Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kehakergendajad tee ääres

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Kehakergendajad tee ääres

Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, et miks on ilmtingimata vaja peatuda ja eramaa hoovi võsa täis kusta, kui eelnevalt oli paarkümmend km tagasi bensukas, kus on wc olemas ja paari km pärast on kohvik. Muidugi saan aru ja mõistan, kui tegu on lastega ja võib õnnetus juhtuda, et tuleb püksi ja ongi kiire, aga täiskasvanud inimesed? Muidugi ei piirdu alati vaid kehakergendamisega, vaid ikka prügi on vaja ka maha visata ja joogisel kambal mõni minut lällata. Tee poolt võib olla, et ei näegi sisehoovi, aga aru peaks ikka saama kuulmise järgi, et inimesed toimetavad seal ja sisehoovist on ilusti kuulda ja osalt ka näha tee äärde ja teisele poole võsa. Seadust sellist vist ei ole, mis keelaks sellise tegevuse? Kuidas neid peletada, panna sildid ülesse või suisa kaamera?

+28
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tln kesklinnas koeraga jalutades näen pidevalt põõsas mehi pissimas:(  Millegipärast naisi mitte kunagi…  Isegi lapsi imeharva. Kohutavalt häiriv, ja olen vahel õiendanud ka.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et tee ääres kehakergendamine on nüüd tööelu, raha ja seadused? Tase! Vedas vist, et hobiks ei liigitatud…

Teema algatajale vastuseks: aga kui paneks videovalve sildid üles? See ei tähenda ju, et kaamera päriselt ka olema peaks.

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks selline püstjalakuseja vastas, et tädi, mida sa jõllitad, kõik on oma ja naturaalne. globalism ruulib, juu nõu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks selline püstjalakuseja vastas, et tädi, mida sa jõllitad, kõik on oma ja naturaalne. globalism ruulib, juu nõu.

Arvan, et midagi sellist vastataksegi, kui ütlema läheks. Kirju loomaaed. Vähemalt joogiste poolt küll ja seda jauramist kuulata ei viitsiks ja tööd jäävad ka nii tegemata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks selline püstjalakuseja vastas…

Kas oleks parem, kui kükitanud oleks?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee pilt ja tee pilt autonumbrist ja anna politseile teada kui liputajast. Ongi korras.

Meestel minu arust suht suva selle hädaga – vahepeal astuvad kaks meetrit lihtsalt puu juurde ja ongi kõik. Isegi võssa ei lähe. Ma naisena pigem kannatan kui kuskile võssa lähen – nõgesed, sipelgad, sääsed jne – no ei kutsu vaba valikuna veega vetsu ees sinna laskma.

Samas oleme olnud Tartu-Pärnu otsal kus mini hetk vist paarkümmend kilomeetrit ei olegi kusagil ühtegi vetsu, ajahädas siis sai ka sõbrannal metsatukas käidud – tal tõesti põis hernesuurune (eelnevate tervisehädade tõttu). Isegi kui maps näitab tanklat siis tihti on automaattanklaga juba tegu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee pilt ja tee pilt autonumbrist ja anna politseile teada kui liputajast. Ongi korras.

Meestel minu arust suht suva selle hädaga – vahepeal astuvad kaks meetrit lihtsalt puu juurde ja ongi kõik. Isegi võssa ei lähe. Ma naisena pigem kannatan kui kuskile võssa lähen – nõgesed, sipelgad, sääsed jne – no ei kutsu vaba valikuna veega vetsu ees sinna laskma.

Samas oleme olnud Tartu-Pärnu otsal kus mini hetk vist paarkümmend kilomeetrit ei olegi kusagil ühtegi vetsu, ajahädas siis sai ka sõbrannal metsatukas käidud – tal tõesti põis hernesuurune (eelnevate tervisehädade tõttu). Isegi kui maps näitab tanklat siis tihti on automaattanklaga juba tegu.

Ühes joomaseltskonnas ei lubatud sõbral tihedamasse võssa minna puugihirmus. Oleks rohkem võssa tulnud, oleks meil hoovi astunud. Peaks äkki panema sildi, et massiliselt puuke ja need kõige mürgisemad 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee pilt ja tee pilt autonumbrist ja anna politseile teada kui liputajast. Ongi korras.

Ja mida politsei nende liputajatega teeb?
Suurt midagi 🙁

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See metsa vahel kusemine on nõukogude aegne jäänuk. Toolal oli bussekskursioonil tavaline, et bussijuht pidas metsavahel bussi kinni ja hõikas-mehed vasakule, naised paremale. Tavaline asi. Eks praegu võib ka kuskil metsa vahel häda ära teha, kedagi see ju ei häiri. teine asi on muidugi see, et tullakse mingi talumaja juurde heki taha kusele, see ei ole sobiv. Aga kui on mingi purjus seltskond, siis neil ilmselt kama kaks, kus häda ära teha. Loe sa siis neile moraali või ära loe.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee pilt ja tee pilt autonumbrist ja anna politseile teada kui liputajast. Ongi korras.

Ja mida politsei nende liputajatega teeb?

Suurt midagi ????

https://tarbija.postimees.ee/3195223/lugeja-kusib-kas-avalikult-urineerivale-mehele-voib-kutsuda-politsei

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske on küll kujutleda, kuskohas TA elab, kus bensujaam on kohe kiviga visata, aga mehed käivad massiliselt kusel just nende aia taga.

Minu isiklik lemmik on kord elus nähtud silt ühe eramaja kauges aga aiaga piiratud tagaõues. Seal oli nii, et naabrinoorukid tavatsesid salaja üle tara ronides nende tiigis ujumas käia koos sõpradega ning teinegikord ehmatasid omaenda õues topless päevitanud majaproua poolsurnuks.

Siis hakkasid juba sõbrad käima ise ja sõprade sõbrad ja…

Neil lahenes asi nii, et oli suur plakat rästiku pildiga ja tekst “Rästik on Eestis looduskaitse all! Kui astud, vaata jala ette. Kui ujud, pea meeles, et ka rästik ujub! Rästiku tapmise eest võid saada trahvi.”

Ei mingit valet, et meil on kole palju rästikuid, lihtsalt infotahvel. Ujujaid üle tara ronimas, õlepurgid näpus, ei nähta enam.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See rästiku silt oleks päris hea!

Kui muud ei saa, siis nalja ikka saab, kui nad seal paaniliselt ringi vahivad ja värisedes häda teevad. Ega sa ei pea täpsustama, et vanaisa nägi seal rästikut nii 15 aastat tagasi … vist … a võis ka püksirihm olla …

 

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noojh, aga neid püstikusejaid see rästikuinfo ju ei huvita. Teemast mööda räägite.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske on küll kujutleda, kuskohas TA elab, kus bensujaam on kohe kiviga visata, aga mehed käivad massiliselt kusel just nende aia taga.

Minu isiklik lemmik on kord elus nähtud silt ühe eramaja kauges aga aiaga piiratud tagaõues. Seal oli nii, et naabrinoorukid tavatsesid salaja üle tara ronides nende tiigis ujumas käia koos sõpradega ning teinegikord ehmatasid omaenda õues topless päevitanud majaproua poolsurnuks.

Siis hakkasid juba sõbrad käima ise ja sõprade sõbrad ja…

Neil lahenes asi nii, et oli suur plakat rästiku pildiga ja tekst “Rästik on Eestis looduskaitse all! Kui astud, vaata jala ette. Kui ujud, pea meeles, et ka rästik ujub! Rästiku tapmise eest võid saada trahvi.”

Ei mingit valet, et meil on kole palju rästikuid, lihtsalt infotahvel. Ujujaid üle tara ronimas, õlepurgid näpus, ei nähta enam.

Ega mujal ju ei elata kui vaid linnas või paksus metsas. Noja, ilmselt tallinlane ????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vahel rongiga sõites mõtlen, kui geniaalse koha mõni enda arvates põie kergendamiseks leidnud on. Pikk rongitäis rahvast, silmad näevad iga külje pealt…

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mujal ju ei elata kui vaid linnas või paksus metsas. Noja, ilmselt tallinlane ????

Kuidas? Ma olen külast, maalt, Virumaalt. Mis see…linnas elamine siia puutub…?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis see teema on tööelu/raha/seadused?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis see teema on tööelu/raha/seadused?

Seadusi ju puudutab küll – kas kutsuda politsei ja millise seaduse alusel saaks kusejaid karistada.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma metsaveeres maanteeservas kehakergendamisest saan aru küll. Aga asulas sees või kellegi aia ääres kindlasti mitte.

Ma elan Tallinnas, köögi aken on tänava poole. Teisel pool teed on sirelipõõsas. Autod sõidavad, ühistransport sõidab mööda seda tänavat, ei ole mingi käidamatu perifeeria.

Ja siis täiseas mehed alailma käivad ja kusevad sinna sireli alla, mis on tõesti keset käidavat tänavat. Kui nii õudne häda on, mingu siis kurat vähemalt hoovigi, aga ei, kus aga põõsas paistab, seal on neil kemmerg.

Kui ma seda nägema juhtun, et keegi end jälle sinna põõsa alla sätib, siis tõmban akna lahti ja karjun kõva häälega üle tänava et ei kuse sinna. Ükskord üks mees oli nii agresiivne et räuskas vastu (aga seekord jättis kusemata).

Mingeid piirdeid sinna paigaldada ei anna, sest no see on tõesti keset tänavat.  Minu jaoks tõmbab selline kusemine kuhu juhtub kõikide meeste mainet alla. Hullemad kui tited.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma metsaveeres maanteeservas kehakergendamisest saan aru küll. Aga asulas sees või kellegi aia ääres kindlasti mitte.

Niipalju võiks iga inimene teha, et seal tee servas metsa ääres minna selleks tegevuseks maanteelt ära ja nii, et inimest vähemalt näha ei ole. Miks peaks ennast soovima näidata, kui kused? Paljud teevad veel nii, et lisaks sellele, et ollakse nähtaval, keeravad veel pead ja vahivad mööduvate autode ja nendes istuvate inimeste poole, ok, kused seal , aga mida sa vahid veel, hoia pea maas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pühapäeval kuses üks tüüp keskpäeval Tartus Annelinnas tankla parklas, ots sõidutee ja Eedeni poole. Täielik müstika, sest tanklas ju wc olemas kõrval…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, et miks on ilmtingimata vaja peatuda ja eramaa hoovi võsa täis kusta, kui eelnevalt oli paarkümmend km tagasi bensukas, kus on wc olemas ja paari km pärast on kohvik. Muidugi saan aru ja mõistan, kui tegu on lastega ja võib õnnetus juhtuda, et tuleb püksi ja ongi kiire, aga täiskasvanud inimesed? Muidugi ei piirdu alati vaid kehakergendamisega, vaid ikka prügi on vaja ka maha visata ja joogisel kambal mõni minut lällata. Tee poolt võib olla, et ei näegi sisehoovi, aga aru peaks ikka saama kuulmise järgi, et inimesed toimetavad seal ja sisehoovist on ilusti kuulda ja osalt ka näha tee äärde ja teisele poole võsa. Seadust sellist vist ei ole, mis keelaks sellise tegevuse? Kuidas neid peletada, panna sildid ülesse või suisa kaamera?

nendel täiskasvanutel on probleem põiega.

muide ,  ka tänapäeva lastel on pöied probleemsed. Pidevalt on vaja tunnist vetsu minna, kuigi vahetund oli 15 minutit tagasi.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, et miks on ilmtingimata vaja peatuda ja eramaa hoovi võsa täis kusta, kui eelnevalt oli paarkümmend km tagasi bensukas, kus on wc olemas ja paari km pärast on kohvik. Muidugi saan aru ja mõistan, kui tegu on lastega ja võib õnnetus juhtuda, et tuleb püksi ja ongi kiire, aga täiskasvanud inimesed? Muidugi ei piirdu alati vaid kehakergendamisega, vaid ikka prügi on vaja ka maha visata ja joogisel kambal mõni minut lällata. Tee poolt võib olla, et ei näegi sisehoovi, aga aru peaks ikka saama kuulmise järgi, et inimesed toimetavad seal ja sisehoovist on ilusti kuulda ja osalt ka näha tee äärde ja teisele poole võsa. Seadust sellist vist ei ole, mis keelaks sellise tegevuse? Kuidas neid peletada, panna sildid ülesse või suisa kaamera?

nendel täiskasvanutel on probleem põiega.

muide , ka tänapäeva lastel on pöied probleemsed. Pidevalt on vaja tunnist vetsu minna, kuigi vahetund oli 15 minutit tagasi.

Põiega on loomulikult “probleem” kui õlled sees on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, et miks on ilmtingimata vaja peatuda ja eramaa hoovi võsa täis kusta, kui eelnevalt oli paarkümmend km tagasi bensukas, kus on wc olemas ja paari km pärast on kohvik. Muidugi saan aru ja mõistan, kui tegu on lastega ja võib õnnetus juhtuda, et tuleb püksi ja ongi kiire, aga täiskasvanud inimesed? Muidugi ei piirdu alati vaid kehakergendamisega, vaid ikka prügi on vaja ka maha visata ja joogisel kambal mõni minut lällata. Tee poolt võib olla, et ei näegi sisehoovi, aga aru peaks ikka saama kuulmise järgi, et inimesed toimetavad seal ja sisehoovist on ilusti kuulda ja osalt ka näha tee äärde ja teisele poole võsa. Seadust sellist vist ei ole, mis keelaks sellise tegevuse? Kuidas neid peletada, panna sildid ülesse või suisa kaamera?

nendel täiskasvanutel on probleem põiega.

muide , ka tänapäeva lastel on pöied probleemsed. Pidevalt on vaja tunnist vetsu minna, kuigi vahetund oli 15 minutit tagasi.

Ei tea, kas ikka on põieprobleemid. Osa ei saa vahetunnis vetsu, sest need on täis või uimerdavad seal veipijad või passivad kiusajad. Osa käivad tunnist aega raiskama, sest tund on neile igav või muul põhjusel ebameeldiv. Osa hiilivad tunnist WC asemel nt helistama.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen see põlvkond, kes käis bussiga reisimas ja tehti metsapeatuseid – aga siis mindi teest eemale, metsa sisse, keegi ei pissinud tee ääres. Aga tõesti rõve on vaadata neid “põieprobleemidega”, kes arvavad, et piisab sellest, kui oled seljaga tee pool. Millistest kodudest sellised mehed küll tulevad?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen see põlvkond, kes käis bussiga reisimas ja tehti metsapeatuseid – aga siis mindi teest eemale, metsa sisse, keegi ei pissinud tee ääres. Aga tõesti rõve on vaadata neid “põieprobleemidega”, kes arvavad, et piisab sellest, kui oled seljaga tee pool. Millistest kodudest sellised mehed küll tulevad.

Ma küll vaataks veidi imelikult meest, kes end kuskile puude vahele metsa kusema peidab. Hekki ja asulates urineerimist ei poolda mõistagi. Päris maanteelt kraavi ka mitte. Aga noh, mis saab siis, kui sa bussi aknast kellegi selga näed?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See metsa vahel kusemine on nõukogude aegne jäänuk. Toolal oli bussekskursioonil tavaline, et bussijuht pidas metsavahel bussi kinni ja hõikas-mehed vasakule, naised paremale. Tavaline asi. Eks praegu võib ka kuskil metsa vahel häda ära teha, kedagi see ju ei häiri. teine asi on muidugi see, et tullakse mingi talumaja juurde heki taha kusele, see ei ole sobiv. Aga kui on mingi purjus seltskond, siis neil ilmselt kama kaks, kus häda ära teha. Loe sa siis neile moraali või ära loe.

Kuidas see kogu looga seotud on? Vanasti ei teinud oma häda keegi teiste silma all, mindigi metsa täiesti varju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kasvatuse küsimus. Tartus on Kaubamaja juures mänguväljak, mille ümber on park. Selle pargi serval, paarkümmend meetrit mänguväljakust eemal asub WC ning ümbruskonnas erinevad söögikohad ning Kaubamaja, milles kõigis samuti WC. Ometi ütlevad paljud emad oma mänguväljakul pissihäda kurtvatele lastele, et mingu käigu põõsa all ära. Need põõsaalused on seal tõeline peldik (õhtusel ajal käivad seal ka täiskasvanud, ei ole ainult laste süü). Kui need avalikult põõsas pissivad lapsed suuremaks kasvavad, käivad nad avalikult kusemas nii teismeliste kui ka täiskasvanutena, sest nende jaoks nii ongi normaalne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema on kadedusest kuidas mehed saavad püsti häda ära teha ja naised ei saa? Kui naised saaks, siis naised ka teeks, sest häda on ju häda.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kehakergendajad tee ääres