Esileht Koolilaps Keh kasv õues veel tunnid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Keh kasv õues veel tunnid

Postitas:

Mina olen siiani teadnud,et esimene veerand õues ja teine juba sees aga meil koolis ka nüüd kehalise tunnid õues.Esmaspäeva hommikul oli -6 kraadi külma ja laps ütles,et nad võimlesid õues.
Kuidas teie laste koolides Tallinnas?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike kool Harjumaal. Tunnid on sees ainult siis, kui vihma kallab või on väga tugev tuul vmt. Minu arvates väga positiivne, ei näe selles üldse probleemi. Tänapäeva lapsed on niigi väga vähe õues ja see sõõm värsket õhku keset koolipäeva tuleb ainult kasuks.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnumaa gümnaasium
Kehalise kasvatuse tunnid toimuvad enamasti õues. Viimased 3 nädalat olid sees, sest tegid mattidel võimlemiskava. Kui piisavalt palju külma on, siis lähevad Seltsimaja juurde rajatavale liuväljale uisutama ning lume olemasolul staadionile suusatama.
Mulle meeldib, et nad maksimaalselt õues on, sest paljud lapsed suurt rohkem väljas ei liigutagi ennast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ka positiivne. Eelmisel aastal olid ka 3. klassi lapsel väikeste eranditega enamasti välitunnid. Nüüd 4. klass ja juba ammu sisetunnid, õpetaja vist vahetus ja see eelistab sisetunde. Oma laps tahaks küll väljas teha. -6 kraadi pole ju midagi erilist, saan aru, kui -20 ja siis jäetakse välitund ära.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oleks vastu, hetkel on 1 tund ujumist ja 2 tundi sees. Sees on ikka umbne – jooksu parem õues (täna küll mitte, sest täna saaks ka õues ujuda).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen nõus, et positiivne, et väljas on … aga näiteks meinu lapse koolis (Tln kesklinn) ei vaevu kehalise õps e-kooli küll infot panema, kus ta parajasti neid tunde pidada kavatseb ja siis ongi nii, et mõned lapsed on õues lühikeste pükstega ja teised siis tõmbavad tavalised õueriided lühikesele dressile peale. hirmus tore küll siis neid läbihigistatud jopesid pärast pesta …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie lastel sees, aga mul poleks midagi ka välitundide vastu. kui -6 tekitab mingeid muresid, siis kuidas üldse talvel väljas tunde saaks teha?

sees toimuvad tunnid vist eelkõige seepärast, et ainekava järgseid võimlemistunde on meie kliimas keeruline väljas teha. no poomikava ja matitunde nt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil (Harjumaa kool) on siiani nii olnud, et oktoobri lõpuni on tunnid õues. November-detsember on tunnid sees (ujumine ja võimlemine). Ning kui külmakraade on siis alates jaanuarist õues (suusatamine, uisutamine).
Minu meelest väga mõistlik. Ma muidu väga pooldan laste õues olemist. Aga millist sporti seal praeguste ilmadega tehakse? Suusatada veel ei saa. Samas joosta, hüpata, palli mängida on talveriietega ikka väga kohmakas. Ei saa ju nõuda, et kõigil lastel oleks veel üks komplekt riideid (ilmastikukindlad, aga mitte väga paksud).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka lihtsalt õues jalutamine on suurepärane, paljud lapsed ei käi päevade kaupa üldse õues.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju ainult positiivne, et lapsed on võimalikult palju õues. Soomes ollakse ka vahetundidel õues, sobiva ilmaga uisutavad-suusatavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käivad koolis, kus on iga päev nagunii ilmast olenemata kohustulik pooletunnine õuevahetund ja eks nad jäävad pärast tunde kelgutama ka, kui lund on. Koolis on kohustuslikud õueriided, neid viiakse koju siis, kui väga porised on juba ja hädasti pesta on vaja. Võimlemistunnid on kas saalis või ujulas. Minu meelest ei ole praegu küll hea võimlemistundi õues pidada. Praegu ei saa ju ainuüksi dressidega kehalises käia, vaesed lapsed peaksid suure kotiga võimlemisriideid ühes vedama. Meie koolis küll on õues müttamiseks sobivad riided kooli juures, nagu ennist ütlesin, aga teistes koolides on see ikka jama. Pealegi on praegu kas porine või libe või ühekorraga nii porine kui libe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Keh kasv õues veel tunnid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.