Esileht Sünnitus Keiser tuharseisu tõttu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Keiser tuharseisu tõttu

Postitas:

Sai selgeks, et laps pole end peaseisu pööranud ning tuleb keiser. Olen ehmunud ja mures sest eelmine oli loomulik sünnitus,millest taastumine oli kiire.
Tunnen hirmu, et peale keisrit mõnda aega voodisse aheldatud, isegi kateeter jne. Pole sellise abitusega harjunud. Lisaks hirmutav see, et keisriga võtab piima tekkimine enamasti aega.

Kuidas teil keisrid läinud, mulle tehakse ITKs.Või on viimasel hetkel laps keeranud siiski peaseisu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sarnases seisus, ka ITK, aga mulle pakuti enne keisrit siiski ka välist pööramist ja tuharseisust sünnitust. Miks sul neid variante laual pole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle prooviti teha väline pööramine, aga ei õnnestunud. Tuharseisust poisse sünnitada ei lasta. Mul oli see esimene laps ja fantastiline kogemus. Ülikiirelt olin jalgadel, taastumine läks nagu naksti, piim tekkis paari päevaga. Iga kell võtaks uuesti pigem keisri kui sünnituse (teise lapsega 23h sünnitus, tõsised komplikatsioonid, hiljem 10 päeva haiglas).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 12:21; 30.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka kiire keiser ja kiire taastumine (sama päeva õhtul sain jalule ja võeti kateeter ka välja). Arstid ise soovitavad võimalikult vara liigutana hakata, et ei tekiks liiteid. Valuvaigistid olid peal. Piim jõudis kohale ka. Kui teemaalgatajal on esimese lapsega piima olnud, siis tõenäolislt organism veel mäletab ja tuleb ilusti piima ka peale keistrit. Edu ja ära karda midagi, keiser ei ole tänapäeval mingi hirmus asi. Mõtle parem sellele, et tavaliselt kui laps ennast peaseisu ei pööra, siis sellel on põhjus ka. Ntx lühike nabanöör või mitu korda ümber kaela. Suure tõenäosusega oleks selle lapse loomulik sünd palju komplitseeritum/ohtlikum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 13:55; 29.03 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei midagi hirmsat. Keiser oli teisipäeval, piim rinnas neljapäeval. Ei usu seda müüti, et keisriga piim hiljem tuleb, ju see on ikka igal naisel individuaalne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle prooviti teha väline pööramine, aga ei õnnestunud. Tuharseisust poisse sünnitada ei lasta. Mul oli see esimene laps ja fantastiline kogemus. Ülikiirelt olin jalgadel, taastumine läks nagu naksti, piim tekkis paari päevaga. Iga kell võtaks uuesti pigem keisri kui sünnituse (teise lapsega 23h sünnitus, tõsised komplikatsioonid, hiljem 10 päeva haiglas).

Ole hea, räägi, kas teise lapsega seotud komplikatsioonid olid seotud esimese keisriga. Mind tahetakse panna ise sünnitama (teine sünnitus, esimene oli keiser) ja põen mitte sünnitust kuid just komplikatsioone, mis on seotud eelmise keisriga (nõrk emakalihas, emakaarm, jne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 13:55; 29.03 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teise lapsega seotud komplikatsioonid olid seotud esimese keisriga.

Ei olnud seotud absoluutselt. Kandsin ta 2 nädalat üle, õues oli 32 kraadi ja sünnitus lihtsalt metsikult venis. Beebil oli mingi aeg hapnikupuudus ja bakter hakkas ka sünnitusteedes vohama. Nii mul kui beebil oli sündides palavik ja põletik. Keiser seda kuidagi ei soodustanud ega põhjustanud.

Eile sünnitasin oma kolmanda lapse, samuti loomulik sünnitus, aga komplikatsioone pole. Kõik läks kiiremalt ja hästi, nii valus ka polnud. Selliseid sünnitusi võiks kohe veel võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 12:21; 30.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin loomulikult aga oli ka kateeter(epiduraal võttis põie tunnetuse ära) ja piim ka kohe ei tekkinud. Pidin ise stimuleerima ja pumbaga kaasa aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Keiser tuharseisu tõttu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.