Esileht Koolilaps Kehaline ka vihmaga õues – mis selga?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kehaline ka vihmaga õues – mis selga?

Postitas:

Te, retuusifoobikud, ise trenni ei tee? Pole kunagi näinud või katsunud Nike või Adidase jooksuretuuse? Mis rebenemine, läbipaistvus ja augud? Rohkem tugevamat, venivamat ja läbipaistmatut kangast pole olemas. Enne rebenevad need Pepco õhukesed puuvillapüksid, mida siin kiidetakse.
Puuvill ei ole sportimiseks sobilik kangas, läheb kergesti märjaks, kuivab aeglaselt ja venib välja. Puuvilladress kõlbab kodus diivanil pikutamiseks, aga mitte jooksmiseks, eriti märja ilmaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan uuesti, nüüd pikemalt. Mis vahe on sellel, kas laps käib koolis või lasteaias? Lasteaia ajal te ju arvestasite, et õues võib olla külm, märg, porine ja panite lapsele hüper-superriided. Neid tehakse koolilaste suuruses ka ja teistest põhjamaades ksannavad neid ka koolilapsed. Miks meil ei või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 20:30; 13.09 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest kombekas ei ole ju võimalik teha sporti? No päriselt ka pole… Liivakastis mängimine pole päris sama, mis aja peale jooksmine. 🙂

Mina kannaks ka nö kilekat dressikat ja korralikke sportretuuse. (Pole ka mina kohanud, et need rebeneks või läbi paistaks kuidagi. Ei mõtle siinjuures puuvillaseid sukapükste asendajaid.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kannavad ka vihmaga tavalisi dresse, suure vihmaga panevad tavalise jope peale. Retuuse ei pane nad kooli kehalises lihtsalt seepärast, et neil on kehalises väga palju niisama passimist ja teiste järel ootamist, niiske ilmaga hakkab nii retuužides külm. Aga päristrennis, kergejõustikus, mis ka praegu õues toimub, käivad nad küll retuužides, seal ei lasta paigal külmetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps Kehaline ka vihmaga õues – mis selga?