Esileht Ilu ja tervis Kehapositiivsus

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kehapositiivsus

Postitas:

Lihtne küsimus kõigile. – Kas oled kehapositiivne inimene?

Arvan, et vaid väga üksikud naised julgevad olla nemad ise ja vaid väga väike hulk mehi ei ole nemad ise.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 12:09; 13.12 12:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jah ma olen paks ja mis siis?! Keda huvitab, kuidas ma välja näen. Kui tahaksin olla sale siis tegeleksin sellega ja oleksin saledana oma kehaga rahul. Said rahuldava vastuse?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ma olen paks ja mis siis?! Keda huvitab, kuidas ma välja näen. Kui tahaksin olla sale siis tegeleksin sellega ja oleksin saledana oma kehaga rahul. Said rahuldava vastuse?

Kas oled lõpuni kehapositiivne või on sinu valik vaid valikuline?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 12:09; 13.12 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Absoluutselt.

Ja teate mis? Peale seda hakkas kaal ise kukkuma tasakesi.. 🙂

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kaasagses mõttes kehapostiivne, sest arvan, et heas mõttes rahulolematus viib elus edasi. Kehapositiivsus tähendab minu jaoks seda, et ma ei riku ära looduse poolt kingitut, vaid hoian ja hoolitsen selle eest.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 12:21; 13.12 12:24; 13.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teate mis? Peale seda hakkas kaal ise kukkuma tasakesi..

Krt, minu oma teeb küll suure kolksu kui vannitoapõrandale kukub. Mul on siiani küll ühest kukutamisest piisanud, siis on juba katki ja pole rohkem vaja kolistada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne küsimus kõigile. – Kas oled kehapositiivne inimene?

Arvan, et vaid väga üksikud naised julgevad olla nemad ise ja vaid väga väike hulk mehi ei ole nemad ise.

Ma küll ei arva, et mina ise olemine tähendab ülekaalulist, elust väsinud ja kehva tervisega inimest.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 12:21; 13.12 12:24; 13.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, miks kohe paksud ennast rünnatuna tunnevad, kui ükskõik mis kehateema tehakse! Ka kõhn võib olla oma keha pärast ebakindel liiga lühikeste jalgade, väikese rinna, kõvera nina või misiganes muu omaduse tõttu, mis talle endale defektina tundub.

 

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen küll kehapositiivne, mõtleva inimese mõttes – see tähendab, et hoolitsen oma keha eest, ei lase seda rasva all ägada või treenimatusest luidraks muutuda.
Mis puutub sellesse moodsasse ruigamisse, kuidas oma pekkide aktsepteerimine on jube lahe ja positiivne ja see on “armastus oma keha vastu”, siis selleks peab ikka juhm olema, et sellega kaasa minna. Tahaks näha neid kehapositiivseid 100-kiloseid neiukesi 15 aasta pärast.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole varem sellele väga ammu mõelnud, ma olen alati kompleksides vaevelnud. Kui nüüd, analüüsides, sain aru, et ma olen enda kehaga rahul. Täiesti uskumatu ja ma ei pannud seda varem tähelegi.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 12:30; 13.12 12:51; 13.12 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paks ja mulle ei meeldi see. Lihtsalt iseloomu pole, et igasugu näksidest loobuda. Samas on mul üks huvitav kogemus elus – kunagi sattusin pool- kogemata nudistide puhkekohta, kus olid alasti minust kõvasti paksemad inimesed. Käisin samuti alasti ujumas. Ja vot seal kogetud tunne, et ma ei pea end häbenema, oli nii vabastav, et jääb elu lõpuni meelde. Nii et usun, et saan aru ka sellest kehapositiivsuse mõttest, lihtsalt ma ise ei ole nii enesekindel inimene. Nii elangi oma elu endaga mitte rahul olles.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem vast olen, kuigi enda keha suhtes kohati üsna (põhjuseta?) kriitiline.

Aga ütlen ausalt, olen seda meelt, et sinna maani on asi tore ja positiivne, kus liigne kaal tervisele mõjuma hakkab. Olin ka kunagi väga paks (100+ kilo) ja ei olnud seal ausalt öeldes midagi positiivset. Lisaks sellele, et peegelpilt endale kohe kuidagi ei meeldinud, enesekindlus oli suur null, kleidid olid kõik suured musta värvi “telgid”, olin pre-diabeetik ning selg-põlved valutasid pidevalt; üle mõnesaja meetri naljalt liikuda ei jaksanud. Seega kui näen sotsiaalmeedias 150+ kaaluvaid naisterahvaid kehapositiivsusest rääkimas, kihvatab alati, et jutuks tore küll, aga kuidas teil päriselt läheb? Kui rahul tegelikult oma eluga olete? Mina tean, et mina ei olnud absoluutselt.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru, et kehapositiivsus tähendab seda, et ma olen oma kehaga (just väljanägemise mõttes) ise rahul ja ei tee teadlikult midagi, et seda muuta?
JA mida see “julgevad olla nemad ise” tähendab – kas seda, et ei ürita oma kehaosi kuidagi varjata?
Mina olen praegu näiteks liiga alakaaluline (KMI on 18), arvatavasti stressist. Lisaks olen liiga vähe treenitud ja nõrk. Tunnen end halvasti, energiat pole ja külm on. Püüan teadlikult rohkem süüa ja tasapisi rohkem trenni tegema hakata, et end paremini tunda. Lisaks on mul veenilaiendid jalgadel, mis minu meelest ei ole ilusad ja eelistan seetõttu suvel pikki seelikuid kanda, samas näiteks rannas ei põe nende pärast.
Kas see tähendab siis seda, et ma ei ole kehapositiivne ja ei julge olla mina ise, või ei tähenda?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehapositiivsus tähendab minu jaoks seda, et ma ei riku ära looduse poolt kingitut, vaid hoian ja hoolitsen selle eest.

Väga hästi öeldud! Ka minu jaoks tähendab kehapositiivsus just seda, et püüan oma keha hoida nii hästi, kui oskan ja mitte seda ära rikkuda, niipalju kui on minu võimuses.

Minu jaoks ei tundu eriti mõistlik see, et toitud nagu Ameerika kaalulangetussaate tegelane ja siis püüad hästi õnnelik olla. Samas pole ka teine äärmus ehk oma keha pressimine elu eest mingi ideaalnumbri sisse (et see-ja-see ümbermõõt peab olema kindlasti selline, riiete number peab olema kindlasti see kõige väiksem jne. ), mida tehakse sageli väga julmade meetoditega,  sugugi kehasõbralik tegevus.

Teised tehku, mis tahavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun küll. Ma olen enda kehaga rahul ning ning mul on täiesti ükskõik, millised teiste kehad välja näevad, ning ei kommenteeri teiste kehakaalu olgu nad siis üle- või alakaalulised.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehapositiivsus tähendab minu jaoks seda, et ma ei riku ära looduse poolt kingitut, vaid hoian ja hoolitsen selle eest.

Väga hästi öeldud! Ka minu jaoks tähendab kehapositiivsus just seda, et püüan oma keha hoida nii hästi, kui oskan ja mitte seda ära rikkuda, niipalju kui on minu võimuses.

Minu jaoks ei mahu kehapositiivsuse alla see, et toitud nagu Ameerika kaalulangetusaate tegelane ja siis püüad hästi õnnelik olla. Samas pole ka teine äärmus ehk oma keha pressimine elu eest mingi ideaalnumbri sisse (et see-ja-see ümbermõõt peab olema kindlasti selline, riiete number peab olema kindlasti xs jne. ), mida tehakse sageli väga julmade meetoditega, sugugi kehasõbralik tegevus.

Ma olen teiega väga nõus. Ma lasin oma naturaalsuse tagasi. Varem olid mul geelküüned, solaariumipäevitus, värvitud juuksed jne. Ma olin nii ebakindel. Nüüd kasvatasin oma heleda kartulikoore välja. Uskumatult ilus toon ja seda kohtab linnapidis nii vähe. Küüned on omad ja värv on naturaalne, nahavärv on jälle normaalne valge, nagu ühel tavaliselt põhjamaalasel. Ja ma pole kunagi enesekindlam olnud kui praegu.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 12:30; 13.12 12:51; 13.12 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgeda olla mina ise ja tahe olla veel paremas vormis mina ise ei ole sugugi üksteist välistavad asjad. Täiesti kehapositiivne tegevus on müüdukas dieet, mõõdukas trenn jne, et olle VEEL paremas vormis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paks ja see ei meeldi mulle, aga mul ei ole aega ega viitsimist mingit kaalualandamise programmi läbida. Ilmselt kui ma võidaksin lotoga mõned miljonid ja elaks sellist elu, et kusagile pole kiiret ja kogu aeg kuulubki ainult mulle, siis ilmselt võtaks selle ette. Seni olen kehapohhuist. 😀

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 13:23; 27.12 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vist. Sest kui ma oleks, siis ma ei pingutaks vist liikuda või käia trennis. Ma ei taha kaotada seda vormi, mis prawgu on. Ma tahan seda parandada. Aga mul on teatud asjad, mida ma tahan suuta teha. Nt 1 korralikku kätekõverdust. Mitte põlvedel nagu prawgu suudan. Tahan suuta teha silda. Praegu suudan, aga kas ka aasta pärast. Spagaati tahaks ka suuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vist. Sest kui ma oleks, siis ma ei pingutaks vist liikuda või käia trennis. Ma ei taha kaotada seda vormi, mis prawgu on. Ma tahan seda parandada. Aga mul on teatud asjad, mida ma tahan suuta teha. Nt 1 korralikku kätekõverdust. Mitte põlvedel nagu prawgu suudan. Tahan suuta teha silda. Praegu suudan, aga kas ka aasta pärast. Spagaati tahaks ka suuta.

See, et inimene trennis käin, ei näita, et ebakindel on. Ja on hea kui inimesel eesmärgid ja püüdleb nende poole :). Ma proovin isegi spagaadini jõuda. Harjutamine teeb meistriks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 12:30; 13.12 12:51; 13.12 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paks ja see ei meeldi mulle, aga mul ei ole aega ega viitsimist mingit kaalualandamise programmi läbida. Ilmselt kui ma võidaksin lotoga mõned miljonid ja elaks sellist elu, et kusagile pole kiiret ja kogu aeg kuulubki ainult mulle, siis ilmselt võtaks selle ette. Seni olen kehapohhuist. ????

Kehapohhuist.:))))

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 12:21; 13.12 12:24; 13.12 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma kehaga täiesti rahul, mis ei tähenda, et mul poleks eesmärke paremasse vormi saamiseks. Paks ei ole, modellikehast on asi kaugel ja ei igatsegi.
Võibolla tuleb rahulolu vanusega? Teismeeas oleksin küll soovinud väiksemat istmikku ja sihvakamaid jalgu, praegu vaatan, et kõik on normis ja töötab hästi, järelikult võib rahul olla.

Parem vorm on enesetunde küsimus ja kuna ma olen hetkel rase, siis loomulikult on vaja pärast trenni teha, et lihased endise toonuse saavutaksid. Tugevad korsetilihased tagavad hea enesetunde ja tervise. Trenni tegemine ei tähenda, et ma kehaga rahul poleks, see on lihtsalt keha eest hoolitsemise üks vorme.

Tuuningute järele vajadust pole tundnud: juuksed värvimata, küüned naturaalsed, ei meigi ka. Teismelisena natuke proovisin, aga ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne küsimus kõigile. – Kas oled kehapositiivne inimene?

Arvan, et vaid väga üksikud naised julgevad olla nemad ise ja vaid väga väike hulk mehi ei ole nemad ise.

Ma arvan, et sa eksid nii naiste kui meeste osas oma väidetega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on kehapositiivsus, kui mulle meeldib olla ühes kindlas kaalus ning ma selle hoidmise nimel teen trenni ja toitun tervislikumalt, kui näen, et kaalu tahab juurde tulla? Ma arvan, et kui ma võtaksin 10 kg juurde, siis ma ei oleks üldse rahul ning püüdleksin oma vana hea kaalu poole tagasi. Kehapositiivsus on vist see, kui suudad aru saada, et see on kõigest kest ja 10 kg siia-sinna ei muuda mind isiksusena?  Lisaks häirib mind see, et ühe naistehaiguse tõttu on mul kui muidu saledal ja treenitud naisel nabast all pool suurem kõhuvolt, millest ei saa lahti – ümber riideid kandes on alati mul siuke 4. kuud raseda naise kõhuke ees. Kui see mind mind häirib, siis päris kehapositiivne ma ikka ei ole – mingisugune enda kehaideaal on mul silme ees alati.

Vanus on tore asi – uued ilmnevad kortsukesed tekitavad võib-olla veidike muret. Ma tean, et vananemine on normaalne, aga muutused vajavad alati harjumist + ausõna, sile nahk on ilusam. Samas jällegi meeldivad 30-aastase mina näojooned mulle rohkem kui 20-aastase omad.  Lisaks on tore olla oma loomuliku juuksevärvi, küünte ja ripsmetega. Nooremana sai neid pidevalt muudetud. Tunnen end praegu tänu naturaalsusele, enesekindlusele ja veidike muutunud näojoontele väga ilusana. Huvitav kui kaua see kestab, kui ma nüüd sain 30? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui ma arvan, et pole mul väga viga midagi, ei kvalifitseeru vist kehapositiivsuse alla? ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui ma arvan, et pole mul väga viga midagi, ei kvalifitseeru vist kehapositiivsuse alla? ????????

See just nimelt kvalifitseerubki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 13:23; 27.12 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paks ja mulle ei meeldi see. Lihtsalt iseloomu pole, et igasugu näksidest loobuda. Samas on mul üks huvitav kogemus elus – kunagi sattusin pool- kogemata nudistide puhkekohta, kus olid alasti minust kõvasti paksemad inimesed. Käisin samuti alasti ujumas. Ja vot seal kogetud tunne, et ma ei pea end häbenema, oli nii vabastav, et jääb elu lõpuni meelde. Nii et usun, et saan aru ka sellest kehapositiivsuse mõttest, lihtsalt ma ise ei ole nii enesekindel inimene. Nii elangi oma elu endaga mitte rahul olles.

Küll iseloom lõpuks tuleb, kui tervis otsa saab ja surm juba reaalsema vaatusena tundub. Küsimus on selles, kas on vaja nii kaua oodata? Miks sa ei alusta väikeste muutuste sisseviimisest oma ellu, ei pea kohe hakkama tegema kardinaalseid muutusi, harjutad järjest. Ma tegin nii, võtsin aastaga 30 kilo maha, mis ma kuidagi märkamatult olin endale selga söönud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pead armastama oma keha piisavalt, et hoida teda tervislikus seisundis (tervisenäitajad korras ning BMI normis).

Health At Every Size liikumine on üks suur bullshit, sest loomulikult ei saa sa olla tervislik, kui sa kaalus 160kg..

Erandiks on loomulikult bodybuilderid ja hyperthyroidismiga isikud, aga keskmine inimene ju seda ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, olen ebakindel. Olen oma kehaga enamasti päris rahul olnud, aga viimane aasta on nii trennivaene olnud, et tunnen, et see kõik on mulle ebaloomulik. Ei kaalu oluliselt rohkem kui varem, aga tunnen ennast suht tünnina küll, lihaste tunnetust pole jne. Annab täiega tunda, et koroonaajal trenn ära kadus, ise midagi erilist teha ei  suuda, vajan just rühmatrenne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Kehapositiivsus