Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kehakergendajad tee ääres

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Kehakergendajad tee ääres

Postitas:
Kägu

Mina ka ei jõua ära imestada, kuidas kultuuri enam üldse pole.  Eestimaal mehed suviti ku…ad iga posti ja põõsa juures nagu koerad. Naistel on väiksemad põied ja käivad tihti vetsu vahet, aga ometigi ei näe sa neid kunagi avalikes kohtades või teiste nähes sirtsutamas. Aga eks naised ise õpetavad poegi sellisteks ja asi algabki sellest, et väikest poissi pissitatakse  kohe seal, kus pissihäda tekib.

Isegi hästi kui põõsa leiavad. Mina olen hommikul tööle sõites näinud üht meest vastu Tallinna Jaani kiriku seina asjatamas. No tule taevas appi!  Mehed kas ku..ehäda võtab mõistuse peast?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle pargi serval, paarkümmend meetrit mänguväljakust eemal asub WC ning ümbruskonnas erinevad söögikohad ning Kaubamaja, milles kõigis samuti WC.

Pole Tartust aimugi, aga kui see on Kemmerlingi välipeldik, siis need on alati äärmiselt räpased, haisvad, täis kustud. Laps saab sealt kätele teab mis nakkuse. Söögikohtade omad on ju ainult külastajatele. Kaubamajas ilmselt tasuline.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söögikohtade omad on ju ainult külastajatele. Kaubamajas ilmselt tasuline.

EI. Mitte keegi ei ütle üheski restoranis midagi, kui astud sisse, kõnnid tualetti ja tuled välja. Kui isegi kuskil on silt “ainult külastajatele” (millist ainsat ma tean Tallinnas Energia kohvikus, Tartus pole näinud kuskil), siis selle nimel, et last mitte kesklinnas põõsa all kuseses rohus pissitada, saab ju sisenedes möödaminnes öelda teenindajale/ettekandjale/baaaridaamile, et “palun üks roheline tee ja saiake/võileib/jäätis, palun pange sinna sellele lauale. Vabandage, esmalt käiksime tualetis. Aitäh”.

Kaubamajas on muidugi tasuta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski söögikoht ei ole õnnelik nende sarikempsukasutajate peale, kes ainult oma loomulikke vajadusi rahuldama tulevad. Sest koristamine on ka kulu ja kempsupaberit ja paberkäterätte läheb niigi pakkide kaupa. Seetõttu on enamikes kohtades ka mitteklientidele kemps tasu eest. Siin soovitatud iga kempsuskäigu ajal  saiake, roheline tee või jäätis osta, on küll eluvõõras. Kui mul on 2 last, siis suvisel ajal, mänguhoos nad joovad palju ja võivad  iga 20 minuti järel pissile küsida. No ei hakka ma neile iga kord saiakest ega jäätist ostma – ebatervislik ja kulukas. Roheline tee tekitab ainult uue pissimisvajaduse poole tunni pärast ka minul endal. Avalikes kohtades olgu oma tualetid. Statsionaarsed, kasitud ja tasulised, mitte ajutised Kemmerlingi putkad, ned on kohased ühekordsetel üritustel.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avalikes kohtades olgu oma tualetid. Statsionaarsed, kasitud ja tasulised, mitte ajutised Kemmerlingi putkad, ned on kohased ühekordsetel üritustel.

Aga ongi ju. Ei ole Tartu linnasüdames mingit Kemmerlingi putkat.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi ei ütle üheski restoranis midagi, kui astud sisse, kõnnid tualetti ja tuled välja.

Väike nipp – suvel tasub valida sellised, kus on välialad – sellisel juhul üldiselt sees ei panda tähele/teata ka, kas tuled õuelauast või suvalt.

Aga Tartus on jah Kaubamaja ja Kvartali II korrus tasuta, kvartali kõige alumine (toidupoe korrus, kus bussipeatus) tasuline. Taskus sama, et I korrus tasuline (pangaautomaatide juures), teine korrus (läbi raamatupoe) tasuta.

Pargi juures (Kesklinna keskus, endine Kaubahall) on vist see nn “miljonipeldik”, mitte kemmerlingi roheline putka. Kuigi ilmselt on ka seal keskuses sees külastajate wc?

Lisaks on wc-d seal raekojaplatsil emajõe poolses küljes, kus Humana/Taverna on. Samuti ilmselt ei vaata keegi halvasti kui lapsega Kesklinna Raamatukogu wc külastada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski söögikoht ei ole õnnelik nende sarikempsukasutajate peale, kes ainult oma loomulikke vajadusi rahuldama tulevad. Sest koristamine on ka kulu ja kempsupaberit ja paberkäterätte läheb niigi pakkide kaupa. Seetõttu on enamikes kohtades ka mitteklientidele kemps tasu eest. Siin soovitatud iga kempsuskäigu ajal saiake, roheline tee või jäätis osta, on küll eluvõõras. Kui mul on 2 last, siis suvisel ajal, mänguhoos nad joovad palju ja võivad iga 20 minuti järel pissile küsida. No ei hakka ma neile iga kord saiakest ega jäätist ostma – ebatervislik ja kulukas. Roheline tee tekitab ainult uue pissimisvajaduse poole tunni pärast ka minul endal. Avalikes kohtades olgu oma tualetid. Statsionaarsed, kasitud ja tasulised, mitte ajutised Kemmerlingi putkad, ned on kohased ühekordsetel üritustel.

Jumal küll, see roheline tee ja saiake olid vaid näited. Sul siis lihtsam oma last joodikupissise põõsaaluse peale pissile viia või? Sest osta klaas mineraalvett või tass kohvi on pagana kulukas.
See, kas teenindaja on õnnelik, ei puutu aga asjasse. Kuni kohviku-resorani tualett on avatud, on see avatud. Kõik emad ei veeda Tartu kesklinnas oma põievaevustes lastega (iga 20 minuti tagant? suvel iga päev? mis arst ütleb?) tunde. Olen kesklinna restoranides Eestis kahes linnas ja neljas restoranis aastaid töötanud, kui 1-3 niisama pissijat päevas käis, oli see tavaline. Oli palju päevi, mil ma ei näinud ühtki. Mingeid pingeid see ei tekitanud. Kedagi ei huvita.

Tanklates manteede ääres on neid pissijaid kümneid kui mitte sadu korda rohkem, seepärast sageli kempsud külastajatele (aga mitte kõigis) aga seal on ka siis müügil see tervislik õun, kui su süda raatsib seda lapsele osta.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei jõua ära imestada, kuidas kultuuri enam üldse pole. Eestimaal mehed suviti ku…ad iga posti ja põõsa juures nagu koerad. Naistel on väiksemad põied ja käivad tihti vetsu vahet, aga ometigi ei näe sa neid kunagi avalikes kohtades või teiste nähes sirtsutamas. Aga eks naised ise õpetavad poegi sellisteks ja asi algabki sellest, et väikest poissi pissitatakse kohe seal, kus pissihäda tekib.

Isegi hästi kui põõsa leiavad. Mina olen hommikul tööle sõites näinud üht meest vastu Tallinna Jaani kiriku seina asjatamas. No tule taevas appi! Mehed kas ku..ehäda võtab mõistuse peast?

Miks naised õpetavad poegi, mitte mehed?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei jõua ära imestada, kuidas kultuuri enam üldse pole. Eestimaal mehed suviti ku…ad iga posti ja põõsa juures nagu koerad. Naistel on väiksemad põied ja käivad tihti vetsu vahet, aga ometigi ei näe sa neid kunagi avalikes kohtades või teiste nähes sirtsutamas. Aga eks naised ise õpetavad poegi sellisteks ja asi algabki sellest, et väikest poissi pissitatakse kohe seal, kus pissihäda tekib.

Isegi hästi kui põõsa leiavad. Mina olen hommikul tööle sõites näinud üht meest vastu Tallinna Jaani kiriku seina asjatamas. No tule taevas appi! Mehed kas ku..ehäda võtab mõistuse peast?

Miks naised õpetavad poegi, mitte mehed?

Sest teil ei ole mehi ega lastel isasid!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eks naised ise õpetavad poegi sellisteks ja asi algabki sellest, et väikest poissi pissitatakse kohe seal, kus pissihäda tekib.

No lastest veel saan aru. Pigem see piss põõsas kui püksis.

Meestest saan ka aru – püsti pissimine on okei kuni sa ei tee seda avalikus kohas/teiste nägemisväljas. Ma teen ka vajadusel metsapeatuse matkal vmt, aga ometi ei see ma seda 3 sammu lõkkeplatsist või rajast. Mehed tihti astuvad oma paar sammu, keeravad selja ja teevad – vot see ei ole ok. Astu need 20 sammu rohkem võssa, mitte ära astu 2 sammu autost ja kuse otse tee ääres.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sellest ole, et Eestis on WC-dega väga kehvasti, needki olemasolevad vähesed on enamuses tasulised.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eks naised ise õpetavad poegi sellisteks ja asi algabki sellest, et väikest poissi pissitatakse kohe seal, kus pissihäda tekib.

No lastest veel saan aru. Pigem see piss põõsas kui püksis.

Meestest saan ka aru – püsti pissimine on okei kuni sa ei tee seda avalikus kohas/teiste nägemisväljas. Ma teen ka vajadusel metsapeatuse matkal vmt, aga ometi ei see ma seda 3 sammu lõkkeplatsist või rajast. Mehed tihti astuvad oma paar sammu, keeravad selja ja teevad – vot see ei ole ok. Astu need 20 sammu rohkem võssa, mitte ära astu 2 sammu autost ja kuse otse tee ääres.

Mida ma silmas pidasin on see, et tüdrukutel ei tõmba emmed nii kergekäeliselt suvalises kohas pükse maha, et noh pissi, vaid ositakse privaatsem koht. Küll aga poistega minnakse kergema vastupanu teed.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sellest ole, et Eestis on WC-dega väga kehvasti, needki olemasolevad vähesed on enamuses tasulised.

Samas naiste põis on ju väiksem, aga suudavad siiski tee ääres kusemata hakkama saada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sellest ole, et Eestis on WC-dega väga kehvasti, needki olemasolevad vähesed on enamuses tasulised.

Samas naiste põis on ju väiksem, aga suudavad siiski tee ääres kusemata hakkama saada.

Naiste Wc ju ära kustud kõik, naised käivad jalgadega potil nagu ahvid. Paljud naised käivad meeste wc, puhtam ja viisakam.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ma silmas pidasin on see, et tüdrukutel ei tõmba emmed nii kergekäeliselt suvalises kohas pükse maha, et noh pissi, vaid ositakse privaatsem koht. Küll aga poistega minnakse kergema vastupanu teed.

Seda küll – poisse näeb emmega põõsas tihedamini pissimas kui tüdrukuid – kuigi siin ilmselt on ka mängus see, et poisid nagunii harjunud püsti pissima, tüdrukud kükitades pissima mitte niiväga.

Kuigi ma pigem ajaks selle põõsas pissime harjumuse rohkem “isside” kaela. Isegi suveistumistel tihti mehed valivad endale mingi “põõsanurga” või kuuritaguse selle asemel, et tuppa vetsu jalutada, eks suhtumine tule hilisemas elus ka kodunt kaasa.

Üldiselt emmed teavad, et lapsel on pissihäda pärast söömist, joomist, mängimist – nad suudavad seda tihti ette planeerida ja samuti juba eos wc asukoha välja mõelda ja last suunata pissile juba siis kui laps seda veel ei küsi.

Tavaliselt issid kipuvad need olema, kel siis järsku kui laps kõrvale jõuab ja juba ühelt jalalt teisele sammub, et kange pissihäda on, jäävad nagu peata kanad hätta, et mida teha.

Otseloomulikult on erandeid. Otseloomulikult on päevi, kus tulebki pissihäda üllatuslikult ja vahest küsibki juba 20min pärast uuesti kuigi alles sai käidud ja tammubki siis juba ühelt jalalt teisele nii, et kõik tundub kaugel.

 

Aga noh, seda annaks arendada juba edasi sellega kuidas suvel lapsi vette pissile suunatakse 🙂 Aga seda siin muus teemas lahatud ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiste Wc ju ära kustud kõik, naised käivad jalgadega potil nagu ahvid. Paljud naised käivad meeste wc, puhtam ja viisakam.

Räägi enda eest, mina küll meeste WC-s ei käi. Tavaliselt on ikka meeste omad hullemad, täiskustud ja haisevad. Mõnikord harva mõnes kohas tõesti on vastupidi, aga siis mitte sellepärast, et mehed oleks viisakamad, vaid on kohti, kus on naisi palju, aga mehi vähe ja siis lihtsalt kasutustiheduse tõttu on üks hullemas seisus kui teine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema on kadedusest kuidas mehed saavad püsti häda ära teha ja naised ei saa? Kui naised saaks, siis naised ka teeks, sest häda on ju häda.

Jaa, mina olen näiteks eriti kade, et “mehed” on võimelised täis kusema Tallinnas terve vanalinna, täiesti masendav on soojal suvehommikul mööda tänavaid kõndida nii, nagu viibiksid kuskil rõvedas avalikus peldikus, kus hais käib üle pea.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema on kadedusest kuidas mehed saavad püsti häda ära teha ja naised ei saa? Kui naised saaks, siis naised ka teeks, sest häda on ju häda.

Jaa, mina olen näiteks eriti kade, et “mehed” on võimelised täis kusema Tallinnas terve vanalinna, täiesti masendav on soojal suvehommikul mööda tänavaid kõndida nii, nagu viibiksid kuskil rõvedas avalikus peldikus, kus hais käib üle pea.

Kirjutasin ometi, kui sul oleks võimalik püsti lasta, siis laseksid sina ka. Kuna sa ei saa tehniliselt seda teha, siis saad süüdistada selles mehi. järgmises elus oled mees, küll sa siis ka lased ja kehitad õlgu nendele teemadele. Umbes sama nagu isased koerad lasevad postile, aga emased mitte eks. Mõttetu saagimine

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sellest ole, et Eestis on WC-dega väga kehvasti, needki olemasolevad vähesed on enamuses tasulised.

Pissilkäimise raha mõned korrad aastas ka ei ole? Kas sa kohalikust omavalitsusest abi ikka küsinud oled?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin ometi, kui sul oleks võimalik püsti lasta, siis laseksid sina ka.

Teema pole selles, kas lased püsti või istuli, lihtsalt võiks valida kohta, kus sa seda teed. Püstikusemine ei välista WC kasutamist, kui see sulle mingiks uudiseks on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tanklates manteede ääres on neid pissijaid kümneid kui mitte sadu korda rohkem, seepärast sageli kempsud külastajatele (aga mitte kõigis) aga seal on ka siis müügil see tervislik õun, kui su süda raatsib seda lapsele osta.

Vaata tanklate WC-d  erinevalt söögikohtade omadest ongi ette nähtud selleks, et möödasõitjad seal pissil käia saaksid. Mistõttu on nad (üksikud erandid välja arvatud) tasuta ka mitteklientidele. Mistõttu tanklas võin ma täie südamerahuga käia kasvõi terve suguvõsaga pissil ka ilma seda õuna ostmata. Sest kaudselt ma maksan oma pissimise kinni lihtsalt sellega, et ma oman autot ja tarbin kütust. Sinu töökoht siis restoranides töötades oligi kempsu ukse juures ja ülesandeks niisama pissijaid lugeda või ? Kust sa muidu tead, et neid 1-3 oli. Oled tüüpline palgatööline, “keda ei huvita”. Toidukoha omanikku huvitab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teema on kadedusest kuidas mehed saavad püsti häda ära teha ja naised ei saa? Kui naised saaks, siis naised ka teeks, sest häda on ju häda.

Jaa, mina olen näiteks eriti kade, et “mehed” on võimelised täis kusema Tallinnas terve vanalinna, täiesti masendav on soojal suvehommikul mööda tänavaid kõndida nii, nagu viibiksid kuskil rõvedas avalikus peldikus, kus hais käib üle pea.

Kirjutasin ometi, kui sul oleks võimalik püsti lasta, siis laseksid sina ka. Kuna sa ei saa tehniliselt seda teha, siis saad süüdistada selles mehi. järgmises elus oled mees, küll sa siis ka lased ja kehitad õlgu nendele teemadele. Umbes sama nagu isased koerad lasevad postile, aga emased mitte eks. Mõttetu saagimine

No tõesti, mis asend siia puutub? Kõik saavad aru, mida see mees seal teeb. Naised saaks seelikuga asja isegi privaatsemalt aetud, aga see on matslik ja naised üldiselt ei soovi matsid olla.

Vanalinnas olen keset päeva korra näinud, kuidas mingist kangialusest voolas väike ojake ja seejärel nägin kihistavat vene naiste punti ja ühte neist kükitamas. No ei leia keset päeva suvisel ajal  ühtegi kohvikut vanalinnas eksole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sõitsin aastaid tagasi autoga Pärnust Paide. Selle tee ääres ei ole tanklaid ega käimlaid. Kuskil poolel teel tundsin, kuidas kõht pakitseb. Polnudki miskit parata ja tuli metsa alla sitale minna. Mul on autos alati wc paber olemas, see kulus nüüd marjaks ära. Mina arvan, et metsavahel kõlbab ikka käia kui häda ei anna häbeneda. Vanalinnas kusemise tänavale mõistan ma kategooriliselt hukka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu töökoht siis restoranides töötades oligi kempsu ukse juures ja ülesandeks niisama pissijaid lugeda või ? Kust sa muidu tead, et neid 1-3 oli. Oled tüüpline palgatööline, “keda ei huvita”. Toidukoha omanikku huvitab.

Veetsime perega Brüsseli südalinnas 7 tundi. Absoluutselt igasse kohvikusse oli võimalik sisse astuda ja vetsu küsida. Peeti normaalseks. Ilma küsimata ei saanud minna, sest kohvik oli küll 1. korrusel, aga vetsu juhatati 3ndale või ka 4ndale. Kitsad trepid, vahel lamas mõni narkomaan kuskil nurgas, raha sai enamasti vetsu ukse taha riiulile jätta. Kes soovis. Aga kõik need vetsud olidki igaühele avatud.  Ja nii on nt Tartus ka. Ega töötajad ei lubaks, kui omanik oleks keelanud ja silt oleks väljas, et ainult klientidele tasuta, teistele nt 1.-. See on omaniku asi selline korraldus anda ja silt kirjutada. Kui seda pole, siis ilmselt omanik on vabalt vetsu kasutamisega nõus. Miks ta ei peaks olema – sõbraliku kohviku mulje jätab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tanklates manteede ääres on neid pissijaid kümneid kui mitte sadu korda rohkem, seepärast sageli kempsud külastajatele (aga mitte kõigis) aga seal on ka siis müügil see tervislik õun, kui su süda raatsib seda lapsele osta.

Vaata tanklate WC-d erinevalt söögikohtade omadest ongi ette nähtud selleks, et möödasõitjad seal pissil käia saaksid. Mistõttu on nad (üksikud erandid välja arvatud) tasuta ka mitteklientidele. Mistõttu tanklas võin ma täie südamerahuga käia kasvõi terve suguvõsaga pissil ka ilma seda õuna ostmata. Sest kaudselt ma maksan oma pissimise kinni lihtsalt sellega, et ma oman autot ja tarbin kütust. Sinu töökoht siis restoranides töötades oligi kempsu ukse juures ja ülesandeks niisama pissijaid lugeda või ? Kust sa muidu tead, et neid 1-3 oli. Oled tüüpline palgatööline, “keda ei huvita”. Toidukoha omanikku huvitab.

Kahes kohas olin üks omanikest ja administraator. Ülejäänud kahes kohas lihtsald administraator, ühes ka osaajaga raamatupidaja ning teises teenindajate vahetuse vanem. Jah, täpselt – minu töö oli seista ukse juures, tervitada sisenejaid ja ka nad üle lugeda, et oskaks lauda soovitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

est kaudselt ma maksan oma pissimise kinni lihtsalt sellega, et ma oman autot ja tarbin kütust. Sinu töökoht siis restoranides töötades oligi kempsu ukse juures ja ülesandeks niisama pissijaid lugeda või ? Kust sa muidu tead, et neid 1-3 oli. Oled tüüpline palgatööline, “keda ei huvita”. Toidukoha omanikku huvitab.

Restoranis võid kaudselt oma pissimise kinni maksta, kui tingimata tahad maksta, selle mahlaklaasiga, mille tellid.

Ma saan sinu jutust aru nii, et kui su laps soovib kohviku läheduses pissida, siis sul kangastub silme ette kohviku omanik, sul hakkab temast väga kahju, sest see vis liitrit vett ja neli lehte paberit mõjuks ta ärile halvasti. Ja kuna sulle on selle omaniku rahakott väga-väga armas, siis pigem kisud lapsel seal püksid maha ja toimetad ta kuskile öiste joodikkusejate väljaheitesele põõsaalusesse pissile.

Pagan, nad peaksid sulle restoraniomanike poolt ratsamonumendi püstitama!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, normaalselt planeeritud linnaruumis on need tualetid lihtsalt olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, normaalselt planeeritud linnaruumis on need tualetid lihtsalt olemas.

Muidugi. Aga kui neid ei ole, aga on 10 sammu kaugusel prii võimalus astuda kaubamajja või mõnda õppehooesse või kohvikusse, siis VÕIKS seda eelistada sellele, et kusepõõsas oma last pissitada. Isegi kui ei ole avatud kemps, siis ükski juhuslikult kohalviibiv restoraniomanik ei riski saata väikelapsega ema minema, et siin ei pissita, kui poolt metssiga ei osta. Kaasneda võiv mainekahju artiklist Delfis “Mütsija Piruka restoranist abi palunud emal kästi öelda lapsele, et see pissiks püksi” oleks määratult suurem. Seega ei huvita need paar pissivat väikelast küll restoranides tõesti kedagi negatiivselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varsti on rõvedike vaatamine ka keelatud

https://www.ohtuleht.ee/1064813/palju-eestis-inimesi-jalitatakse-kui-olete-urineerimist-filminud-siis-tuleb-inimest-sellest-teavitada-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi. Aga kui neid ei ole, aga on 10 sammu kaugusel prii võimalus astuda kaubamajja või mõnda õppehooesse või kohvikusse, siis VÕIKS seda eelistada sellele, et kusepõõsas oma last pissitada. Isegi kui ei ole avatud kemps, siis ükski juhuslikult kohalviibiv restoraniomanik ei riski saata väikelapsega ema minema, et siin ei pissita, kui poolt metssiga ei osta. Kaasneda võiv mainekahju artiklist Delfis “Mütsija Piruka restoranist abi palunud emal kästi öelda lapsele, et see pissiks püksi” oleks määratult suurem. Seega ei huvita need paar pissivat väikelast küll restoranides tõesti kedagi negatiivselt.

Meenuta lugu kuidas telestaar Margna lapsele ei antud klaasitäit kraanivettki ja luuluta siis edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kehakergendajad tee ääres