigem anti mulle oma otsusest teada.

Mida see rääkimine annaks? Mul endal on küll selline tunne nagu ma kerjaksin siis ta varandust ja see annaks talle taas uusi võimalusi minuga manipuleerida. Leian, et õigus on neil, kes soovitavad suhted täiesti lõpetada, sest mulle tundub, et need inimesed on minuga midagi sarnast kogenud (elanud koos sellise inimesega).

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 17:14; 29.07 17:34; 29.07 17:40; 29.07 18:42; 30.07 09:32; 30.07 15:31; 31.07 17:17; 31.07 22:31; 02.08 00:54; 02.08 10:15; 02.08 11:26; 02.08 12:24; 02.08 12:29; 03.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil varad minu nimel ja abieluvarasuhteks lahusvara.

Mehe saad ju üle lasta? Ma peaks end idioodiks, kui seetõttu, et oma laps midagi ei saaks, kirjutaks oma vara võõra inimese nimele :O

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.07 17:43; 30.07 17:44; 30.07 21:22; 31.07 00:52; 03.08 18:50; 03.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )


Esileht Pereelu ja suhted Keerulised suhted isaga