Esileht Lapse ootamine Keiser

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Keiser

Postitas:
Kägu

Minul küsimus, kas kellegil on nii olnud, et keisrist möödas 4kuud ja uuesti rasestunud. Kas kôik lôppes hàsti. Olen rase planeerimata jàin
Beebipillidega rasedaks.
Arstile saan 2nàdala pàrast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul oli keisrist möödas 6 kuud, kui uuesti rasedaks jäin. Hetkel 24+5 ja kõik ok. Arst rahustas ka esimesel visiidil mu maha ja ütles, et palju ohtlikumad on vanad keisriarmid. Jälgitakse lõpus rohkem, et laps väga suureks ei kasvaks, aga muud vahet ei olegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli keisrist möödas 6 kuud, kui uuesti rasedaks jäin. Hetkel 24+5 ja kõik ok. Arst rahustas ka esimesel visiidil mu maha ja ütles, et palju ohtlikumad on vanad keisriarmid. Jälgitakse lõpus rohkem, et laps väga suureks ei kasvaks, aga muud vahet ei olegi.

Mis sa plärad, mis arst see nii väitis, et vanad armid ohtlikumad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul sama olukord. Ära muretse – oht et arm rebeneb raseduse ajal on tõsiselt imeväike, loomulikult pead teist last kandma hiljem puusal ja ettevaatlikum olema järskude tõstetega, aga peamiseks ohuks peetakse seda, et selline värskem arm rebeneb uue SÜNNITUSE ajal – kuigi ka see on null koma midagi tõenäosus nagu arst mulle selgitas. Ma küll ei tea, kas sul järgmine sünnitus keiser või proovid ise, aga kui keiser nagunii, siis ju ei ole ka seda ohtu, et sünnituse ajal arm rebeneb.
Raseduse jälgimise puhul on erinevuseks see, et ilmselt oled terve aja jälgimisel arsti juures, mitte ämmaka juures, mis tähendab, et saad ka oluliselt rohkem UH uuringuid puhtalt sellepärast et arsti kabinetis on see aparaat olemas. Vähemalt minul pelgus on niimoodi. Iseenesest visiite ei ole rohkem, kui siis võibolla täitsa lõpupoole.

Naudi rasedust (tean kui nauditav see beebi kõrvalt on :)) ja ära muretse üle 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohtlikum rebenemisele on ikka värske arm. Vana on suht kindel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen

Ma ise arvan keiser tuleks, kuna 2 keisrit olnud üks 4 kuud tagasi ja teine 7aastat tagasi. Ok aitäh , ei muretse rohkem. Lihtsalt ehmatus oli suur, kuna ei plaaninud enam lapsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arusaadav, et ehmatus suur. Aga sul siis ilmselt keiser suht kindel – mul ei olnud juttugi isesünnitamisest, Meil sama olukord – mul esimese ja kolmanda lapse sünni vahe 8 a, teise ja kolmanda vahe 1a2k

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Lapse ootamine Keiser