Esileht Ilu ja tervis Kehaseen?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kehaseen?

Postitas:

Olen olnud pikka aega hädas sügelevate ja kuiva nahaga kätega. Nüüd lugesin Kodutohtrist ühte artiklit ja pani mõtlema, et äkki mul on kehaseen. See peaks küll alguse saama jalaseenest vist, mida mul ei ole – vähemalt sümptomeid mitte, küüned on ilusad ja jalad korras, kuigi vahel sügeleb talla alt. Aegamööda on see sügelus kolinud ülespoole ja aeg-ajalt sügelevad jalasääred nii, et kratsi või verele, järgi jätta ei saa. Kui liita sinna veel need käed ja sügelev kukal + rinnaalune (seal kus on rh traadid), siis ma ise mõtleks küll, et võib olla jala/käte/kehaseen kas kõik kokku või eraldi. Kas kellelgi on olnud sellega kokkupuudet, kuidas sümptomid ja ravi on olnud? Nahaarstile on esimesed vabad ajad augustis, nii et temalt varem abi ei saa. Varem on ta kätele pannud dermatiidi siagnoosi, aga kuna hormoonsalv ei ole olukorda paremaks teinud, siis ma kahtlustangi, et äkki hoopis seen?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 12:49; 19.05 18:50; 20.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psoriaas ei või olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mujal keha peal ei ole üldse isegi punetust, jalgadel ka nahk ei kuiva, ainult käelabad on vahel punasemad, nahk väga kuiv ja vahel sügeleb. Ma ei usu hästi, olen näinud psoriaasihaigeid, see pole nagu see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 12:49; 19.05 18:50; 20.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonoh, ära nüüd räägi nii. 🙂

Mul on ka psoriaas.

Kui sa mind näeksid, ei teaks sa (ega oskaks üldse kahtlustadagi), et mul on psoriaas…

Psoriaatikutel on kerge tekkima dermatiit kätel ja jalgadel.

Mul on nõrgad kohad jalakannad, tallaalused ja peopesad.

Need kohad on kuivad, sügelevad ja koorub ka nahka, eriti peopesades.

On paremaid perioode ja halvemaid.

Psoriaas ei tähenda automaatselt sügelevat, ketendetavat, laigulist inimest, kelle kaugelt ära tunneb. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust:)) Mõtlesin kohe kõige hullemale variandile, keda tean (no ikka nii laiguline ja pudenev kui üldse olla saab…). Aga kuidas Sina end ravid? Kas on ka nii, et käed ei kannata soola, juurvilju (eriti tomat, kurk, ´toores kartul, tsitrusviljad), toorest liha jne, nii kui puutud siis sügeleb kohutavalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 12:49; 19.05 18:50; 20.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kehaseen?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.