Esileht Ilu ja tervis Keisri armi peale tattoveering

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Keisri armi peale tattoveering

Postitas:

Tere

Kui keisrit on möödas 6 kuud kui mõistlik on teha sinna tattoveering? 🙂

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valus lugeda.

+31
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks? Arm kaob ajaga valgeks ja peeneks jooneks, mis jääb sul sisuliselt alati auspesu joone alla.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolme keisriga saab adidase logo.

+29
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:30; 26.04 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolme keisriga saab adidase logo.

Mul käidi südames sees ja rinnakul ülevalt alla pikk arm (lisaks veel siis voolikute ja kaablite nö ristikujulised armid).
Plaanisin eneseirooniaks ja huumoriks ja muud moodi tervisele viitamiseks, et lasen teha selle armi peale tõmbluku tätoveeringu. Arst arvas, et ära veel tee, et kuna niikuinii peame veel vähemalt korra lahti lõikama siis alles jääb sellest meistriteosest vähe ja viltune asi. Ja võibolla peab veel isegi kaks korda lahti lõikama. Ma siis viitasin, et saabki Adidase logo tõmblukkudena rinnale.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb mõte.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:43; 26.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps…

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte, kui see inimesele meeldib. Mulle ei meeldi enamik tätoveeringuid, aga armide tätoveerimisel on vähemasti mingisugune mõte. Kuigi keisriarmist jääb tõesti vaevumärgatav triip aluspükste alla.
Sellele lollpeale, kes Adidase triipudest pajatas: iga kord lõigatakse vana arm välja, triipe jääb üks.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõigatakse sama peale, jaa.

Minul on arm väga märgatav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:43; 26.04 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arm paraneb täielikult 1-2 aastat. Siis peaks armkude olema selline, milliseks ta igaveseks jääbki. Enne täielikku paranemist võib olla veel turses, valulik. Seega tätoveering ei pruugi ilus jääda.

Aga eks iga normaalne ja hea tätoveerija ei teeks nii noore armi peale mingit pilti.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hea plaan. Aga vaata asja veidi laiemalt. Mina teeks kõhule suure kolme peaga draakoni, kes lookleb rindade vahelt läbi. Draakoni saba kaob püksivärvli vahelt sisse ja sabaots läheb….
Draakoni seljas ratsutab omakorda kahe peaga kotkas. Vaat see oleks võimas. Mõtle selle peale.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 26.04 13:34; 26.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelnevale, kuna tegu ikkagi asukohaga, mis on püksis, siis täitsa huvitab, mida sa sinna peale tätoveerid?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on käel suur arm juba lapsepõlvest. 35+ vanuses lasin armi katta tätoveeringuga, sest ma olin tüdinud sellest, mil iganes ma lühikeste varrukatega olin, siis leidus alati keegi, kes jäi mu armi jõllitama ja enamasti esitati ka küsimusi, et kust ma selle armi sain, kas oli valus, kas praegu ka veel valutab, kas see selliseks jääbki jne.

Nüüd vaatab ehk mõni Perekooli Kägu mu kätt ja vaikselt sajatab, et ise naine ja lasknud ennast tätoveerida, küll on nõme, aga mitte keegi ei ole mu kätt enam jõllitanud, küsinud, et miks ma ennast tätoveerida lasin või kritiseerinud, et mul on tätoveering. Võin rahulikult käia lühikeste varrukatega ja ei pälvi ma enam ebameeldivat uudishimu.
Teemaalgatajale soovin küll, et kui paari aasta pärast arm ikka häirib, siis lasta arm tätoveerida.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on käel suur arm juba lapsepõlvest. 35+ vanuses lasin armi katta tätoveeringuga

Kas lasid käe peale kotka teha?

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 26.04 13:34; 26.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on käel suur arm juba lapsepõlvest. 35+ vanuses lasin armi katta tätoveeringuga

Kas lasid käe peale kotka teha?

Kas sul on kotka-fetiš?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll uhke oma keisriarmi üle – nimelt see väike arm oli mu lapse elu päästmiseks ainuke variant.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 14:01; 26.04 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kui keisrit on möödas 6 kuud kui mõistlik on teha sinna tattoveering? ????

Liba.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on käel suur arm juba lapsepõlvest. 35+ vanuses lasin armi katta tätoveeringuga

Kas lasid käe peale kotka teha?

kotkas käib rinna peale. käe peale käib lohe, madu või hieroglüüfid.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 11:30; 26.04 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 kuud kindlasti liiga vara. Kõige varasemalt 2 aastat pärast operatsiooni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolme keisriga saab adidase logo.

Kuidaspidi sinu arust seda keisrit tehakse, püstise lõikega või?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolme keisriga saab adidase logo.

Ei saa. Iga järgmine kord on eelmine arm lihtsalt välja lõigatud ja nahk pingule tõmmatud. Mul esimene op tehti kiirustades (oli ikka väga kiire. Närvid lõigati läbi, nahk jäi rulli, niidid tolknema), teine kord oli aega rohkem – arst lõikas terve armikoha välja, tõmbas pärast naha sirgu ja õmbles ilusti kinni. Nii ka kolmas kord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, teemaalgataja, et sa jumala eest sellist “tattoveeringut” teha ei lase, mis teksti sisaldab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli keiser 11a tagasi. Kindlasti ei saa sa praegu veel täispilti, missugune su arm hakkab välja nägema. 6 kuud on liiga vara järelduste tegemiseks. Ma enam täpselt ei mäleta, millal see kadus, kuid nüüd on alles vaevumärgatav valge triibuke hästi madalal. Üldse ei häiri. Kaugemalt vaadates ei paista üldse. Kui teed praegu mingi täto sinna, siis mõne aastaga võib see päris naljakaks venida, sest see piirkond tõmbub järjest lamedamaks ja muutub veel palju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis mõne aastaga võib see päris naljakaks venida

Draakon ei muutu kunagi naljakaks.
Loomulikult on moodne igal ajal hiinakeelne tekst alakõhul.
Samuti sobib häbemepiirkonda liblikas.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 26.04 13:34; 26.04 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arust muidu mõte pole paha, a kui järgmine laps sünnib ka keisriga, siis rikuvad pildi ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll uhke oma keisriarmi üle – nimelt see väike arm oli mu lapse elu päästmiseks ainuke variant.

Ohoh? Aga miks sa selle üle uhke oled?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte? Lihtsalt ootaks veel pisut.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kui keisrit on möödas 6 kuud kui mõistlik on teha sinna tattoveering? ????

Liba.

Ei pruugi olla liba.
Nad ongi nii lollid. Harju sellega.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:56; 27.04 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis keisrihaavale kelloidkude ehk see oli nahapinnast kõrgem ja punane. Nüüd, kus laps kahene, on arm palju ilusamaks läinud, enam kõrgem ei ole ja vähem punakas ka. Pimesoole armiga oli täpselt sama lugu, see lõigati 6 aastat tagasi ja peaaegu ei ole enam nähagi enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 18:46; 29.04 23:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand halasta, see on sinu keha, tee mis tahad ju. Aga jah armi mõttes on veel vara. Oota mõnda aega veel ja siis palun. Ilusad ja sobivaid tätoveeringuid on kena vaadata.
Ja mu arust on need lollid, kes kommenteerivad tätoveerituid inimesi lollideks. Ilmselt on nad lollid selllepärast, et arvasid, et saavad selle mitte rikutud naha endale või mis iganes nende probleem on täpselt. 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Ilu ja tervis Keisri armi peale tattoveering