Esileht Koolilaps Kehra gümnaasium

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kehra gümnaasium

Postitas:

Oleme Kehras uued elanikud. Laps läheb 1 klassi sügisel. Palun infot selle kooli kohta. Kuidas on kooli üldine sisekliima, kuidas on õpilaste omavahelised suhted, kas õpetajad on toredad inimesed? Eelkooli seal ei ole ja me ei tea mida oodata ja kuidas valmistada, laps hetkel käib Tallinna lasteaias.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 12:53; 09.02 15:00; 09.02 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teades natuke Kehra elu ja olu,siis julgen arvata,et ligi pooled lapsed,kes esimesse klassi lähevad ei tunne seal tähtigi ….Seega ma usun,et hakkamasaamisega küll muret ei tohiks olla.Kooli sisekliima on päris rahuldav.Koolivägavalda on minimaalselt,eks omavahelist nääklemist laste vahel ikka tuleb ette,aga eks seda ole igalpool.
Õpetajate kohta ühtki halba sõna öelda ei tea,paraku on seal ka veel mõned \”vana kooli\” õpetajad tööl,kes tänapäeva koolisüsteemist natuke maha jäävad,aga neid ei ole seal enam nii palju,et see kuidagi lapse edasijõudmist mõjutaks.
Aga…mina olen seda ainult kuulujutu tasemel kuulnud…Kehra kool pidavat kinni pandama.Millal,seda ei tea.Uuri enne igaksjuhuks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh. Mina olen kuulnud, et gümnaasiumi osa v.o. tulevikus läheb kinni. Praegu huvitab algkooli elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 12:53; 09.02 15:00; 09.02 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehras on parim direktor Eesti koolidest. Kooslus ratsionaalsest, empaatilisest, innovaatilisest tüübist. Tõeline kooli-inimene.
Kooli kinniminekust ei ole kuulnud midagi. Alles seal liideti kohalikud koolid lähiümbruses üheks, see laine on üle käinud juba ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehra Gümnaasium läheb ilmselt kinni. Kuna ei vasta uutele nõuetele. Direktor ei ole hea.Palju häid õpetajaid on sealt viimasel ajal ära läinud. Paljuski just direktori juhtimisstiili tõttu. Olen selle kooli siseasjadega kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägule 09/02/2012 17:39
Palun nimeta millised kohalikud koolid liideti.
\”Kooli kinniminekust\” http://www.tallinnapostimees.ee/643720/harju-maavalitsus-soovitab-kumne-gumnaasiumi-sulgemist/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 12:53; 09.02 15:00; 09.02 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aruküla Põhikoolist oskan ainult rääkida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Kehra gümnaasium

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.