Esileht Sünnitus Keha peale sünnitust

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Keha peale sünnitust

Postitas:

Ei tea kuhu teemasse kirjutada. Loodan, et ei pahanda kedagi.
küsimus siis keha kohta peale sünnitust. Kas kui rasedusega on alakeha ( reied ja tagumik ) suuremaks läinud, kas läheb sealt kergelt maha vōi pigem mitte.
Olen rasedusega pea iga päev 6-10km kõndinud aga kaalu ikka rohkem tulnud ja alakeha just palju suuremaks muutunud.

vabandan, kui teemasse ei puutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on individuaalne. Mina jäingi peale rasedusi alt suuremaks, st puusad, pepu, reied. Aga enne olin väga kõhn ka. Kaalu sain isegi enamvähem endiseks, aga vanad püksid ja seelikud ei lähe elu sees selga enam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastused sind ilmselt ei aita, kuna tõesti, see on nii individuaalne. Mul on paar sõbrannat, kes peale laste saamist läksid hoopis saledamaks kui enne lapsi ja nad olid enne ka normaalkaalus. Mul endal 3 last ja olen oma tavapärasesse kaalu ja riiete suurusesse tagasi saanud, isegi kui juurde tuli päris palju (18-23kg). Samas on ka naisi, kes jäävadki teatud lisakilodega (algkaaluga võrreldes). Nii et midagi kivisse raiutud pole ja kõik on võimalik:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu teised on öelnud, eks see on individuaalne. Mina võtsin maha näiteks. Seostan seda ka sellega, et laps ei sallinud vankrit ja tegime kõik käigud linaga, nii kaua kui ta otsustas ise kõndima hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese ja teise rasedusega ei olnud probleeme, kõik läks taas kiirelt maha. Edasi kolmanda raseduse järel aga enam i läinud, midagi muutus ainevahetuses, sidekoed andsid järele jne. Iga naine on selles osas erinev. Mõni läheb juba esimese raseduse järel paksuks, kuna ei suuda oma eluviisi ja söömisharjumsi drastiliselt muuta võrreldes varasema ajaga. mina olen kõigi kolme lapsega hästi liikuv olnud, marssisin metsas nii, et üks kandelinas, teine kukil näiteks. Aga see kõik kolmanda lapse puhul enam ei aidanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin maha. Enne olin normaalkaalus ja raseduse ajal käed ja jalad muutusid peenemaks, juurde tuli ainult kõhule. Haiglast koju saades olin 2kg kergem kui enne rasedust, just eriti jalgades ja tagumikus paistis välja, sealt oli igasugune lihas kadunud. Kõht oli jällegi suur ja pehme pikalt. Väga raske oli jalgade ja tagumiku kuju taastada, sest lapse kõrvalt lihastrenniks aega polnud ja imetamise ja kõndimisega läks kaalu ainult vähemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Keha peale sünnitust