Esileht Sünnitus Keiser homme

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Keiser homme

Postitas:

Tere!
Keisriemmed, palun kirjutage oma keisri kogemusest.s oli näiteks kõige jubedam selle juures? Kas seljasüst või hoopiski hilisem taastumine? Homme on mul plaaniline keiser ja olen nii suures hirmus. Tahaksin end ette valmistada kõigeks vaimselt.

Tänan teid väga, kes vaevuvad vastama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 08:54; 21.08 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Ole positiivne. Muretsemiseks pole põhjust. Minul olnud üks plaaniline(2004) ja teine erakorraline(2014). Kolmas ootab ees oktoobris.
Mõlemal korral seljasüstiga ja polnud midagi hullu. Eriti midagi ei tundnudki. Peale oppi kerge haavavalu ikka, aga nagu minu ämmakas esimesel korral ütles – oluline on peale oppi võimalikult ruttu ennast püsti ajada ja vaikselt liikuma hakata.
Soovin sulle rahulikku meelt ja kõike head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 08:54; 21.08 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja küll oma lapse juba kätte saanud, aga kirjutan ka oma kogemusest.
Laps sündis erakorralise keisriga. Tuimestus valus ei olnud, keisri enda ajal füüsiliselt ei tundnud midagi. 4 tundi peale operatsiooni ajasin ennast esimest korda püsti ja koperdasin palatis paar tiiru ringi. Nädalajagu võtsin tablette – nende tõttu ei tundud valu siis ning hiljem ei valutanud midagi niisamagi. Vist kaks päeva oli pissida selline “kibe” tunne, aga ei midagi hirmsat.
Inetu pikk arm on muidugi kõhu peal, aga elus on suuremaidki asju, mille pärast muretseda. Muid kõrval- või järelnähtusid ei olnud. Kuu aega hoidusin tõstmast rohkem kui 5 kg.

Ma arvan, et loomulik sünnitus on esimene valik, aga minu kogemus keisriga oli füüsiliselt nii kerge nagu üks keskmine operatsioon olla saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Keiser homme

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.