Esileht Ajaviite- ja muud jutud Keila-Joa valgustatus praegusel ajal?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Keila-Joa valgustatus praegusel ajal?

Postitas:
panteera

Kes teab – kas Keila juga on praegu, talvel, valgustatud ja kas seal on seda värvilist valgustatust ka? Leidsin ilusa video, kus suvel juga valgustatud, aga ei leidnud infot, kas talvel ka seal midagi toimub?

0
-3
Please wait...

Postitas:
panteera

Ei ole valgustatud kahjuks ja seda värvidemängu kah polnud, kahju…

0
0
Please wait...

Postitas:
Heino

RMK lehel kirjutatakse niimoodi

2018. aastal rekonstrueeriti „Lights on!“ projekti raames pargi vaatealad ja teed, valgustati juga ning rippsillad. Juga valgustatakse igal täis- ja pooltunnil alates päikeseloojangust kuni südaööni mõned minutid järjest. Pidupäevadel on joavalgus argipäevasest kirkam: kui igapäevaselt kasutatakse valget ja sinist valgust, siis riigipühadel ja muudel tähtpäevadel (näiteks pööripäevadel, adventidel, Eesti looduse päeval, muinastulede ööl) on valgusmängud inspireeritud erinevatest värvilistest loodusnähtustest nagu näiteks virmalised, vikerkaar, halo, päikesetõus ja – loojang. Vaateid joale saab nautida nii värskelt uuendatud RMK vaateplatvormilt jõe vasakkaldal kui ka Eesti Energia vaateplatvormilt jõe paremkaldal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
panteera

2018. aastal rekonstrueeriti „Lights on!“ projekti raames pargi vaatealad ja teed, valgustati juga ning rippsillad. Juga valgustatakse igal täis- ja pooltunnil alates päikeseloojangust kuni südaööni mõned minutid järjest. Pidupäevadel on joavalgus argipäevasest kirkam: kui igapäevaselt kasutatakse valget ja sinist valgust, siis riigipühadel ja muudel tähtpäevadel (näiteks pööripäevadel, adventidel, Eesti looduse päeval, muinastulede ööl) on valgusmängud inspireeritud erinevatest värvilistest loodusnähtustest nagu näiteks virmalised, vikerkaar, halo, päikesetõus ja – loojang. Vaateid joale saab nautida nii värskelt uuendatud RMK vaateplatvormilt jõe vasakkaldal kui ka Eesti Energia vaateplatvormilt jõe paremkaldal.

Kahjuks ei ole nii, käisin vaatamas ja ei olnud midagi. Ilmselt on elektri hinnatõusu pärast kokkuhoid…

+1
-1
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Keila-Joa valgustatus praegusel ajal?